صفحه 51 از 78 نخست ... 414849505152535461 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال yasin1 آواتار ها
    تشکر شده 311 بار در 106 ارسال
    با سلام خدمت استاد عزیز و دوست داشتنی

شما نشانه عملی یک استاد وارسته و دلسوز و با دانش هستید . مطالب شما رو با تمام وجود دنبال میکنم .

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید yasin1 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 763 بار در 121 ارسال
    با سلام و عرض ادب

جناب دکتر عمادی;

صمیمانه ترین تشکرهای اینجانب را بابت محبتهایتان پذیرا باشید. نمیدانم چگونه و کجا میشود لطف شما را جبران کرد.
    هر روز بیصبرانه انتظار پست جدید را میکشم و گاها طی روز چند بار به سایت سر میزنم که شاید تاپیک مدیریت سرمایه به روز شده باشد. شاید درست نباشد در جاییکه اساتیدی چون خانم تدین و میرزامحمدی و آمن و ... و بزرگوارانی چون استاد برادران و جناب جمالی, محمودشریعت, مهران, وحید20 و...(دهها عزیز دیگری که نامشان در خاطرم نیست) خواننده مطالب شیوای شما هستند; تازه واردی چون من اظهارنظر کند ولی از آنجا که گفته اند: "آب دریا را اگر نتوان کشید ..... هم بقدر تشنگی باید چشید" (ما لا یدرک کله لا یترک کله) لذا به خود اجازه داده و با زبان الکن و قلم قاصرم سپاس و درود خود را تقدیمتان میکنم.

4. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تازه کار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    حقیقتا جناب استاد عمادی بی بدیل در دنیای علم و اخلاق و استثنای حال حاضر تحلیل تکنیکال هستند.

ای کاش این همه مشغله فرصت بیشتری میداد تا بیشتر از حضورتون استفاده کنیم.

6. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasin1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد عزیز و دوست داشتنی

شما نشانه عملی یک استاد وارسته و دلسوز و با دانش هستید . مطالب شما رو با تمام وجود دنبال میکنم .

سلام دوست عزیزم
    شما به این حقیر لطف دارین ،خوشحالم به مطالب نه چندان مفید بنده با لطفی که دارین با دیده اغماض نگاه میکنین ،امیدوارم
    این دستنوشته ها ارزش وقتی که میزارین رو داشته باشه ....
    براتون آرزوی سود و سلامت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-56 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

جناب دکتر عمادی;

صمیمانه ترین تشکرهای اینجانب را بابت محبتهایتان پذیرا باشید. نمیدانم چگونه و کجا میشود لطف شما را جبران کرد.
    هر روز بیصبرانه انتظار پست جدید را میکشم و گاها طی روز چند بار به سایت سر میزنم که شاید تاپیک مدیریت سرمایه به روز شده باشد. شاید درست نباشد در جاییکه اساتیدی چون خانم تدین و میرزامحمدی و آمن و ... و بزرگوارانی چون استاد برادران و جناب جمالی, محمودشریعت, مهران, وحید20 و...(دهها عزیز دیگری که نامشان در خاطرم نیست) خواننده مطالب شیوای شما هستند; تازه واردی چون من اظهارنظر کند ولی از آنجا که گفته اند: "آب دریا را اگر نتوان کشید ..... هم بقدر تشنگی باید چشید" (ما لا یدرک کله لا یترک کله) لذا به خود اجازه داده و با زبان الکن و قلم قاصرم سپاس و درود خود را تقدیمتان میکنم.

سلام دوست عزیزم
    شما به بنده لطف دارین من از محبت و قدرشناسی و البته بزرگواری شما سپاسگزاری میکنم ، هم تمام اساتیدی که ذکر فرمودین
    و هم شما ، فقط از سر بزرگواری و لطفی که دارین دستنوشته های بنده رو مطالعه میفرمایین واگرنه تا امروز نتونستم چیزی که لایق دوستانی صمیمی چون شما باشه تقدیم کنم ....
    و تنها افتخارم اینه دوستانی چون شما دارم ........
    براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    حقیقتا جناب استاد عمادی بی بدیل در دنیای علم و اخلاق و استثنای حال حاضر تحلیل تکنیکال هستند.

ای کاش این همه مشغله فرصت بیشتری میداد تا بیشتر از حضورتون استفاده کنیم.

سلام و درود بر پانی عزیز
    پانی جان ،شما همیشه به بنده محبت داشتین و دارین ،البته این لطف و محبت شماست که باعث میشه با نگاه عفو به تحلیلهای پر خطای بنده نگاه کنین که مثل همیشه از لطفتون سپاسگزارم ...
    اما بنده همیشه از نمودارها و تحلیلهای خوب شما لذت میبرم و خوشحالم که مدارج ترقی رو خیلی سریع طی کردین و در جایی قرار دارین که واقعا شایستگی اون رو دارین ......
    بنده هم واقعا آرزومندم امکانی پدید بیاد تا بیشتر بتونم در خدمت دوستان عزیزی چون شما باشم و از دیدن نمودارها و تحلیلهای زیباتون لذت ببرم

برای پانی عزیز ، سلامت و موفقیت از خداوند آرزومندم

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط holy نمایش پست ها

سلام و درود بر پانی عزیز
    پانی جان ،شما همیشه به بنده محبت داشتین و دارین ،البته این لطف و محبت شماست که باعث میشه با نگاه عفو به تحلیلهای پر خطای بنده نگاه کنین که مثل همیشه از لطفتون سپاسگزارم ...
    اما بنده همیشه از نمودارها و تحلیلهای خوب شما لذت میبرم و خوشحالم که مدارج ترقی رو خیلی سریع طی کردین و در جایی قرار دارین که واقعا شایستگی اون رو دارین ......
    بنده هم واقعا آرزومندم امکانی پدید بیاد تا بیشتر بتونم در خدمت دوستان عزیزی چون شما باشم و از دیدن نمودارها و تحلیلهای زیباتون لذت ببرم

برای پانی عزیز ، سلامت و موفقیت از خداوند آرزومندم

از لطف استادم بی نهایت سپاسگذارم که همیشه با رفتارشون از کاستی های کارمون چشم پوشی میکنند و ما رو تشویق میکنند.

استاد حقیقتی وجود داره و اون هم گشودن باب جدیدی از تحلیل تکنیکال در بورس ایران توسط شما استاد ارجمند بود.

متاسفانه قبل از اون ارائه بیشتر الترناتیوها از سوی بیشتر تکنیکالیستهامون پایه و اساس علمی نداشت و اکثرا از هر جایی که دوست داشتند شروع به شمارش میکرند که بیشتر به نقاشی شباهت داشت

ولی از وقتی موج شماریهای بی نقص شما ارئه شد که در شمارش کوچکترین ریز موجها هیچ قانونی نقص نمیشد و همه بر اساس پایه و اصول علمی و سبک های موج شماری برتر بود موجب تغییر نگرش خیلیها از جمله خود من شد و الان شاهدیم که اکثرا سعی بر این دارند که موج شماری رو علمی تر انجام بدن و حتی دوستانی هم که تکنیکالیست نیستند به هر موج شماری اعتماد نکنند.

و این بزرگترین شانس برای من بود که از دانش بی انتهاتون بهره مند بشم.
    حیقتش تو پی ام مدام مزاحم استاد هستم روزی یک موج شماری رو به استاد ارائه دادم تا نظرشون رو بپرسم و استاد ازم سوال کردند چرا موج بی رو به این صورت شمردی و من گفتم در یکی از منابع انگلیسی زبان دیدم (حقیقتش خدمت استاد هم عرض کردم یکی از اشنایان که میدونه چقدر عاشق تکنیکالم منابع به روزی رو از المان برام میفرسته که شاید داخل ایران نباشه)استاد گفتند خب این در کتاب ... نوشته ... وجود داره و یک مورد استثناست که ...

میخوام بگم شک نکنید استاد یک تسلط خاص و بسیار وسیعی در علم تکنیکال دارند که به جرات میتونم بگم هیچکس رو در کشور خودمون با این علم و دانش در تحلیل تکنیکال ندیدم و استثنای حال حاضر تحلیل تکنیکال در ایران هستند و از اینکه میتونم از نظرات ارزشمند و علم بی پایان استاد بزرگ تکنیکال ایران استاد holy استفاده کنم بخودم میبالم.
    ویرایش توسط pani : 2011/12/08 در ساعت 14:10

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    از لطف استادم بی نهایت سپاسگذارم که همیشه با رفتارشون از کاستی های کارمون چشم پوشی میکنند و ما رو تشویق میکنند.

استاد حقیقتی وجود داره و اون هم گشودن باب جدیدی از تحلیل تکنیکال در بورس ایران توسط شما استاد ارجمند بود.

متاسفانه قبل از اون ارائه بیشتر الترناتیوها از سوی بیشتر تکنیکالیستهامون پایه و اساس علمی نداشت و اکثرا از هر جایی که دوست داشتند شروع به شمارش میکرند که بیشتر به نقاشی شباهت داشت

ولی از وقتی موج شماریهای بی نقص شما ارئه شد که در شمارش کوچکترین ریز موجها هیچ قانونی نقص نمیشد و همه بر اساس پایه و اصول علمی و سبک های موج شماری برتر بود موجب تغییر نگرش خیلیها از جمله خود من شد و الان شاهدیم که اکثرا سعی بر این دارند که موج شماری رو علمی تر انجام بدن و حتی دوستانی هم که تکنیکالیست نیستند به هر موج شماری اعتماد نکنند.

و این بزرگترین شانس برای من بود که از دانش بی انتهاتون بهره مند بشم.
    حیقتش تو پی ام مدام مزاحم استاد هستم روزی یک موج شماری رو به استاد ارائه دادم تا نظرشون رو بپرسم و استاد ازم سوال کردند چرا موج بی رو به این صورت شمردی و من گفتم در یکی از منابع انگلیسی زبان دیدم (حقیقتش خدمت استاد هم عرض کردم یکی از اشنایان که میدونه چقدر عاشق تکنیکالم منابع به روزی رو از المان برام میفرسته که شاید داخل ایران نباشه)استاد گفتند خب این در کتاب ... نوشته ... وجود داره و یک مورد استثناست که ...

میخوام بگم شک نکنید استاد یک تسلط خاص و بسیار وسیعی در علم تکنیکال دارند که به جرات میتونم بگم هیچکس رو در کشور خودمون با این علم و دانش در تحلیل تکنیکال ندیدم و استثنای حال حاضر تحلیل تکنیکال در ایران هستند و از اینکه میتونم از نظرات ارزشمند و علم بی پایان استاد بزرگ تکنیکال ایران استاد holy استفاده کنم بخودم میبالم.

من از پانی بسیار عزیز نهایت تشکر رو دارم
    پانی جان شما لطفی بسیار بیشتر از لیاقت من به من داری واقعا سپاسگزارم ،
    بنده این لیاقت رو نه در شخصیت پر اشتباه و نه در تحلیلهای پر کاستی خودم نمیبینم اما بزرگواری و لطف شما عزیز هست که از تمام این نقائص چشم پوشی میکنه ....
    در محیطهای مجازی ،ناراحتی ها سوء تفاهمات ،توقعات همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت ،اما لطف عزیزانی چون شماست که باعث میشه علیرغم فرصت کم و بسیاری از مشکلات دیگه بتونم در خدمت عزیزانم نه از باب آموزش دادن -که چیزی در حد لیاقت دوستان ندارم - که از باب آموزش گرفتن -که شدیدا محتاج اونم - هم در زمینه علم و هم زمینه اخلاق باشم .....
    پانی عزیز از اون بزرگوارانیست که هم در اخلاق و هم علم پیشتاز هست ،برای این عزیز و سایر عزیزانم از خداوند بزرگ آرزوی موفقیت سود و سلامت دارم و همچنین امیدوارم پانی عزیز همینطور که تا امروز موفق و پیشتاز بوده باز هم همیشه موفق و پیشتاز هم در عرصه علم- اعم - تکنیکال -اخص - و هم در تمام امور زندگی باشه ......به امید خداوند

عضو فعال HOLY آواتار ها
    شاخص کل :

اما در تحلیل قبل به اونجا رسیدیم که عرض کردم شاخص در مرحله ایی از نزول قرار گرفته که نه تنها طبق ایندیکیتورها که طبق شمارش امواج و همچنین دلایل دیگه هم ازش توقع صعود داریم و این صعود در آینده رخ خواهد داد حال این بین البته با افزوده شدن ریسک سیتماتیک به بازار هم مواجه بودیم ،ریسک سیستماتیک واقعا در نمودار قابل پیش بینی نیست البته از دوستانی که تحلیلهای سایتهای دیگه رو مطالعه میکنند شنیدم(خودم شخصا ندیدم) که بعضی دوستان تکنیکالیست نظر داشتند میتونند ریسک سیستماتیک رو با نمودار پیش بینی کنند ،که خوب بنده از این کار قاصرم ،تنها چیزی که میتونم بگم اینه که زمانی که شرایط بازار مهیا باشه به عبارتی در اشباء کامل خرید یا فروش باشیم یک خبر کوچیک میتونه در قیمت سهام و شاخص و .... تاثیر بزرگ بزاره ،حالا این خبر میتونه یک ریسک سیستماتیک باشه یا یک خبر معمول شرکتی اما تشخیص ریسک سیستماتیک با نمودار ناممکن هست ،
    اما این ریسک سیستماتیک که به شکل سیاسی (چه داخلی و چه خارجی )خودش رو نشون داد(دقت بفرمایین ،عرض کردم ریسک اتفاق افتاد بعد خودش رو تونمودار نشون داد و نه اینکه با نمودار حدس زدیم ریسک در راهست) باعث شد زیر موجهای نزولی مقداری اکستند تر بشند اما در اصل قضیه تفاوت خاصی ایجاد نشد و به اون صعود شاخص که انتظار داشتیم رسیدیم ،اما این صعود طبق قوانین الیوت باید حداقل 20٪ موج قبلی باشه که در تحلیل قبل هم ذکر شده بود و دوستان عزیزی در پی ام پرسیده بودند که این یه مقدار بعیده و نمیشه این درصد کمتر باشه که عرض کرده بودم قوانین در این زمینه این رو میگن و اگر بخواد صعودی باشه این صعود این حداقل رو دارا خواهد بود ،اما خوشبختانه این صعود اتفاق افتاد و تا خرین روز بازار ما اندکی بیش از 20٪ صعود موج قبل رو داشتیم ،به عبارتی حداقل ها که قرار بر اون بود به وقوع پیوست ،اما بحث فعلی ما بعد از این وقوع حدس انتهای این صعود هست چون معتقدیم بعد از این صعود ما نزولی خواهیم داشت که در اون کفهای قبل زده خواهد شد ،
    بهتره قبل از ادامه عرایضم نمای کلی از شاخص داشته باشیم :

اما برای اینکه بتونیم احتمالات انتهای صعود رو بررسی کنیم باید به نمودارهامون رجوع کنیم
    برای شاخص کانالهای متعددی میشه کشید و خط روندهای متعددی میشه رسم کرد ،اما یکی از اونها این کانال میتونه باشه که به نظر کانال معتبری میاد و این اعتبار با نقاط برخورد قبلی تایید میشه و همچنین واکنش خوب به میدلاین کانال ....
    میبینیم کانال ما شکسته شده و شاخص بعد از شکستن کانال مقداری نزول کرده اما مجدد به سمت بالا برگشته و در حال پول بک زدن به کانال هست ،اما این پول بک واقعی خواهد بود یا کاذب و آیا شکست اتفاق خواهد افتاد یا خیر مطلبیست که به کمک حجم معاملات و مقایسه اون شاید میشد بهتر پیش بینی کرد منتها حجم رو در یتا شاخص نداریم اما بد نیست نمای بزرگتری از محل فعلی شاخص داشته باشیم :

در این نما بهتر میشه وضعیت رو بررسی کرد ،اولین مقاومت سرراه شاخص کانال سبز رنگ نزولی کوتاه مدت شاخص هست که حدود 24800 (تلورنس 50 واحد)با اون درگیر میشه که برای رشد شاخص باید از این سطح بگذریم و این اولین مانع ماست که احتمالا امروز شاخص با اون برخورد خواهد کرد ،ا
    اما بعد از اون ما وارد منطقه اصلی مقاومتها میشیم که مقاومتهای مختلفی اونجا وجود داره که شاخص باید با اون دست و پنجه نرم کنه که عبارتند از ،
    مقاومت هاریزنتال ،سطح فراکتال ،خط 50٪ چنگال که مقاومت معتبریست (خط قرمز در چنگال بنفش) اما کار به اینها ختم نخواهد شد و ما طبق تصویر زیر

ما مووینگ ساده 200 رو داریم که با فیبو ریتریسمنت 38.2 ٪ در همون منطقه تقاطعی انجام میدند که ارزش مقاومتی منطقه رو افزایش میده ،اما بازهم ما عامل دیگه ایی داریم که طبق شکل زیر افزاینده مقاومت منطقست ....

تصویر مقابل تایم هفتگیست و میبینیم ار اس آی ما خط روند داخلیش رو شکسته و بعد از مقداری نزول در حال پول بک زدن بر اون هست که البته علاوه بر اون خط روند نزولی ار اس آی هم با اون تقاطعی در این منطقه داره ،البته تضمینی نیست که پول بک آر اس ای درست در محل تقاطع انجام بشه اما در هرصورت وجود این دوخط و تقاطع اون با آر اس آی در یک نقطه یا یک محدوده کوچیک ارزش مقاومتی این ناحیه رو افزایش خواهد داد .......

اما اگه بخوایم جمع بندی در عرایض فوق داشته باشیم :
    اولین مقاومت احتمالا امروز حدود 24800 خواهد بود (با تلورنس حدود 50)
    مقاومت بعدی حدود 25150-25200 (با تلورنس 100 واحد )
    مقاومت بعدی حدود 25450-2550 خواهد بود

از دید بنده عبور از مقاومت میانی و آخری با توجه به قدرتش مقداری بعید به نظر میرسه (چون کانال شیب مثبت داره ،بسته با سرعت رشد شاخص دقیقا نمیشه گفت کدوم محدوده پول بک اصلی شکل خواهد گرفت اما هرچه رشد کندتر باشه قابلیت رسیدن به اعداد بالاتر و حرکت از مقاومت میانی به تحتانی وجود داره )و باید آمادگی لازم در رسیدن به این مقاومتها رو داشته باشیم ،البته این عرض به این مفهوم نیست که در نزدیکی این مقاومتها حتما سهاممون رو بفروشیم بلکه منظورم اینه ،در این محدوده ها ،تحلیل کاملی از سهاممون در دسترسمون باشه ،همچنین آگاه به وضعیت اقتصاد و قیمتها جهانی باشیم چون ،قیمت نفت ،طلا ،یورو به دلار همچنین شاخص های داو و اس اند پی همه میتونه برای ما هشدار باشه که این بین ،نقش نفت و همچنین ایندکس دلار (یا یورو به دلار) رو پررنگتر میبینم ،سقوط نفت یا یورو میتونه زنگ خطر خوبی برای ما باشه(البته قطعی نیست و میتونه گپ زمانی مثبت یا منفی داشته باشیم اما صرفا هشدار هست که به ما میگه بر نمودارهای سهاممون دقیقتر بشیم ،اما اگر شاخص واقعا تونست این کار خطیر رو که عبور از این مقاومتهاست انجام بده ،مقاومتهای بعدی رو بنده عرض خواهم کرد یا دوستان خواهند قرمود
    اما وضعیت فعلی نفت رو هم یه نمودار ازش ببینیم بد نیست ،

همینطور که میبینیم آر اس ای در سطح تقریبا مهمی قرار داره و شکست خط قرمز به پایین باعث نزول و ریزش نفت خواهد بود که میشه گفت کل اقتصاد ما به اون وابستست خوب البته احتمالی هم وجود داره که این شکست از بالا باشه که باعث صعود بشه ،به همین دلیل بهتره به عنوان یک زنگ خطر و با فاصله های نزدیکتر این چارت رو بررسی کنیم ......

اما دو نکته باید عرض کنم که یکی اینه که در روند نزولی ،امواج برگشتی صعودی بسیار خطرناک و گول زننده هستند و بسیار سریع تغییر جهت خواهند داد ،ترجمه ایی از فرمایشات جناب پریچر در همین تاپیک در ارتباط با موج بی قبلا قرار داده بودم که بد نیست به اون مراجعه بشه تا وضعیت مشخصتر بشه و نکته دوم اینکه از شروع ریزش بازارهای جهانی (چندین ماه قبل)که قبل از ریزش نمودارهاش رو تقدیم کرده بودم ،در بیش از 7-8 مورد تاکید کردم که اقتصاد ما فرای اقتصاد کهانی نیست و ما هم در این دهکده زندگی میکنیم ،لذا دوستان مراقب بازهم مراقب باشند که وعده و وعیدهای مسئولین باعث اغفال ما نشه ،

اما به بحث الیوتی شاخص شاید عده محدودی علاقمند باشند لذا من اون رو برای مرحله آخر گذاشتم که اگر فرصت نشد شب بعد عرض کنم ،توضیح اینکه اون بحث تفاوتی در مقاومتها ایجاد نخواهد کرد و اون هم موید اینه که بعد از اتمام صعود ریزش یا حتی ریزشهایی دیگه خواهیم داشت که اگر عمری باقی بود و شرایط مناسب ظرف همین شبها عرض خواهم کرد

و کلام آخر ،
    در پاسخ دوستانی که موندن یا خروج از بازار رو از بنده پرسیده بودن باید عرض کنم ،هرکس استراتژی خاص خودش رو داره ،بنده حدود 4 مهر ماه بر مبنای استراتژیم خروج کردم و شخصا دنبال ریز موجهای صعودی در روند نزولی نیستم و فقط زمانی خرید خواهم کرد که بازار کاملا روند صعودی داشته باشه و در اون صورت هم در موجهای خاص اما هرکس استراتژی خاص خودش رو داره ولی بنده نظرم اینه دوستانی هم که خارج نشده اند بهتر میبینم بعد از اتمام این موج صعودی نقد بشند چون احتمال ریزش میدم ....اما برای اینکه بتونیم بهترین مکان برای خروج و همچنین ورود بعدی رو بیابیم باید هم تحلیل شاخص و هم تحلیل سهاممون رو در زمانهای کوتاهتری بروز کنیم ..........

برای تمام دوستان آرزوی موفقیت دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    و غدیر

اگر بخوایم بررسی اجمالی بر غدیر داشته باشیم ،این سهم طبق شکل زیر در کانالی با شیب مثبت کم قرار داره .......

طبق شکل بالا سهم در آخرین زور معاملات به میدلاین کانال رسیده . ....

اما اگه وضعیت رو بخوایم با شکل زیر هم مقایسه کنیم ،میبینیم :

(دوستان عنایت کنند نمودار تایم روزانه اما ار اس ای زیر اون تایم هفتگیست فقط برای مقایسه کنار هم آورده شده)

سهم امروز هم به دلیل میدلاین کانال هم آر اس هفتگی و احتمالا مومنتوم و فیبو 61.8 ٪ به مقاومت برخورد میکنه ،علاوه بر اون مقاومت ابر و بالینگر هم وجود داره

اما درصورت عبور از این مقاومت مهم ،مقاومت بعدی ما حدود 450 خواهد بود که علاوه بر فیبو 78.6 کم کم واگراییها هم در این ناحیه خودنمایی میکنه که ارزش اون رو بالا میبره و اما
    مقاومت بعد از اون مقاومت 475-480 هست که بسیار مستحکم هست و ترکیبی از (احتمالا) واگراییها ( در صورت ایجاد کندل منفی و تثبیت اون) همچنین مقاومت هاریزنتال فراکتال ، مقاومت آر اس ای هفتگی و ...خواهد بود که اگر تا اونجا توان صعود وجود داشته باشه ،اون ناحیه کار دشوار خواهد بود ،

پس در جمع بندی مقاومتهای سرراه ما
    اول 430-440
    بعد 455
    سپس 475 تومن قرار داره

اما بعد از برگشت قیمت در میان مدت هنوز این سهم اصلاح خود رو کامل نکرده و نزول بیشتری رو از اون شاهد خواهیم بود و کفهای قبل رو خواهد زد ،
    لذا من فکر میکنم مطابق چیزی که در تحلیل شاخص عرض کردم بهتر اینه با عنایت به فاکتورهای هشدار خروج از سهم در قیمت بالا و نقد شدن شاید استراتژی خوبی باشه ،
    اما اینکه نهایت افت این سهم تا کجا خواهد بود و چه زمانب بهتره مجدد وارد بشیم ،باید عرض کنم در حال حاضر دغدغه اصلی ما خروج در قیمت مناسب هست که نمودارش رو تقدیم کردم ،اما جهت ورود از نمودارهای میان مدت و بلند مدت الیوتی استفاده خواهم کرد که در آینده اون تحلیل رو هم تقدیم عزیزانم خواهم کرد.
    سود و سعادت و سلامت برای دوستان آرزومندم

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال
    باسلام به استادعزیز. باتوجه به علاقه بنده نسبت به شما وتحلیلات زیبایتان ازاستاد خواهشی دارم واینکه درصورت داشتن وقت یک نظری درمورد افت پست بانک و حداکثراصلاحی که این سهم میتواندداشته باشد ماراراهنمایی کنند. باتشکرفراوان از نظرات مفیدو تحلیلهای موثرتان.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 51 از 78 نخست ... 414849505152535461 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)