صفحه 76 از 78 نخست ... 2666737475767778 آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

کاربر فعال fiona آواتار ها
    تشکر شده 1,789 بار در 350 ارسال
    میخاستم بابت تحلیل قشنگ و دقیقتون ازتون تشکر کنم که انگار شکلکها خوب عمل نکرد

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید fiona از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    با عرض سلام خدمت دوستانو عزیزانم ،

بعد از رسیدن مس به موج 5 صعودی قبلی که در پستی حدود شهریور ماه گذشته آلارم ریزشش رو تقدیم کرده بودم (ومتاسفانه نتونستم اصل پست رو پیدا کنم اما نقل قول اون پست رو که توسط جناب آریو عزیز در چهارم مهرماه انجام شده بود در زیر تقدیم میکنم با یادآوری این موضوع که مس فقط بخشی از تحلیل بود و سایر موارد زینک و نفت و .. )

اما این نزول طبق پیش بینی ادامه پیدا کرد تا مجوع سه موج ای و بی و سی که در شکل مشهود است موج دبلیو مارا ساخت و اما مجددا امادگی نزول حاصل شد ،که الارم این نزول نیز از حدود یک ماه قبل تقدیم دوستان شد که استاد تدین مهربان و عزیز بزرگواری فرمودند و در چند پست قبل نقل قول فرمودند و اما در حال حاضر :

نمای کلی در تایم ویکلی به شرح زیر است :

همانگونه که مشاهده میفرمایید بعد از اتمام موج 5 نزول به شکل یک اصلاح مرکب آغاز شده که با موج ای بی سی موج دبلیو را ساخته و نزول نموده سپس با یک موج
    ایکس که مرکب از سه موج است صعود نموده واحتمالا به نظر میرسد این صعود پایان یافته و در حال حاضر آماده نزول بیشتر بیشتر با موج ایگرک هستیم (البته برای قطعی تر شدن نزول شکست خط روندمیان صعودی که با خط چین آبی نمایش داده شده الزامیست) ،اما در ایندیکیتورها علائمی دال بر نزول بیشتر وجود دارد همچنین بررسی ایندکس دلار و ..... نیز مارا به این نتیجه متمایل مینماید که یا با شکست مستقیم این خط یا با صعود مختصر و مجددا نزول بعدی این خط نیز احتمالا خواهد شکست ،اما موج ایگرگ ما یک سه موجی خواهد بود که در ارتباط با آن و اهدافش بعدا بیشتر گفتگو خواهیم کرد ........

اما اگر به ار اس ای نگاه کنیم، میبینیم

هم روند صعودی (خط مشکی)شکسته و هم کانال آبی شکسته شده و بوسه خداحافظی هم بر پیشانی کانال اصابت نموده ،لذا ظن به ریزش را تقویت مینماید .

اما در تایم هفتگی اگر دقت کنیم پترن هد اند شولدری در حال پدید آمدن میباشد( تا خط گردن نشکسته ما هیچ پترنی نداریم ،بلکه فقط حدس و گمان است که علائمی این حدس را تقویت میکند اما در حال حاضر هیچ پترنی موجود نیست) که شکست خط روند و واگرایی آر اس نیز به نفع پترن میباشد اما همانگونه که میدانید توسط شانه راست مثلثی نیز تشکیل میگردد که در شکل مشهود اسنت ،شکست خط گردن اهداف پایینی برای مس رقم میزند که تعیین این هدف بسیار ساده است اما از آنجایی که قصدم تاکید بر این مطلب استکه تا خط گردن نشکسته پترنی نداریم از بازگویی اهداف خودداری میکنم تا بعد .......

اما اگر بخواهیم ریزتر موج شماری انجام بدیم جهت دوستان علاقمند به الیوت میتونم موج شماری رو از حالت کلوز کانت بیرون بیارم و در تایم چهار ساعته این شمارش رو تقدیم کنم

اما خلاصه مطلب جهت دوستانی که کمتر به تکنیکال علاقمندند اینکه ،به نظر حقیر در صورت تحقق موج شماری ریزش مس ادامه دارد و مس به قیمتهای خیلی پایینتری دست خواهد یافت که در اینده اهداف آن را نیز تقدیم میکنم ..........

یادآوری: در چند مرحله بنده عرض کرده بودم قیمتهای جهانی خواهند ریخت و امروز نیز برآن تاکید میکنم و به دوستان عزیز خاطر نشان کردم سهامی که با این قیمتها در ارتباطند را با احتیاط بیشتری معامله بفرمایید ،قصدم از این تذکر این بود عرض بنده صرفا بر مبنای وضعیت تکنیکال این اینسترومنت ها میباشد ،حال این بین امکان دارد
    سهمی از ریزش قیمت جهانی ضرر کند و از افزایش ارزش دلار سود ببرد ،این سهم از دو جهت باید مورد بررسی قرار بگیرد یکا کاهش قیمت جهانی که اثر تضعیفی دارد و دوم افزایش قیمت دلار(که بر این افزایش نیز توسط نمودارد ایندکس دلار تاکید کردم) ،لذا اینجا وضعیت مقداری پیچیده میشود که دوستانی که تجربه فاندا ندارند باید از دوستان فاندامنتالیست کمک بگیرند ،لذا خواهشمندم بر این تاکید بنده عنایت ویزه بفرمایید تا خدایی نکرده برداشت ناماملی از عرض بنده صورت نگیرد.

آرزوی اول سلامت و سپس سود برای تمام عزیزانم دارم ..........

سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fiona نمایش پست ها
    میخاستم بابت تحلیل قشنگ و دقیقتون ازتون تشکر کنم که انگار شکلکها خوب عمل نکرد

درود بر فیونای عزیز ،
    دوست من وظیفمو انجام دادم ؛از لطفتون ممنونم

5. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya نمایش پست ها
    سلام جناب عمادی عزیز
    ایده تون فوق العادست، هر چند که قبلا در استفاده از این پتانسیل سایت با هم صحبت کردیم
    خوبیش اینه که مبنای این حرکت شما دعوت ابجی ما بوده، واقعا دمشون گرم ، از این به بعد باید یه حساب ویژه ای روی قدرتشون وا کرد

دو مورد هست که لازم دونستم عنوان کنم
    - مورد اول این که مدتی هست که آنالیز های دوست و چارتیست خیلی خوب ما
    جناب اسی محمدی رو نمی بینم، امیدوارم که هر جا هستن موفق باشم و بیشتر ایشون از دانش شون ما رو بهره مند کنند.
    - مورد بعدی در زمینه آنالیز طلا هست، استاد جدن این هفته فشار کاری فوق العاده ای رو من هست ، من شرمنده تونم که نتونستم تا حالا امر تون رو اطاعت کنم، امیدوارم این قصور من رو به بی ادبی من نزارید.
    ممنونم
    سلام بر دوست بسیار عزیزم،لرد عرشیا بزرگوار

لرد عرشیا عزیز همونطور که فرمودین قبلا هم در این زمینه صحبت شده بود و در حال حاضر در حال برنامه ریزی های اولیه هستیم البته برروی کمک شما دوست و استاد بزرگوار قطعا حساب ویژه دارم تا بتونیم این کار رو به نهایت دقت به انجام برسونیم .

در ارتباط با
    جناب اسی محمدی ،کاملا صحیح میفرمایین نبودشون کاملا ملموسه و از ایشون خواهش میکنم هرجا تشریف دارن مارو از تحلیلهاشون محروم نکنند همچنین زودتر تشریف بیارند که برای تیم سایت ایشون رو نیز باید زحمت بدیم (البته در این تیم تمام عزیزان تکنیکالیست که متمایل باشند شرکت خواهند داشت من اگر صرفا تعدادی از دوستان رو بیان میکنم فقط به خاطر آشنایی قبلیست و اینکه میدونم بر من محبت دارند و درصورت امکان با محبتی که فیمابین هست روی بنده رو زمین نمیاندازند والا باعث افتخاره که تمام عزیزان مشارکت داشته باشند و بعد از ایحاد تاپیک حتما این موضوع رو مطرح خواهم کرد)

اما این بین بنده هم نام
    استاد مسلم عزیزم رو میبرم که دوست بسیار عزیزی برای بنده هستند و بسیار مسلط در تکنیکال و الیوت و ایشون هم از ارکان این حرکت خواهند بود و ازشون دعوت میکنم هرچه سریعتر احوال برادر بزرگشون(اگه این افتخارو به من بدن) رو بپرسند ودر خدمتشون باشیم.

اما لرد عزیز ،در ارتباط با درگیری زمانی که داشتید کاملا برای بنده قابل درک هست و میدونم شما دوست عزیز همیشه لطفتون شامل حال من بوده و همیشه درخواستهای منو باروی باز اجابت کردین و در نبود بنده بار تاپیک برعهدتون بوده ،ایشالا در آینده بازهم شمارو زحمت خواهم داد.

برای عرشیای عزیزم ،آرزوی سلامت و اجابت آرزوهاش رو دارم ........

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    خب تا جناب هالي هستن منم فرصت رو غنيمت ميشمارم هم سلامي خدمتشون عرض ميكنم و هم سوال خودم در مورد فرآور رو ازشون ميپرسم....جناب هالي فرآور و اهدافشو چطور ميبينيد ؟

درود بر جناب ساده ساده عزیز
    دوست عزیزم ،بسیار خوشحالم که در خدمت شما هستم وواقعا عذرخواهم که این مدت نتونستم به تاپیک سر بزنم تا دستور شمارو ببینم و امشب اولین شب بود که بعد از فرمایشتون در خدمت هستم ،از اونجایی که مقدار زیادی زمان گذشته من جدا از شما عذرخواهم و امیدوارم در اولین فرصت هر امری داشتید بتونم بر دیده انحام بدم تا ذره ای از شرمندگیم کاسته بشه ......
    درود بر شما دوست عزیزم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    پیشنهادی فوق العاده عالی
    استاد ما جزو شاگردانتون هم حساب نمیشیم اما اگر بشه در تحلیلها مشارکت کرد هم بر معلوماتمان اضافه میشود هم در محک آزمون قرار خواهیم گرفت.

سلام بر دوست عزیزم جناب کیوان بزرگوار
    اختیار دارین دوست من ،شما استاد بنده هستیم ،باعث خوشحالی و خوشوقتی خواهد بود که در این تیم در خدمت عزیز عالم و بااخلاقی چون شما باشیم .
    از اینکه با ماهستین خیلی خوشحالم .
    پرسود و سلامت باشید

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam2 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    از تحلیل بسیار عالی و مفید تون بسیار سپاسگذارم استاد، و از استاد تدین هم برای تلاششون در این تاپیک صمیمانه قدردانم . امید شادکامی و سرافرازی برای دوستان دارم.

سلام بهنام عزیز
    از لطفی که به این حقیر دارین سپاسگزارم
    برای شما دوست عزیز آرزوی سلامت و سود دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستانو عزیزانم ،

بعد از رسیدن مس به موج 5 صعودی قبلی که در پستی حدود شهریور ماه گذشته آلارم ریزشش رو تقدیم کرده بودم (ومتاسفانه نتونستم اصل پست رو پیدا کنم اما نقل قول اون پست رو که توسط جناب آریو عزیز در چهارم مهرماه انجام شده بود در زیر تقدیم میکنم با یادآوری این موضوع که مس فقط بخشی از تحلیل بود و سایر موارد زینک و نفت و .. )

اما این نزول طبق پیش بینی ادامه پیدا کرد تا مجوع سه موج ای و بی و سی که در شکل مشهود است موج دبلیو مارا ساخت و اما مجددا امادگی نزول حاصل شد ،که الارم این نزول نیز از حدود یک ماه قبل تقدیم دوستان شد که استاد تدین مهربان و عزیز بزرگواری فرمودند و در چند پست قبل نقل قول فرمودند و اما در حال حاضر :

نمای کلی در تایم ویکلی به شرح زیر است :

همانگونه که مشاهده میفرمایید بعد از اتمام موج 5 نزول به شکل یک اصلاح مرکب آغاز شده که با موج ای بی سی موج دبلیو را ساخته و نزول نموده سپس با یک موج
    ایکس که مرکب از سه موج است صعود نموده واحتمالا به نظر میرسد این صعود پایان یافته و در حال حاضر آماده نزول بیشتر بیشتر با موج ایگرک هستیم (البته برای قطعی تر شدن نزول شکست خط روندمیان صعودی که با خط چین آبی نمایش داده شده الزامیست) ،اما در ایندیکیتورها علائمی دال بر نزول بیشتر وجود دارد همچنین بررسی ایندکس دلار و ..... نیز مارا به این نتیجه متمایل مینماید که یا با شکست مستقیم این خط یا با صعود مختصر و مجددا نزول بعدی این خط نیز احتمالا خواهد شکست ،اما موج ایگرگ ما یک سه موجی خواهد بود که در ارتباط با آن و اهدافش بعدا بیشتر گفتگو خواهیم کرد ........

اما اگر به ار اس ای نگاه کنیم، میبینیم

هم روند صعودی (خط مشکی)شکسته و هم کانال آبی شکسته شده و بوسه خداحافظی هم بر پیشانی کانال اصابت نموده ،لذا ظن به ریزش را تقویت مینماید .

اما در تایم هفتگی اگر دقت کنیم پترن هد اند شولدری در حال پدید آمدن میباشد( تا خط گردن نشکسته ما هیچ پترنی نداریم ،بلکه فقط حدس و گمان است که علائمی این حدس را تقویت میکند اما در حال حاضر هیچ پترنی موجود نیست) که شکست خط روند و واگرایی آر اس نیز به نفع پترن میباشد اما همانگونه که میدانید توسط شانه راست مثلثی نیز تشکیل میگردد که در شکل مشهود اسنت ،شکست خط گردن اهداف پایینی برای مس رقم میزند که تعیین این هدف بسیار ساده است اما از آنجایی که قصدم تاکید بر این مطلب استکه تا خط گردن نشکسته پترنی نداریم از بازگویی اهداف خودداری میکنم تا بعد .......

اما اگر بخواهیم ریزتر موج شماری انجام بدیم جهت دوستان علاقمند به الیوت میتونم موج شماری رو از حالت کلوز کانت بیرون بیارم و در تایم چهار ساعته این شمارش رو تقدیم کنم

اما خلاصه مطلب جهت دوستانی که کمتر به تکنیکال علاقمندند اینکه ،به نظر حقیر در صورت تحقق موج شماری ریزش مس ادامه دارد و مس به قیمتهای خیلی پایینتری دست خواهد یافت که در اینده اهداف آن را نیز تقدیم میکنم ..........

یادآوری: در چند مرحله بنده عرض کرده بودم قیمتهای جهانی خواهند ریخت و امروز نیز برآن تاکید میکنم و به دوستان عزیز خاطر نشان کردم سهامی که با این قیمتها در ارتباطند را با احتیاط بیشتری معامله بفرمایید ،قصدم از این تذکر این بود عرض بنده صرفا بر مبنای وضعیت تکنیکال این اینسترومنت ها میباشد ،حال این بین امکان دارد
    سهمی از ریزش قیمت جهانی ضرر کند و از افزایش ارزش دلار سود ببرد ،این سهم از دو جهت باید مورد بررسی قرار بگیرد یکا کاهش قیمت جهانی که اثر تضعیفی دارد و دوم افزایش قیمت دلار(که بر این افزایش نیز توسط نمودارد ایندکس دلار تاکید کردم) ،لذا اینجا وضعیت مقداری پیچیده میشود که دوستانی که تجربه فاندا ندارند باید از دوستان فاندامنتالیست کمک بگیرند ،لذا خواهشمندم بر این تاکید بنده عنایت ویزه بفرمایید تا خدایی نکرده برداشت ناماملی از عرض بنده صورت نگیرد.

آرزوی اول سلامت و سپس سود برای تمام عزیزانم دارم ..........

انتقال به صفحه جدید

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها

اما این بین بنده هم نام
    استاد مسلم عزیزم رو میبرم که دوست بسیار عزیزی برای بنده هستند و بسیار مسلط در تکنیکال و الیوت و ایشون هم از ارکان این حرکت خواهند بود و ازشون دعوت میکنم هرچه سریعتر احوال برادر بزرگشون(اگه این افتخارو به من بدن) رو بپرسند ودر خدمتشون باشیم.

سلام و احترام ..
    استاد holy عزیز ، همیشه ممنون لطف و بزرگواری شما هستم ،
    و افتخار شاگردیتون را دارم
    شما امر بفرمائید ، من هم در کنار دوستان و تکنیسین های خوب سایت ، در خدمت هستم و انجام وظیفه میکنم

12. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    سلام و احترام ..
    استاد holy عزیز ، همیشه ممنون لطف و بزرگواری شما هستم ،
    و افتخار شاگردیتون را دارم
    شما امر بفرمائید ، من هم در کنار دوستان و تکنیسین های خوب سایت ، در خدمت هستم و انجام وظیفه میکنم
    به به سلام مسلم جان

خیلی خوشحال شدم پستت رو دیدم ،
    اختیار داری مسلم عزیز ،شما همیشه از دوستان خوب من بودی و هستی و همیشه از نمودارای زیبات استفاده کردم ،نگاه خاصی به الیوت داری که واقعا جای تقدیر داره
    من از شما دوست عزیزم خواهش میکنم این افتخارو به ما بدی .......
    ایشالا به زودی در کنار سایر عزیزانم با حضور شما استارت این کارو خواهیم زد .......

برای مسلم عزیز آرزوی سلامت و شادی دارم .......

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)