صفحه 44 از 78 نخست ... 344142434445464754 ... آخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    [quote=(حجت);53883]جناب ارشیا

این مریع رو ببینید (نامش رو گذاشتیم اسپایدر وبز)؛ نقاط تایید زیادی داره، اما بر اساس رفتار قیمت (که شامل روزهای توقف هم میشه) مربع ترسیم شده و در نتیجه زوایا هم بر اساس مربع ترسیم شده، ما میدونستیم که بعد از 38.2 فیبوناچی زمان و قیمت؛ 61.8 قیمت و زمان کجاست(پس قیمت رو پیشگویی کرده) ؛ نظرتون راجعبش چیه؟

آقا حجت کتابی هنوز برای گان تالیف و ترجمه به زبان فارسی نشده
    ولی اصل کار با گان اینکه زاویه 45 درجه رو درست ترسیم کنی چون همه چیز به زاویه 45 درجه صحیح بستگی داره
    بعد زوایه های بعدی هر کدوم معنی و مفهموم خاص خودش رو داره
    البته بعضی از زاویه ها در نمودار هفتگی معنی خاصی پیدا میکنه و وارد شدن سهم به زاویه خاص برای تحلیل گر گان یک سیگنال معتبر حساب میشه
    در کل خود آقای گان بحث تحلیل گان را به عمد پیچیده کرد

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید شیراز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شانس آواتار ها
    تشکر شده 607 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya نمایش پست ها

جناب شانس
    جناب لرد ارشیا فکر کنم شما دارید با من شوخی میکنید
    مباحثی رو در زیر مطرح میکنم که فکر میکنم شما یا باهاشون اشنا نیستید و یا این که فراموش کردید

اما شاید بد نباشه یک بار دیگه اون ها رو مطالعه کنید تا انشالله مشکلتون حل بشه

==================
    1. پیوت های ماژور
    اولین مبحثی که در تکنیکال مورد برسی قرار میدن ( قبل از این که بخواهند صحبتی از مقدماتی ترین مسائل حتی خطوط روند و کانالیزه کردن تا برسه به الیوت ) پیوت های ماژور
    این مبحث به صورت های مختلف در ابتدا و مقدماتی ترین بخش کتاب ها یاد شده
    و این مبحث بیان کینهکه یک نقطه با ارزش جهت برسی باید سه شرط داشته باشه
    1. حد اقل 38.2 روند قبلی خودش رو از نظر قیمتی ریتریس کنه ( بعد از لحاظ شدن این شرط در صروت ریتریس 38.2 زمانی نقطه اعتبار دو چندان پیدا میکنه )
    2. لازمه دوم حضور بیش از سه کندل در این ریتریس
    3. ایجاد قله یا دره جدید در اندیکاتور های مهم چون مکدی یا ممنوتم یا ار اس ای

این مبحث در کتاب های مختلف به صورت ها گوناگون مطرح شده برای نمونه
    درکتاب جان مورفی اشاره شده که هر شکست و یا روند باید حد اقل سه کندل به طول بیانجامد
    در مباحث داینامیک تریدر جناب ماینر به صورت تخصصی تر هر دو شرط ریتریس حد اقل 38.2 قیمت و زمانی و ایجاد قله یا دره در اندیکاتور دی تی شون مطرح کردن
    جناب بیل ولیامز ایجاد قله و یا دره و ریتریس حد اقل 38.2 را کتاب چایوز و ایجاد قله و یا دره در مکدی و ممنوتم اشاره میکنند
    در کتاب مسترینگ الیوت جناب نیلی این مبحث تحت ریتریس حد اقل یک سوم روند قبلی و یا بیش از26 روند قبلی مطرح شده و بعدا اومدن ایشون در میانه کتابشون با اشاره به مبحث کانل بندی این مبحث رو به صورت گسترده تر شکافتن
    و اومدن با کانال بندی دقیق و مطرح کردن خطوط روند مورد نیاز هر موج این مبحث رو به صورت تکمیلی تر ادامه دادن
    این مبحث به چند دلیل بیان میشه
    1. جلوی شمارش کندل های خطا گرفته بشه
    2. ریز موج ها در تایم مناسب شمارش بشن
    3. ریز موج ها به جای موج های بزرگ شمارش نشن

اما بریم سراغ نمودار شما

من چند مثال از استفاده شما از نقاطی که پیوت ماژور نیستند رو براتون میزارم
    1. موج 2 بزرگتون ( این کندل یک کندل کاملا خطاست نه ریتریس قیمتی مناسب داره نه ریتریس زمانی مناسب داره تنها یک کندل خالیست که تنها در یک روز بر اساس حیجانات بازار و گره معاملاتی دچار نوسان قیمت شده و شما ادعا میکنید که موج 2 بزرگ شماست )
    2.ریز موج 2 از سه تون هم نمیتونه دارای شرایط یک پیوت ماژور باشه و اون هم خطا ست
    و ..
    متاسفانه بی نظمی های متعددی در مورد این قانون در نمودار شما دیده میشه که نمودار شما رو حتی از حالت یک نمودار تکنیکال خارج میکنه و ارزش برسی رو ازش دور میکنه
    ============================
    اصول ریز موج شماری و درجه بندی امواج
    ریز موج شماری استاندارد هایی داره
    وقتی میخواهند توی یک محفل علمی یک موج شماری رو مورد برسی قرار بدن در سه درجه یا تایم فریم شمارش میکنن
    این استاندارد همون استانداردی هست که جنابماینر در کتاب داینامیک تریدینگشون ارائه دادن که من در زیر تیتر وار میگم
    به خصوص در مورد نمودار های بازار های بورس بسیار پر رنگتر هستن
    major degree wave
    intermediat degree waves
    minor degree wavwes
    که تعبیر عملی اون ها میشه در تایم ماندلی ویکلی و دیلی
    که در نهایت شکل استاندارد و اصلی اون این میشه 5 موج اصلی نمودار به همراه تقسیم موج 3 به 5ریز موج
    نتیجه
    زمانی که میخواهند یک موج شماری رو برسی کنند اول برسی میکنند که تایم مناسب اختیار شده باشه
    سپس برسی میکنند که در تایم اختیار شده 8 ریز موج ایمپالسی به خوبی نمایش داده شده باشه
    بعد از اون میان برسی میکنن که در تایم ارائه شده ریز موج ها شرایط پیوت های ماژور برقرار
    باشه
    و بعد از اون بهش میگن یک موج شماری الیوت و تازه میرن سر این بحث که این بر اساس کدام نظریه الیوتی میتوان برسی کرد
    زمانی گه به فردی گفته میشه ریز موج شماری کن منظور بر این هست که موج شماری رو بر طبق استاندارد فوق الذکر در بیاره

که متاسفانه نمودار شما از این مرحله عبور نمیکنه اگر واضح تر بخواهیم بگیم ...

در ضمن اگر زمانی احساس کردن که نیاز هست موج شماری روبه درجات پایینتر ببرند در ابتدار میان تایم فریم رو جوری تنظیم میکنند که پیوت ها به صورت ماژور نمایش دادهبشه سپس میان موج شماری مورد نظر رو ارائه میدن ( نه این که بیان به زور تو نمودار موج ایجاد کنن والیوت بدن به خورد نمودار)

==================
    اما شاید بد نباشه من باب اطلاعتون عرض کنم ما سه نظریه پرداز اصلی در زمینه الیوت داریم
    1. رابرت ماینر با کتاب و نظریه DYNAMIC TRADING
    2. بیل ویلیامز نظریهChaos-Theory
    3. رابرت پریچر A COMPREHENSIVE COURSE ON THE WAVE PRINCIPLE
    اما شاید هنوز در این تفکر اشتباه هستید که حتما جناب نیلی هم جایگاه 4 رو باید داشته باشند
    من باب اطلاعتون بگم که ایشون بر خلاف نام کتابشون mastering wMastering_Elliott_Wave هست هیچ جایگاهی در رده بندی اساتید الیوت ندارن چرا که همانطور که جنابداد گستر به درستی اشاره کردن ایشون فقط و فقط استفاده ابزاری از امواج در کتابشون و نام کتابشون کردن
    و اگر کمی عمیقتر مباحث ایشون رو مطالع میکردید به وضوح متوجه میشدید که نظریات ایشون در بعضی موارد به وضوح فوانین الیوت رو زیر پا میزارند
    اما طرفداران ایشون برای این که به زور اسم ایشون رو بگنجونن سبک ایشون رو نئو الیوت نام گذاری کردن
    و در نهایت خدمتتون عرض کنم که ایشون صلاحیت این رو ندارند که شما بخواهید با نظریات ایشون نمودار من رو نقد کنید و از من بخواهید که به سبک ایشون با شما مباحثه کنم
    چرا که اگر کمی بیشتر توجه میکردید به وضوح متوجه میشدید نمودار من یک نمودار الیوتی هست نه نئو الیوتی
    ( پیش کشتون باشه که متوجه بشید من بر اساس نظریات جناب ماینر موج هام رو نام گذاری کردم )
    و این رو هم خدمتتون عرض کنم حتی خود جناب داد گستر هم که مترجم کتابشون هستند حاضر نیست به سبک ایشون زیاد نمودار بزنن و بیشتر داینامیک نمودار میزنن اگر باور ندارید به شماره بالای کتابشون تماس بگیرید
    اگر کمی با دقت بیشتری کتاب رو مطالعه میکردید حتما این قسمت مقدمه بیشتر توجهتون رو جلب میکرد
    در نهایت قسمتی از مقدمه کتاب رو خدمتتون میدم تا مورد مطالعه بیشتر قرار دهید

=================================
    اما چندمورد دیگه اشتباه در نمودار شما هست ( فرض رو بر این بگیریم که نمودا شما یک موج شماری الیوت هست) که مختصر خدمتتون میگم چر که بیشتر از این از حوصله ی بحث خارجه
    1.موج 2 از سه شما به صورت کامل و مو 1 از 3 شما رو پشوند و این به وضوح خلاف قوانین الیوت هست
    2. ریتریس های بزرگ در موج 2 باید صورت بگیره اما در موج شماری شما موج های 4 به مراتب بزرگتر از موج های دو شماست که به وضوح قوانین هر سه استاد الیوت رو زیر پا میزاره
    3. اگر کمی با قت بیشتر قانون تناب رو مطالعه میکردید متوجه میشدید
    کارکشن های a b c اغلب در موج 2 شکل میگیره در صورتی که در موج شماری های شما تماما در موج 4 شکل گرفته که این یک خطای اشکار است ( اگر چه جناب نیلی در مثال هایی موج 4 abc نشان داده اند اما به وضوح اشاره کرده اند که اولویت با موج 2 هست نه موج 4)
    4.اغلب پیوت هایی که اختیار کردید ماژور نیستند
    5. و در نهایت در جایی حساب کتاب کرده بودید و فرموده بودید که موج 2 تون یک چهارم اصلاح کرده پیشنهاد میکنم تجدید نظر فرمایید
    من بابا اطلاعتتون عرض میکنم موج 2 شما حتی 20 درصد یعنی یک پنجم هم اصلاح کرده
    تو شهر ما یک پنجم با یک سومی که تازه جناب نیلی فرموده بودند زمین تا اسمون فرق داره

6. در ضمن اگر همچنان خیلی اصرار دارید که بر طبق قوانین جناب نیلی باهاتون بحث کن زحمت بکشید موج شماریتون رو بحسب همون قوانینی که جناب نیلی در صل 8 صفحه 33 به وضوح فرمودند کانالیزه کنید و خط واصله موج 2 و 4 تون رو تو خونه برای خودتون رسم کنید و سپس موج شماری من رو هم کانال بندی کنید و مقایسه کنید
    ========================
    در نهایت
    حناب لرد ارشیا این پست دو ساعت تمام از وقت من رو گرفت از تون خواهش میکنم کمی با تامل بیشتر نمودار خود و نمودار من را برسی کنید
    و قبل از ادامه مجدد این بحث چند روزی از شما وقت میخواهم تا انشالله شما یک مرور دیگه بر روی نظریه الیوت و مبانی مقدماتی تکنیکال و علاوه بر اون کتاب جناب نیلی با عمق بیشتری داشته باشید

دوستدار شما شانس
    ویرایش توسط شانس : 2011/09/25 در ساعت 01:44

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شانس از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    تشکر شده 915 بار در 85 ارسال

جناب ماینر ببخشید جناب شانس ، بحث کردن با شما بی فایده است چون شما خودتون رو غرق نظریه هایی کردید که فکر می کنید قانونه،و قانون ها رو از یاد بردید به شما پیشنهاد می کنم که به چرایی قوانین فکر کنید تا به حفظ کردن نظریه ها، من از شما زیر موج شماری خواسته بودم نه این که صغری و کبری بچینید
    گیرم موج دو بزرگ من اشتباه باشه (که جز اون اگر اشکال دیگه ای بود اون رو علم عثمان می کردید)، من موج شماری شما را هم پایین می زارم دوستان خودشون تشخیص میدم کدوم موج شماری صحیحه کدوم مشکل داره

براتون آرزوی موفقیت می کنم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    [quote=شیراز;54399]
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    جناب ارشیا

این مریع رو ببینید (نامش رو گذاشتیم اسپایدر وبز)؛ نقاط تایید زیادی داره، اما بر اساس رفتار قیمت (که شامل روزهای توقف هم میشه) مربع ترسیم شده و در نتیجه زوایا هم بر اساس مربع ترسیم شده، ما میدونستیم که بعد از 38.2 فیبوناچی زمان و قیمت؛ 61.8 قیمت و زمان کجاست(پس قیمت رو پیشگویی کرده) ؛ نظرتون راجعبش چیه؟

آقا حجت کتابی هنوز برای گان تالیف و ترجمه به زبان فارسی نشده
    ولی اصل کار با گان اینکه زاویه 45 درجه رو درست ترسیم کنی چون همه چیز به زاویه 45 درجه صحیح بستگی داره
    بعد زوایه های بعدی هر کدوم معنی و مفهموم خاص خودش رو داره
    البته بعضی از زاویه ها در نمودار هفتگی معنی خاصی پیدا میکنه و وارد شدن سهم به زاویه خاص برای تحلیل گر گان یک سیگنال معتبر حساب میشه
    در کل خود آقای گان بحث تحلیل گان را به عمد پیچیده کرد
    سلام شما درست میفرمایید، ما نگفتیم، از روش گان استفاده میکنیم، این ابزاری که تصویرش رو برای شما گذاشتم، در بازار ما خوب جواب داده، البته هنوز تکمیل نشده، شاید داریم از ابزار گان استفاده میکنیم، اما در اساس کشیدن با اون فرق داره، یک مطلب دیگه بنده هرجا پیگیر شدم در مورد گان، گفتند خودش هیچی منتشر نکرده، این مطالبی هم که هست، از شاگردانش و تصاویری که از ایشون به جا مونده نوشته شده. اما تاکنون کسی هنوز جواب بنده رو نداده، این در شیوه ما بسیار مهمه، که من در تحقیقاتی که انجام دادم، هنوز براش نتیجه ای نگرفتم؛ اول اینکه؛ من ندیدم، گان جایی گفته باشه باید از زاویه 45 استفاده کنیم، میگن چون از نسبتهای مساوی استفاده میکرده، پس زاویه 45 درجه بوده؛ اما با منطق جور درنمیاد (به نظر من این یکی از شیوه هایی بوده که شاگرداش رو پیچونده)؛ اگر اینطور باشه، همه نمادها باید نوسانات رنج داشته باشن و در بلند مدت باید دارای کانال صعودی با شیب 45 باشن؛ که بسیاری از مواقع اینطور نیست. (بازم شاید من اشتباه میکنم). دوم اینکه؛ وقتی شما در ایران، از نمودار زمان و قیمت همزمان استفاده میکنین؛ روزهای بسته بودن رو کلا در نظر نمیگیرید، اما در اون زمان هم که نماد بسته هست، در رفتار سهامدار داره، یکسری پیش رفتار شکل میگیره، که با باز شدن سهم اون رو در معاملات به نمایش میزاره. (مثلا وقتی 25 درصد سرمایتون در یک نماد باشه و نماد بسته بشه، با گذشت زمان در ذهن شما ارزش سهم پایین میاد، مثلا اگر دو روز بعد (با شرایط بسته شدن) سهم باز بشه، شاید کسی زیاد اهمیت نده؛ اما وقتی سه ماه بسته میمونه، همه در زمان بازگشایی تمایل به نقد شدن پیدا میکنن. پس زمان هم در این مبحث خیلی تاثیر داره. سوم اینکه؛ در زمان ایشون نسبتهای فیبوناچی کشف شده بود، حالا چطور این شخصی که اینقدر در علوم ریاضی و نجوم تبهر داشته، به جای فیبوناچی از نسبت استفاده کرده؛ این نکته هم جای تامل داره.
    ممنون میشم، اگر دوستان اطلاعاتی مستندی این سه مورد دارن، همراه بحث ارائه کنن.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 143 بار در 44 ارسال
    جناب lord arshia درود

من الیوت خواندن را تازه شروع کرده ام در پست 443 تان مطلبی فرمودید که من نفهمیدم : ".....یا این که چرا ما الیوت کاران معتقدیم که بعد از این که موج سه به انتهای موج یک می رسد باید با یک پرش قیمتی همراه باشد....." این عبارت ... رسیدن موج 3 به انتهای موج یک یعنی چه؟ .....آیا این همان راهنماست که "موج 3 پس از گذر از موج یک شتاب می گیرد" ؟.......... پیشاپیش از راهنمایی تان سپاسگذارم....

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید OTANA از ایشان تشکر کرده اند:

جناب حجت

نسبتی که من برای نمایش استفاده کردم یا زاویه 45 درجه ای که به کار بردن رنج نیست، بلکه تناسب هست، مثلا یک مستطیل هم می تواند زاویه 45 درجه داشته باشد در حالی که طول و عرض آن برابر نیست، گر شما قیمت یا زمان را داشته باشید می توانید دیگری را حدس بزنید

ولی در مورد پیش بینی باز شدن یک نماد در زمانی که مدت طولانی نماد بسته باشد: حتما نیاز نیست که ابزار برای پیش بینی داشته باشیم، یادم هست که در زمانی که نماد صدرا برای تعدیل مثبت بسته بود، همون روزا مصادف بود با سفر مقام رهبری به پارس جنوبی ، این دو دلیل باعث شد من با حساسیت بیشتر به دنبال قیمت بازگشایی صدرا باشم ، برای همین از یک تناسب ساده استفاده کردم و توانستم میانگین قیمت صدرا در روز باز گشایی را به دست آورم، محاسبه من به قرار زیر هست

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار :

در ارتباط با قیمتهای جهانی حرف و حدیث بسیاری گفته و شنیده شده و افت شدید قیمتی چند روز گذشته از یکسو ایجاد موجی از نگرانی در فعالان این مارکت نموده و و بازگشت آرام و البته ناکامل قیمتها به سطوح قبل از یکسو امیدها را در دل برخی فعالان زنده نگه داشته ،اما بد نیست با توجه به نمودارها نگاهی داشته باشیم بر سطوحی از قیمت که برروی آن قرار داریم :

روی :
    در نمودار روی طبق تصویر زیر ،

دو نمای مختلف از روی یکی بر مبنای مقیاس لگاریتمی در بالا داریم (با خطوط قرمز رنگ)که میبینیم خط حمایت تحتانی کاملا شکسته شده و صعود اخیر پول بک به این خط محسوب میگردد و اگر توان عبور از این خط وجود نداشته باشد توقع نزول بیشتر میرود اما در تصویر دوم با خطوط سبز رنگ نمودار در مقیاس حسابی است که میبینیم با برخورد قیمت با حمایت تحتانی واکنش پدید آمده است ،اما اگر وضعیت آر اس آی را بررسی نماییم

در اینجا نیز فعلا حمایت قوی مشهود است و در نتیجه گیری باید گفت ،فعلا برروی حمایت قرار داریم و وضعیت هفته آینده بیشتر روشنگر آینده این فلز خواهد بود .

فلز مس :
    مس اواسط ماه دوم میلادی 2011 امواج صعودی خود را تمام نمود و طبق تصویر زیر :

نزول با موج ای مشهود است سپس صعود با موج بی کلاسیک را داشتیم و در حال حاضر نزول موج سی را شاهدیم ،اما در راستای این نزول وجود برگشتهای مثبت به عنوان اصلاح در روند نزولی امری طبیعی به نظر میرسد ،اما اگر وضعیت آر اس آی را بررسی کنیم ،

میبینیم که خط روند که حمایت مستحکمی بوده شکسته شده و در حال نزول به سر میبریم ،حال این بین احتمال پول بک به این خط وجود دارد که طبق آمار احتمال این پول بک 50% میباشد ،اما تا این خط به سمت بالا نشکسته توقع رشد پایدار از مس وجود ندارد .

نفت :
    اما توقعی از نفت داشتیم که صعود آخرینی بالاتر از سقف قبل داشته باشد که گرچه حمایتهای تحتانی باعث برگشت رو به بالا شد و تا نیمه راه نیز صعود داشتیم اما عبور از سقف محقق نشد ،لذا بهتر میبینم شمارش امواج را به این الترناتیو تغییر دهیم.

همانطور که در تصویر مشخص است موج سی از بی را پایان یافته در نظر گرفتیم در حال حاضر در نزول برای ساخت موج سی بسر میبریم ،خط روند شکسته شده و با اندکی تخفیف بازگشت اخیر در حد پول بک بوده برای لمس خط روند و مووینگ 200 بوده است و به نظر میرسد نفت صعود خود را تمام کرده و در حال نزول با موج سی میباشیم .
    اما در بررسی آر اس آی نیز ،

انگونه که مشهود است خط روند صعودی آر آس ای شکسته و در بازگشت توان عبور به سمت بالا موجود نبوده لذا فقط پول بک و لمس این خط انجام شده که تاییدی بر ادامه روند نزولیست و تا این خط به سمت بالا نشکند توقع رشد پایدار وجود ندارد .

نتیجه :
    اگر بخواهیم از بررسی موارد فوق به نتیجه ایی برسیم به نظر میرسد سوای فلز روی که در حمایت
    قرار دارد و احتمالا به سایرین خواهد پیوست ، نفت و مس در روند نزولی قرار دارند و حتی اگر کوتاه مدت با اقدامات حمایتی سعی در حفظ قیمت یا افزایش مختصر قیمت شود اما در میان مدت به اهداف نزولی خود خواهد رسید ،این بین شاخص های جهانی نیز وضعیت مشابهی دارند که در فرصتهای آینده باهم بررسی خواهیم کرد.

با آرزوی موفقیت برای دوستان

سلام به استاد هالی عزیز که همیشه برای خوندن چندباره نوشته هاش باید کلی برگردیم به عقب تا بتونیم نوشته هاشو پیدا کنیم
    استاد زمانی که بازار مثبت شد خیلی دوس داشتم که دوباره نگاهی به شاخص داشته باشین و خواهشم کردم اما خبری نشد
    امیدوارم هر جا هستین سلامت و موفق باشین و هر چه زودتر برامون بنویسید

خب بعد از مدتها خوندن مطالب شما و رفتار شما میتونیم به این نتیجه برسیم که نظر شما هنوز همون نظر قبلیه، تحلیلی که کامل بالا بهش اشاره کردین
    خوندن دوباره مطالب بالا شاید برای دوستان خالی از لطف نباشه

هر چند پورتفوی شخصی خودمو با تحلیل بالا و سایر اساتید سایت بورسی جوری چیدم که از بازار جهانی آسیب نبینه اما ...
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    دکتر holy عزیز
    اگه شما دوستانتون را فراموش کردید ، اما ما همیشه به یاد شما هستیم و منتظر نوشته های زیبای شماییم ..
    امیدوارم هر چه زودتر شاهد حضور شما باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    من دلم می خواهد خانه ای داشته باشم پر دوست ، کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند آرام ، گل بگو گل بشنو ، بر درش برگ گلی می کوبم ، با قلم سبز بهار می نویسم ای یار، خانه ی دوستی ما اینجاست تا که دیگر نپرسد سهراب خانه ی دوست کجاست ، هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفامان گردد شرط وارد گشتن شستشوی دلهاست شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    من دلم می خواهد خانه ای داشته باشم پر دوست ، کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند آرام ، گل بگو گل بشنو ، بر درش برگ گلی می کوبم ، با قلم سبز بهار می نویسم ای یار، خانه ی دوستی ما اینجاست تا که دیگر نپرسد سهراب خانه ی دوست کجاست ، هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفامان گردد شرط وارد گشتن شستشوی دلهاست شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست

نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    به امید آمدنت هستیم استاد
    او گفت: "بیا لبه پرتگاه"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 44 از 78 نخست ... 344142434445464754 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)