صفحه 53 از 78 نخست ... 3435051525354555663 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    با سلام

سلام دوست عزیزم
    کاملا حق باشماست ،بنده متاسفانه به دلیل یکسری مشکلات خاص که یکی از عزیزان حاضر در سایت در جریان هستند نتونستم چند روزی در خدمت شما و سایت باشم و امشب اولین شبی است که سعادت حضور داشتم ،اما با توجه به اینکه آخر هفته بورسی فرا رسیده ،حتما تا پیش از باز شدن بازار بورس تحلیل این سهم را ارائه خواهم کرد
    و اما به جبران مافات این بدقولی ،پترنی که بسیار در مارکتها دیده میشود و البته تا امروز به عنوان پترن نامگذاری و شناخته نشده و صرفا این حقیر از آن استفاده میکنم را پس از تحلیل این سهم تقدیم دوستان خواهم کرد ،با امید اینکه مورد بخشش شما واقع شوم ......
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    حناب لرد ارشیا عزیز
    از تحلیل بسیار زیبای شما که زحمت حقیر را در پاسخگویی کم نمودید ، در ارتباط با سهم وصنعت بسیار تشکر میکنم تحلیل بسیار کاملی بود ....
    و برای شما دوست عزیز آرزوی سلامت دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    فارکس اقیانوسی طوفانی یا ساحلی امن

با سلام خدمت دوستان و عزیزانم

عاملی که باعث شد عليرغم مشکلات زیاد امشب در خدمت عزیزانم باشم این بود که احساس کردم نیاز وافری وجود دارد چند کلامی با عزیزانم

در ارتباط با فارکس صحبت صمیمیتری داشته باشیم ،

اما همانطور که دوستان بهتر از بنده مطلع هستند تب فارکس چند سالیست (متعاقب بورس در ایران) شدیدا در کشور ما همه گیر شده است و

البته این افزایش علاقه به فارکس از باب روانشناسی فردی همچنین جامعه شناسی جای بررسی و مداقه دارد که فعلا در این مقال به آن نمی پردازیم

بلکه بیشتر هدف بنده متمرکز بر کاربرد و نتیجه عملی فارکس علی الخصوص در زمان خطیر فعلی خواهد بود .

فارکس به خوبی در حال پیشرفت بود که تصمیم سکانداران نظام اقتصادی بر غیر قانونی بودن آن گرفته شد ،حال اینکه آیا تصمیم درست بود

یا خیر یا چه عامل و یا عواملی در این راستا نقش بازی میکرد بماند ،اما حاصل آن پسرفت موقت فارکس شد منتها چندی بعد اتفاقی افتاد که

پنداری داد مظلومیت فارکس از بورس گرفته شد ،با افت شاخص و قیمتهای سهام در بورس و از انجا که عمده معاملات در بازار اصلی بورس

اتفاق میافتذ و نه آتی و با عنایت به تک جهته بودن بورس ما و بدتر و بدتر و بدتر از همه با عنایت به ضررهای سنگینی که دوستان بسیار زیادی از

اردیبهشت امسال به بعد دادند عاملی شد که تعداد زیادی از دوستان به جهت سود سرشار یا جبران مافات بدون مطالعه بسوی این بازار رهسپار گردند

،حال آنکه در مقایسه ، بازار فارکس به بورس ما ، به عمده دلیل وجود لورج ، مقایسه ای معادل چاله و چاه خواهد بود ، بازارهای لورج دار

بازارهایی هستند که کار با آنها به غایت دشوار و حساس است و کوچکترین اشتباه ما ضررهای چندین برابری به دنبال خواهد داشت ،حال شما

تصور بفرمایید دوستانی که از بورس ضرر دیده اند و فاکتور هیجانی انتقام از بازار یا حداقل جبران مافات در درونشان به عنوان عاملی منفی

وجود دارد از طرفی علاقمند یا احیانا مجبور به حل مشکلات در مدت زمان کوتاهی میباشند به بازاری هم برخورد کرد اند که فقط شباهت ظاهری با بورس

ایران دارد ودارای ضریب اهرمی حداکثر بسیار بالاییست ، ناگفته پیداست که جاصل کوچکترین سهل انگاری یا اقدام حساب نشده و یا نادانسته ایی

ایحاد ضرر های مالی بسیار هنگفت خواهد بود ، اما مطلب این است که آیا از فارکس میتوان سود گرفت یا خیر ؟

در پاسخ به این موضوع اتفاق نظر مثبت وجود دارد اما از دید این جانب گرفتن سود از این بازار بسیار سخت است به عبارتی قلق خاص خود را

دارد ،هر کدام از دوستانی که دستی بر آتش این مارکت دارند امکان دارد نظر خودرا داشته باشند اما این مرقوم صرفا نظر شخصی این جانب

است که برآمده از تجربه بیش از 6 سال تکنیکال و تست بیش از 100 سیستم(117 سیستم) معاملاتی میباشد و البته طبیعیست که بازهم جا برای

لغزش وجود دارد و صرفا بیانگر دیدگاه مولف این عریضه است .

دوستان عزیزم به نظر شخصی بنده ، فارکس هزاران راه برای باخت دارد و تنها یک راه دارد که به برد منتهی میشود ،اگر کسی قصد استفاده از

درآمد فارکس به شکل مداوم را دارد -از دید بنده ـ تنها راه موجود رعایت عرایض زیر است است ،که هر چند شاید ساده به نظر برسد اما انجام دقیق آن

هم دشوار و هم زمانبر است ،

ما در این بازار باید در پایه اول استراتژی مشخص داشته باشیم ،بر خلاف بورس که بعضا از تحلیل تردیشنال و یا تحلیل خطی استفاده میکردیم

به دلیل حساسیت بالا و ولیتیلیتی بالا به همراه لورج بالا و همچنین سرعت زیاد ، اگر ما بخواهیم هر بار تصمیمی بگیریم و تحلیلی انجام دهیم از قافله

عقب خواهیم ماند و از طرفی با مشکلات روانشناسی حاصل از حالتهای مختلف بازار هم باید دست و پنجه نرم کنیم پس پله اول داشتن استراتژی مکتوب

است که مارا از خطای تحلیل و آن هم در شرایط فول استرس در امان دارد یا حداقل کاهنده آن باشد مثالی هست که میگویند کسی که از استراتژی

مکتوب استفاده نمی نمايد مانند کارگریست که صبح از خانه بیرون میاید اما نمیداند شغلش چیست و هر روز هر کاری پیش امد انجام میدهد و طبیعیست

که بعضی روزها حتی بیکار بماند و باز طبیعیست که نتواند درآمد ثابت و مشخصی داشته باشد ،

اما برای یک استراتژی خوب شرایطی لازم است که باید رعایت شود که از ضروریترین بخشهای آن یکی نقطه ورود مشخص و دیگری استاپ لاس یا حد ضرر مشخص بدون ذره ایی

جابه جایی در آینده میباشد ،
    بعد از آماده شدن استراتزی گام دوم تست استراتژی با دیتاهای قدیمیست که به آن بک تست گویند و بر مبنای تایم فریم معامله از چند ماه تا چند ده

سال نیاز مند بک تست است اگر تمام شرایط مهیا بود و استراتژی ما سودآور بود باید آنزمان به عنوان گام سوم فوروارد تست توسط حساب دمو گرفته شود ،یعنی حسابی دمو

بازشود و تازه آن استراتژی سه تا 6 ماه و بعضا یک سال بر مبنای تایم فریم مورد معامله سنجیده شود ،اما اینجاست که تازه ما میتوانیم با رعایت مدیریت سرمایه کامل بعنوان

گام چهارم با رعایت نهایت دیسپلین بعنوان گام پنجم وارد بازار شد و به دور از استرس به کسب سود بپردازیم که مجموع این کارها چند سالی نیاز به وقت دارد (بسته به تریدر

تفاوت دارد اما حداقل چند سال زمان میخواهد ) اما بدون رعایت موارد مذکور و بدون در نظر گرفتن شرایط ورود مستقیم از بازار بورس به فاركس صرف اینکه بنده تحلیلگرم یا تحلیگر

زبده در کنارم دارم بزرگترین اشتباه موجود است و متاسفانه ناگزیرم عرض کنم راهی بجز شکست و از دست دادن سرمایه ندارد
    ،

لذا دوستان عنایت بفرمایند همانگونه که فاركس میتواند سود ده باشد متاسفانه با قدرت دهها برابر میتواند ضرر ده باشد ،دوستان زیادی

نظر بنده رو در این زمینه در پی ام یا تلفنی و یا و... پرسیده بودند من احساس کردم شاید این عرایض اگر مکتوب شود کارایی بیشتری داشته باشد ،و در آخر

مثلیست که میگوید به کسی که دوست داری و از کسی که متنفری به هردو راه فارکس را نشان بده ،که بخوبی دو وجهی بودن و وجود خطر در

اثر استفاده نادرست یا غیر علمی از این مارکت را نمایان میکند ،

لذا پیشنهاد اکید بنده به ذوستان من اینستکه صرفا به دلیل خرابی بازار بورس بدون آموزش و استراتژی و طی نمودن مراحلی که در بالا ذکر شد اکیدا از ورود به این بازار خودداری فرمایند چون نه تنها سود نخواهند برد که چیزی جز حسرت ارمغان نخواهد داشت ......

دوستان عزیزی که تجربه کمتری در این زمینه دارند حتما سعی بفرمایید ابتدا مراحل فوق رو به شکل علمی و دقیق طی بفرمایید و سپس با امادگی کامل و اطمینان و آرامش راهی بازارهای جهانی شوند تا به امید خدا با دستی پر و لبی خندان ره آوردی از این سفر طولانی برگیرند اما در این راستا دوستان و اساتید خارج سایت و چه در سایت خودمون تشریف دارند که بدون مزد و منت مشغول اموزش عزیزان هستند ،پس چه بهتر نهایت استفاده رو ببریم و سپس با امادگی کامل به مصاف این مارکت برویم .

برای همه عزیزان آرزوی سود و سلامت دارم

عضو عادی
    تشکر شده 77 بار در 19 ارسال
    یک تشکر خالی کافی نبود برای متنی که هر سطرش ارزش مروارید دارد . دستان شما را میبوسم holy عزیز =d>

5. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید kashef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال
    سلام
    با تشکر از دوستانی که در پیام های خود از جناب عمادی تشکر و قدردانی کرده اند فکر میکنم با این حدیث بیشتر حق مطلب ادا شود

پیامبر(ص) فرمودند:
    برای معلم وعالم، تمامی آنچه در آسمان و زمین است، استغفار می کنند حتی ماهیان در آب ،و فضیلت و برتری معلم و عالم نسبت به عابد ،به برتری ماه ، نسبت به ستارگان می ماند.

انشاالله همیشه سلامت و موفق باشید.
    با تشکر شاگردان شما در سایت بورسی
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

7. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط kashef نمایش پست ها
    یک تشکر خالی کافی نبود برای متنی که هر سطرش ارزش مروارید دارد . دستان شما را میبوسم holy عزیز =d>
    درود بر دوست بسیار عزیز و قدیمیم کاشف عزیز
    کاشف عزیز ،روی ماه شمارو میبوسم و از اینهمه لطفی که صرفا به خاطر بزرگواریتان و نه لیاقت بنده بر این حقیر دارین صمیمانه تشکر میکنم .
    از خداوند متعال آرزوی سلامت و موفقیت در تمام امور را برایتان دارم و امیدوارم همیشه ایام به کامتان باشد .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari110 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از دوستانی که در پیام های خود از جناب عمادی تشکر و قدردانی کرده اند فکر میکنم با این حدیث بیشتر حق مطلب ادا شود

پیامبر(ص) فرمودند:
    برای معلم وعالم، تمامی آنچه در آسمان و زمین است، استغفار می کنند حتی ماهیان در آب ،و فضیلت و برتری معلم و عالم نسبت به عابد ،به برتری ماه ، نسبت به ستارگان می ماند.

انشاالله همیشه سلامت و موفق باشید.
    با تشکر شاگردان شما در سایت بورسی
    جناب افشاری عزیز
    از لطفی که جنابعالی به بنده داشته و دارین جدا سپاسگزارم و امیدوارم خداوند جزای خیر به شما دوست عزیز عنایت بفرماید و مطمئن باشین که به جنابعالی از صمیم قلب همچون سایر دوستان و عزیزانم علاقه و ارادت دارم و امیدوارم متقابلا شما نیز اگر حتی کدورت مختصری در دل از بنده دارین به بزرگواری خودتون بر بنده ببخشایید .......
    برایتان سلامت و آرامش و سود از خداوند منان خواستارم

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    جناب افشاری عزیز
    از لطفی که جنابعالی به بنده داشته و دارین جدا سپاسگزارم و امیدوارم خداوند جزای خیر به شما دوست عزیز عنایت بفرماید و مطمئن باشین که به جنابعالی از صمیم قلب همچون سایر دوستان و عزیزانم علاقه و ارادت دارم و امیدوارم متقابلا شما نیز اگر حتی کدورت مختصری در دل از بنده دارین به بزرگواری خودتون بر بنده ببخشایید .......
    برایتان سلامت و آرامش و سود از خداوند منان خواستارم
    سلام استاد
    اون فقط یک دیالوگ دوستانه بین من و شما بود.
    خدا خودش میدونه من از هرکسی که حقم رو خورده یا در حقم جفا کرده راضی ام شما که جای خود رو دارید و اگه حقی باشه حق استادی شما بر ماست. امیدوارم شما جسارت های بنده رو عفو فرمایید.
    به امید روزی که خداوند به خاطر گذشتن از خطای دیگران از خطایای همه ما درگذرد.انشاالله
    و من الله التوفیق
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

11. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 237 بار در 71 ارسال
    با سلام خدمت استاد گرامی

از نظر شما طلا وارد روند نزولی شده یا خیر؟

از شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ملک الملک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    باسلام به استادعزیز. باتوجه به علاقه بنده نسبت به شما وتحلیلات زیبایتان ازاستاد خواهشی دارم واینکه درصورت داشتن وقت یک نظری درمورد افت پست بانک و حداکثراصلاحی که این سهم میتواندداشته باشد ماراراهنمایی کنند. باتشکرفراوان از نظرات مفیدو تحلیلهای موثرتان.
    سلام دوست عزیزم
    از لطف و محبتی که به این حقیر دارین سپاسگزارم ،بابت تاخیر دفعه قبل عذرخواهم اما این بار طبق قرار قبل از انقضاء زمان
    در پی ام تقدیم کردم ،موفق باشین دوست عزیز

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 53 از 78 نخست ... 3435051525354555663 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)