نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 1522 از 8125 نخست ... 5221022142214721512151915201521152215231524152515321572162220222522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 15,211 به 15,220 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

اولین حرکت تبلیغاتی انتخابات شروع شده دادن هدیه ببینیم برای بازار بورس هم هدیه داره یا نه

تاریخ خبر: 08/06/1395 | ساعت: 9:35|

رئیس جمهوری:

زواید سیستم اداری را شناسایی کنیم/نرخ تسهیلات وام مسکن برای مسکن اولی ها تک رقمی شد

سود تسهیلات برای مسکن اولی ها 8 و 9.5 درصد شد
    رییس جمهوری اعلام کرد که هدیه دولت به مناسبت هفته دولت
    به مسکن اولی ها این است که برای نخستین بار سود تسهیلات وام مسکن یک رقمی شده و از 11 درصد کنونی به 8

درصد برای بافت های فرسوده و 9.5 درصد بافت های غیر فرسوده کاهش می یابد.

امروز اعلام می کنم برای نخستین بار سود تسهیلات وام مسکن یک رقمی می شود و باز پرداخت آن 12 ساله یعنی 144 ماه است. بنابراین امروز یک قدم برای خانه دار شدن جوانان با سود تسهیلات کم نزدیکتر می شویم.
    وی اظهار داشت: رقم وام مسکن 80؛ 60 و 40 میلیون در تهران و شهرهای کوچک و بزرگ اعلام شده بود و برای زوجین دو برابر بود که هر کدام می توانستند جداگانه این مبلغ وام را

دریافت کنند.

روحانی گفت: ما همه دلمان می خواهد جوانان زودتر خانه دار شوند و این هدیه دولت برای مسکن اولی هاست.

خبر در حال تکمیل است
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    یه رشد ضعیف ده پونزده درصدی رو میشه متصور بود اون هم از هفته بعد اواخرش ولی اوضاع خراب تر از این حرفهاست
    کلیت بازار به احتمال همینه ولی سهم هایی هستند که سود خوبی خواهند داد
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    عجب رکودی گریبان بازار رو گرفته!
    همان موقع که بیخودی می زدند زیر قیمتها ! و با فشار جریان پولی بالا می بردند !

و عده ای می گفتند و می نوشتند که ما خوشبینیم !!! من نوشتم که به احتمال زیاد همان ماجرای 92 را تکرار می کنند در بازار !!!

و البته همان آدمهای خوشبین ! و همراه روند جریان پولی ! می گفتند چرا پست میزنی !؟ چرا مطرح میکنی ماجرای 92 را ! و ....

حالا متاسفانه همانطور شده ! و خوش بین ها ! و همراهان جریان پولی و .... و همانها که به من می گفتند پست نزن !!! ساکت شده اند !!

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

و عده ای می گفتند و می نوشتند که ما خوشبینیم !!! من نوشتم که به احتمال زیاد همان ماجرای 92 را تکرار می کنند در بازار !!!

و البته همان آدمهای خوشبین ! و همراه روند جریان پولی ! می گفتند چرا پست میزنی !؟ چرا مطرح میکنی ماجرای 92 را ! و ....

حالا متاسفانه همانطور شده ! و خوش بین ها ! و همراهان جریان پولی و ....
    و همانها که به من می گفتند پست نزن !!! ساکت شده اند !!

کسی از نوشته های چرت تو نترسیده و ساکت هم نشده که نخواهد پست بزند بلکه در بازار هیچ خبری نیست و انگیزه رشد فعلا وجود نداره ولی به موقع رشد سهام شروع میشه وقتی همه نا امید شدند مثل 3 ماهه پایانی سال 94 حرفهای چرت خود را نگه دار بعد از انتخابات سال 96 بیاید بگو انجا جواب خودت را خواهی گرفت

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    کسی از نوشته های چرت تو نترسیده و ساکت هم نشده که نخواهد پست بزند بلکه در بازار هیچ خبری نیست و انگیزه رشد فعلا وجود نداره ولی به موقع رشد سهام شروع میشه وقتی همه نا امید شدند مثل 3 ماهه پایانی سال 94 حرفهای چرت خود را نگه دار بعد از انتخابات سال 96 بیاید بگو انجا جواب خودت را خواهی گرفت
    1395/06/06 :

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    بنده هم با نظر شما موافق هستم ما افراد کم تحمل و با آستانه بسیار پایین از این به بعد همین افراد دیگه برای این سایت تحلیل و خبر ارایه می دهند من هم از این سایت فعلا خدا حافظی خواهم کرد به خاطر اینکه استانه تحمل من هم بسیار کمه وقت اضافه برای کاربرانی که دنبال حاشیه هستند ندارم

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

:

نوشته اصلی توسط ایرج سابق
    بنده هم با نظر شما موافق هستم ما افراد کم تحمل و با آستانه بسیار پایین از این به بعد همین افراد دیگه برای این سایت تحلیل و خبر ارایه می دهند من هم از این سایت فعلا خدا حافظی خواهم کرد به خاطر اینکه استانه تحمل من هم بسیار کمه وقت اضافه برای کاربرانی که دنبال حاشیه هستند ندارم

درسته خدا فظی کردم ولی از بابت انتقال خبر ها از خبر گزاری ها به سایت بورسی شما دیگه می توانید این زحمت را هم بکشید و تمام خبر های خوب احمدی نژادی را ارسال کنید تا موقع انتخابات نتیجه را ببینیم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

حالا متاسفانه همانطور شده ! و خوش بین ها ! و همراهان جریان پولی و .... و همانها که به من می گفتند پست نزن !!! ساکت شده اند !!
    من هم گفتم اینجا پست سیاسی نزن...و هم نظر مساعدی در مورد رشد بازار نداشتم...78280 را هم بالای شاخص میدونستم..خودمم طبعا طبق تحلیلم عمل کردم....اما مثل شما هر روز نمیگم بازار میریزه تا یک روز که میریزه بیام اینجا برای بقیه رجز بخونم وبه دیگران نیش وکنایه بزنم...البته هنوز هم معتقدم مواجب میگیری و مطلب میزنی...پس خواهشا چاه فاضلاب را بهم نزن...همه میشناسندت...
    این هم اخرین مطلب من تو این سایت بود...شان امثال من در حدی نیست که ادم حقیری مثل تو را تحمل کنم...

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

«دنیای اقتصاد» از لزوم حذف یک سنت غلط در بازار سهام گزارش می‌دهد

عطش مخرب در بورس

گروه بورس- سلیمان کرمی: شاخص کل بورس تهران روز گذشته بار دیگر با کمک رشد قیمتی نمادهای بزرگ رشد اندک 32واحدی را به ثبت رساند. ارزش معاملات دیروز بورس تهران حدود 116 میلیارد تومان بود تا به این ترتیب حاکمیت رخوت بر معاملات بورس ادامه یابد. دیروز در حالی‌ شاخص کل با رشد 04/ 0درصدی مواجه شد که شاخص کل هم‌وزن افت 1/ 0درصدی را تجربه کرد. به نظر می‌رسد بازگشایی «ولغدر» پس از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده و ریزش 11 درصدی قیمت شیب نزول هموزن شاخص را در لحظات پایانی معاملات بیشتر کرد.

در شرایط کنونی به نظر می‌رسد باید رویکرد سرمایه‌گذاری نسبت به گذشته تغییر اساسی داشته باشد. نگاه‌های سفته‌بازی و کوتاه‌مدت به خصوص در سال‌های اخیر کل فضای بازار را مسموم کرده بود. البته در این میان نمی‌توان سرمایه‌گذاران را سرزنش کرد؛ زیرا فضای کلی موجود در اقتصاد عامل اصلی وجود چنین نگاه‌هایی بر سرمایه‌گذاری در سهام شد. رشد سودآوری شرکت‌های بورسی در پی جهش نرخ دلار و همچنین تورم افسار‌گسیخته از ابتدای 92 قیمت سهام را در مسیر صعودی قرار داد. از شروع کار دولت یازدهم با امیدواری رفع تحریم‌هایی که در سال‌های قبل از آن بر اقتصاد کشور تحمیل شده بود، موجی از امیدواری در میان فعالان بازار سهام به وجود آمد. با این حال در شرایط کنونی با مهار تورم و همچنین نوسانات اندک نرخ دلار در کنار حذف عامل هیجانی مربوط به توافق هسته‌ای چاشنی‌های هیجانی را در بازار حذف کرده است. در این شرایط باید افق سرمایه‌گذاری و انتظاراتی که از سرمایه‌گذاری در سهام چه از لحاظ مقدار بازدهی و چه از منظر مدت زمان آن وجود دارد، متفاوت باشد.

http://donya-e-eqtesad.com/news/1066758

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

پست من پاک شده ولی قاسم رو فرصت خرید میدونستم از 475 تا 497 اومده بالا از اینجا عبور کنه خیلی خوبه

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

عجب بازار کثیفی شده
    آینه بارز ...

وقتی برای چند تا سهام اینکارو میکنند فکر نکنم جون آدمها براشون مهم باشه

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 59 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 57 مهمان ها)

1. m-ha،
  2. رادین1

کلمات کلیدی این موضوع