صفحه 18 از 78 نخست ... 8151617181920212868 ... آخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    استاد HOLY عزیز با سلام
    قربان یک سوال داشتم در مورد میزان اصلاح موج 4
    سهام وپارس موج دومش 52 درصد موج یک را اصلاح کرده و موج چهارمش 27 درصد موج 3 را اصلاح کرده
    آیا این مقدار اصلاح برای موج 4 بزرگ کافی هست؟ یا اینکه باید حداقل تا 38 درصد اصلاح بشه؟
    از طرف دیگه به نظر من abc موج 4 کامل شده اما میترسم با توجه به اصلاح کمش حمایتی که نشون دادم شکسته بشه و تا ترند لاین قرمز سقوط کنه...
    لینک زیر رو نگاه کنید:
    http://up.iranblog.com/images/f4tvt2aplkfais5abrx.jpg

ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید.
    سلام مسلم جان
    بهتر از من میدونین که موج چهارم ما درموارد نادر میتونه 14٪ موج سوم و در مواردی 23.6٪ موج سوم رو اصلاح کنه به عبارتی درسته بازه مناسب رو میتونیم 38.2٪تا 50٪ موج سوم در نظر بگیریم اما مواردی که میتونیم بگیم کم نیست وجود داره که اصلاح در 23.6٪ پایان پذیرفته .......
    اما در نمودار پیوستی تصور من بر اینه که هنوز موج 4 تموم نشده و احتمال نزول بیشتر رو میدم .....
    موفق باشی مسلم عزیز

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام بر جناب holy بزرگوار
    استاد در نمودار بدون اعمال سود نقدی سایپا در قیمت 248 کف کانال صعودی را لمس کرده و rsi هم در محدوده حمایتی قرار دارد ،اگر این کف شکسته شود به نظرم بدین معنی است که سایپا 5 موج صعودی را تمام کرده و این امواج نزولی فعلی در واقع امواج نزولی اصلی هستند درسته؟
    عرض ارادت دارم خدمت استاد راشین عزیز و بزرگوار
    بله کاملا صحیح میفرمایین ،شکستن ترند لاین رو اگه بخوایم با امواج الیوت ترکیب کنیم میتونیم اینجوری بگیم که در دو نقطه امکان شکست ترند وجود داره ،اول کف موج چهارم که میتونه به شکل ملایمی ترند بشکنه و دوم پس از پایان موج 5 ،البته اتمام قطعی موج 5 از دید جناب ماینر عبور قیمت از کف موج چهارم ذکر شده .
    در ارتباط با کل سهام بازار از حدود یک ماه پیش که ابتدای موج بی (یا دی) در نظر میگرفتیم نظر بنده بر عدم ورود به این موج بود حتی اگه خاطرتون باشه نقل قولی از جناب پریچر داشتم و بارها در پستهای مختلف هم این موضوع رو تاکید کردم و همچنین عرض کردم نوسانات موجود برای دارندگان سهم حکم فرصت خروج است ،حالااگه دوستانی عرایض حقیر رو گوش کرده بودند حدود 300 تومن میتونستند از همین سهم سایپا هم خارج بشند که خوب نسبت به قیمت امروز بسیار عالی بود ،در حال حاضر هم استاد عزیز نظر بنده هیچ تغییری با یک ماه قبل نکرده ، نوسانات مثبت رو فرصت خروج میدونم ،چه برروی سایپا چه برروی سایر سهام ......
    در ارتباط با دوستانی که نقد شدن که خوب هیچ فعلا توصیه ای به ورود وجود نداره اما در ارتباط با دوستانی که سهم دارند مثلا به عنوان نمونه همین سایپا ،با توجه به افت قیمت بوجود اومده ،احتمال میدم نوسان مثبتی داشته باشه(و صد البته فقط احتمال ،طبق فرمایش خودتون وضعیت ار اس ای و کف کانال و اگه یک کندل مثبت تو تایم هفتگی بزنه واگرایی مثبت توتایم هفتگی یا به همین منوال روزانه و ...)حال دوستی که سهم داره به اعتقاد من بد نیست صبر کنه تا تکلیف روشن بشه و فروختن سهم در حال حاضر حکم فروش در سطح حمایت رو داره که خوب درست نیست ، پس من بهتر میبینم دوستانی که سهم رو دارند برای خودشون حد ضرر درنظر بگیرند و تا پایان واکنش نسبت به این سطح با سهم باقی بمونند ،اگر سهم به این سطح واکنش نشون داد و برگشت که خوب میتونند در قیمت بالاتر فروشنده باشند .......
    استاد راشین عزیز ،در ارتباط با موج شماری سایپا مشکلی که وجود داره اینه که محدوده دو ساله ایی از زمان رو سایپا بازار گردانی وجود داشته ،اگه این محدوده رو محاسبه کنیم از بنیان و پایه موج شماری که بر مبنای روانشناسی جمعی تریدرها هست دور میمونیم اگه محاسبه نکنیم بخشی از نمودار رو از دست میدیم و با دید کوتاهتری باید به نمودار نگاه کنیم ...

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط روشن نمایش پست ها
    جنابholyعزیز
    سلام:
    استادگرامی باتوجه به تعدیل های فاراک ممکن است نسبت به آینده سهم راهنمایی فرمایید.
    سلام روشن عزیز
    زمانی که فاراک بسته بود ،بنده این تحلیل رو تقدیم کردم
    http://forums.boursy.com/showthread....%83-%29/page43
    پست 643
    وضعیت زیاد تغییری نکرده ،البته متوجه فرمایشتون شدم که فرمودین با توجه به تعدیل های فاراک ،منتها بازهم استنباط بنده زیاد تغییری نکرده .....
    اما این بین از اونجایی که همگراییزیادی بین صدرا و فاراک وجود داره ،شاید پیگیری صدرا کمک کننده باشه که اون رو هم نظرم رو چند پست قبل تقدیم کردم.
    براتون آرزوی روزهای خوشی دارم.

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid-reza نمایش پست ها
    به حرکت مپنا و بوعلی میتونیم امید داشته باشیم؟
    حمیدرضا عزیز
    در ارتباط با مپنا باید خدمتتون عرض کنم با تعدیل افزایش سرمایه و بدون اون در نقطه حمایتی قرارداره ،و احتمال نوسان مثبت از سهم میدم اما در این سهم هم مثل بقیه سهام بعد نوسانی مثبت توقع نزول وجود داره و همچنین وبوعلی .......
    مجموعا دوست من این الگویی که خدمتتون عرض کردم(یه صعود نوسانی و بعد از اون یک نزول بزرگتر )دراکثر سهام و شاخص وجود داره به همین دلیل هم بنده از شروع موج موجود در پست 104
    http://forums.boursy.com/showthread....-%29-***/page7
    عرض کردم که واقعا این موج از شاخص پیچیدست و نوسانات مثبت فرصت نقد شدن و تقریبا میشه گفت در پایان هر تحلیلی که از اون تاریخ داشتم بر این نکته تاکید کردم(الان اون چیزی که در ذهنم هست در پایان تحلیل فاراک،صدرا،کچاد،مخابرات وفولاد و .....این مطلب رو عرض کردم )
    اما در شرایط موجود واقعا خیلی از سهام توان یک صعود نوسانی برای خروج رو دارند که حالا بعضی در اندیکاتورها خودش رو به شکل اشباء از خرید نشون داده ،دربعضی پترن تشکیل شده و .....،اما این که این اتفاق قطعا خواهد افتاد یا نه رو واقعا نمیشه گفت ،چند شب آینده ایشالا از شاخص با هم صحبت میکنیم تا وضعیت مشخصتر بشه .
    براتون آرزوی موفقیت دارم

8. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abbas نمایش پست ها
    سلام جناب هولی

اجازه دوستان بورسی سوالی داشتم.
    اگه وقت کردید و مزاحم نبودیم لطفا کمی در مورد تکنیک شمارش امواج با استفاده از دی تی توضیح دهید.
    سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز
    ببخشید من دقیقا متوجه فرمایشتون نشدم ،فرمایش شما روش استفاده از دی تی اسیلاتور (بعنوان بخشی از استراتژی جناب ماینر)است یا نه کلا کارکرد نرم افزار داینامیک تریدر مدنظرتون هست ؟

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهدی64 آواتار ها
    تشکر شده 425 بار در 151 ارسال
    استاد بزرگوار سلام ایا تاریخ پایانی برای موج منفی بازار میتوان تعیین کرد؟ چون بعضی از دوستان تاریخ پایان اصلاح رو اواخر شهریور پیش بینی کرده اند نظر شماچیست؟
    حضرت علی (ع): درباره آنچه از آن شناختی نداری، سخن مگوی

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدی64 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    در ارتباط با موج شماری سایپا مشکلی که وجود داره اینه که محدوده دو ساله ایی از زمان رو سایپا بازار گردانی وجود داشته ،اگه این محدوده رو محاسبه کنیم از بنیان و پایه موج شماری که بر مبنای روانشناسی جمعی تریدرها هست دور میمونیم اگه محاسبه نکنیم بخشی از نمودار رو از دست میدیم و با دید کوتاهتری باید به نمودار نگاه کنیم ...

ممنونم ،این موردی که فرمودید در مورد بکام هم وجود داره و باعث دردسر شده

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 63 بار در 7 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید من دقیقا متوجه فرمایشتون نشدم ،فرمایش شما روش استفاده از دی تی اسیلاتور (بعنوان بخشی از استراتژی جناب ماینر)است یا نه کلا کارکرد نرم افزار داینامیک تریدر مدنظرتون هست ؟
    سلام استاد
    منظورم تکنیک استفاده از دی تی در شمارش امواج، مانند استفاده از مک دی در شمارش امواج می باشد.

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید amir.abbas از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی64 نمایش پست ها
    استاد بزرگوار سلام ایا تاریخ پایانی برای موج منفی بازار میتوان تعیین کرد؟ چون بعضی از دوستان تاریخ پایان اصلاح رو اواخر شهریور پیش بینی کرده اند نظر شماچیست؟
    سلام مهدی عزیز
    مهدی جان ازتون اجازه میخوام شکل موج اصلاحی یک مقدار دقیقتر بشه تا بتونم اظهار نظر موثقی داشته باشم ،احتمال میدم زودتر از این موعد که فرمودین این اتفاق بیوفته ولی فعلا از بنده نشنیده بگیرین تا بتونم بر مبنای شکل موج و تحلیل زمانی مطالب دقیقتری عرض کنم.
    موفق باشید دوست عزیز

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abbas نمایش پست ها
    سلام استاد
    منظورم تکنیک استفاده از دی تی در شمارش امواج، مانند استفاده از مک دی در شمارش امواج می باشد.
    امیر عباس عزیز ،جناب ماینر برای ورود به بازار استراتژی داره که شامل 4 بخش هست و هر کدوم از این چهار بخش رو جدا از هم تحلیل میکنه سپس همه رو درکنار هم قرار میده تا بتونه ازش استفاده کنه ،اون چهار بخش ،اسیلاتور(دی تی)،زمان ،قیمت و پترن(همون امواج الیوت)هست ،در این راه اسیلاتور خودش یه موضوع جداگانست که ارتباطی به موجشماری نداره ،و طبق همون مثال خودتون مثل مک دی نمیتونیم ازش استفاده کنیم.
    روش استفاده از دی تی توسط جناب ماینر خیلی خلاصه به این شکل هست که ایشون زمانی وارد پوزیشن مثلا خرید میشه که دی تی در تایم بالاتر (مثلا اگه تایم اصلی روزانست تایم بالاتر هفتگی) یا صعودی باشه یا حداقل در اشباء از فروش + در تایم اصلی دی تی کراس انجام بده به سمت صعود ،پس اگر دی تی در تایم هفتگی روند نزولی داشته باشه یا روند صعودی داشته باشه ولی در اشباء از خرید باشه وارد پوزیشن نمیشه .......
    براتون آرزوی موفقیت دارم

20. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 18 از 78 نخست ... 8151617181920212868 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)