صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

موضوع: داستان های فعالیت من در فارکس با روش دیمارک

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    سلام آقا فرهاد عزیز
    یه سئوال ازت میکنم با اجازت آخر هفته میام جوابشو میگیرم ؟
    شما توقع داری سالی چند درصد از فارکس سود بدست بیاری (فرض رو بر این میگیریم استراتژی عالی داری که همه جور هم تست کردی ،با سرمایه مثلا 10 هزار دلار هم وارد شدی ،امروز هم روز اول سال هست ،سال دیگه مثل امروز توقع داری حداکثر پولت چقدر بشه ؟
    موفق باشی دوست من

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad61 نمایش پست ها
    سلام دکتر فرزاد گرامی
    باعث افتخار منه که ایرادات این تازه کار رو گوشزد میکنید . در مورد از دست دادن 50 درصد سرمایه خدمت شما عرض کنم میشه گفت که تازه کار بودن باعث جو گیر شدنم شد ( آخه اولین باری بود که با یه حساب واقعی داشتم کار میکردم ) بعد از اینکه پوزیشن رو گرفتم متوجه 2 نکته شدم ، اول اینکه توی سقف پوزیشن خرید گرفتم و دومین عامل که مهمتر از اولی هست رعایت نکردن همون مسئله همیشگی یعنی مدیریت سرمایه بود . با یه حساب 50 دلاری نباید یه حجم 0.1 لاتی میگرفتم و حالا که گرفتم نباید این استاپ لاست بزرگ 15 پیپی رو واسش میذاشتم . دوستان یه توضیحی در مورد مقدار حجم یک پوزیشن با مقدار مبلغ کل میشه بگید . فکر کنم درستش 3%کل سرمایه باید باشه ( شایدم 3%کل سرمایه رو به عنوان استاپ لاست در نطر گرفت!!!؟ حالا کدومش درسته؟) یعنی الان که 25 دلار دارم حداکثر حجمی که مجاز هستم بگیرم چقدر هست ؟
    من چون تازه کارم و قضیه ندانستن عیب نیست و نپرسیدن عبیبه میشه یه توضیحی بدین که mm چیه؟
    در مورد تست گرفتن از سیستم من توی تایم 5 دقیقه کار میکنم . منظورتون اینه که برم مثلا 10 سال قبل( البته مراحل کارش رو بلدم) و از اونجا توی تایم 5 دقیقه تست بگیرم بیام جلو ( اینک خودش 1 سال طول میکشه ) و در مورد 6 ماهه همون مراحل رو واسه 6 ماهه انتخاب کنم و اجرا؟

و صد البته با mm کامل بیا حسابت رو بیار بالا

منظورتون از این قسمت این بود که نتایج رو بیارم اینجا نشون بدم؟ ( سطح دانش رو ببین ! تقریبا هیچ کدوم از حرف های دکتر عزیزمون رو نفهمیدم . دکتر جون در حد کلاس اکابر بگو من ضریب هوشیم پایینه

دوستان دیگه هم اگر میتونن راهنمایی کنن
    اما خدایش اعتقاد کامل دارم که توی این راه موفق میشم . همون موقعی که توی 2 دقیقه نصف پولم از دست رفت به قدرت شگفت انگیز این بازار بیشتر اعتقاد پیدا کردم ( اگه توی 2 دقیقه من با یه تصمیم غلط نیمی از سرمایم رو از دست دادم پس اگه یه تصمیم درست بگیرم میشه در همون مقدار زمان یا حتی کمتر مبلغ بسیار زیادی به دست آورد
    هیجان زیاد این کار هم خیلی برام جالب بود و تا حالا با این موقعیت ها روبرو نشده بودم
    دوستان عزیز منتظر نظراتتون هستم
    سلام مجدد
    ببخش فرهاد عزیز ،من چون خواستم سریع پست بزنم ،خیلی بد مطالبم رو نوشتم والا در علم شما هیچ شکی نیست .......
    دوست من ،منظورم از mm همون مانی مننجمنت یا مدیریت سرمایست که اگه از استراتژی برای یک تریدر مهم تر نباشه از اون کم اهمیت تر هم نیست
    منظورم از بک تست 5 ی 10 ساله این بود که اگه شما فرضا در تایم دیلی کار میکنی این حدود نیاز به بک تست داری از نظر کندل میشه حدود 2تا 4 هزار کندل قبل رو بک تست بگیر حالا هرتایمی که کار میکنی.
    منظورم از حسابت رو بیار بالا هم این بود که ایشالا سود کنی و حسابت افزایش پیدا کنه به عبارتی سود کن ........

یه مورد هم اینجا اضافه کنم ،دوست عزیزم خیلی مراقب باش که کندلهای دیمارک رو در اصلاح بشماری تا در روند اصلی وارد پوزیشن بشی ،اگه بخوای در روند اصلی بشماری اون موقع پوزیشنت خلاف روند میشه
    در ضمن همیشه یه تایم بالاتر رو هم چک کن که پوزیشنت در جهت روند باشه،یک تایم بالاتر یعنی هرچی تایم معاملت هست در 5 ضرب کن ،اگه 5 دقیقه معامله میکنی تایم بالا چون 25 نداریم نیم ساعتست و اگر 15 معامله میکنی تایم بالا یک ساعت هست.
    در ضمن ،استراتژی چیزی هست که رو کاغد نوشته بشه ،به اعتقاد خیلی از بزرگان این فن استراتژی در ذهن وجود نداره،وال رو کاغذ مرحله به مرحله نبویس کارت رو بعد همون رو انجام بده.....
    برات آرزوی موفقیت دارم

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad61 آواتار ها
    تشکر شده 2,058 بار در 521 ارسال
    سلام فرزاد جان
    از اینکه لطف میکنی و من رو دراین مسیر راهنمایی میکنی ازت بینهایت سپاسگذارم
    راستش رو بخای وقتی سوالت رو خوندم 5 دقیقه ایی مغزم هنگ کرد . بعد از یه ری استارت به تفکری عمیق فرو رفتم (چون تا الان به صورت جدی به این مسئله فکر نکرده بودم!)
    پس با فرضیات شما اگه بخام جواب بدم به صورت زیر خواهد بود
    اگر بخام به صورت کاملا محتاطانه ( درست نوشنم؟)کار کنم و با هر پوزیشن فقط 0.1 لات حجم بگیرم ( که فکر کنم غیر منطقی هم باشه! فکر کنم تا همین چند جمله متوجه شدی که از مدیریت سرمایه هیچ اطلاعاتی ندارم ، پس لطف کن و یه منبعی که در این رابطه توضیحات کاملا عملی راهگشا داشته باشه رو بهم معرفی کن)با توجه به اینکه ارزهایی که من الان با اونها کار میکنم شامل 6 ارز پر معامله هست gbpjpy/gbpchf/usdjpy/gbpusd/eurusd (از همون کتاب day trading the currency market که توی بحث گن معرفی کردی استفاده می کنم) و به طور متوسط 100پیپ در روز نوسان دارن حالا اگه از هر 5 معامله 1دونه هم با استاپ بسته شه میشه متوسط 80 پیپ در روز ، 5 روز کاری در هفته که میشه 240 روز حالا بگیم 40 روز هم به هر دلیلی نتونیم کار کنیم میشه 200 روز پس داریم
    80پیپ*200=16000 دلار
    اوه اوه عجب عدد ضایعی شد فکر کنم این قضیه در مورد همین حساب 50 دلاری بیشتر واقعی باشه تا حساب 10000 دلاری
    حال اگه بخایم واقعی تر بگیم با هر پوزیشن هم 1 لات بگیریم میشه ( 80 پیپ در روز + 10 دلار هر نوسان ) 800پیپ *200=160000 دلار
    در همین نقطه فرزاد جان دست خودم رو به نشانه تسلیم بالا میبرم و اعتراف میکنم هنوز در این رابطه هیچ نظری ندارم و به نکته ایی که شما میخاستین برسم ،رسیدم و اون هم داشتن یک هدف بلند مدت و عملکرد بر مبنای اون هست
    خوشحال میشم راهنمایی راهگشای خودتون رو در رابطه با تمامی مسائلی که در این پست و پست های قبلی به اونها ایراداتی میبینید از بنده دریغ نکنید
    فکر میکنی کاشی و سرامیک مورد نیازت رو چقدر گرونتر میخری ؟
    قیمت های ارائه شده ما غیر قابل رقابت هستند

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید fery0ati آواتار ها
    تشکر شده 30 بار در 5 ارسال
    سلام بر جناب فرهاد و امیدوارم در راهی که در پیش گرفتید موفق باشید .
    داشتم مطالبتون را مرور میکردم چند نکته به ذهنم رسید که خواستم بعنوان همفکری خدمتتون ذکر کنم .
    به نظر میاد برای ورود به فارکس اصلی ترین مساله که همانا داشتن استراتژیه را در نظر ندارید .یعنی من بدون توجه به تکنیک معامله تون فقط شما رو توجه میدم به تمرین در مانی منیجمنت یا همون مدیریت سرمایه که جناب هولی بدرستی بهشون اشاره کرد بعد از رفع نقص سیستم مدیریت سرمایه میتونید به روشهای تکنیکال ورود و خروج از پوزیشن بپردازید
    دوست عزیز برای ورود به هر پوزیشن شما به استاپ لاس احتیاج دارید اما روش تعیین استاپ لاس به چه شکله ؟
    استاپ لاس در سیستمهای کم ریسک 3% مارجین و در سیستم با ریسک متوسط 5% و سیستم ریسک بالا حداکثر تا 10% در نظر گرفته میشه . یعنی برای حساب 50 دلاری شما حداکثر ضرری که در هر معامله مجازید 1.5 تا 5 دلاره . حال اگر با سایز 0.1 لات بخواهید وارد پوز شوید استاپتون در جفت ارزی مثل یورودلار میتونه بین 1.5 پیپ تا 5 پیپ در نظر گرفته شود . مطمئن باشید این استاپ با هر روشی که فکر کنید زده میشه . پس برای بزرگتر شدن استاپ احتیاج دارید به کوچک کردن سایز ورود . در سیستمهای پرریسک برای هر 1000 دلار مارجین سایز ورود 0.1 لات و برای سیستمهای متوسط هر 2000 دلار 0.1لات و در سیستمهای کم ریسک برای هر 5000 دلار 0.1 لات در نظر میگیرند . توصیه میکنم بجای واریز مبلغ 50 دلار که محکوم به فناست حداقل 200 دلار به حسایتون واریز و نوع حسابتون را از مینی به میکرو تغییر بدید و با سایز 0.01 شروع بکار کنید . اگر بخواهید در بازار مداوم حضور داشته باشید و بسرعت کال مارجین نشید محکومید به انتخاب سیستم کم ریسک .و در این سیستم هم سودتون بسیار پایین میاد و در طول سال بارها احساس نا امیدی بهتون دست میده از اینکه سودتون در برابر زحماتی که متقبل میشید مکفی نیست
    در مورد حساب کتابی که در مورد رشد پولتون کردید . اگر در یکسال تونستید حساب ریل 2000 دلاریتون را مداوم ماهانه 15% زیاد کنید . بهتون شغلی معرفی میکنم که در بهترین نقطه شهر امستردام هلند با حقوق ماهی 50.000 دلار و با بهترین ماشین و خانه استخدام شید . فارکس رویایی شیرینه که با ورود به ان طمع و ترس بمانند هیولایی پول - وقت - اعتماد به نفس انسان را میبلعه و بعد از از دست دادن پول خروج از ان بسیار دشوار میشه .
    من را ببخشید که حرفهام کمی نا امیداته زده شد ولی بهتر دیدم خوش بینی افراطی تون را از بین ببرم تا با واقعیت و با تلاش به ان چیزی که استحقاقشو دارید برسید

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید fery0ati از ایشان تشکر کرده اند:

دوست خوب و بزرگوارم از راهنمایی بسیار ارزندتون سپاسگذارم
    حق با شماست دارم کم کم ( یا بهتر بگم دقیقا )به این نتیجه میرسم که اگه مدیریت سرمایه مناسبی نداشته باشم موفق نخواهم بود . در این چند روز ابتدای کار با هر استاپی که میخوردم با اینکه فقط در حد یک تا 3 دلار بود به شدت احساس تاراحتی میکردم و انگار تمام سرمایه خودم رو از دست دادم اگر بخایم یه حساب منطقی بکنیم میبینم که تا الان 50 دلار حساب اولیه بوده که تا حدود 25 کاهش داشت و برای بار دوم 25 دلار دیگه شارژ شد که به رقم اولیه برسه . چون من یه رگم اصفهانیه و 26 سال هم آب زاینده رود رو خوردم به این نتیجه رسیدم که اگه این راه رو ادامه بدم مثل همون شخصی میشم که هم پول رو داد هم پیاز خورد و هم کتک . برای اجتناب از خوردن پیاز، کتک و از همه مهمتر پردداخت پول میخام یه تغییراتی با توجه به توصیه دوستان عزیزی مثل جناب عالی توی عملکردم بدم
    پس اگه بخایم واقع بین باشیم فارکس جایی برای افرادی مثل من که سرمایه کافی برای ادامه حرکت ندارن نیست؟؟!! . چون من شاید با هزار کش و قوس بتونم 200 دلار وارد این بازار کنم اما 5000 دلار که هیچی 1000 دلار هم نممیتونم جور کنم. چون اگه من یه حساب 200 دلاری باز کنم و با هر سیستمی بتونم روزی 100 پیپ هم کاسب شم آخر شب میبینم فقط 1 دلار به حسابم اضافه شده
    پس راه حل واقعی و منطقی چیه ؟ این قضیه نمیتونه مشکل تقریبا تمامی ایرانی هایی باشه که وارد این سیستم میشن ؟ نداشتن سرمایه اولیه کافی! یا مدیریت سرمایه
    میگن هر شخصی زودتر به اشتباه خودش اعتراف بکنه نشون دهنده این هست که بیشتر به کارش تسلط داره . من همینجا اعلام میکنم روش کاری که انتخاب کردم اشتباه بوده و از شما عزیزانی که در روزها و سال های گذشته این راه پر پیچ و خم رو طی کردین تقاضا دارم چند نکته مهم و راه گشا رو بهم نشون بدین
    1- مقدار اولیه سرمایه برای یک حساب واقعی چقدر میتونه باشه؟( با توجه به بحث مدیریت سرمایه کم ریسک که فکر کنم همون 5000 دلار با حجم های 0.1 لات میتونه باشه . دوستان اگه نظر دیگه ایی دارین بفرمایید)
    2- حداقل زمان ممکن برای سودهی این سیتم چقدر میتونه باشه ( فکر کنم بستگی به استراتژی شخص داشته باشه . شما فکر کنید استراتژی با 70% نمره قبولی . این درصدی که دادم معقول هست یا در واقعیت یه سیستمی که نمره خوب بهش بدیم از این کمتر میگیره؟)
    از همه دوستان خواهش میکنم تجربیات ارزندشون رو از بنده دریغ نکنن
    سپاسگذارم

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید fery0ati آواتار ها
    تشکر شده 30 بار در 5 ارسال
    سلام بر شما
    دوست عزیز چون با صداقت سوالتتون را مطرح میکنید مطمئن باشید جوابهایی هم که دریافت میکنید همراه با صداقت خواهد بود
    . به نظر من در این شرایط بهترین کار برای شما اینه . یک حساب دمو با مقدار سرمایه ای که در حد توانتون باشه تاسیس کنید . یعنی اگر میدونید در اینده بیش از 200 دلار برای فارکس هزینه نخواهید کرد یک حساب دمو 200 دلاری ایجاد و با استراتژی و مدیریت سرمایه شروع بکار نمایید فقط برای اینکه به یاد گیری فارکس بپردازید بعد از شش ماه ببینید این مقدار سرمایه برای کار سوددهی مناسب براتون داره یا خیر ؟ من قبلا این راه را رفتم و صادقانه خدمتتون عرض میکنم سرمایه های زیر 10000 دلار در فارکس محکوم به فناست اگر بخواهید به فارکس بعنوان یک شغل با سود پایدار و مداوم و بدون استرس و نه قمار نگاه کنید . اگر شما سالیانه بتونید یک جساب در فارکس را دوبل کنید جزء حرفه ای های این رشته محسوب میشید و شرکتهای سرمایه گذاری و بانکها با حقوق بسیار بالا اقدام به جذب شما میکنند . (فراموش نکنید بانکها و شرکتهای سرمایه پذیر خارجی در بهترین حالت سودی کمتر از 5% سالیانه به سرمایه گذاراشون پرداخت میکنند و سود سالیانه صد در صد براشون بسیار مطلوبه )
    حال اگر شما بتونید سرمایه تون را دوبرابر کنید با سرمایه مثلا 1000 دلار درامدی حدود 1000 دلار خواهید داشت یعنی ماهی حدود 80 دلار یا 100.000 تومان که با توجه به زحمات و تلاشتون و مشکلات ارسال و دریافت پول و سایر مشکلات این مبلغ بعد از دو سال ناامیدتون میکنه و از فارکس دست میکشید
    شما برای یاد گیری هر شغلی احتیاج به زمان دارید تا بتوانید در رشته تون به سود دهی برسید . شاید این حرف من باعث نا امیدی شما بشه ولی زمان لازم برای یاد گیری و بسود رسیدن در فارکس حدود 3 تا 5 سال بستگی به هوش و علاقه شخص داره
    بعنوان شخصی که حدود 9 سال به فارکس مشغول و در 5 سال اول حدود 50.000 دلار در فارکس ضرر کرده توصیه میکنم تا دو بار در حساب دمو با رعایت کامل م م (مانی منیجمنت) سرمایه تون را دو برابر نکردید حساب ریل تاسیس نکنید . در ضمن اگر م م را رعایت نکنید مطمئن باشید به فارکس بدید قمار نگاه میکنید و البته امکان داره در این قمار گاها هم شما برنده باشید و لی سودتون پایدار نخواهد بود و همواره با استرس به معاملات وارد میشید و بعد از چند سال میتلا به امراض روانی و قلبی و عروقی خواهید شد .
    برای موفقیت در فارکس باید شخصیت بسیار قوی و منظمی داشته باشید تا بتونید جزو ان 5% برنده باشید نه 95% بازنده

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید fery0ati از ایشان تشکر کرده اند:

دوست عزیز( هنوز اسم شریفت رو نمیدونم) بنده در مقابل شما برادر بزرگتر و تمام دوستانی که با زبان های مختلف من رو از راه اشتباهی(مانی مننجمت و سرمایه اولیه و دید بلند مدت) که انتخاب کرده بودم مطلع کردین سپاسگذارم مطمئن هستم که اگه توصیه شما عزیزان نبود من هم مثل خیل عظیم افرادی که با دیدی غیر واقعی و فقط دیدن صعود و نزول های بسیار زیاد این بازار و بدون در نظر گرفتن مشکلات پشت پرده گرفتار و بعد از مدتها و با هزینه بسیار زیاد به این نتایج ارزشمند میرسیدم که شاید در اون موقع دیگه روحیه ایی واسم نمیموند که بخام ادامه مسیر بدم . البته اعتراف میکنم در این لحظات کمی شوکه شدم و تاقسمتی هم ناامید اما مطمئن هستم خدا من رو خیلی دوست داره که با قرار دادن دوستانی مثل شما و دوست عزیزم دکتر فرزاد که مانند فرشته های نجاتی در برابر غرق شدن در دریایی که فقط ظاهر قشنگی داره ازم محافظت کردین . این صحبت ها رو مثال دارویی میدونم که هر چند لحظه ایی کامم رو تلخ میکنه ولی در آینده سلامتی و نشاط رو برام به همراه داره . امیدوارم بنده رو از راهنمای های ارزشمندتون محروم نکنید و چراغ راه من و دوستان دیگه ایی باشید که تمایل دارن به این مسیر قدم بگذارند
    درود بر شما بزرگواران

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

حالا خدایش خودمونیم یعنی واقعا کاری پیدا نمیشه که سرمایه اولیه کمی بخاد و درآمد معقولی هم داشته باشه؟ یعنی جوونی مثل من که سرمایه ایی هم نداره باید تا آخر عمر به همین نون بخور و نمیر قانع باشه ؟ به خدا که این وضع برای من پایدار نخواهد بود اما هنوز نتونستم راهی که برای داشتن آینده ایی روشن از لحاظ مالی واسم وجود داره رو پیدا کنم
    شاید فردا از زدن این پست پشیمون بشم و با خودم بگم چرا همچین اعترافاتی کردم . با این امید این صحبت ها رو میکنم که وقتی یک سال دیگه به این تاپیک نگاه کردم ( فکر نکنید میرم و یک سال دیگه میاما ) با خودم بگم اون موقع کجا بودم و الان به چه مرحله ایی رسیدم . شاید در حال حاضر سخت ترین شرایط دوران زندگیم رو داشته باشم ولی نمیدونم چیه چیزی امید رو در وجودم زنده نگهداشته و از خدا بخاطر همین نور امیدی که در دلم گذاشته سپاسگذارم
    الان که واقعا حالم گرفتس برم چند ساعت دیگه بیام

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 203 بار در 58 ارسال
    سلام فرهاد عزیز
    رویا پردازی خود یکی از بزرگترین علل شکستهاست وقتی شما با صد دلار وارد ترید میشوید قاعدتا باید راهکاری برای جلوگیری از کال شدن بیاندیشید وقتی استراتژی خود را تعیین نمودید که در بلند مدت سرمایه تان حفظ شد راهی برای سود خواهید یافت موضوع بعدی چرا شما فکر می کنید باید در روز 100 پیپ ترید انجام دهید کمی به زمانهای بیشتری بیاندیش نکته سوم نقطه ورود برای معامله بسیار مهم هست موفق وموید باشید

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید رضا اسدی از ایشان تشکر کرده اند:

سینا جان از اینکه وقت گذاشتی و برادر کوچکتر خودت رو راهنمایی کردی ممنونم
    1- در مورد رویا پردازی کاملا حق با شماست چد روزی هست که دیگه به فارکس با دید مثلا یک هفته پیش نگاه نمیکنم و قطعا دیدگاه اولم رو کاملا تغییر دادم و واقع بین شدم با توجه به راهنمایی ارزشمند دوست خوبم fery0ati و holy عزیز در مرحله اول به بروکرم ایمیل زدم و درخواست دادم که حسابم رو از استاندارد به میکرو تبدیل کنه و در مرحله بعد تصمیم دارم موجودی حسابمم رو به 200 دلار افزایش بدم . م م خودم رو از نوع کم ریسک یعنی 3% انتخاب میکنم . حداکثر استاپ هام رو 20الی 30 پیپ در نظر میگیرم . حداکثر تارگت رو هم 30 الی 70 پیپ بسته به موقعیت . در مورد سیستم معاملاتی تصمیم دارم ترکیبی از روش پشوتن و اندیکاتور های دیمارک استفاده کنم
    2- در مورد اینکه فرمودین چرا فکر میکنم روزی 100 پیپ میتونم سود کنم(اگه درست متنوجه شده باشم) ، این بحث رو با توجه به سیستم عملکرد اندیکاتورهای دیمارک گفتم . هرجند در حال حاضر و در عمل میبینم که دیدن چند دقیقه دیگه بازار کار آسونی هم نیست . در کل این عدد در حال حاضر در حد تئوری بوده
    3- "کمی به زمانهای بیشتری باندیشید " این قسمت رو نفهمیدم منظورتون چی بود
    4- مورد آخری که اشاره کردید رو کاملا موافق هستم و به عینه روز گذشته با تمام وجود احساس کردم مثلا یورودلار در اون روز بیشتر از 100 پیپ نوسان داشت اون هم در یک جهت اما من باز هم استاپ خوردم و متوجه شدم که اگر اول صبح هم یکی واسم خبر می آورد که قراره نوسان زیادی داشته باشیم باز من ضرر میکردم و و مهمتر از دونستن این موضوع که بازار در چه سمتی در حرکته نقطه ورود مناسب میتونه راه گشا باشه . نکنه ایی که در مورد فارکس جالبه این هست که باید به سطحی از دانش برسی که تصمیم درست رو در چند دقیقه بگیری و مثل بورس نیست که اگه یه تحلیل اشتباه کردی تا فردا ساعت 9 وقت داشته باشی جبرانش کنی و دستورت رو کنسل کنی . نکته منفیش اینه که با هر اشتباه در چند دقیقه با از دست دادن سرمایه تنبه میشی و نقطه قوتش افزایش قدرت تصمیم گیری درست در زمان کم هست و صد البته نتیجه گرفتن در زمان کم و به دست آوردن سود
    در کل از شما و تمامی دوستانی که تجربه ایی در این زمینه دارم خواهش میکنم اشکالات کارم رو ( حتی در همین پست ) بهم متذکر بشن
    از همتون سپاسگذارم

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)