صفحه 31 از 78 نخست ... 212829303132333441 ... آخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حبیب نمایش پست ها
    استاد holy ضمن تشکر به نظرتان زامیاد فردا در صورت شکست 214 الگوی pennant تشکیل میدهد ؟ هدف 250
    سلام حبیب عزیز
    دوست محترم طبق نظر جناب بالکوفسکی ،برای ایجا پرچم ما نیاز به 4 شرط اصلی داریم ،
    1-قیمت بین دو ترند لاین محصور بشه که در مورد شکل pennant دوخط باید همگرا باشند و در مورد متوازی الاضلاع خیر و نکته بعد اینکه معمولا و نه همیشه این بخش انتهایی جهتی خلاف روند داره .
    2-این پترن جزو کوتاه مدتهاست که از چند روز تا سه هفته میتونه طول بکشه
    3-در این پترن باید ابتدا یک حرکت سریع داشته باشیم
    4-معمولا و نه همیشه حجم هرچه به سمت انتهای پترن میره کمتر میشه تا به شکست پترن که رسید افزایش زیاد پیدا کنه.

در صورت شکست ترند لاین فوقانی به سمت بالا همونطور که فرمودین تمام شروط رعایت میشه لذا ایرادی بر اون نمیتونیم بگیریم ،حتی مثالی از جناب بالکوفسکی دیدم که روند صعودی بود سپس
    5 کندل به سمت پایین داشتیم و بخش مثلثی ایجاد شد ،ایشون این مورد رو به عنوان پرچم به سمت پایین در نظر گرفتند لذا نه کوتاه بودن دسته پرچم و نه اینکه هنوز روند صعودی نداریم عاملی برای اینکه بگیم پرچم نیست نخواهد بود .
    اما سوای مورد فوق ،از اونجایی که بهترین حرکت حرکتهاییست که موافق با ترند باشد و پترنهای زمانی که در جهت ترند هستند احتمال اینکه تارگت رو بزنند افزایش پیدا میکنه ،بیشتر متمایل هستم
    تارگت پرچم رو در ارتباط با پترنهای فوق منتظرش باشم و چون اینجا هنوز روند صعودی نشده ،مطمئنتر میبینم اگر شکستی در خط فوقانی این سه گوش اتفاق افتاد تارگت رو بر مبنای AB=CD انتخاب کنم ،اما بازهم عرض میکنم این صرفا نظر شخصیست .
    و نکته دیگری هم که به تجربه دیدم شاید خالی از لطف نباشه اینه که بهترین پترن پرچم رو در موج
    سه از سه دیدم که این موج حکم میله داشته و موج چهار از سه یا به شکل مثلث یا کانال کوتاه
    حکم بخش انتهایی پرچم داشته و با رسیدن به موج 5 از 5 پترن تکمیل میشود ،البته واضح است این عرض بنده به عنوان یک فرم ایده آل بود نه اینکه جز این پترن پرچم نخواهد بود چون همونطور که عرض کردم هر الگویی که واجد شروط بالا باشد پرچم خواهد بود حالا اگه این بین هم جهتی با روند وجود داشت ،اندیکاتور تایید کننده ،شروعش یه واگرایی هم اضافه شد و و از این دست مسائل احتمال تارگت زدن رو بالا میبرن اما بازهم طبق تعریف نیازی به مواردی که عرض شد الا شروط جناب بالکوفسکی نیست.
    براتون آرزوی موفقیت دارم.
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

2. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    استاد سلام واقعا لذت بردم از توضیحات شما هم جنبه آموزشی داره هم جنبه اطلاع رسانی در پناه حق پاینده باشید
    سلام دوست بسیار عزیزم
    از لطفی که به بنده داری خیلی ممنونم ،خوشحالم که مورد توجهتون واقع شده ...........

[quote=عهدشکسته;41652]
    نقل قول نوشته اصلی توسط holy نمایش پست ها
    با سلام خدمت عهد شکسته محترم و سایر دوستان عزیز:

ایران خودرو :

استاد هالی عزیز
    بسیار ممنون
    یک تشکر کافی نبود لازم دیدم این طور تشکر کنم
    همیشه سالم و موفق باشید

عهد شکسته عزیز ،وظیفم رو انجام دادم ......
    بنده هم براتون آرزوی موفقیت دارم.

4. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid-reza نمایش پست ها
    سلام استاد نظرتون راجب به رون بازارهای جهانی چی هست؟
    سلام حمید رضا عزیز
    بازارهای جهانی بعد از اتفاقات اخیر افت زیادی رو تجربه کرده ،منتها در حال حاضر هم مس و هم روی و مهمتر از این دو نفت ،بر روی سطوح حمایتی قرار گرفتن ،اینجاست که پاسخ به این حمایتها میتونه تعیین کننده روند میان مدت باشه ،بنا براین چند روز آینده بسیار مهم خواهد بود .
    بنابراین پایان این هفته بازارهای جهانی شاید بتونه دورنمایی بهمون بده ،بنده هم سعی میکنم تا قبل از بازگشایی مجدد بازارهای جهانی تحلیلی از این وضعیت با نمودار تقدیم کنم.
    موفق باشین دوست من

6. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    سلام دکتر فرزاد عزیز ، امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    می خواستم لطف کنید و غلط های موج شماری که لینکشو در زیر قرار دادم اصلاح بفرمایید.
    و اگر به طریق بهتری میشه شمرد لطفا زحمتشو بکشید.
    دیتای کامل شکر هست از سال 1978 و در تایم ماهانه.

در قسمت انتهایی من موج c رو به صورت ed گرفتم. اما مومنتوم موج 3 از موج 1 پایین تر هست...........
    آیا با این شرایط توانایی تشکیل موج 5 بالاتر از سقف موج 3 در این الگو وجود داره ؟
    با تشکر

http://img4up.com/up2/26083032073543389078.jpg
    سلام مسلم جان
    از لطف شما ممنونم ،من هم امیدوارم شما خوش و سلامت باشین
    مسلم عزیز ،حتما موج شماری شما بی نقص هست و هیچ ایرادی نداره ،اما اگه نظر بنده رو بعنوان آلترناتیو خواسته باشی چشم ، ازت اجازه میخوام آخر هفته بیشتر روش کار کنم تا بتونم جواب مطمئنتری تقدیم کنم ،حتما تاقبل از بازار روز شنبه تقدیم میکنم ،فقط برای اینکه دیتارو از اون تاریخ بخوام از متابگیرم باید یه مقدار زمان بزارم چون زحمت گرفتن دیتا از متا رو کشیدی گه لطف کنی دیتاشو برای من بفرستی کارم کمتر خواهد شد ،ممنونم.

اما در ارتباط با بخش دوم فرمایشت باید عرض کنم ،مسلم جان در اندینگ دایاگونال مومنتوم به همین شکل اتفاق خواهد افتاد و اینکه با قله های بالاتر مومنتوم پایینتر داشته باشیم و سه قله بالا رونده در نمودار و سه قله که به ترتیب کاهش پیدا میکنه در مومنتوم داشته باشیم میشه بگم حالت کلاسیک مومنتوم در اندینگ دایاگونال هست و در این حالت دیگه شکل معمول بیشترین مومنتوم در موج سوم نخواهد بود و بیشترین مومنتوم به موج یک منتقل میشه ،تصویری هم در این رابطه از جناب پریچر داشتم که متاسفانه در خرابی هارد لپ تاپ چندی پیش از بین رفت.

برای شما آرزوی موفقیت دارم .

8. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 54 بار در 13 ارسال
    سلام به جناب Holy بزرگوار
    در ابتدا ممنون از پاسخهاي آموزنده و تحليلي شما.

در صورت وجود فرصت لطفآ نظرتان را در خصوص ورنا بفرمائيد.

نظر بنده در مورد وصنعت با شمارش كندلها به روش ديمارك با قوانين Combo-v1.به نظر بنده روند نزولي سهم به اتمام رسيده و كندل ديروز ناشي از بازار هيجاني بوده است. در صورت امكان ايرادات را متذكر گرديد تا بنده در خريد و فروشهاي خود لحاظ نمايم و اگر نياز است حد ضرر خود را جابجا كنم.

http://picju.com/images/mzh2wy.png
    http://picju.com/images/fmnf2g.png
    ویرایش توسط scrooge : 2011/08/10 در ساعت 09:00

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scrooge از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط scrooge نمایش پست ها
    سلام به جناب Holy بزرگوار
    در ابتدا ممنون از پاسخهاي آموزنده و تحليلي شما.

در صورت وجود فرصت لطفآ نظرتان را در خصوص ورنا بفرمائيد.

نظر بنده در مورد وصنعت با شمارش كندلها به روش ديمارك با قوانين Combo-v1.به نظر بنده روند نزولي سهم به اتمام رسيده و كندل ديروز ناشي از بازار هيجاني بوده است. در صورت امكان ايرادات را متذكر گرديد تا بنده در خريد و فروشهاي خود لحاظ نمايم و اگر نياز است حد ضرر خود را جابجا كنم.

http://picju.com/images/mzh2wy.png
    http://picju.com/images/fmnf2g.png

سلام
    با عرض ادب و پوزش از جناب holy بزگوار که این سوال را اینجا مطرح می کنم

جناب اسکروج مدتیست به روش دیمارک علاقمند شدم اما متاسفانه هیچکدام از فایل های زیپ شده که در پیام خصوصی یا در همین سایت برای دانلود قرار داده بودید باز نمی شوند و فقط یک فایل آموزشی بود که توانستم ببینم و دسترسی به اندیکاتور این روش ندارم .اما در روش دستی که خودم می خواهم استفاده کنم در شروع شماره گزاری برای setup phaze به مشکل برخوردم.
    در یک روند نزولی که گاهی با اصلاح رو به بالا روبرو می شود از کجا بفهمیم شماره گزاری را از کجا باید آغاز کنیم که نقطه برگشت را دقیقا تعیین کنیم بعنوان مثال برای پست بانک من دو آغاز می توانم بای شماره گزاری در نظر بگیرم( البته فعلا)
    ممنون می شوم کمی توضیح بدهید

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام مسلم جان
    از لطف شما ممنونم ،من هم امیدوارم شما خوش و سلامت باشین
    مسلم عزیز ،حتما موج شماری شما بی نقص هست و هیچ ایرادی نداره ،اما اگه نظر بنده رو بعنوان آلترناتیو خواسته باشی چشم ، ازت اجازه میخوام آخر هفته بیشتر روش کار کنم تا بتونم جواب مطمئنتری تقدیم کنم ،حتما تاقبل از بازار روز شنبه تقدیم میکنم ،فقط برای اینکه دیتارو از اون تاریخ بخوام از متابگیرم باید یه مقدار زمان بزارم چون زحمت گرفتن دیتا از متا رو کشیدی گه لطف کنی دیتاشو برای من بفرستی کارم کمتر خواهد شد ،ممنونم.

اما در ارتباط با بخش دوم فرمایشت باید عرض کنم ،مسلم جان در اندینگ دایاگونال مومنتوم به همین شکل اتفاق خواهد افتاد و اینکه با قله های بالاتر مومنتوم پایینتر داشته باشیم و سه قله بالا رونده در نمودار و سه قله که به ترتیب کاهش پیدا میکنه در مومنتوم داشته باشیم میشه بگم حالت کلاسیک مومنتوم در اندینگ دایاگونال هست و در این حالت دیگه شکل معمول بیشترین مومنتوم در موج سوم نخواهد بود و بیشترین مومنتوم به موج یک منتقل میشه ،تصویری هم در این رابطه از جناب پریچر داشتم که متاسفانه در خرابی هارد لپ تاپ چندی پیش از بین رفت.

برای شما آرزوی موفقیت دارم .
    استاد عزیز ؛
    دیتا رو در دو فرمت اکسل و متااستاک در لینک زیر قرار دادم.
    از لطفتون بینهایت سپاسگزارم.
    سلامت و موفق باشید.

http://www.bourexpro.com/files/sugar_109.zip

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    استاد بزرگوار جناب holy
    ضمن تشکر از تحلیلهای شما خواسنم اگر در این تعطیلات وقت کردید یک نگاه هم به نمودار وپترو بیندازید ممنون میشم . بدجور اعصاب و روانم را خسته کرده. از طرفی احساس میکنم از دید الیوت باید در انتهای موج نزولی باید باشیم نمیدانم چه کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 54 بار در 13 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام
    با عرض ادب و پوزش از جناب holy بزگوار که این سوال را اینجا مطرح می کنم

جناب اسکروج مدتیست به روش دیمارک علاقمند شدم ......
    سلام به راشين گرامي و عرض پوزش از جناب HOLY بزرگوار

بنده در حال آموزش اين روش هستم و البته به دنبال استاد ولي در پاسخ به سوال شما، از ابتداي تغيير جهت موج شمارش Setup آغاز و هر جا كه شمارش پايان يافت بسته به انتخاب روش شمارش فاز بعدي (Countdown - Combo v1 - combo v2 .....) تا شمارش 13 كندل ادامه مي يابد. اگر در اين بين قبل از اتمام فاز Setup ما Setup ديگري داشته باشيم(Recycling) به شرايط جديد نگاه كرده و شمارش را ادامه داده يا كنسل ميكنيم.
    توضيح بسيار مفصل است ، ايميلتان را براي بنده ارسال فرمائيدتا فايلهاي Pdf را به صورت جدا جدا براي شما ارسال كنم.
    در تحليل وصنعت بنده با روش Combo V1شمارش را به پايان رساندم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scrooge از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 145 بار در 46 ارسال
    سلام جناب هالي عزيز
    عذر زحمات جناب هالي، اگر ممكنه تحليلتون رو در مورد ولصنم با توجه به تعديل اخيرش بفرماييد.
    طاعات و عبادات قبول ايزد منان.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rend72 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 31 از 78 نخست ... 212829303132333441 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)