صفحه 30 از 123 نخست ... 20272829303132334080 ... آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 1228

موضوع: گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو ( خگستر )

عضو فعال
    تشکر شده 4,115 بار در 1,141 ارسال
    كدخبر: ۱۰۴۰۹۷
    تاريخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۴

در دیدار خودروسازان و وزیر صنعت چه گذشت؟
    در دیدار خودروسازان و وزیر صنعت، معدن و تجارت، مشکلات داخلی و خارجی صنعت خودرو مطرح و راهکارهای حل این مشکلات نیز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، این جلسه صبح روز گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور وزیر و معاونان مربوطه، رییس ایدرو، مدیران عامل شرکتهای خودروسازی و دبیران انجمنهای قطعهسازان و خودروسازان برگزار شد.

در این جلسه مشکلات داخلی صنعت خودرو و قطعه بهویژه مشکل تامین نقدینگی و عدم ارائه تسهیلات بانکی و همچنین تحریم صنعت خودرو مورد بررسی قرار گرفت.

چگونگی قیمتگذاری خودرو و نحوه عملکرد شورای رقابت در این حوزه نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

پس از بیان مشکلات و بررسی راهکارهای موجود تصمیم گرفته شد جلسات دیگری نیز در این زمینه برگزار شود.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیران آواتار ها
    تشکر شده 714 بار در 208 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokohit_ar نمایش پست ها
    با سلام
    فکر کنم تا حالا این چندمين آگهی فروش این شرکتها است که ایران خودرو میزنه و کسی پيدا نمیشه بخره
    من فکر میکنم کسی بدون رانت و رابطه این شرکتها را نمیخره
    و کلاً این شرکتها بیشترشون ورشکسته اند نه به خاطر توليد شون بلکه به خاطر عدم مديریت صحيح و حمايت از فروششون

به نظر من ایران خودرو بايد ساپکو و ایساکو و وپارس را بذاره برای فروش تا یه تکونی بخوره
    از اون حرفا بود.......

خیلی از دوستان هنوز تو فکر شبندر و قیمت بازگشاییش هستن و فکر میکنن که با اومدن لیدر بازار تماما شیفت میکنه رو گروه پالایش

و گروه های دیگه از جمله خودرو رو نادیده بگیره......تو جواب این گروه باید گفت که همیشه سهمی رو باید خرید که تو ابتدای دوره ی رشدش قرار داره

کسی سود اصلی رو از شبندر برد که تو قیمت های 200 و کمتر وارد شد و سهامداری کرد.....در حالی که پارسال همه از زیانده بودن شبندر صحبت میکردن

همون اتفاق پارسال داره برای گروه خودرو میفته و سود اصلی رو کسی خواهد برد که با این گروه سهامداری کنه....

بنیاد این گروه شدیدا دستخوش تغییرات مثبت قرار گرفته و به زودی خبرهای فوق العاده از باز شدن ال سی-فروش فوری-افزایش تیتراژ تولید

و افزایش ساعات کاری خواهیم شنید که این صنعت استراتژِیک رو به روزهای اوج خودش بر میگردونه....

دوستان تاثیر فوق العاده ی فروش زیر مجموعه و نقدینگی خوبی که وارد این گروه میشه رو نادیده نگیرن و به سادگی از کنارش رد نشن....

از این گروه خگستر بنیادی ترین سهمه و بیشترین تاثیر رو از فروش زیر مجموعه ها میبره....

پ.ن:بنده خودم سهامدار شبندر وشپنا هستم به طور سنگین و قصدم از نوشتار کوبیدن گروه پالایش نیست

بلکه شرایط خودرو با گروه پالایش مقایسه کردم.....

5. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امیران از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید شهرام مومنی آواتار ها
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال
    گفته شده بدنبال افزایش قیمت سهام گروه خودرویی از جمله ایران خودرو،خگستر که بیشترین وزن پرتفوی این شرکت را ایران خودرو تشکیل می دهد،دارای خالص داراییهایی به ارزش 593 تومان گردیده تا قیمت سهم تا سطح 350 تومانی نیز قابلیت افزایش داشته باشد.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید شهرام مومنی از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    با سلام
    آقا شما همون امیران سایت بورکس هستید؟خوش اومدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hm1352 نمایش پست ها
    با سلام
    آقا شما همون امیران سایت بورکس هستید؟خوش اومدید
    نه دوست عزیز بنده فقط تو بورسی و بورسبازان و گروه مانی بورس مطلب میزنم....

ممنون از لطفتون

عضو فعال
    واقعا ديگه نميدونم به اين سهامدان چجوري بگم خگستر ارزشش خيلي بالاتر ازين حرفها ميباشد و سهمتان را مفت فروشي نکنييد از صبح دارم ميگم اقا جون خگستر طلا ميباشد چوب حراج به مالتان نزنيد من ديگه کم اوردم نميدونم ديگه با چه زبوني بگم خگستر رو نفروشيد.

با قیمت خوردخ خساپا منتظه صف خرید خگستر باشد.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    واقعا ديگه نميدونم به اين سهامدان چجوري بگم خگستر ارزشش خيلي بالاتر ازين حرفها ميباشد و سهمتان را مفت فروشي نکنييد از صبح دارم ميگم اقا جون خگستر طلا ميباشد چوب حراج به مالتان نزنيد من ديگه کم اوردم نميدونم ديگه با چه زبوني بگم خگستر رو نفروشيد.

با قیمت خوردخ خساپا منتظه صف خرید خگستر باشد.

عیب نداره دوست من هرچی سهامباز عجول بیشتر پیاده شن برای حرکت سهم بهتره......

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 84 ارسال
    با سلام
    دوستان از فروش در لین قیمتها برای سهم با ارزشی مانند خگستر نگران نباشید این سهم بسیار با ارزش می باشد بعضی از دوستان به دلیل اینکه بطور کاذب بانک پارسیان در منفی می باشد سهام خود را مفت می فروشند

عضو فعال
    [ 9:40 ] --- جلسه خودروسازان با وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم در روزهای اخیر برگزار شده است که در آن، خودروسازان ضمن گزارش آخرین وضعیت تولید خودرو، حل مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش و نیز مشکلات پیش آمده بر سر قیمتگذاری محصولات خود را خواستار شدند
    خگستر داره مفت معامله میشه دیگه تا خر خره خگستر دارم کم مونده فرش زیره پامو هم بفروشم خگستر بخرم.با شرایط بهبود قطعه سازها و و تعدیل سمند و وپارس خگستر امسال راحت 100 تومان سود خواهد ساخت و این قیمتها به خاطره ها خواهد پیوست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها