نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 1599 از 8146 نخست ... 5991099149915491589159615971598159916001601160216091649169920992599 ... آخرین
نمایش نتایج: از 15,981 به 15,990 از 81458

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,782 بار در 2,084 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

http://www.mediafire.com/file/ruuqjq...B%B6%DB%B0.mp4

ببینید تو شهرداری تهران چه خبره تو رو خدا این ویدیو عالی رو ببینید تا عمق ماجرا دستتون بیاد.....ببینید

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها

گور بابای دولت

این بنده خدا گیر داده سر صبحی به Abad‌ که بگو اشتباه کردی سر انتخابات آمریکا

این با تمام بازار مشکل داره. همه رو داره از تو این فروم میپرونه. دیگه هیچ کسی جرأت حرف زدن نداره. بحث اصلاً به تحلیل و غیره نیست. خیلی وقتا میشه دو تا نظر مختلف رو یه سهم میاد و هیچ وقت به همچین جاهایی نمیکشه. تو خیلی از تاپیکها هم داریم میبینیم.

بقیه کاربرها میان یه تحلیلی میدن میگه تو این رکود چرا انتظار سود دارید؟ زیان انباشته و P/E و فلان و بهمان!
    میگیم بابا ایناها رفت بالا و سود داشت این ترید. میگه من خودم بیشتر سود کردم. حقوقی هایی که باهاشون کار میکنم به مراتب بیشتر سود میکنن. خب اگه اعتقاد داری سفته بازیه، رکوده، سودها کم شده یا هر چیز دیگه ای پس واسه چی میخری؟ اگه میخری واسه چی بقیه رو زیر سوال میبری؟ این بابا مریضه دیگه غیر مرض چی میشه گفت به این؟

این کاربر فقط و فقط میخواد دیگران رو تخطئه کنه بعدم با ننه من غریبم بازی که دیگران توهین میکنن و تحقیر میکنن و اینا مظلوم نمایی میکنه.

آخه آدم چقد میتونه پررو و بی حیا باشه که اینقدر بهش تذکر بدن رو مخ دور و بریات راه نرو و باز هم به خرجش نره.
    اول اینکه من از Abad پرسیدم و ایشونم در نهایت اخلاق مداری جواب داد !

دوم اینکه بنده تو این سایت به خرید و فروش هیچ سهمی توصیه نکردم و در مورد کلیت بازار و روند حاکم بر بازار نظر دادم !

سوم اینکه این مواردی که در این پستت نوشتی اعم از مریض و پر رو و بی حیا و (همون واژه هایی که میگفتی نشونم بده !!!)....به کسی که اغلب پستهاش پر از توهین و تحقیر و فحاشی و بعضا الفاظ رکیک هست بیشتر میخوره !

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 1,010 بار در 230 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها

گور بابای دولت

این بنده خدا گیر داده سر صبحی به Abad‌ که بگو اشتباه کردی سر انتخابات آمریکا

این با تمام بازار مشکل داره. همه رو داره از تو این فروم میپرونه. دیگه هیچ کسی جرأت حرف زدن نداره. بحث اصلاً به تحلیل و غیره نیست. خیلی وقتا میشه دو تا نظر مختلف رو یه سهم میاد و هیچ وقت به همچین جاهایی نمیکشه. تو خیلی از تاپیکها هم داریم میبینیم.

بقیه کاربرها میان یه تحلیلی میدن میگه تو این رکود چرا انتظار سود دارید؟ زیان انباشته و P/E و فلان و بهمان!
    میگیم بابا ایناها رفت بالا و سود داشت این ترید. میگه من خودم بیشتر سود کردم. حقوقی هایی که باهاشون کار میکنم به مراتب بیشتر سود میکنن. خب اگه اعتقاد داری سفته بازیه، رکوده، سودها کم شده یا هر چیز دیگه ای پس واسه چی میخری؟ اگه میخری واسه چی بقیه رو زیر سوال میبری؟ این بابا مریضه دیگه غیر مرض چی میشه گفت به این؟

این کاربر فقط و فقط میخواد دیگران رو تخطئه کنه بعدم با ننه من غریبم بازی که دیگران توهین میکنن و تحقیر میکنن و اینا مظلوم نمایی میکنه.

آخه آدم چقد میتونه پررو و بی حیا باشه که اینقدر بهش تذکر بدن رو مخ دور و بریات راه نرو و باز هم به خرجش نره.
    مخصوصا اون قسمت ننه من غریبم بازیش رو خیلییییی خوب گفتید

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mba از ایشان تشکر کرده اند:

کاربران جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

من جاي ناظر سايت بودم كاربر نگار ميناوي رو كلا مسدودش ميكردم. جو تالار رو خراب كرده و همش اطلاعيه هاي كدال رو درج ميكنه.

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران خبر داد؛
    چشم‌انداز مثبت بورس در نیمه دوم سال
    دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸

به گزارش
    خبرگزاری مهر

به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، حسن قالیباف چشم‌انداز بازار سرمایه را در روزهای باقی مانده از سال جاری مثبت دانست و گفت: مراجعات سرمایه‌گذاران

خارجی به بازار سرمایه ایران بعد از اجرایی‌شدن برجام افزایش یافته است
    . در این میان برای سرمایه‌گذاران خارجی ریسک‌های بازار از جمله تغییرات احتمالی نرخ

ارز مهم است، قاعدتا ارز هم یک دارایی است و هرچه قیمت آن در بازار تعیین شود، بهتر است.

بروید خودتان را رنگ کنید این مثبت شدن شاخص کل اجباری فقط فقط برای انتخابات ریاست جمهوری می باشد

سناتور کاتن:
    برای همکاری با ترامپ علیه ایران آماده ام

- دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
    بین الملل > ایران در جهان

بهترین دانش آن است که سودمند باشی

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 267 بار در 67 ارسال

این تام کاتن احمق هم چیزی شبیه بذرپاش هست توی ایران

یه بچه مزلف که وقتی حرف میزنه نباید اعتنا کنی به حرفش

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اسفند89 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

فقط این جمله قالیباف جالبه که گفته فقط روزهای باقی مانده امسال بازار مثبته و بعد سال دیگر ریزش شدید داریم !!!

حسن قالیباف چشم‌انداز بازار سرمایه را در روزهای باقی مانده از سال جاری مثبت دانست

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    ابلاغ متن آیین نامه ماده 14 ساماندهی تولید و عرضه مسکن :معاف شدن 50 درصدی از پرداخت عوارض شهرداری+اجازه انتشار اوراق بهادارد در بورس برای تامین مالی ساخت

1. کاهش 50 درصدی عوارض شهرداری یعنی کاهش حداقل 10 درصدی هزینه ساخت
    2 . تامین مالی از طریق بورس یعنی کاهش هزینه های تامین مالی شرکتهای ساختمانی بین 7 تا 10 درصد (درحال حاضر وام بانکها به اشکال مختلف برای ساختمانی ها مانند مسدود کردن مقداری از پول و کارمزد و تمبر و ....میانگین 25 تا 27 در می آید
    در کل اولین اقدام عملی دولت در احیا شرکتهای ساختمانی
    رشد بالایی منتظر گروه ساختمانی است
    شرکتی که با 100 میلیارد تومان فروش کلا 8 میلیارد سودخالص داشت یا 8 درصد با طرح بالا در قسمت هزینه شهرداری 7تا 10 میلیارد تومان کاهش هزینه دارد و در بخش هزینه مالی نیز 7 تا 10 میلیارد تومان کاهش هزینه مالی خواهد داشت (هزینه تامین مالی از 27 درصد به 17 تا 18 درصد می رسد )یا 8 میلیارد تومان سود خالص تبدیل به 22 تا 28 میلیارد تومان سود خالص خواهد شد یا 300 درصد رشد سود خالص
    توخود حدیث مفصل بخوان از این مجمل (هر چند اثراتش مانند تجدید ارزیابی خودرویی ها در طی 2 سال آینده واضح تر خواهد شد )

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    فقط این جمله قالیباف جالبه که گفته فقط روزهای باقی مانده امسال بازار مثبته و بعد سال دیگر ریزش شدید داریم !!!

حسن قالیباف چشم‌انداز بازار سرمایه را در روزهای باقی مانده از سال جاری مثبت دانست

تاریخ خبر: 25/08/1395 | ساعت: 1:28|

معاون اول رییس جمهوری : مهمترین سیاست دولت، تغییر شرایط اقتصادی است

جیرفت- ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری گفت : امسال مهمترین سیاست دولت، تغییر شرایط اقتصادی کشور است لذا صادرات باید توسعه یابد و طرح های نیمه تمام واگذار شود.

عضو عادی
    تشکر شده 549 بار در 240 ارسال

یک سیمانی بسیار مستعد با بازه 200% تا عید ؛ با استناد به تحلیل اساتید بزرگhttps://telegram.me/joinchat/A5dvEUAHfaqF59mDlXs33w
    به خودمان که رحم نمی کنیم بخاطر فرزندانمان در مصرف اب صرفه جویی کنیم , ما در مصرف بی فرهنگترین مردم هستیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع