صفحه 78 از 78 نخست ... 286875767778
نمایش نتایج: از 771 به 774 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    یک خواهشی از دوستانمون دارم اونم اینکه که این تاپیک را سعی کنند بالا بیارند تا استادهم بدونند در غیاب ایشون شاگرداشون ادای دین رو فراموش نکردند از جناب جمالی بزرگوار هم به خاطر باز کردن این تاپیک کمال تشکر را دارم

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 855 بار در 185 ارسال
    جناب آقای دکتر عمادی عزیز و بزرگوار

دیوانه را محبت آرام می کند ........ ما را محبت تو دیوانه می کند

یاد تو در قلب ما جاریست
    طوری زندگی کنیم که وقتی فرزندان مان به انصاف ، عدالت ، مسئولیت و شرافت فکر می کنند ما را به خاطر بیاورند

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Brother از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی TINA آواتار ها
    تشکر شده 187 بار در 17 ارسال
    پدر عزیز ....... جناب عمادی ...... ببخشید اگه گفتم پدر چون میدونم نسبت به سنتون جای پدرم هستید ...... قبل از اینکه حرفمو بزنم خدمتتون بگم که من عضو جدیدم ولی مدتهاست که خواننده پرو پاقرص این سایتم چون به نظرم تو تمام سایتای بورسی تکه ...... میدونم که نسبت به هویتم شک دارید ولی برای اطمینانتون میتونم شماره تماسمو در پست شخصی تقدیم کنم یا حتی به دیدنتون بیام تا شکتون برطرف بشه ..... راستش چند روز پیش که بحثتون بالا گرفت و شما آی پی منو در معرض دید عموم قرار دادید شدیدا شوکه شدم چون همونطور که میدونید اطلاعات اعضا کاملا باید محرمانه بمونه و خودتون هم خوب میدونید که آی پی هر کاربر در حکم شناسنامه اون شخص در دنیای مجازیه که در اختیار مدیر سایت باید محفوظ بمونه ..... به آقای جمالی شدیدا معترض شدم و قصد پیگیری قضیه رو داشتم که صحبتهای ایشون منو مجاب کرد تا بگذرم ...... یقینا در علم و سواد نه به اندازه شما که به اندازه هیچکدوم از اعضای بزگوار سایت نیستم، اما چیزی که ذهنمو شدیدا به خودش مشغول کرده متشنج کردن جو سایت در این چند روزس ...... اصلا قصد جسارت ندارم ...... فقط سوالم اینه که شما بعنوان مقام ارشد سایت و باطبع آشنا به مشکلات و دغدغه ها نسبت به بدخواهان این انجمن و هم بعنوان یه نفر تحصیل کرده با کوله باری از علم و تجربه و هم بعنوان یک الگو برای من و سایرین و هم با توجه به سابقه دوستی و رفاقت با جناب جمالی آیا بهتر نبود که اگر مشکلی هست طی یک تماس تلفنی و یا یک دیدار دوستانه در میون میزاشتید تا اینهمه حاشیه ایجاد نمیشد و اگر هم کسی قصد بهم زدن جو دوستانه سایتو داشت با درایت و پاسخگویی مدبرانه و یا در پیام خصوصی برای طرفین تنشو خنثی نموده تا اینجوری جو سایت متشنج نشه و باطبع باعث خشنودی بدخواهان نشود؟ ..... خوب می دونید که چی میگم ..... جاهای دیگه کمپین گذاشتن و بزمی راه انداختن و ما شدیم نقل مجلس چراغونی میکننو فرش قرمز پهن کردن........ اگه احساس میکردید فضای اینجا برای شما کوچیکه و یا اینکه مناسب افکارتون نیست بهتر نبود که خیلی بی سرو صدا و هیاهو اینکارو انجام میدادید نه با بوق و کرنا ..... اگه اینکارو هر کی دیگه میکرد اصلا تعجب نمیکردم ولی از شما که مدتها با اقای جمالی دوست و رفیق بودید ( خودتون گفتید ) خیلی خیلی خیلی ببخشید ولی میشه گفت خنجر از پشت زدن بود ..... شما دیگه چرا؟ ...... به حق این روزای عزیز و عزای جدمون خانوم فاطمه هر کجا میرین مردونه برین .......
    هر کس به طریقی دل ما می شکند ...... بیگانه جدا دوست جدا میشکند
    بیگانه اگر میشکند حرفی نیست ...... از دوست بپرسید که چرا میشکند......
    تینا ص

ناظر کل سایت مدیر نظارت آواتار ها
    تشکر شده 3,548 بار در 174 ارسال
    درود

کاربران محترم با تمام احترامی که برای شما و جناب holy قائل هستیم

اما

به قدر کفایت در این چند روز اظهار نظر صورت گرفت

لذا

بنابر وظیفه ای که بر عهده ناظر نهاده شده و آن بدون در نظر گرفتن هیچگونه استثنایی مقررات و قوانین سایت میباشد که مطابق آن عدم انحراف مباحث و اظهارات بورسی در تاپیکهاست

بنابراین

تقاضا دارم که بعد از این درخواست هیچ مطلب دیگری بجز مباحث بورسی در هیچ تاپیکی ارسال نگردد تا مجبور به استفاده از ابزارهای نظارتی نشویم

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزارم

صفحه 78 از 78 نخست ... 286875767778

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)