صفحه 73 از 78 نخست ... 236370717273747576 ... آخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    عرض سلام دارم خدمت استاد عزیز
    خسته نباشید
    من امروز صدرا رو فروختم تک سهم کگل شدم
    می شه لطفا یه نگاهی به تکنیکال سهم بندازید
    بی نهایت سپاسگذارم

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    عرض سلام دارم خدمت استاد عزیز
    خسته نباشید
    من امروز صدرا رو فروختم تک سهم کگل شدم
    می شه لطفا یه نگاهی به تکنیکال سهم بندازید
    بی نهایت سپاسگذارم
    من هم امروز یه میل صدرا خریدم
    روی 155 تومن

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    یه نظر جالب از جناب فرخ بخت

نقل قول نوشته اصلی توسط Farokh Bakht نمایش پست ها
    میگم زهره خانوم قبول دارید که استاد holy عزیز خیلی وقتشون بابت سوالهای گوناگون اعم از سوالهای غیر تخصصی ما تازه واردها تا سوالهای تخصصی شما گرفته میشد!
    به نظرم دلیلی نداره همه ی افراد سوالاشونو به استاد بسپارن :: مثلا خوده من اگر این سوالات سطحیمو از استاد بپرسم خوب قاعدتا وقت ایشون امکانش رو فراهم نمیکنه اگرچه ایشون با بزرگواری تمام به سوالات همه پاسخ میدادند...
    به نظرم بیایم اطلاعات و پرسشها رو شبکه ایش کنیم .... یعنی افراد به 4 دسته ی تازه کار و تازه کار با تجربه و تکنیکال کار معمولی باتجربه و اساتید تقسیم بشن
    و مثلا اگر پروه تازه کار سوالی داشت از گروه باتجربه بپرسه و اگر در سطح معلومات گروه با تجربه نبود یا معلوماتشون کافی نبود اونها سوال رو به تکنیکال کارهای با تجربه ارجاع بدن
    و اگر باز سوال حل نشد اونو به اساتید منتقل کنند ... یعنی اگر سوال در سه دسته ی قبلی حل نشد به اساتیدی مثل استاد holy برسه تا وقت ایشون برای سوالهای معمولی که بقیه هم میتونن پاسخ بگن اتلاف نشه.... میگم نظرتون راجب این پیشنهاد چیه ؟ و برای اجرایی شدنش چی پیشنهاد میدین زهره خانوم؟

چون به نظرم امکان نداره اینهمه شخص سوالهاشونو به استاد انتقال بدهند و یقینا ایشون توی عدم امکان قرار میگیرند ....
    باید بیشتر به فکر وقت استاد holy عزیز بود ..

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ..............

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    تشکر شده 915 بار در 85 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

جناب عرشیا کم پیدا هستند؟!!!!!!!!!!

جناب کیوان عزیز از شما دوست بزرگوار هم سپاسگزارم

خانم مارال صفا استاد گرامی هم جایشون خالیست وهر کجا هستند انشاء الله همیشه سلامت باشند استاد با مرامی هستند.

ممنونم جناب طبیب عزیز، بزرگواری شما بر من ثابت شده

راستش چون استاد عمادی نیستن انگیزه ای برای فعالیت وجود نداره البته امیدوارم 30 استراتژی آبجی تدین مسمر ثمر واقع بشه و استاد به خانه همیشگی شون برگردن
    در مورد شاخص کل دوستان حرفهای گفتنی رو گفتن ولی مواردی در شاخص های دیگه وجود داره که کمی من رو نگران کرده، من از بین این شاخص ها دو شاخص صنعت و بازار دوم رو انتخاب کردم که اول تعریفشون می کنم و بعد بررسی شون رو انجام می دم، البته این بین نتیجه گیری رو به دوستان واگزار می کنم، چون این الگوهایی که در ادامه کار بیانش می کنم فقط حالت آلارم دارند .
    ابتدا از شاخص صنعت شروع می کنم
    برای سرمایه گذاری در هر بورسی باید قبل از ورود وضعیت آن بررسی بشه و روند سود دهی آن در سالهای قبل مورد توجه قرار بگیره برای این بررسی شاخص های مختلفی وجود داره که کلی ترین آنها که همیشه مورد دقت سرمایه گذاران قرار می گیره شاخص کل هست شاخص کل عددهای که نشان می ده بازدهی بازار می باشد و تغییر آن به منفی و مثبت نشان دهنده تغییر مثبت یا منفی کل بازار است در این حال شاخص صنعت عبارتست از بازدهی شرکت های بورسی به غیر از شرکتهای سرمایه گذاری ، پس شاخص صنعت یعنی شاخص کل منهای شاخص شرکت های سرمایه گذاری

در چارت زیر ابتدا از دو اوسیلاتور مهم شاخص قدرت نسبی و اندازه گیری جنبش استفاده کرده ام البته باید اشاره کنم که این چارتها از نمای هفتگی شاخص صنعت انتخاب شده

همانطور که در چارت rsi مشاهده می کنید نکات مثبت و منفی قابل رویت هستند. از نکات مثبت آن این است که خط چین آبی که سطح حمایت قوی چندین سال گذشته است وظیفه خود را در حمایت کردن درست انجام داده است که در فلش اولی در چارت اولی این حمایت را به خوبی می توان مشاهده کرد
    از نکته مثبت بعدی کانال سبز رنگ است که روند شاخص نسبی توانسته به بالای این کانال حرکت کند.
    ولی نکته منفی این اوسیلاتور برخورد روند شاخص با مقاومت چندین ساله هست که آن را با خط چین قرمز نمایش داده ام.
    با این پیش فرض به سراغ چارت هفتگی شاخص صنعت می رویم

در چارت هفتگی این شاخص بعد از اتمام موج چهارم موج پنجم شروع به ساختن کرده که بعد از برخورد به خط میدل لاین کانال رگراسیون احتمال اتمام این موج با توجه به این که برابر موج یک بزرگ هست و با توجه به مطالبی که در قسمت اوسیلاتورها گفته شود وجود دارد
    در چارت روزانه این شاخص

الگوی پروانه نزولی در کنار چنگال اندروز مطالبی هستن که کاملا به چشم می خورد و قابل بیان است.
    با توجه به مطالب بالا و همچنین اندیکاتور ها و تکنیک های دیگری که برای طولانی نشودن مطالب بیانش نکرده ام من را به در پیش گرفتن یک حالت احتیاطی دعوت می کند

و در مورد شاخص بازار دوم
    داراییهایی که برای اولین بار توسط شرکتهای یا دولت عرضه می شود در این بازار پذیره نویسی می شوند و نماد آن در کشور ما بانک است. (تاسیس هر شرکت و یا شروع هر فعالیت اقتصادی بازار اولیه محسوب میشود، ولی داراییهایی که ابتدا در بازار اولیه مورد معامله قرار گرفته است در بازار ثانویه مورد معامله مجدد قرار می گیرد و نماد آن در کشور ما بورس است.
    پس همانطور که اشاره شود بازار بورس بازار ثانویه محسوب می شود یعنی آن که در بورس شرکتی تاسیس نمی شود و فقط سهام شرکتهای پذیرفته شوده مورد معامله قرار میگیرد. برای همین بازار بورس بازار ثانویه می باشد
    شاخص بازار ثانویه را با اوسیلاتورهای شاخص نسبی و و اندازه گیری جنبش شروع می کنم

این دو اوسیلاتوره هم از تایم فرم هفتگی انتخاب شده، در آر اس آی که چارت بالایی می باشد روند اوسیلاتور در یک کانال قرار دارد که من آن را به نقطه چین آبی نشان داده ام ، همانطور که مشخص هست روند آر اس آی در حال برخورد به سقف این کانال می باشد که مقاومت چندین سال پیش را پشت سر خورد دارد.
    در اوسیلاتور دومی که مربوط به مومنتوم هست روند اوسیلاتور در ناحیه ای قرار دارد که ناحیه overbought است، که با توجه به تجربه گذشته احتمال ریزش در این ناحیه وجود دارد.
    در چارت هفتگی شاخص بازار دوم

در این چارت بعد از اتمام موج چهارم موج پنجمش شروع به حرکت کرده که در ادامه بعد از برخورد به خط pitchfork بالایی از خودش عکس العمل نشان داده.
    در چارت روزانه

الگوی پروانه دیگری مشاهده می کنید که احتمال برگشت بزرگ را نوید می دهد.

به طور خلاصه
    در بررسی این دو شاخص همانطور که عنوان کردم آلارمی مبنی بر احتمال برگشت روند در وضعیت کلی این دو شاخص رو برداشت می کنم، البته این احتمال فقط در حد آلارم است و زمانی رسمیت می یابد که خطوط روند بلند مدت شکسته شود.
    از این که وقت دوستان رو گرفتم و مطالبم به درازا کشید از همه عذر خواهی می کنم.
    ویرایش توسط lord arshiya : 2012/04/05 در ساعت 20:53
    او گفت: "بیا لبه پرتگاه"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

Banned
    با تشکر از تحلیل فوق العاده عرشیای عزیز
    فقط یه سوال
    شما پروانه رو 127 درصد فیبوی اکستنش در نظر می گیرید ؟

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya نمایش پست ها

ممنونم جناب طبیب عزیز، بزرگواری شما بر من ثابت شده

راستش چون استاد عمادی نیستن انگیزه ای برای فعالیت وجود نداره البته امیدوارم 30 استراتژی آبجی تدین مسمر ثمر واقع بشه و استاد به خانه همیشگی شون برگردن
    در مورد شاخص کل دوستان حرفهای گفتنی رو گفتن ولی مواردی در شاخص های دیگه وجود داره که کمی من رو نگران کرده، من از بین این شاخص ها دو شاخص صنعت و بازار دوم رو انتخاب کردم که اول تعریفشون می کنم و بعد بررسی شون رو انجام می دم، البته این بین نتیجه گیری رو به دوستان واگزار می کنم، چون این الگوهایی که در ادامه کار بیانش می کنم فقط حالت آلارم دارند .
    ابتدا از شاخص صنعت شروع می کنم
    برای سرمایه گذاری در هر بورسی باید قبل از ورود وضعیت آن بررسی بشه و روند سود دهی آن در سالهای قبل مورد توجه قرار بگیره برای این بررسی شاخص های مختلفی وجود داره که کلی ترین آنها که همیشه مورد دقت سرمایه گذاران قرار می گیره شاخص کل هست شاخص کل عددهای که نشان می ده بازدهی بازار می باشد و تغییر آن به منفی و مثبت نشان دهنده تغییر مثبت یا منفی کل بازار است در این حال شاخص صنعت عبارتست از بازدهی شرکت های بورسی به غیر از شرکتهای سرمایه گذاری ، پس شاخص صنعت یعنی شاخص کل منهای شاخص شرکت های سرمایه گذاری

در چارت زیر ابتدا از دو اوسیلاتور مهم شاخص قدرت نسبی و اندازه گیری جنبش استفاده کرده ام البته باید اشاره کنم که این چارتها از نمای هفتگی شاخص صنعت انتخاب شده

همانطور که در چارت rsi مشاهده می کنید نکات مثبت و منفی قابل رویت هستند. از نکات مثبت آن این است که خط چین آبی که سطح حمایت قوی چندین سال گذشته است وظیفه خود را در حمایت کردن درست انجام داده است که در فلش اولی در چارت اولی این حمایت را به خوبی می توان مشاهده کرد
    از نکته مثبت بعدی کانال سبز رنگ است که روند شاخص نسبی توانسته به بالای این کانال حرکت کند.
    ولی نکته منفی این اوسیلاتور برخورد روند شاخص با مقاومت چندین ساله هست که آن را با خط چین قرمز نمایش داده ام.
    با این پیش فرض به سراغ چارت هفتگی شاخص صنعت می رویم

در چارت هفتگی این شاخص بعد از اتمام موج چهارم موج پنجم شروع به ساختن کرده که بعد از برخورد به خط میدل لاین کانال رگراسیون احتمال اتمام این موج با توجه به این که برابر موج یک بزرگ هست و با توجه به مطالبی که در قسمت اوسیلاتورها گفته شود وجود دارد
    در چارت روزانه این شاخص

الگوی پروانه نزولی در کنار چنگال اندروز مطالبی هستن که کاملا به چشم می خورد و قابل بیان است.
    با توجه به مطالب بالا و همچنین اندیکاتور ها و تکنیک های دیگری که برای طولانی نشودن مطالب بیانش نکرده ام من را به در پیش گرفتن یک حالت احتیاطی دعوت می کند

و در مورد شاخص بازار دوم
    داراییهایی که برای اولین بار توسط شرکتهای یا دولت عرضه می شود در این بازار پذیره نویسی می شوند و نماد آن در کشور ما بانک است. (تاسیس هر شرکت و یا شروع هر فعالیت اقتصادی بازار اولیه محسوب میشود، ولی داراییهایی که ابتدا در بازار اولیه مورد معامله قرار گرفته است در بازار ثانویه مورد معامله مجدد قرار می گیرد و نماد آن در کشور ما بورس است.
    پس همانطور که اشاره شود بازار بورس بازار ثانویه محسوب می شود یعنی آن که در بورس شرکتی تاسیس نمی شود و فقط سهام شرکتهای پذیرفته شوده مورد معامله قرار میگیرد. برای همین بازار بورس بازار ثانویه می باشد
    شاخص بازار ثانویه را با اوسیلاتورهای شاخص نسبی و و اندازه گیری جنبش شروع می کنم

این دو اوسیلاتوره هم از تایم فرم هفتگی انتخاب شده، در آر اس آی که چارت بالایی می باشد روند اوسیلاتور در یک کانال قرار دارد که من آن را به نقطه چین آبی نشان داده ام ، همانطور که مشخص هست روند آر اس آی در حال برخورد به سقف این کانال می باشد که مقاومت چندین سال پیش را پشت سر خورد دارد.
    در اوسیلاتور دومی که مربوط به مومنتوم هست روند اوسیلاتور در ناحیه ای قرار دارد که ناحیه overbought است، که با توجه به تجربه گذشته احتمال ریزش در این ناحیه وجود دارد.
    در چارت هفتگی شاخص بازار دوم

در این چارت بعد از اتمام موج چهارم موج پنجمش شروع به حرکت کرده که در ادامه بعد از برخورد به خط pitchfork بالایی از خودش عکس العمل نشان داده.
    در چارت روزانه

الگوی پروانه دیگری مشاهده می کنید که احتمال برگشت بزرگ را نوید می دهد.

به طور خلاصه
    در بررسی این دو شاخص همانطور که عنوان کردم آلارمی مبنی بر احتمال برگشت روند در وضعیت کلی این دو شاخص رو برداشت می کنم، البته این احتمال فقط در حد آلارم است و زمانی رسمیت می یابد که خطوط روند بلند مدت شکسته شود.
    از این که وقت دوستان رو گرفتم و مطالبم به درازا کشید از همه عذر خواهی می کنم.
    با سلام خدمت استاد بزرگ ما همیشه از تحلیل های زیبای شما استفاده می کنیم یک سوال در مورد تحلیل شاخص کل اهدافی که شاخص می تواند در اینده به ان دست پیدا کند کاملا مشخص نمی باشد ولی این گونه نشان می دهد که شاخص می تواند به 35 هزار هم برسد با تشکر

13. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    تشکر شده 915 بار در 85 ارسال
    با تشکر از تحلیل فوق العاده عرشیای عزیز
    فقط یه سوال
    شما پروانه رو 127 درصد فیبوی اکستنش در نظر می گیرید ؟

با سلام بر آبجی تدین عزیز

زهره خانم نمی دونم چرا هر وقت عکس اوتاوار شما رو می بینم به یاد امواج مفقود می افتم، البته این رو بگما اون موج هنوز برام مفقوده
    یکی از دلایلشم هماهنگی شاخص کل با شاخص های دیگه از جمله این دو شاخصی و همچنین شاخص هایی مثل شاخص نفت ، مس ، داوو و شاخص های دیگست که تاثیر مستقیم بر شاخص کل ما دارند، البته جسارتا می خوام از شما خواهش کنم که اگر امکان داره براتون حالا که بحث شاخص ها در تایپیک استادمون داغه شما شاخص نفت رو بررسی کنید که شاید دوستان دیگه شاخص های دیگر رو بررسی کردن و به یک نتیجه کامل و خوب در مورد روند حرکت بازار در سال 91 دست پیدا کنیم.

در مورد پروانه ، همانطور که می دونید حالت ایده آلش به این صورت هست

که گستره 1.27 درصد رو از فیبوی ext حرکت AX حساب می کنم،
    البته ما داریم خدمت شما درس پس می دیم استاد، اگر ایرادی هست خوشحال می شم اشکال محاسبه ام رو گوشزد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد بزرگ ما همیشه از تحلیل های زیبای شما استفاده می کنیم یک سوال در مورد تحلیل شاخص کل اهدافی که شاخص می تواند در اینده به ان دست پیدا کند کاملا مشخص نمی باشد ولی این گونه نشان می دهد که شاخص می تواند به 35 هزار هم برسد با تشکر
    خدمت شما هم سلام عرض می کنم جناب اکبری عزیز، لطف شما همیشه شامل حال ما میشه و از اینکه به دوست کوچک خودتون اینقدر لطف دارید از شما سپاسگزارم. همانطور که در آنالیز هم اشاره کردم که البته برداشت شخصی من هست مشاهده هشداری ریزشی در شاخصهای پر اهمیتی مثل صنعت و بازار دوم هست، التبه این ریزش رو در شاخص های دیگر همه دریافت کردم .
    ولی این که این ریزش احتمالی تا کجا ادامه داره و یا این که موج پنجم این دو شاخص تمام شده یا فقط این موج یک از موج پنج بزرگ هست مطالبی هستم که به این راحتی نمی توان به آنها پاسخ داد، برای همین در بالا از استاد تدین که به صورت تخصصی در بازار فارکس مشعول فعالیت هستن خواهش کردم که این سنگ بنا رو بگذارند شاید دوستان دیگر هم مشارکت کنند تا شاید به یک نتیجه مشخص دست پیدا کنیم.
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال

با سلام و درود خدمت عزیزانم

عرض تشکر و قدردانی دارم از تمام عزیزانم که زحمت کشیدن و در نبود من از این حقیر یاد کردن، البته بنده خودم واقفم که نه در اخلاق و نه در علم در اون حدی نیستم که دوستان با محبت بیش از حد از بنده یاد میکنن و اگر این اتفاق میوفته همیشه علت بزرگواری عزیزانم هست نه لیاقت و شایستگی بنده اما از خداوند منان متشکرم که عزیزانی اینچنین پاک و بزرگ همت به من عنایت کرده و آرزوم خدمتگزاری عزیزانم هست ......
    اما ،
    ممنونم از خانم استاد تدین عزیز که استاد کامل تکنیکال و اخلاق هستند و اشرافشون بر تمامی زمینه های تکنیکال از الیوت و هارمونیک گرفته تا تحلیل تردیشنال و ....... بر من منت گذاشتند که ازشون نهایت تشکر و دارم که شاگرد قدیمیشونو فراموش نکردند ،در خدمت شما بودن و استفاده از دریای علم شما سعادت میخواد استاد عزیز که این مدت بنده از این سعادت محروم بودم ،امیدوارم هرچه زودتر این سعادت نصیب من بشه ،اما از استراتژی و آلترناتیو فرمودین ، دریک کلام یه به عبارتی با یک شکل بنده از همینجا رسما اعلام میکنم :

اما سایر عزیزان (به ترتیب پستهایی که بزرگواری کردند)
    دوست گلم جناب mohseni 1353 سپاسگزار تفال زیباتون هستم ،همیشه شاد باشید
    استاد طیب عزیز که همیشه مدیون بزرگواری و محبتشون هستم
    استاد پانی عزیز ،که لطفش همیشه شامل حال من بوده
    برادر بسیار عزیزم ،فرهاد گل که همیشه برام عزیزه
    لرد عرشیا بسیار عزیزم که همیشه جویای احوال من هست و مدیون محبتشم
    جناب فرخ بخت عزیز ،ممنونم از پیشنهادتون ،شما بزرگوارین ،اگه هر خدمتی از دستم بربیاد وظیفمه

همچنین سایر عزیزانی که لطف کردن و با تشکراشون همراهی کردند ،از تک تک این عزیزان و بزرگواران ممنونم ،ایشالا به زودی نهایت سعیمو میکنم
    تا بیشتر در خدمت عزیزانم باشم .،

ارادتمند تمامی عزیزانم هستم.
    .

سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    استاد عرض سلام افتخار اشنايي نزديك نداشتم حالا كه حضور داريد نظرتون رو در مورد طلا ميفرماييد

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 73 از 78 نخست ... 236370717273747576 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)