صفحه 32 از 78 نخست ... 222930313233343542 ... آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها

با سلام خدمت استاد فرزانه جناب holy
    نظر شما در مورد تحلیل صدرا چیست ؟
    دیتا بصورت لگاریتمی می باشد.
    اصلاح بصورت AB=CD
    سهم بر روی خط میانه چنگال واستوکستیک در کف
    از نظر زمانی نیز آخرین کندل اصلاح زده شده است
    با سلام خدمت استاد فرزانه
    استاد عزیز جواب سوال قبل من متاسفانه با اتفاقی که افتاد میسر نشد اما حالا با همین نمودار آیا میتوان گفت با توجه به سابقه سهم 16 هفته معاملاتی زمان تا رسیدن سهم به اوج خود زمان میبرد بنظر شما هدف این موج نیز چه عددی است؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 311 بار در 95 ارسال
    استادholyعزیز
    باسلام:
    باتوجه به روند وشرایط بازارهای جهانی جنابعالی هفته آینده بازار سرمایه(بورس)ایران چگونه می بینید؟
    باکمال تشکر پیشاپیش دوستدارشما

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید روشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid-reza نمایش پست ها
    سلام استاد نظرتون راجب به رون بازارهای جهانی چی هست؟
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار :

در ارتباط با قیمتهای جهانی حرف و حدیث بسیاری گفته و شنیده شده و افت شدید قیمتی چند روز گذشته از یکسو ایجاد موجی از نگرانی در فعالان این مارکت نموده و و بازگشت آرام و البته ناکامل قیمتها به سطوح قبل از یکسو امیدها را در دل برخی فعالان زنده نگه داشته ،اما بد نیست با توجه به نمودارها نگاهی داشته باشیم بر سطوحی از قیمت که برروی آن قرار داریم :

روی :
    در نمودار روی طبق تصویر زیر ،

دو نمای مختلف از روی یکی بر مبنای مقیاس لگاریتمی در بالا داریم (با خطوط قرمز رنگ)که میبینیم خط حمایت تحتانی کاملا شکسته شده و صعود اخیر پول بک به این خط محسوب میگردد و اگر توان عبور از این خط وجود نداشته باشد توقع نزول بیشتر میرود اما در تصویر دوم با خطوط سبز رنگ نمودار در مقیاس حسابی است که میبینیم با برخورد قیمت با حمایت تحتانی واکنش پدید آمده است ،اما اگر وضعیت آر اس آی را بررسی نماییم

در اینجا نیز فعلا حمایت قوی مشهود است و در نتیجه گیری باید گفت ،فعلا برروی حمایت قرار داریم و وضعیت هفته آینده بیشتر روشنگر آینده این فلز خواهد بود .

فلز مس :
    مس اواسط ماه دوم میلادی 2011 امواج صعودی خود را تمام نمود و طبق تصویر زیر :

نزول با موج ای مشهود است سپس صعود با موج بی کلاسیک را داشتیم و در حال حاضر نزول موج سی را شاهدیم ،اما در راستای این نزول وجود برگشتهای مثبت به عنوان اصلاح در روند نزولی امری طبیعی به نظر میرسد ،اما اگر وضعیت آر اس آی را بررسی کنیم ،

میبینیم که خط روند که حمایت مستحکمی بوده شکسته شده و در حال نزول به سر میبریم ،حال این بین احتمال پول بک به این خط وجود دارد که طبق آمار احتمال این پول بک 50% میباشد ،اما تا این خط به سمت بالا نشکسته توقع رشد پایدار از مس وجود ندارد .

نفت :
    اما توقعی از نفت داشتیم که صعود آخرینی بالاتر از سقف قبل داشته باشد که گرچه حمایتهای تحتانی باعث برگشت رو به بالا شد و تا نیمه راه نیز صعود داشتیم اما عبور از سقف محقق نشد ،لذا بهتر میبینم شمارش امواج را به این الترناتیو تغییر دهیم.

همانطور که در تصویر مشخص است موج سی از بی را پایان یافته در نظر گرفتیم در حال حاضر در نزول برای ساخت موج سی بسر میبریم ،خط روند شکسته شده و با اندکی تخفیف بازگشت اخیر در حد پول بک بوده برای لمس خط روند و مووینگ 200 بوده است و به نظر میرسد نفت صعود خود را تمام کرده و در حال نزول با موج سی میباشیم .
    اما در بررسی آر اس آی نیز ،

انگونه که مشهود است خط روند صعودی آر آس ای شکسته و در بازگشت توان عبور به سمت بالا موجود نبوده لذا فقط پول بک و لمس این خط انجام شده که تاییدی بر ادامه روند نزولیست و تا این خط به سمت بالا نشکند توقع رشد پایدار وجود ندارد .

نتیجه :
    اگر بخواهیم از بررسی موارد فوق به نتیجه ایی برسیم به نظر میرسد سوای فلز روی که در حمایت
    قرار دارد و احتمالا به سایرین خواهد پیوست ، نفت و مس در روند نزولی قرار دارند و حتی اگر کوتاه مدت با اقدامات حمایتی سعی در حفظ قیمت یا افزایش مختصر قیمت شود اما در میان مدت به اهداف نزولی خود خواهد رسید ،این بین شاخص های جهانی نیز وضعیت مشابهی دارند که در فرصتهای آینده باهم بررسی خواهیم کرد.

با آرزوی موفقیت برای دوستان
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال
    تشکر شده 2,861 بار در 569 ارسال
    با سلام

رسيدن شما هم به خير
    مي گفتيد فرش قرمز پهن مي گرديم
    قربان تمامي پستهاي شما جاي تشكر ويژه دارد ولي نه كه من هميشه عجله دارم و هول هستم فقط ميخوانم
    اميدوارم هفته سبز و مثبتي پيش رو باشد كه اگر غير از ان باشد وامصيبتاااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا
    آرزوهایت را بر آورده می کند آنکه ابر را می گریاند تا گل را بخنداند

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی64 نمایش پست ها
    سلام ودرود بر استاد holyعزیز یک سولا داشتم وان اینکه روند صعودی شاخص هنوز شروع نشده ؟اگر خاطرتان باشد 2ماه پیش راجع به بازه زمانی شاخص پرسیدم که فرمودید هنوز روند بازار باید مشخص شود که چه موقع روند نزولی تمام شده لطفا نگاهی مجدد بفرمایید؟

شاخص کل :
    باسلام خدمت دوستان عزیز ، بعد از افت قیمت اکثر سهام ظرف چند ماه گذشته ،حدود چند هفته ای بود که روند نزولی شرکتها متوقف شده و اکثرا حالت ساید و روند جانبی طی میکردند و بودند سهامی که این بین الگوهای برگشتی ساخته بودند و امید را در دل سهامداران حداقل برای نوسان و صعود موقت زنده کرده بودند اما متاسفانه وضعیت اقتصاد جهانی تغییراتی ایجاد نمود که که این امید را کاهش داده است ،خواسته یا ناخواسته ما نیز در دهکده جهانی زندگی میکنیم و اگر منافع این دهکده نفعی برای ما نداشته باشد متاسفانه از مضار آن بی بهره نخواهیم بود ، این بین اما عده ایی از دولتمردان معتقدند که ما در جزیره ای زندگی میکنیم که ارتباطی با دنیا نداریم گویا دومینوی 2008 را فراموش کرده اند لذا معتقدم تلاشهایی از این دست که برخلاف روند اقتصاد جهانی باشد امکان دارد مقطعی تغییراتی در وضعیت ایجاد نماید ولی پایدار نخواهد ماند ......
    در هرصورت وضعیت فعلی شاخص کل ،ابتدا دورنمای شاخص را ملاحظه بفرمایید ،

همونطور که ملاحظه میفرمایین موج سوم تمام شده و در موج چهارم قرار داریم ،این موج حالت کامپلکس داره و تا کنون WXY رو طی نمود و سپس خط روند میان مدت رو به سمت بالا شکست (خط سبز رنگ) اما بعد از پول بک ،چند روزی در بالای این خط دوام آورد منتها متاسفانه مجددا به زیر این خط سقوط کرد و در حال ظاهرا کندل آخر بازگشتی به این خط روند داشته و نتوانسته از آن عبور کند و فعلا حکم پول بک به این خط داشته است ،با نزول شاخص و شکستن این خط روند از طرفی و شکستن کانال صعودی قرمز رنگ بلند مدت از طرف دیگر ،اولین آلارم نزول شاخص صادر شده است و اگر نتواند طی روزهای آینده مجددا خود را به بالای این خط برساند باید منتظر نزول بیشتر شاخص بود .

اما اگر آر اس آی هفتگی را بررسی نماییم ،چندی پیش شاهد بودیم خط روند داخلی این اندیکاتور به سمت پایین شکست که علامتی دال بر نزول شاخص بود(شماره 1 سبز رنگ) و طی صعود اخیر شاخص نیز تنها این خط لمس شد(شماره 2 سبز رنگ) و یکی از شروط بازگشت روند صعودی شکستن این خط رو به بالا بود که این اتفاق نیوفتاد و به نقطه فعلی (شماره 3 سبزرنگ) رسید و تنها بازگشت چند هفته گذشته پول بک بر این خط بود ،برای اینکه به صعود ادامه دار شاخص برسیم باید شاخص بتواند این خط را بشکند و از آن عبور نماید و اگر این اتفاق نیوفتد این نیز دلالت بر نزول بیشتر شاخص دارد .
    اما اگر جمع بندی بر عرایض بالا داشته باشم ،اینگونه خواهد بود که ،فعلا با شکستن خط روند نزولی اولین علامت نزول بیشتر اتفاق افتاده است اگر شاخص نتواند خود رو به بالای این خط برساند نزول بیشتر اتفاق خواهد افتاد اما فرض را بر این بگذاریم با توجه به افزایش قیمتهای جهانی در آخر هفته شاخص بتواند خود را به بالای این خط برساند ،باز تا زمانی که خط سورمه ای و آر اس ای هفتگی را رو به بالا نشکند توقع صعود پایدار از شاخص وجود ندارد.
    اما با توجه به وضعیت جهانی حتی اگر در کوتاه مدت سعی در حفظ شاخص شود در میان مدت این امر بسیار بعید میباشد ،لذا بهتر است در معاملات دقت نظر بیشتری مبذول شود علی الخصوص سهام وابسته به قیمتهای جهانی ........

با آرزوی موفقیت برای دوستان

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rojan نمایش پست ها
    با سلام

رسيدن شما هم به خير
    مي گفتيد فرش قرمز پهن مي گرديم
    قربان تمامي پستهاي شما جاي تشكر ويژه دارد ولي نه كه من هميشه عجله دارم و هول هستم فقط ميخوانم
    اميدوارم هفته سبز و مثبتي پيش رو باشد كه اگر غير از ان باشد وامصيبتاااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا
    سلام رژان عزیز
    بسیار سپاسگزارم ،همینکه شما محبت میفرمایید و در این تاپیک سری به ما میزنین کفایت میکنه ،
    براتون آرزوی موفقیت دارم

10. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 205 بار در 51 ارسال
    سلام استاد holy لطفا اخرین نظر را در مورد فاراک بفرمایید با تشکر

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ali2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    استاد عزیز جنابholy
    واقعا لذت بردیم خیلی عالی بود
    میدونم زیاد زحمت کشیدید واقعا ممنون و سپاس گزارم و دست شما درد نکنه
    انتخاب موضوع تحلیل ها واقعا به جا و هوشمندانه بود
    واقعا سپاس گزارم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط scrooge نمایش پست ها
    سلام به جناب Holy بزرگوار
    در ابتدا ممنون از پاسخهاي آموزنده و تحليلي شما.

در صورت وجود فرصت لطفآ نظرتان را در خصوص ورنا بفرمائيد.

نظر بنده در مورد وصنعت با شمارش كندلها به روش ديمارك با قوانين Combo-v1.به نظر بنده روند نزولي سهم به اتمام رسيده و كندل ديروز ناشي از بازار هيجاني بوده است. در صورت امكان ايرادات را متذكر گرديد تا بنده در خريد و فروشهاي خود لحاظ نمايم و اگر نياز است حد ضرر خود را جابجا كنم.

http://picju.com/images/mzh2wy.png
    http://picju.com/images/fmnf2g.png
    سلام اسکروج عزیز
    خواهش میکنم دوست عزیزم ،
    در ارتباط با وصنعت از تحلیلتون لذت بردم ،متشکرم ،فقط در ارتباط با تصویراول من ترجیح میدم نقطه شروع فیبو رو که در بخش پایینی قرار داره یه low پایینتر به عبارتی پایینترین لو انتخاب کنم .
    در ارتباط با حد ضرر هم تصورم اگر درست متوجه شدم 112تومن رو انتخاب کردین ،با توجه به تصویر زیر،

کمترین قیمت کندل آخر از طرفی برروی سطح فراکتالی قرار دارد و از طرفی برروی خط روند صعودی بلند مدت ،من اگر جای شما باشم حد ضرر را زیر این خط روند قرار میدهم ،به شرطی که ضریب نفوذ یا بسته شدن دو کندل زیر آن رعایت شود .
    براتون ارزوی موفقیت دارم دوست من

16. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    سلام مسلم عزیز
    مثل اینکه شانس شما بود به جای اینکه بنده با اطلاعات کمی که دارم پاسخگو باشم ،جناب جفری کندی از اساتید بزرگ الیوت و جزو تیم تحلیل جناب پریچر پاسخگو بودند ،دیشب دوستی چندتا تحلیل قدیمی از این تیم برام فرستاد که اتفاقا یکی تحلیل شکر بود ،تقدیم به شما

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 32 از 78 نخست ... 222930313233343542 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)