صفحه 68 از 78 نخست ... 185865666768697071 ... آخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    درود بر دوست بسیار عزیزم
    باور بفرمایید من در حال حاضر مشهد نیستم ،اما با این وجود به احترام فرمایش شما نهایت سعیم رو میکنم فرصتی مهیا کنم در این تعطیلات و قبل از باز شدن بازار شنبه چیزی که به ذهنم میرسه رو تقدیم خواهم کرد .......
    برای علیمردان عزیز آرزوی موفقیت دارم
    علیمردان عزیز
    طبق قولی که داده بودم قبل از 8 صبح امروز براتون پی ام کردم ،متاسفانه به علت مشکلات نت که دارم هرچه سعی کردم نتونستم تصویر آپ کنم لذا چاره ای جز پی ام نداشتم و در سایت تحلیل بدون تصویر زیاد خوشایند نبود ،لذا براتون پی ام کردم ،امیدوارم مفید واقع بشه.....
    براتون ارزوی موفقیت و سلامت دارم
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان الخصوص استاد بزرگوارم

استاد از این که در این شرایط سخت و با یک خط ایرانسل باز بچه های تالار بورسی رو فراموش نکردید ، بنده به نوبه خودم از شما تشکر می کنم.

فقط مشکلی که اینجا هست که البته قبلا با جناب جمالی عزیز مطرح کرده بودم چارتها بعضی از دوستان هست که به نمایش در نمی آیند،
    الان من چارتهای استاد رو ندارم و چارتهای بعضی از دوستان دیگه برام به نمایش در نمیآید،
    امیدوارم با تلاش مدیران دوست داشتنی این سایت این مشکل حل بشه
    جای استاد عزیزمان همیشه سبز

سلام بر دوست بسیار عزیزم ،لرد ارشیا بزرگوار که با مهر و محبتی که به این حقیر داره همیشه بنده رو شرمنده کرده ..... لرد عزیز ممنونم که واقعیت مشکل بنده با نت و ... مطرح فرمودین تا دوستان هم بدونند که عدم حضور بنده ناشی از کاهلی یا مسولی از این دست نیست بلکه واقعا تا زمانی که راه دور هستم مشکلات عدیده ایی وجود داره ....
    ..
    لرد عزیز ،متوجه فرمایشتون میشم،همونطور که بهتر از بنده میدونین سایتهای آپلودر متنوع هستند و هر سایتی احتمال داره توسط یک آی اس پی خاص فیلتر بشه و توسط دیگری فیلتر نشه (البته این موضوع سوای فیلترینگ کلی سایتهاست که از توسط بچه ها بالا :-) انجام میشه ) لذا این مشکل کاملا وجود داره ،تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که فعلا آدرس سایت اپلود خودتون رو (اگه دوستان دیگه بااون مشکل ندارند) به بنده هم محبت بفرمایین تا من هم از همون استفاده کنم ،یا اگه
    ی فرمایش دیگه اییی به ذهنتون میرسه بنده در خدمتم ........

اما بابت لطفی که به بنده دارین بازهم سپاسگزارم و جای شما دوست عزیز و سایر دوستان بورسی در قلب بنده همیشه محفوظ است و خداوند میدونه از هر فرصتی برای اینکه در خدمت دوستان باشم استفاده میکنم ......

برای تمام عزیزانم علی الخصوص لرد عزیز ،آرزوی روزهایی شاد دارم و از خداوند منان برای همگی شما عزیزانم درخواست سلامت و موفقیت دارم .

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vm511 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان و بزرگواران و یه سلام ویژه خدمت دکتر که بنده از تمامی مطالب شما استفاده میکنم و همیشه ممنون شما هستم

بنده یه سوالی دارم و نظر دوستان رو میخوام :

استفاده از خطوط برای اندیکاتور ها چقدر معموله یا کاربردیست ؟ خطوطی که از دل هم عبور میکنن؟

این جمله چقدر میتونه درست باشه : اصولا اندیکاتور ها به وجود آمدند تا خطوط از روی نمودار حذف شوند !!!

http://www.irupload.ir/images/n5p0qtkeu5eozpqq93.jpg

http://www.irupload.ir/images/l9keetdyflvnbk8hufei.jpg

ممنون و تشکر

سلام دوست عزیزم
    ابتدا عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخگویی و امیدوارم بنده را عفو بفرمایید .........

اما،
    از لطف شما بسیار سپاسگزارم و امیدوارم این دستنوشته های ناچیز ارزش وقتی که صرف میفرمایید داشته باشد

اما در ارتباط با پرسشتون باید عرض کنم ،

از ایندیکیتورها واقعا میتوان به انحاءمختلف استفاده کرد ، هم خروج از موقعیتهای اشباء ، هم واگراییها هم ......و در آخر هم خطوط روند حتی میتوان برروی ایندیکیتوری مثل آر اس آی چنگال رسم کرد (برروی ار اس ای 7 من همیشه این کار رو انجام میدم البته برروی 14 یا سایر تنطیمات هم قابل انجام است) یا حتی میتوان پترنهای کلاسیک مثل هد اند شولدر ،مثلث و ... یافت و استفاده کرد و اگر بخواهیم در یک جمله خلاصه کنم طبق فرمایش آقای
    جان هایدن در کتاب RSI_The Complete Guide
    هر کاری که شما برای تشخیص با قیمت انجام میدهید با این ایندیکیتور هم قابل انجام است ......

البته جمله ای که فرمودید رو بنده هم شنیده ام و من کوچکتر از اون هستم که نظر شخصی ارائه کنم اما چون دستور فرمودین باید عرض کنم ، نظر شخصیم با توجه به استفاده ایی که از ایندیکیتورها میکنم کاملا در راستی فرمایش جناب هایدن حداقل در مورد ار اس ای میباشد و در مورد سایر ایندیکیتورها با اندکی تساهل میشه این امر رو پذیرفت (هر کدوم امکان داره در یک یا چند مورد ضعف داشته باشه اما در بقیه موارد درست عمل میکنه )
    برای شما دوست عزیز و همچنین سایر عزیزم آرزوی سود و سلامت دارم

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    درود بر استاد بزرگوار و عزیزم دلمون خیلی براتون تنگ شده بود خدا پشت و پناهتون

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داش مهدی آواتار ها
    تشکر شده 3,371 بار در 599 ارسال

از در درآمدی و من از خود به در شدم/ گویی کز این جهان به جهان دگر شدم

با سلام خدمت شما استاد گرامی و ابراز خوشحالی از اینکه مجددا خواننده تحلیل های پربارتان هستیم؛

امام علی(ع) می فرمایند: هرکس به من به اندازه یک حرف علم آموخت، مرا بنده خود ساخت.

استاد برزگوار وظیفه خود دانستم که از مطالب بینهایت مفید تاپیک مدیریت سرمایه شما تشکر کنم، به واقع فصل نوینی در زندگی سرمایه گذاری من با مطالعه آن تاپیک گشوده شد. ضمن اینکه برای تعطیلات عید برنامه دارم تاپیک های آموزشی تحلیل تکنیکال که زیر نظر اساتید همین سایت اداره میشد مطالعه کنم. از هم اکنون از شما و دیگر اساتید تکنیکال این فروم میخواهم که مرا در این راه تنها نگذارید.

با تشکر مجدد- موید و در پناه حق باشید
    مَن عَشَقَنی عَشَقتُهُ وَ مَن عَشَقتُهُ قَتَلتُهُ

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید داش مهدی از ایشان تشکر کرده اند:

تحلیلگر VM511 آواتار ها
    تشکر شده 1,277 بار در 115 ارسال
    سلام خدمت جناب دکتر و تشکر از راهنمایی شما

اگر مزاحم نباشم میخواستم نظر شما در مورد فراگیری الیوت رو بدونم . البته من این سوال رو از جناب لرد ارشیا سرکار خانم پانی و بوف کور نیز پرسیدم که با اجازه از ایشان نظرشونو اینجا قرار میدم

سلام وعرض ادب

یه سوال و زحمتی داشتم

لطفا" یه لینکی یا مطلب pdf که در مورد آموزش الیوت به صورت کامل داشته باشه معرفی بفرمایید چون بنده فروم های مختلفی دیدم و 60 ویدئوی دکتر بهزادی رو هم دیدم اما ساختار و قواعد و قانون های کلی الیوت رو (که بصورت جزء به جزء شرح داده شده باشه) در هیچ کدوم ندیدم

ضمنا" کتاب تحلیل موج های الیوت در بازار سرمایه (ترجمه جناب فراهانی) رو هم مطالعه کردم اما چون به صورت کلی و سر بسته هست فعلا" گیج کنندست (گیج کننده از این نظر که نسبت های فیبوناچی رو بطور واضح و روشن بیان نکرده)

ممنون و تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya
    سلام دوست من

از این که می بینم که دستانی مثل شما به شکل تخصصی به بازار نگاه میکنن خیلی خوشحالم
    به نظر من شاید شما زیر بنایی و اساسی به الیوت نپرداخته باشید باعث این سردرگمی شده باشه، در زمینه الیوت ابتدایی ترین کتاب ، کتاب جناب پریچر هست که جناب فراهانی اون رو ترجمه کرده اند، البته توی این زمنیه کتاب کالبد شگافی الیوت نوشته آقای شهیدی هر دو جلدش جزء کتابهای خوب هستن،
    در زمنیه کتاب جناب مخمدی، جناب دادگستر هم این کتاب رو با رعایت نام نویسنده تالیف کردن هر چند که کل مطالب همون هست ولی من این کتاب رو ترجی می دم به کتاب جناب محمدی
    در همون کتاب محمدی پی دی افهای زیادی هست که در مورد الیوت هست ، همونا مطالب بسیار کاملی هستند ولی من متاسفانه از زبان فارسی کتاب، مطلب دیگری در مورد الیوت به ذهن ندارم، جز کتابهای زبان اصلی

اگر مطلبی به ذهنم رسید که برای شما قابل دسترسی بود حتما بهتون خبر می دم
    امیدوارم همیشه سالم و تند درست باشید و در آیند تحلیل های بی نظیر با ضریب اشتباه پایین ببنیم دوست من
    دوست من همانطور که می دونید ما سه تا نظریه پرداز الیوت داریم
    1.جناب پریچر
    2.جناب ماینر
    3.جناب ویلیامز
    البته اساتید دیگه ای هستند که در زمینه الیوت صاحب نظر هستند مثل جناب نیلی (کتابی که جناب محمدی ترجمه کردن بر اساس کتاب جناب نیلی هست) جناب نیلی در شمارش امواج یک سری نظریاتی دارند که مورد پسند اکثریت الیوتیستن های دنیا قرار نگرفته .
    این سه نظریه پرداز الیوت در بعضی از زمنیه ها نظریات مشترکی دارند و در بعضی از زمینه ها صحبتها شون همدیگر رو کامل میکنه

در مورد موارد مشترک شون اون سری قوانین رو الیوت گایدلاین میگن

شما اگر مایل به یادگیری الیوت هستید باید بر نظریه های این سه نظریه پرداز بزرگ مسلط باشید مخصوصا جناب ویلیامز که نظریه chaos شون قوف العاده هست، و بعد مطمئنا دید شما نسبت به الیوت بسیار بازتر خواهد شود.

البته اگر کمی از دستم بر بیاد من در خدمت شما هستم دوست من
    با سلام مجدد
    دوست من هنوز کتابهای جناب ماینر و ویلیامز به فارسی ترجمه نشوده اند

کتاب پریچر هم اون چیزی که جناب فراهانی ترجمه کرده اند بسیار مختصر هست، اون مجموعه از مطالب که اشاره کردید از جناب بهزادی از نظریه های جناب ماینر هست ( البته باز هم مختصر)
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    امواج الیوت جناب پریچر رو هم بخونید البته یکم سنگینه
    اول زده می شید
    بار اول که خوندید اگر دیدی کلافه اتون می کنه کتاب و بزارید کنار ؛ یک هفته بعد دوباره مرور کنید ؛ اگر دیدید بازم براتون راحت نیست
    یک ماهی سراغش نرید
    تو این مدت ذهنتون در گیر موضوعه بدون این که خودتون بدونید و بعد مرور مجددش خیلی ساده و راحت تر می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    با سلام.

اول تشکر میکنم از زحمتی که زهره جان کشیدند بابت پاسخگویی به این سوال.

من کتاب مرجع امواج الیوت نوشته اقای علی محمدی را دقیقا اواخر بهمن سال گذشته شروع کردم و این کتاب نزدیک 500 صفحه ای حاوی مطالب بی نظیری است فقط متاسفانه نوشتار سنگینی داره.شاید باورتون نشه خود من بیش از 5 بار این کتاب رو مطالعه کردم تا تونستم اشراف کاملی بر مطالب کتاب پیدا کنم.

من در ایتدا مثل زهره عزیزم پیشنهاد کتاب امواج الیوت پریچر ترجمه جناب کامیار فراهانی رو میدم که برای شروع یهترینه.در مورد پی دی اف هم اجازه بدید یه نگاهی کنم اگه به فارسی منبعی داشتم حتما تقدیم میکنم.

راستش مطلب و تحلیل , زیاد اماده کردم منتها نمیدونم اول جواب دوستان رو بدم یا تحلیلها رو بذارم.

لطفا" نظرتونو بفرمایید و یه قولی به بنده به عنوان همشهری بدید که در زمان مناسب یه تاپیک آموزشی در مورد الیوت هم بذارید که مانند مدیریت سرمایه اثری جاودان از شما برای دوستان علم تکنیکال بماند

پیشاپیش سال نو رو به شما و خانواده گرامی تبرک میگم و سال پر برکتی رو برای تمام ایرانیان آرزو میکنم

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید VM511 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط داش مهدی نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما استاد گرامی و ابراز خوشحالی از اینکه مجددا خواننده تحلیل های پربارتان هستیم؛

امام علی(ع) می فرمایند: هرکس به من به اندازه یک حرف علم آموخت، مرا بنده خود ساخت.

استاد برزگوار وظیفه خود دانستم که از مطالب بینهایت مفید تاپیک مدیریت سرمایه شما تشکر کنم، به واقع فصل نوینی در زندگی سرمایه گذاری من با مطالعه آن تاپیک گشوده شد. ضمن اینکه برای تعطیلات عید برنامه دارم تاپیک های آموزشی تحلیل تکنیکال که زیر نظر اساتید همین سایت اداره میشد مطالعه کنم. از هم اکنون از شما و دیگر اساتید تکنیکال این فروم میخواهم که مرا در این راه تنها نگذارید.

با تشکر مجدد- موید و در پناه حق باشید

سلام بر دوست بسیار عزیز و گرامی
    داش مهدی عزیز
    ،از لطفی که به این حقیر دارین بسیار سپاسگزارم بنده هم هیچگاه محبت شما در ارائه فرمول مفید و کارایی که در تاپیک مدیریت سرمایه رو فراموش نمیکنم و صمیمانه از شما دوست عزیز سپاسگزارم ......
    تکنیکال جاده بی انتها و البته سرسبزیت که دوستانی -چون شما- که مجهز هوش بالایی هستند با سادگی بیشتر این مسر را طی خواهند کرد ،برای شما دوست گرامی آرزوی توفیق دارم و کما فی السابق اگر مختصر علمی در چنته داشته باشم که به کار دوست عزیزی چون شما آید برای من موجب امتنان خواهد بود
    .

برای شما و سایر عزیزانم ارزوی سلامت و سود دارم .....

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    سلام خدمت جناب دکتر و تشکر از راهنمایی شما

اگر مزاحم نباشم میخواستم نظر شما در مورد فراگیری الیوت رو بدونم . البته من این سوال رو از جناب لرد ارشیا سرکار خانم پانی و بوف کور نیز پرسیدم که با اجازه از ایشان نظرشونو اینجا قرار میدم

لطفا" نظرتونو بفرمایید و یه قولی به بنده به عنوان همشهری بدید که در زمان مناسب یه تاپیک آموزشی در مورد الیوت هم بذارید که مانند مدیریت سرمایه اثری جاودان از شما برای دوستان علم تکنیکال بماند

پیشاپیش سال نو رو به شما و خانواده گرامی تبرک میگم و سال پر برکتی رو برای تمام ایرانیان آرزو میکنم

درود و سلام بر دوست عزیزم

در ارتباط با آموزش الیوت باید خدمتتون عرض کنم ما باید بر دو مهم غلبه کنیم اول یادگیری علم الیوت یا اصول الیوت ،به عنوان مثال اینکه موج دوم نباید بیش از 100٪ موج اول ریتریس نماید یک اصل و یک قانون است که باید آموخته شود در این ارتباط کتب مختلفی وجود دارد و نظر دوستان عزیزی هم که نقل قول کرده بودید جملگی بر این بخش قرار دارد که خوب بنده نیز با دوستان همداستان هستم ،حالا عزیزی بر مبنای تجربه ابتدا کتاب جناب ماینر و عزیز دیگری ابتدا کتاب یکی دیگر از اساتید را پیشنهاد مینماید اما در مجموع این بخش به تعتقاد من کمتر از 20٪ کار را شامل میشود
    اما بخش دم یا مهمتر بدست آوردن مهارت موج شماریست که جز با تمرین و بررسی چارتهای دوستانی که اکسپرت هستند راه دیگری وجود ندارد این بخش ،بخش عمده ایست که زمان زیادی میبرد و بیشترین نا امیدی از آموزش این علم نیز خاص این بخش است .
    اما از دید حقیر پیشنهادم برای یادگیری الیوت ابتدا کتاب تریدینگ کی آس دکتر ویلیامز سپس کتاب الیوت جناب پریچر و در آخر کتاب جناب ماینر (هم جلد اول و هم جلد دوم (داینامیک تریدینگ و های پرواب ....)سپس کورسهای آموزشی جناب پریچر ،وین گورمن ،جف کندی ،خانم جودی ساموئل ،جناب ماینر (6 سی دی) و جیمی جانسون (هنر ترید یک اطلاح) ،آموزش فارکس جناب ماینر و جانسون و ..... میباشد .

اما پس از مطالعه کتاب دوم همزمان شروع به تحلیل و بررسی چارتهای خودتون با سایر دوستان بفرمایید ،تاکید میکنم دیدن تنها کفایت نمیکند ،ابتدا خودتون موج شماری بفرمایید سپس مقایسه کنید .

در ارتباط با دوره آموزشی الیوت ،دوست عزیز باید عرض کنم اگه بخوام سرسری این کاررو اتجام بدیم کار درخوری نخواهد شد و اگر بخواهیم جیزی مشابه تاپیک مدیریت سرمایه باشد بسیار وقتگیر خواهد شد ،اما با توجه به علاقه ای که قلبا به تمامی دوستان دارم و همچنین احترام به فرمایش شما ،حتما پس از بوجود آمدن وقت آزاد برای اینجانب استارت کار رو خواهیم زد و با برنامه ای منظم حداقل هفته ایی یک یا دو پست پیش خواهیم رفت ،به امید اینکه مفید واقع بشه و البته اونجا سعی خواهم کرد با مثالهای متنوع کار بیشتر جنبه عملی و تفهیمی داشته باشه تا صرفا علمی و بیان مطلب ،
    در راه یادگیری الیوت به دلیل کمبود منابع شخصا مرارت زیادی کشیدم امیددارم با انجام این کار حداقل کمک کوچکی برای دوستانی که علاقمند به این علم هستند باشم.......

برای شما دوست عزیزم آرزوی توفیق روزافزون دارم و بنده نیز سال خوبی برای شما دوست عزیز و سایر عزیزانم آرزومندم .

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    درود بر استاد بزرگوار و عزیزم دلمون خیلی براتون تنگ شده بود خدا پشت و پناهتون

عرض ارادت خدمت جناب محسنی عزیز
    خیلی ممنونم از لطف شما دوست عزیز
    محبت شما همیشه شامل حال من بوده واقعا سپاسگزارم
    .....

15. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    سلام جناب دکتر

دیدار شما قبل از عید هم سعادتیه که نصیبمون شده

پاینده باشید و عیدتون پیشاپیش مبارک
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

17. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 68 از 78 نخست ... 185865666768697071 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)