نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 1154 از 8145 نخست ... 154654105411041144115111521153115411551156115711641204125416542154 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,531 به 11,540 از 81449

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    این شرایط زیانده شدن سهام (از زمان روی کار آمدن احمدینژاد تا انتهای دوره ش), مختص پلوله و صدرا نبوده و در اغلب سهام بورس ایران در زمان احمدینژاد میتوان چنین رویه ایی را مشاهده کرد,و اغلب شرکتها تاکنون و احتمالا سالهای آینده درگیر معضلات ناشی از مدیریت سراسر فساد و تباهی احمدینژاد خواهند بود...
    شرایطی که سهام زیانده میشدند و قیمت سهامشان افزایش میافت , هر چه سود آوری شرکتها کمتر بود و یا زیانشان بیشتر بود در کمال تعجب قیمتشان سهمشان بیشتر افزایش میافت ....
    ...البته کاربر میناوی برروی سوگلی سهام زیانده معامله میکردند و اتفاقا به فرمایش و اعتراف خودشان سود500 درصدی هم میکردند...
    شما دنبال جواب نیستی ! قبلا جوابت را دادم که چند درصد سبد من پلوله و خصدرا بوده !

قیمت و زمان خرید بنده را هم نمیدانی ! همینجوری یک حرفی میزنی برای خودت !

فعلا این چیزی که نوشتی قیمت سهام شرکتهای زیانده بالاتر میرفت در زمان روحانی کاملا داره انجام میشه ! و نمونه بارز اونو در خودرویی ها دیدید در این 2 سال اخیر ! که فقط زیان روی زیان گذاشته اند !

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    شما دنبال جواب نیستی ! قبلا جوابت را دادم که چند درصد سبد من پلوله و خصدرا بوده !

فعلا این چیزی که نوشتی قیمت سهام شرکتهای زیانده بالاتر میرفت در زمان روحانی کاملا داره انجام میشه ! و نمونه بارز اونو در خودرویی ها دیدید در این 2 سال اخیر ! که فقط زیان روی زیان گذاشته اند !
    جوابی ندارید که بدهید ...هر چه بیشتر میگوئید مانند فضله ایی است که بیشتر همش میزنید و بوی گندش بیشتر فضا را آلوده میکند !

آنهایی که برایت نوشتم , قبلا هم برایت نوشته بودم ...و سندیتش را از صحبتهای خودت گرفته بودم که نمایش فلاکت و فساد گسترده اوضاع در زمان احمدینژاد چگونه بوده است
    ...
    مردم ایران اگر با افکار و اعمال اشخاصی مانند شما بزرگ شده اند و با هاله نور و پول برکت امام زمان میتوانید خوراکی برایشان مهیا کنید , عارضم خدمتتان که بنده شماها را بزرگ کرده م!!!! ...دیگر برای من نمیتوانید زیر و رو بکشید و از شرافت و وجدان و دلسوزی و اخلاقیات سخن بگویید !!!
    ویرایش توسط گیلان : 2016/02/03 در ساعت 13:45
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

3. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 66 نمایش پست ها
    من کی سال 92 ، 100 هزار را وعده داده بودم ؟

وعده من 2 ماه قبل بود که به امام قلی خان و ایرج خان و نوام چامسکی قول داده بودم شاخص تا عید به 85 هزار واحد برسه که الان داریم به هدف نزدیک میشیم .

روزی که من گفتم شاخص دم عید میشه 85 هزار همه مسخره میکردند الان هم میگم یکسال دیگه شاخص میشه 135 هزار باز هم مسخره کنید .

کاملا جملات شما درسته گفتید که نزدیک به عید 85 هزار نزدیک میشه و داریم به 80 هزار نزدیک می شویم کاش این رشد شاخص کل و بازار را می گذاشتند از بهمن ماه شروع میشد به صورت ملایم تا آخر سال 95 ولی از این به بعد کار کمی دشوار میشه هر چند که شاخص سازی کاری نداره ولی امید واریم واقعا دوستان تا بالای شاخص 80 هزار واحد از زیان خارج بشوند و اگر رشد شاخص کل ادامه داشته بالای 100 هزار هم سود 20 الی 30 درصد ببرند تا اخر سال 95
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها

.

.
    .
    خودت که بهتر میدانی ,هر چه بیشتر مینویسی بیشتر رسوا میشوی ,
    اگر جراتش را داری زمان و تعداد و قیمتش را هم بنویس تا بیشتر اخلاقیات و کیفیت شما را آشکار کنم !!!!

پا نویس :به شخصه فکر نمیکنم جرات و شجاعتش را داشته باشی
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال صولت الدوله قشقایی آواتار ها
    تشکر شده 3,909 بار در 815 ارسال

هیچگاه مایل به پاسخ به پست های شما نبودم ولی این موردو میبینم خدایی داری بی انصافی میکنی

در 2 سال گذشته خودرویی ها زیان رو زیان گذاشتند کدومشون قیمتش چن برابر شده در این 2 سال؟

کدوم خودرویی تا 1 ماه پیش سقف 2 سال پیش رو رد کرده؟

فقط برخی در 1 ماه گذشته خیلی از افتاشونو جبران کردند (جبران افت نه رشد)

رشد 1 ماه گذشته هم بخاطر امید به اتفاقات بعد توافق و برداشته شدن تحریم هست که اتفاق افتاده و اتفاقا همه جای دنیا هم همینه که قیمت قبل از رسیدن خبر حرکت میکنه
    ..................................................

در زمان دولت قبل سهام پالایشگاهی رشد 1000 درصدی کردند و پارسالم همگی بعد از افت پنجاه درصدی تاز بسته شدن و بعد کلی خواب سرمایه 60 درصد منفی باز شدن
    این فقط یه نمونه از خدمت بزرگ دولت قبل بود

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید صولت الدوله قشقایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال صولت الدوله قشقایی آواتار ها
    تشکر شده 3,909 بار در 815 ارسال

بعد از روی کار اومدن دولت فعلی بازار کمتر از 7-8 ماه رشد کرد
    حتی این رشد حبابدار 7-8 ماهه هم نتیجه کارای دولت قبل بود
    هنوز جو سابق حاکم بود بر کشو

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید صولت الدوله قشقایی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال گیلان آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    خودت که بهتر میدانی ,هر چه بیشتر مینویسی بیشتر رسوا میشوی ,
    اگر جراتش را داری زمان و تعداد و قیمتش را هم بنویس تا بیشتر اخلاقیات و کیفیت شما را آشکار کنم !!!!

پا نویس :به شخصه فکر نمیکنم جرات و شجاعتش را داشته باشی
    از بد روزگار شما صدرا و پلوله و از این دست سهامی که شما 500 درصدی سود میکردید , هر روزش را که دست میگذاری افتضاح تر از دیروزش بوده است(به لحاظ سودسازی درون شرکت که شما اینروزها خیلی تاکید میکنید) ...حالا ببینم کی و چه قیمت و تعدادی خریدی و فروختی تا برایت بگویم شما نیز چطور در بازی کثیف سهام سفته بازی و بنداز دررویی شرکتهای زیانده مشارکت داشتید !!!...و حالا امروزه دائیه عزیزتر از مادر برای سهامداری شده اید که مانند اربابت در روزگار نه چندان دور به ایشان خیانت میکردید !
    ویرایش توسط گیلان : 2016/02/03 در ساعت 14:23

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 1,010 بار در 230 ارسال

بنده قبلا هم نوشتم خطاب به شما ، نه با شما نه با کاربر دیگری جنگ ندارم !

منتهی شما اصرار به جنگ و دعوا داری ! چون با منطق و ادب حرفی برای گفتن نداری !

درضمن شما و چند نفر همفکرت ! تمام کاربران فروم نیستن !

بارها به من توهین کردی و تهمت زدی ! بدون هیچ دلیل و سند و مدرکی اتهام میزنی ! به جایی نرسیدی !

اصرار داری که من در این سایت پست نزنم !

حتی پستهای منو که کپی بود به قول خودت ! در تاپیکها میزنی که من پست نزنم ! اما من پست میزنم !
    پست بزن ! شاید این پست ها آبی باشد روی آتش درونتان که از حسادت مطلق است ! این روزها حال شما و همفکران شما خوب نیست و ما هم اینو می دونیم ! حالتان خوب نیست چون گره بزرگی از مشکلات کشور گشوده شده ، گره بزرگی که با دستان پرتوان دوستان شما در هم تنیده شده بود و به آن افتخار هم می کردید ... حالا همه چیز تمام شده و اقتصاد مملکت در راه درست خودش قرار گرفته و روز به روز هم اوضاع بهتر خواهد شد و دستان همفکران شما از بیت المال کوتاه و کوتاه تر ... پس حق دارید که حالتان خوب نباشد و پست بزنید ! پست بزنید و پست بزنید تا ما یادمان نرود که چه آتشی درونتان است این روزها و عمیق تر از ته دل خوشحال باشیم ! همین که این پست های سراسر دروغ و ناشی از حسادت را می زنید ما میفهمیم که چه خبر است در دلتان ....

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mba از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,923 بار در 2,683 ارسال

محمد 66

عضو فعال تاریخ عضویتاسفند ۱۳۹۰محل سکونتقمارسال2,058تشکر4,232تشکر شده 7,087 بار در 1,812 ارسال

نوشته اصلی توسط m.hossein
    تا 120هزار مبارک دوستان باشه.

135 هزار .

..........................

محمد جان عزیز من قربان آن عکس اواتاریت بشم.

قرار نیست ما روی 120 هزار واحد متوقف بشیم .

فعلا با ارزش یک شرکت یا یک صنعت جلو میرویم تا بعد از ان هم با صادرات و واردات .

تسبیت میکنیم . در ضمن این حرکت و که شروع شده .

فعلا پیش قراولان بازار شروع کردن تا باقی قشون هم حرکت کنه. اسیاب نوبت به نوبت. محمد حسین

فروش ممنوع یه دفعه میگم کسی عصبانی نشه.

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mba نمایش پست ها
    پست بزن ! شاید این پست ها آبی باشد روی آتش درونتان که از حسادت مطلق است ! این روزها حال شما و همفکران شما خوب نیست و ما هم اینو می دونیم ! حالتان خوب نیست چون گره بزرگی از مشکلات کشور گشوده شده ، گره بزرگی که با دستان پرتوان دوستان شما در هم تنیده شده بود و به آن افتخار هم می کردید ... حالا همه چیز تمام شده و اقتصاد مملکت در راه درست خودش قرار گرفته و روز به روز هم اوضاع بهتر خواهد شد و دستان همفکران شما از بیت المال کوتاه و کوتاه تر ... پس حق دارید که حالتان خوب نباشد و پست بزنید ! پست بزنید و پست بزنید تا ما یادمان نرود که چه آتشی درونتان است این روزها و عمیق تر از ته دل خوشحال باشیم ! همین که این پست های سراسر دروغ و ناشی از حسادت را می زنید ما میفهمیم که چه خبر است در دلتان ....
    کافر همه را به کیش خود پندارد !

احتمالا شما زمانی درونتان آتش ! از حسادت مطلق زبانه می کشیده !!

و برای رفع اون در فضای مجازی پست می زدید !!!

به همین خاطر در مورد دیگران هم اینگونه در ذهنتون تصور می کنید !!!

راستی متوجه شدی در قرارداد جدید پژو زمانیکه ایرانخودرو اقدام به تولید میکنه این خودروها مال چند سال قبل میشن ؟؟؟؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع