صفحه 26 از 78 نخست ... 16232425262728293676 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو عادی
    تشکر شده 37 بار در 19 ارسال
    استاد عزیز لطفا در مورد افرانت-البرز نظر خود را بیان نمایید...با تشکر

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید milad87 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط scrooge نمایش پست ها
    با سلام به جناب HOly
    در صورت امكان و وجود فرصت، لطفآ تحليلي از وساپا ارائه فرمائيد.
    سپاس و درود
    سلام اسکروج عزیز ،حتما تقدیم میکنم ،و همچنین عذرخواهی میکنم از دیر شدن در خواست قبلیتون
    تحلیل زیباتون رو مشاهده کردم بسیار عالی بود ،همونطور که در تصویر و تحلیل نمایش دادین ،هم خط روند نزولی میان مدت شکسته وهم دیمارک فاز ست آپ و کانت داون رو به اتمام برده از طرفی کف سهم در فیبو اکستنشن 161.8 قرار داره و از طرفی دیگه نزدیک مووینگ 200 ،لذت بردم........

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    استاد holy عزیز من خیلی خوشحالیم که می تونیم دوباره تحلیل ها و نوشته های خوبتونو بخونیم و ببینیم ...واقعا زحمت میکشید در کنار سایر اساتید و دوستان تحلیل گر امیدوارم همیشه در کنار هم بمونیم چه در بازار منفی و چه مثبت ...
    میدونم شما حساسیت خاصی در تحلیل های خودتون دارید
    اگه فرصت کردین و جواب بقیه دوستان رو دادید یه نگاهی هم به وساپا داشته باشید ...هر چند سوال های زیادی دارم ولی سعی میکنم بین دوستان تقسیم کنم
    بازم ممنون و مرسی
    سلام جناب آریو بزرگوار ،شما همیشه به بنده لطف دارین ،سپاسگزار محبتهای شما چه در سایت و چه در ایمیل هستم ،در خدمتم دوست عزیز

وساپا :
    درنمودار تعدیل شده ،افزایش سرمایه چیزی که در سهم مشهود است ،

خط روند نزولی میان مدت قرمز رنگ شکسته شده که اولین آلارم از بازگشت قیمت میتواند باشد و سپس برروی آن پول بک نیز انجام شده که تاییدیست بر موضوع قبل ،در بررسی سهم همچنین
    پترن سرو شونه کف (البته به دلیل عدم تقارن زمانی و ... علیرغم تقارن قیمتی ،این پترن را پترنی با فورمنس پایین میدانم که لمس مجدد نک لاین (دیروز) بعد ازپول بک اولیه نیز موید این فرض است)
    دیده میشود ،که روز گذشته مجدد این خط تست شده ،کندل دیروز دوجی بوده که در اصل نمایانگر بی تصمیمی بازار است و به عبارتی برابری نیروهای خریدار و فروشنده ....
    اما در تصویر زیر آر آس آی هفتگی را داریم :

همانگونه که ملاحظه میفرمایید نمایی از حمایت از سهم مشهود است.....

اگر بخوایم جمع بندی داشته باشیم باید عرض کنم سهم امروز بررروی حمایت خودش قرار گرفته
    که توان تغییر روند وجود داره ،اگر این اتفاق خوشایند امروز برای سهم بیوفته ،اولین مقاومت سهم رو
    حدود 270-275 در برخورد با خط بنفش و مقاومت بعدی که هدف پترن سرو شونه نیز هست حدود 300-305 تومن معدل فیبو 50٪ میبینم .
    اما اگر به هر دلیل این اتفاق نیوفته و سهم نتونه خودش رو بالا بکشه اولین حمایت سهم در حدود 235 تومن قرار داره .
    این نکته رو هم در انتها متذکر میشم که روند کلی بازار امروز میتونه برای این سهم بسیار تعیین کننده باشه .
    برای دوستان آرزوی موفقیت دارم

4. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط یوگی نمایش پست ها
    holy عزیز ممنون از تحیل های زیباتون .اگه میشه تحلیل جدید تون رو در مورد صدرا بفرمایین
    چشم دوست عزیزم ،حتما امشب تقدیم میکنم (تا نیمه های شب یا اوائل صبح و حتما قبل از بازار فردا )

نقل قول نوشته اصلی توسط milad87 نمایش پست ها
    دوست من ،در ارتباط با افرانت چون تازه وارد است و دیتایی نداریم معذورم ،اما بیمه البرز رو ،امشب تقدیم میکنم (تا نیمه های شب یا اوائل صبح و حتما قبل از بازار فردا )

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,035 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام اسکروج عزیز ،حتما تقدیم میکنم ،و همچنین عذرخواهی میکنم از دیر شدن در خواست قبلیتون
    تحلیل زیباتون رو مشاهده کردم بسیار عالی بود ،همونطور که در تصویر و تحلیل نمایش دادین ،هم خط روند نزولی میان مدت شکسته وهم دیمارک فاز ست آپ و کانت داون رو به اتمام برده از طرفی کف سهم در فیبو اکستنشن 161.8 قرار داره و از طرفی دیگه نزدیک مووینگ 200 ،لذت بردم........

سلام جناب آریو بزرگوار ،شما همیشه به بنده لطف دارین ،سپاسگزار محبتهای شما چه در سایت و چه در ایمیل هستم ،در خدمتم دوست عزیز

وساپا :
    درنمودار تعدیل شده ،افزایش سرمایه چیزی که در سهم مشهود است ،

خط روند نزولی میان مدت قرمز رنگ شکسته شده که اولین آلارم از بازگشت قیمت میتواند باشد و سپس برروی آن پول بک نیز انجام شده که تاییدیست بر موضوع قبل ،در بررسی سهم همچنین
    پترن سرو شونه کف (البته به دلیل عدم تقارن زمانی و ... علیرغم تقارن قیمتی ،این پترن را پترنی با فورمنس پایین میدانم که لمس مجدد نک لاین (دیروز) بعد ازپول بک اولیه نیز موید این فرض است)
    دیده میشود ،که روز گذشته مجدد این خط تست شده ،کندل دیروز دوجی بوده که در اصل نمایانگر بی تصمیمی بازار است و به عبارتی برابری نیروهای خریدار و فروشنده ....
    اما در تصویر زیر آر آس آی هفتگی را داریم :

همانگونه که ملاحظه میفرمایید نمایی از حمایت از سهم مشهود است.....

اگر بخوایم جمع بندی داشته باشیم باید عرض کنم سهم امروز بررروی حمایت خودش قرار گرفته
    که توان تغییر روند وجود داره ،اگر این اتفاق خوشایند امروز برای سهم بیوفته ،اولین مقاومت سهم رو
    حدود 270-275 در برخورد با خط بنفش و مقاومت بعدی که هدف پترن سرو شونه نیز هست حدود 300-305 تومن معدل فیبو 50٪ میبینم .
    اما اگر به هر دلیل این اتفاق نیوفته و سهم نتونه خودش رو بالا بکشه اولین حمایت سهم در حدود 235 تومن قرار داره .
    این نکته رو هم در انتها متذکر میشم که روند کلی بازار امروز میتونه برای این سهم بسیار تعیین کننده باشه .

سلام استاد تحلیل خیلی خیلی خوبی بود ممنونم به توان 1000
    سهم از فاند مناسب برخورداره که خرید زیر250 واقعا کم ریسک بود ... امروز هم خودشو نشون داد
    من فکر میکنم بازم به 270 یا 273 عکس العمل نشون بده
    امروز این تحلیل خیلی کمکم کرد
    بازم سپاس گزارم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    استاد holy می خوام یک دردسر دیگه بهتون برا امشب بدم و اونم تحلیل کطبس هست.
    به نظر من ترند نزولیش شکسته شده و داره میره برا صعود ولی دوست دارم تحلیل های زیباتون رو در موردش ببینم.
    با تشکر وسپاس.
    شاد وسلامت باشید

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط یوگی نمایش پست ها
    holy عزیز ممنون از تحیل های زیباتون .اگه میشه تحلیل جدید تون رو در مورد صدرا بفرمایین
    با سلام خدمت یوگی عزیز و تمام دوستان محترم :

ابتدا بد نیست دورنمایی از سهم داشته باشیم ،

همونطور که در تصویر مشخص هست سهم در چنگال یا میتوان گفت کانال نزولی در حال حرکت میباشد که به کف کانال واکنش نشان داده است ،اگر خط روند میان مدت نزولی برای سهم ترسیم کنیم میبینیم شکسته شده که این اولین آلارم برگشت روند میباشد .
    اما بد نیست بررسی زمانی هم برروی سهم داشته باشیم ،طبق عرضی که چندی پیش در پست 129 همین تاپیک داشتم

صدرا :
    احتمال میدم تاریخ اتمام نزول یکی از این دو تاریخ باشه که اولی 8 جولای و دومی 16 سپتامبر هست البته دو قید رو در ارتباط با این تاریخها لحاظ بفرمایید اول اینکه چون بررسی در تایم فریم هفتگی بوده یک کندل میتونه یک هفته تاریخ رو جابجا کنه و در بررسیهای زمانی یکی دو کندل جابجایی معمول هست (هرچند که بعضی مواقع دقیقا زمان برگشت بر کندل موصوف قرار میگیره) و......
    در زیر نمایی از تصویر تحلیل زمانی سهم را میبینیم :

طبق تصویر میبینیم که سهم به این تاریخ نیز واکنش نشان داده و با یک کندل اختلاف برگشت نموده.
    اما با بررسی برروی اندیکاتورها ،

در آر اس آس روزانه ،ترند نزولی مهمی شکسته و همچنین در هفتگی نیز شاهد شکستن کنج نزولی هستیم که هر دو به نفع صعود سهم میباشد .....
    اما مطلبی که این بین وجود دارد این است که سهم بر سر راه خود با مقاومتهایی مواجه هست
    که میتواند در هر کدام از این مقاومتها نوسان منفی تجربه نماید که این نوسان منفی حکم پول بک برای این ترندهای آر اس آی را داشته باشد ...
    اما بد نیست بررسی بر مقاومتهای سرراه سهم داشته باشیم،اولین مقاومت میدلاین کانال بود
    که یکشنبه با آن در گیر شد و شاهد از بین رفتن صف و نزول موقت قیمت بودیم که البته با حمایتی که دوشنبه از سهم انجام شد مجددا به روند صعودی و صف خرید بازگشت
    اما در مسیر حمایت ،اولین حمایت سهم رو 175-180 و دومین حمایت در 160-165 تومن قرار دارد .
    و مقاومتهای آینده سهم طبق تصویر زیر :

اولین مقاومت سرراه سهم ، سقف کانال سبز رنگ (که استاد بابک عزیز چند پست قبل مثل همیشه با درایت به اون اشاره فرمودندو ازشون تشکر میکنم ) همچنین مجموعه سه فیبو و مقاومت افقی هست که در حدود 197 تا 205تومن قرار داره ،اما مقاومت بعدی رو حدود 220-225 میبینم که ترکیبی از فیبو 50٪ و مقاومت افقی و ... هست و بعد از اون به سقف کانال صعودی اصلی یا به عبارتی خط فوقانی چنگال (در تصویر اول) میرسیم که مقاومت فوق العاده مستحکمیست ،که هر زمانی که سهم بتونه این مقاومت رو بشکنه میتونیم بگیم ،صدرا وارد فاز جدیدی از رشد خواهد شد .

برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    سلام استاد تحلیل خیلی خیلی خوبی بود ممنونم به توان 1000
    سهم از فاند مناسب برخورداره که خرید زیر250 واقعا کم ریسک بود ... امروز هم خودشو نشون داد
    من فکر میکنم بازم به 270 یا 273 عکس العمل نشون بده
    امروز این تحلیل خیلی کمکم کرد
    بازم سپاس گزارم
    ارادتمندم جناب آریو عزیز ،خوشحالم که مفید واقع شد ،وظیفم رو انجام دادم دوست عزیزم.

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad87 نمایش پست ها
    با سلام خدمت میلاد عزیز
    البرز از اون سهامیست که سوای تکنیکال وقیمتش ازاون خاطرات زیادی میشه تعریف کرد ،
    این سهم کمتر از دو سال پیش با قیمت اگه اشتباه نکنم 620 تومن وارد بورس شد و سیر صعودی تا 960 تومن رو در کمتر از 2 ما پیمود ،بعد از اصلاح قیمت وارد افزایش سرمایه از محل اندوخته شد و مجددا بعد از بازگشایی سیر صعودی داشت و خلاصه اینکه پیک قیمتیش رو با احتساب افزایش سرمایه و سود نقدی انتهای مرداد ماه پارسال زد وپس از اون اقبال بازار نه از سهم که از کل صنعت بیمه برگشت ،اما در این زمینه باید از جناب کرد زنگنه هم یادی بکنیم که با واگذاری بیمه دانا با قیمتهای فوق تصور هم باعث از بین رفتن سرمایه کلی از دوستان شدند و هم ماشه نزول هم بیمه دانا و هم البرز رو در بورس چکاندند ،البته قطعا در کاهش قیمت سهام بیمه ایی عوامل بسیار موثرتری هم دخیل بود و تمام ماجرا این نبود منتها همونطور که عرض کردم حداقل ایشون تریگر این جریان بودند......

اما از بابت تکنیکال :
    از باب موج شماری الیوت حداقل با دو آلترناتیو میشه این سهم رو شمرد که بنده یک مورد رو در زیر تقدیم میکنم و مورد دوم رو توضیحا میتونم اینگونه بگم که وضعیت فعلی سهم رو میشه بخشی از یک اصلاح بزرگ در نظر گرفت که شاید ما در موج بی بزرگ اون باشیم.
    اما موج شماری اصلی رو با تعدیل سود نقدی و افزایش سرمایه بشکل زیر میبینم که تا زمانی که سهم کاهشی بیش از 2360 تومن پیدا نکرده میتونیم به اون پایبند باشیم و درصورت نزول از این قیمت باید به موج شماری الترناتیو که در بالا ذکر کردم برگردیم.

همونطور که درتصویر مشهود هست ،سهم پس از صعود های متوالی در قالب 5 موج به حداکثر قیمت دست یافت و سپس موج ای نزولی و متعاقب اون بی مثلث و سی نزولی رو در حال طی کردن هست ،همونطور که عرض کردم تا قیمت به زیر 2360نفوذ نکرده میتونیم از این موج شماری استفاده کنیم .
    اما حمایتهای سهم :
    1-اولین حمایت در سطح حدود 255-260 قرار داره (در نمودار بدون تعدیل دی پی اس)
    2-حمایت بعدی که حمایت خوبی هست در قیمت 235-240 قرار داره که معادل 100٪ ریتریس
    از طرفی و از طرف دیگه پروجکشن 127٪ موج ای هست و شروع موج صعودی
    3-حمایت بعدی حدود 200 -210 تومن هست (ترکیب دو ریتریسمنت خارجی فیبو )

در آخر ذکر این مطلب لازمه که اکثر اندیکاتورها حتی درتایم هفتگی در اشباء از فروش قرارگرفته اند و از طرفی اگر ،کندل مثبتی در تایم هفتگی قبل از رسیدن قیمت به 236 تومن تثبیت بشه اون زمان میتونیم بگیم واگرایی در تایم هفتگی آر آس ای هم داریم که این مهم میتونه باعث افزایش قیمت بشه ،اما بازهم تاکید میکنم ابتدا باید کندل مثبتی در تایم هفتگی ایجاد و سپس تثبیت بشه تا بتونیم اون رو واگرایی بنامیم .

15. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    استاد holy می خوام یک دردسر دیگه بهتون برا امشب بدم و اونم تحلیل کطبس هست.
    به نظر من ترند نزولیش شکسته شده و داره میره برا صعود ولی دوست دارم تحلیل های زیباتون رو در موردش ببینم.
    با تشکر وسپاس.
    شاد وسلامت باشید
    با سلام خدمت vet عزیز ،
    حتما دوست عزیزم امشب تقدیم خواهم کرد (تا نیمه های شب یا اوائل صبح و حتما قبل از بازار فردا چهارشنبه)
    براتون آرزوی موفقیت دارم

17. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 54 بار در 13 ارسال
    با عرض احترام به جناب Holy
    در صورت امكان و وجود فرصت، توضيحي هر چند مختصر در خصوص نحوه تعيين حدضرر به هنگاه خريد سهم ارائه بفرمائيد.
    مثلآ در نمودار خساپا يا وصنعت به عنوان نمونه بررسي داشته باشين ممنون ميشم. در نمودار خساپا حد ضرر در يكي از روشهاي خريد جناب ديمارك خيلي پائين قرار داره. هر چند به احتمال زياد سهم به اونجا نرسه ولي اگر قرار باشه قيمت به زير 173 نفوذ هم بكنه، با در نظر گرفتن P/E سهم صلاح در نگهداري سهم هست يا فروش. رايجترين روش تعيين حد ضرر به چه نحوي هست؟
    سپاس از تحليلهاي بسيار عالي شما

خساپا (با تعديلDPS مجمع آخر)
    http://sparksun.co.cc/images/7w60wzpotxn81sp2j.png

وصنعت
    http://sparksun.co.cc/images/kios1gxkbhkx8w4wiydv.png
    http://sparksun.co.cc/images/qa323495yyyhpshk6ygp.png

ضمنآ از اينكه در محضر شما رو نمودار چند تا خط كشيدم كه يقينآ خالي از اشتباه هم نيست،پوزش ميخوام.

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید scrooge از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 26 از 78 نخست ... 16232425262728293676 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)