صفحه 19 از 78 نخست ... 9161718192021222969 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز
    مهدی جان ازتون اجازه میخوام شکل موج اصلاحی یک مقدار دقیقتر بشه تا بتونم اظهار نظر موثقی داشته باشم ،احتمال میدم زودتر از این موعد که فرمودین این اتفاق بیوفته ولی فعلا از بنده نشنیده بگیرین تا بتونم بر مبنای شکل موج و تحلیل زمانی مطالب دقیقتری عرض کنم.
    موفق باشید دوست عزیز
    يك سوال مهم:
    آيا اين جو به شدت منفي و توام با نااميدي اكثريت بازار خود دليلي بر انتهاي دوران نزول نيست همچون جو به شدت مثتي كه شاخص در 26700 واحد داشت و اكثر كارشناسان و اهالي بازار صحبت از اهداف 30000 و 33000و 38000 واحدي شاخص مي كردند؟
    يا الوالالبات.....................
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 284 بار در 63 ارسال
    با سلام به استاد holy و اساتید دیگر تقاضای آخرین نمودار و تحلیل موج شماری شاخص کل را هم جهت آموزش و هم جهت اطلاع از شما سروران دارم.
    جدیدا نمودارهای متفاوتی ارائه شده ولی نمودار و تحلیل شما چیز دیگری است.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید farasat از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان نمایش پست ها
    يك سوال مهم:
    آيا اين جو به شدت منفي و توام با نااميدي اكثريت بازار خود دليلي بر انتهاي دوران نزول نيست همچون جو به شدت مثتي كه شاخص در 26700 واحد داشت و اكثر كارشناسان و اهالي بازار صحبت از اهداف 30000 و 33000و 38000 واحدي شاخص مي كردند؟
    يا الوالالبات.....................
    نقل قول نوشته اصلی توسط farasat نمایش پست ها
    با سلام به استاد holy و اساتید دیگر تقاضای آخرین نمودار و تحلیل موج شماری شاخص کل را هم جهت آموزش و هم جهت اطلاع از شما سروران دارم.
    جدیدا نمودارهای متفاوتی ارائه شده ولی نمودار و تحلیل شما چیز دیگری است.
    از لطفی که به بنده حقیر دارین سپاسگزارم
    چشم دوستان عزیز ،اطاعت امر میکنم ،ایشالا امشب دستورتون رو اطاعت میکنم ،متاسفانه امواج اصلاحی فرمهای واقعا پیچیده ایی داره که نظر اساتید الیوت اینه که باید صبر کرد تا حداقل به نزدیکی انتها برسند تا درصد خطا کمتر باشه ،اما با تمام این تفاسیر چیزی که به ذهن این حقیر میرسه رو در اولین فرصت مرقوم و تقدیم خواهم کرد .
    برای دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم

6. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    از لطفی که به بنده حقیر دارین سپاسگزارم
    چشم دوستان عزیز ،اطاعت امر میکنم ،ایشالا امشب دستورتون رو اطاعت میکنم ،متاسفانه امواج اصلاحی فرمهای واقعا پیچیده ایی داره که نظر اساتید الیوت اینه که باید صبر کرد تا حداقل به نزدیکی انتها برسند تا درصد خطا کمتر باشه ،اما با تمام این تفاسیر چیزی که به ذهن این حقیر میرسه رو در اولین فرصت مرقوم و تقدیم خواهم کرد .
    برای دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم
    متاسفانه در چند وقت گذشته اتفاقات عدیده ایی افتاد که باعث شد سالی که میتونست یک سال رویایی برای بورس باشه رو تبدیل به یک خواب آشفته کنه ،متاسفانه مثل همیشه مسئولین بورس هم یا دنبال دلیل تراشی هستند یا رفع مسئولیت و بدترین شکلش هم که امشب توسط آقای صالح آبادی در برنامه تلویزیونی جهش شاهد بودیم که میشه گفت تایید زیبایی بود بر این مثل معروف که شخص خواب رو میشه بیدار کرد ولی شخصی که خودش رو به خواب زده خیر .
    در صحبتهای مطرح شده نکات بسیاری وجود داشت که قطعا دوستان بیش از بنده متوجهش شدند اما مجموعا چیزی که ایشون فرمودند این بود که همه چیز در بهترین سطح قرارداره !!!
    اما در ارتباط با شاخص ،پس از قله چندماه قبل نزول خودش رو آغاز کرد و مثلثی به شکل زیر ایجاد نمود .

همونطور که در تصویر مشخص هست ،در راستای پیشرفت مثلث کاهش حجم معاملات وجود داشته (فلش قرمز رنگ) و در شکست مثلث ما با افزایش حجم مواجه شدیم (فلش مشکی) و وفعلا هم کاهش حجم داریم (فلش سبز رنگ) که میتونه علامت شروع پول بک باشه که خوب تا اینجا برخورد کلاسیک داشته .....

اما از باب الیوت ،طبق موج شماری که حدود یک ماه قبل از شاخص داشتم موج درکانال صعودیست و در حال حاضر در موج چهار قرار داریم

اما این بین چیزی که میمونه هدف موج چهارم هست ،بنده در زمینه هدف موج چهارم در همون پست ماه قبل هم عرض کردم اما جهت یاد آوری باید گفت جناب ماینر ذکر میکنه معمولا،
    درصد تصحیح موج چهارم نسبت به موج سوم کمتر از نسبت تصحیح موج دوم به موج اول هست یا
    W4:w3 < W2:W1
    اگر به درصد تصحیح موج دوم نسبت به اول دقت کنیم میبینیم که کمتر از 38.2 % هست با توجه به مورد ذکر شده درصد تصحیح موج چهارم به موج سوم رو اگه بخواهیم کمتر از اون درنظر بگیریم نسبت 23.6 برای ما بدست میاد که اگر بخواهیم مطابق با مقدار عددی شاخص کنیم باید بگیم بطورت معمول ،هدف حدود 23000 واحد خواهد بود ......
    البته این بین تجمع فیبو در 23400 تا 23700 هم وجود داره که میتونه به عنوان حمایت عمل کنه.
    اما در صورت عبور از این سطح باید خودمون رو برای 23000 واحد (فیبو 23.6٪ )و یا هدف مثلث کلاسیک 22400 آماده کنیم .
    اما مطلبی که هست اینه که این نزول دفعتا نخواهد بود و این بین ما بازگشتهای مثبتی هم از شاخص توقع داریم.
    در وضعیت فعلی تعداد زیادی از سهام نزول زیادی داشتند و شاید بدون در نظر گرفتن سود مجمع افت کمتر از 20٪ یا حتی 10 تا 15٪ رو تجربه کنند اما بعضی سهام که تازه در این مسیر قرارگرفتند افت بیشتری خواهند داشت .

اما برای اینکه موج شماری بر روند اصلاحی شاخص داشته باشیم ،از اونجا که احتمال میدم این اصلاح کامپلکس هست باید صبر کنیم تا به انتها نزدیکتر بشیم و اگر الان اصرار بر موج شماری کنیم احتمال اینکه پترن مورد نظر تشکیل نشه بسیار بالاست (بنده فقط این موج اصلاحی رو تا اینجا به حداقل 6 شکل میتونم بشمارم)و تمام اساتید این علم هم بر این موضوع تاکید دارند که امواج کامپلکس رو در انتها یا نزدیک به انتها باید شماره گذاری کرد(بر خلاف امواج ایمپالسیو یا کارکشن ساده که میشه خیلی ساده تر این کار رو انجام داد) ،اما بنده صرفا به احترام دوستانی که دستوردادند موج شماری که از دید خودم محتملتر هست رو قرار میدم و بقیه رو هم باید بدست زمان سپرد تا چه مقدار تایید کننده یا ناقض باشه ......
    اما از اونجایی که هنوز اصلاح بازار تموم نشده و نزول بیشتر محتمل هست پس باید کارکشن ادامه داشته باشه و از اونجایی که خیلی از سهام درصد خوبی اصلاح شده اند پس از دید من ادامه نزول تا رسیدن به نهایت هدف نزولی بدون وجود یک موج مثبت دیگه رو نامحتمل میدونم ،پس احتمال میدم اینجا یا مقداری پایینتر موج مثبتی داشته باشیم و بعد از اون مجدد نزول ادامه پیدا کنه تا به هدف برسه وازاونجایی که ما یکبار صعود رو در موج نزولی تجربه کردیم پس کل موج نزولی ما باید حاوی سه نزول و دو صعود باشه
    لذا پیشنهاد من تریپل تری هست که تشکیل WXYXZ رو بده ،اما این فقط یک احتمال هست که دلایلش رو هم ذکر کردم و تعداد زیادی شمارش آلترناتیو دیگه هم وجود داره که همینطور که زمان پیش میره از گردونه خارج خواهد شد تا به شمارش اصلی برسیم.
    (در تصاویر زیر موجهایی که کنارش علامت سئوال هست تثبیت نشده و فقط جای فرضی براش
    درنظر گرفتیم و کاملا میتونه بالاتر یا پایینتر قرار بگیره(موج Y و X دوم و Z ))

برای دوستان آرزوی موفقیت دارم

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    سلام براستاد فرزاد گل با توجه به نمودار شاخص فوق آيا مي توان گفت اصلاح شاخص از نيمه گذشته يا در يك چهارم پاياني هستيم؟
    از نظر زماني پايان اصلاح چه تاريخي خواهد بود؟
    ممنون از لطف شما
    ویرایش توسط عليمردان : 2011/06/29 در ساعت 08:40
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    استاد holy از چارتها و توضیحات کامل و زبان فصیح نوشتاریتان تشکر ویژه دارم ومطمئن هستم که هر کس از علمش به دیگران بیاموزد خداوند او را عالمتر می کند. مصداق این سخن آموزشهای گذشته شما در تایپیکهای گذشته در این سایت وسایتهای دیگر است که دورادور مدت زیادی است خواننده آن هستم .امیوارم عمر این سایت و این تایپیک طولانی و مبارک باشد.سرفراز باشید.

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید farasat از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    استاد holy با سلام ،نرم افزار آمی بروکر و متا استاک وبا داده های tseclient حجم معاملات را در شاخصها صحیح نشان نمیدهد.آیا راهکاری دارد یا شما از نرم افزار دیگری استفاده میکنید؟

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farasat از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 311 بار در 95 ارسال
    استاد holy عزیز
    با سلام :
    ومعادن برای سال 90میزان 40درصد از 850به 1193ریال تعدیل سود نموده بنده راازراهنمایی محروم نفرمایید.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید روشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط عهدشکسته نمایش پست ها
    استاد عزیز
    اگر وقت کردید یک نگاهی هم به شبهرن بیندازین
    هم سهمی است خوشنام و با بنیادی بسیار قوی
    هم سهامدارعمده با نفوذ(سپاه)
    وهم تکنیکالش باید خوب باشه(که من سررشته ندارم)
    این چند وقت خوب اومده پایین و من هر روز معاملاتشو دنبال میکنم.4 یا 5 روزیه که از قصد با ده یا بیست هزار سهم! صف فروشش میکنن بعد یا خودشون جمع میکنن یا برمیدارن.فروشنده تو این قیمت ها نداره وتو یک ماه کاری گذشته به اندازه حجم مبنا هم معامله نشده.
    مجمعش هم نزدیکه و همیشه مجامع خوبی تو سه چهارسال گذشته برگزار کرده. مثلا پارسال بجای 450 نومان 650 داد.
    به هر حال ممنون میشم یک بررسی روش بکنین
    سلام دوست عزیز
    من نمودار شبهرن رو ملاحظه کردم ،سهم همونطور که فرمودین نزول زیادی داشته ولی به نظر میرسه هنوز اصلاحش رو تموم نکرده ،البته احتمال داره یک نوسان مثبت داشته باشه و بعد از اون بره مجمع و درصدی زیادی از اصلاح باقیمونده رو با تقسیم سود انجام بده ،منتها در جریان ریزش نیستم که چه مقدار از eps رو تقسیم میکنه و .... ،اما اگر بعد از مجمع مجددا یادآوری بفرمایین میتونم دقیقتر در ارتباط با انتهای اصلاحش خدمتتون توضیح بدم.
    موفق باشین

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط diesel29 نمایش پست ها
    سلام استاد فرزاد عزیز خسته نباشید

فرزاد جان خوشحال میشم اگر با توجه به این چند روز و روند به وجود امده نسبت به تحلیل خودتون از شاخص نظر مجددی بفرماید

مطلب دیگر اینکه با توجه به رفتار پیچیده و همراه با نزول شاخص شناسایی ضرر و خروج و صبر برای ورود مجدد بهتر نیست ؟
    سلام دیزل عزیز
    دوست من چیزی که فعلا در شاخص میبینم با مطلبی که چند روز قبل در همین تاپیک (پست 197)راجع به شاخص عرض کردم تفاوت چندانی نکرده ،استنباط من اینه که در موج x قرار داریم و این موج هم میتونه فقط از یک موج ساخته بشه و هم میتونه سه موجی باشه ،در حال حاضر این موج صعود اولیه ای داشته و بعد از اون مکثی کرده که اگر بخواد سه موجی باشه احتمال داره مجددا صعود دیگه ایی رو به دنبال داشته باشه که موج ایکس رو تکمیل کنه .....
    اما در ارتباط با فروش و یا نگهداری ،دوست من ماه گذشته در پست فکر کنم 82 همین تاپیک بود عرض کردم فرصت های صعودی همه فرصت خروج خواهند بود و خیلی از دوستانی که در پی ام ارتباط داریم خوشبختانه این مطلب رو پذیرفتند و از سهامشون در قیمتهای خوبی خارج شدند اما امروز بعد از گذشت یک ماه اگر بخوایم مجدد وضعیت رو بررسی کنیم باید خدمتتون بگم ،الان دیگه به شکل قبل نمیشه واقعا برای تمام سهام یک جور راهنمایی کرد ،چون تعدادی از سهام افت زیادی داشتند که با کف قیمتی یا نهایت اصلاح فاصله چندانی ندارند و اما تعدادی از سهام رو توقع نزول زیادیتری ازشون داریم ،پس بهتر هست تک تک سهام رو بررسی کنیم ،همچنین در این رابطه به اعتقاد من قیمت خرید هم خیلی مهمه ،دوستی که فرضا سمهمی رو در 200 تومن برای نوسانگیری خریده ،شاید 10 یا 20 تومن افت براش زیاد باشه اما عزیزی که همین سهم رو 350 تومن خریده شاید این مبلغ 20 تومن اونقدر براش مهم نباشه ،به همین دلیل فکر میکنم ادامه راه رو تا انتهای اصلاح شاخص دیگه نشه کلی برای تمام سهام صحبت کرد بلکه باید سهم به سهم و شخص به شخص تصمیم گرفت ،اکثر نمودار سهام رو هم دوستان و اساتید فروم زحمت کشیدن زدن و لی باز هم اگه موردی ناگفته مونده بود یا خواستین نظرم رو در ارتباط با سبد خودتون با توجه به قیمت خریدتون و ... بدونین من در پی ام در خدمتتون هستم ....
    براتون آرزوی موفقیت دارم دوست من

صفحه 19 از 78 نخست ... 9161718192021222969 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)