نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 1499 از 8125 نخست ... 499999139914491489149614971498149915001501150215091549159919992499 ... آخرین
نمایش نتایج: از 14,981 به 14,990 از 81249

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    در پی انتشار بخشنامه ای از سوی بانک مرکزی:
    فرمان برگشت خودرویی ها صادر شد
    تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱

طی معاملات روز جاری شاهد تشکیل صف خرید15 میلیونی در نماد معاملاتی ایران خودرو و رشد قیمت حدود 2 درصدی در نماد معاملاتی سایپا

هستیم این جو مثبت حاکم بر این گروه پیرو انتشار بخشنامه بانک مرکزی در خصوص واگذاری دارایی های مازاد این دو مجموعه می باشد.

شب گذشته بخشنامه ای در خصوص واگذاری سهام و اصلاح ساختار مالی دو شرکت ایران خودرو و سایپا در فضای مجازی انتشار یافت که این امر

طی روز جاری باعث ایجاد جوی مثبت در گروه خودرو و ساخت قطعات شد.

به گزارش بورس نیوز، طی معاملات روز جاری شاهد تشکیل صف خرید15 میلیونی در نماد معاملاتی ایران خودرو و رشد قیمت حدود 2 درصدی در

نماد معاملاتی سایپا هستیم این جو مثبت حاکم بر این گروه پیرو انتشار بخشنامه بانک مرکزی در خصوص واگذاری دارایی های مازاد این دو مجموعه می باشد.
    بر اساس این گزارش، وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با تمدید مستثنی شدن دو شرکت ایران خودرو و سایپا از محدودیت های ذی نفع واحد،

در خواستی ارائه کرده است که شورای پول و اعتبار با حفظ سقف تسهیلات استفاده شده و تعهدات فعلی این دو مجموعه نزد بانک ها موافقت کرده

و مقرر نمود که ظرف مدت یک ماه نسبت به ارائه برنامه زمانبندی اصلاح ساختار مالی خود به بانک مرکزی اقدام نمایند و علاوه بر این شرکت های

مذکور ظرف مدت 6 ماه نسبت به فروش بخشی از دارایی های خود اقدام و گزارش آن را به بانک مرکزی ارائه نمایند.

به این ترتیب ایران خودرو باید مشخصاً سهام بانک پارسیان موجود در پرتفوی خود را واگذار کند البته لازم به ذکر است که ایران خودرو چند سالی

است که برنامه فروش سهام "وپارس" موجود در پرتفوی خود را در دستور کار قرار داده، اما تاکنون این برنامه اجرایی نشده است و همچنین طبق

آخرین اظهارات مسئولین و مدیران شرکت در خصوص این بخشنامه هنوز نسبت به وجود چنین نامه ای بی اطلاع هستند و برنامه خود را در این

خصوص ارائه نکرده اند، علاوه بر این جو مثبت و هیجان خریدی که در پی انتشار این خبر در بازار ایجاد و باعث مختل شدن سامانه معاملات بورس

شده است. حال باید دید این بار بحث واگذاری دارایی های مازاد ایران خودرو به ثمر می نشیند یا خیر؟

خالی بندی قرارداد با اروپایی ها و برجام بی نتیجه به پایان رسید !

دوباره رفتن سراغ فروش اموال و سهام پارسیان و ....

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

من نمیدونم چرا بعضی ها در همه حال دنبال تشنج هستند...اینجا همه ازادند نظرشون را بگند...بموقع هم که نظری ندارند در مورد بازار سکوت میکنند...دلیل نمیشه چون نظرشون برخلاف نظر ما هست جبهه بگیریم.

3. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا بعضی ها در همه حال دنبال تشنج هستند...اینجا همه ازادند نظرشون را بگند...بموقع هم که نظری ندارند در مورد بازار سکوت میکنند...دلیل نمیشه چون نظرشون برخلاف نظر ما هست جبهه بگیریم.
    من جبهه نگرفتم ! همونطور که نوشتی نظرم رو گفتم !

بگذریم از اینکه بارها شما و دوستان همفکرت به من گفتید که نظر نده !!!!

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد یزدی نمایش پست ها
    سلام البته به نظرم هدف خیلی بالاتر باشه دلیلش هم اینکه الان در دو هفته گذشته با صعود حدود 30 درصدی برخی سهم ها شاخص حدود 8 درصد رشد داشته

اگه فرض رو بر صعود 2.5 تا 3 برابری برخی از این سهم ها در نظر بگیریم حداقل رشد شاخص 124 هزار هست که این عدد بدون در نظر گرفتن رشد گروههایی مثل خودرو بانکی بیمه و غیره بدست میاد

باید دید گروه بانک و خودرو و برخی گروهها که در این چند روز رشد نداشتن چه درصدی رو به این عدد اضافه میکنند که البته با مراجعه به گذشته تاحدودی میشه این عدد رو بدست اورد

، ظاهرا این عدد بالای 150 هزار واحد باید باشه (ان شاالله)
    یعنی شاخص کل به 120 هزار برسه ولی قیمت خودرو به 450 نرسه !!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

شما نظرتو بده کلا بدبینی شما در مورد سودسازی هم درست بوده تا حدود زیادی ولی این که می نویسید بعضی ها متخصص بازار خونی هستند متلک هست ایشون هم یکی عین همه ماست ایشون هم در این بازاری که هزاران کلاهبردار چه در دولت چه در سازمان بورس و چه در فروم ها هستند داره نظرشو میگه خیلی مواقع هم درست درومده حالا ممکنه شما با استراتژی معاملاتی ایشون سازگار نیستین چون نحوه معاملات تکنیکال کارها با سهام دار بلند مدتی فرق می کنه

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

آخه فکر میکنند ممکنه نظراتت بدون غرض باشه
    مثلا این جمله دومت رو برای همه مینویسی

و به نظرت خیلی پر محتواست

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    شما از دید بنیادی در مورد سود شرکت ها درست می گید ولی یک نفر که تکنیکال کار می کنه مثل اروم بورس الزاما به قدرت پول حجم معاملات و نمودار قیمت توجه می کنه

ایشون کطبس رو قبل از استارت گفت کروی رو گفت و ذوب رو همه رشد خوبی داشتن حالا هم خوش بین به شکستن مقاومت شاخص هست خوب این اسمش تحلیل هست ممکن هم هست درست درنیاد اشکالش چیه به نظر شما؟
    من با تکنیکال مخالف نیستم ! اما تکنیکال هم بی توجه به صورتهای مالی و سود و زیان شرکتها نباید باشد !

اگر قرار است فقط جریان پولی ! مطرح باشد که می شود همین وضع ! تحلیل تکنیکالشان ! فقط در روند مثبت جواب می دهد ! و در منفی ها سکوت !!! چون نمی دانند جریان پولی چه استراتژی دارد ! یا چرا متوقف شده حرکتش !

بعد که دوباره راه افتاد جریان پولی به هر دلیلی ! می آیند و می گویند خوش بینیم ! مقاومتها شکسته می شود !

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmoeini نمایش پست ها
    آخه فکر میکنند ممکنه نظراتت بدون غرض باشه
    مثلا این جمله دومت رو برای همه مینویسی

و به نظرت خیلی پر محتواست
    از دست شما ..اقای معینی...

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    شما نظرتو بده کلا بدبینی شما در مورد سودسازی هم درست بوده تا حدود زیادی ولی این که می نویسید بعضی ها متخصص بازار خونی هستند متلک هست ایشون هم یکی عین همه ماست ایشون هم در این بازاری که هزاران کلاهبردار چه در دولت چه در سازمان بورس و چه در فروم ها هستند داره نظرشو میگه خیلی مواقع هم درست درومده حالا ممکنه شما با استراتژی معاملاتی ایشون سازگار نیستین چون نحوه معاملات تکنیکال کارها با سهام دار بلند مدتی فرق می کنه
    اون موقع که من می نوشتم سودی در شرکتها نیست و خود شما و دوستانت همگی مرا متهم به بدبینی می کردید !

حالا خودتان اعتراف می کنید که تا حد زیادی اون نگاه من درست بوده !

اونی هم که نوشتم تخصص ایشون بازار خونی هست ! ادعای خود ایشون بود ! یکبار در مورد روند بازار و نظر ایشون پستی رو آوردم از خودش ! که ناراحت شد و این جمله را در جواب نوشت !

حرف من از 2 سال پیش این بوده که چه استراتژی من و شما و ایشون با هم فرق کنه چه نکنه ! ما همگی در همین بازار هستیم !

پس بهتره که خودمون به تخریب بازار دامن نزنیم ! نتیجه رفتار سال 92 در بازار را همه دیدیم !

حداقل مواظب باشیم حالا باز همان آش و همان کاسه نشود ! 3-4 ماه بازار مثبت شدید ! 2 سال در رکود مطلق !

قبلا هم گفتم من خودم هم پستهای ایشون رو میخونم ! هم بقیه دوستانی که نظری مخالف من دارند ! هم در اقتصاد هم در سیاست !

دانستن نظرات دیگران در بازار یه جورایی الزامی هست به نظر من ! مخصوصا نظرات مخالف ! و ما برای همین اینجاییم !

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

به بعضی ها باید فقط گفت

تو راست میگی

یکی بود
    حالا شدن دو تا!

یه جوری میگه تکنیکال
    باید با توجه به صورتهای مالی باشه انگار نه انگار نگاره، فک میکنه جان مورفیه!

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 62 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 60 مهمان ها)

1. davoo،
  2. mohsen ho

کلمات کلیدی این موضوع