نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2122 از 8143 نخست ... 11221622202220722112211921202121212221232124212521322172222226223122 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,211 به 21,220 از 81430

موضوع: جــــو بــــازار

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    تو مسابقه پایه نفر اخر با اون همه تجربه با ۳۰درصد منفی رکورد زد باید ۵ستاره ازش کم بشه تا دیگه سهمهای پرریسک و تعطیل و حباب و سفته بازی انتخاب نکنه چون یه عده با حرف همین اقایون که ستارشون زیاده وسوسه میشن سهم میخرن وبدبخت میشن
    سلام؛
    نمی دانم شوخی کردید یا جدی گفتید...
    ولی مگر ایشان تعهدی داده در زمینه ی اینکه بقیه از روی دستش خرید و فروش کنند و ایشان متعهد سودشان شود؟
    هر کسی در بورس خودش مسئول داد و ستد خودش است.
    و از طرف دیگر هم من حتی به یاد ندارم که ایشان گفته باشند حتی نمادهایی که برای مسابقه معرفی می کنند برای خرید و نگهداری خوب است یا بد! (چون خیلی وقت ها هست آدم یک چیزی را برای مسابقه انتخاب می کند ولی برای خرید واقعی نه! چون در دنیای غیر مجازی آدم محتاط تر عمل می کند و محافظه کارانه تر خرید می کند. در مورد جناب وحید 20 من خودم چند بار به خاطر دارم که ایشان آخر شدند! که نشان می دهد برای مسابقه هم پاداش و هم خطر بالایی در نگر می گیرند...)

از طرف دیگر آن دوستانی که در زیان ها مدعی می شوند در سودها هم باید بروند کارمزدشان را بدهند! این گونه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمی شود که یک طرفه فقط آدم زمان زیان ها سر برسد...

البته احتمالا شما از روی دست کسی خرید و فروش نمی کنید و این را برای بقیه دوستان گفتید...
    ولی برای همان دوستانی که از روی دست کسی خرید و فروش می کنند... دست کمش این است که بروند با کسی که می خواهند از روی دستش خرید و فروش کنند یک صحبت بکنند... یا سابقه اش را نگاه کنند... دست کمش این است که آدم برود از آن طرف که می خواهد با او خرید و فروش کند بپرسد آقا من با شما خرید و فروش کنم موفق می شوم یا نه؟ اصلا اجازه دارم از روی دست شما خرید و فروش کنم یا نه؟ پیش از این نیز باید سابقه ی طرف را بگیرند و پس از این نیز باید یک مدت با مبلغ کم خرید و فروش کنند...
    این دیگر دست کم دست کمش است.
    بد می گویم؟

این ایده ای که دادید به نگر من هم خیلی عالی است... یعنی میزان سود و زیانی که در مسابقه به دست می آید دخیل باشد در میزان اعتبار کاربری...
    البته شما گفتید هر که ستاره اش بیشتر است بیشتر ازش ستاره کم شود... نه... این طور نه...
    ولی به نگر من خیلی خوب است اگر هر کسی هر چقدر سود و هر چقدر زیان می کند در مسابقه عینا همان رقم سود و زیان به حساب اعتبار کاربری اش گذاشته شود...
    مثلا به جای اینکه به یک نفر یک یا دو ستاره داده شود به یک نفر که اول شده همان 5 درصد سودی که این هفته در کارنامه داشته اضافه شود... (و بالعکس کسی که مثلا نفر پنجم شده هم 2 درصد زیانی که در مسابقه کسب کرده به پایش گذاشته شود...) یعنی به جای ستاره کاربران با درصد سود سنجیده شوند...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/03/07 در ساعت 15:11
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) seraj آواتار ها
    تشکر شده 7,982 بار در 1,687 ارسال

با سلام و عرض ادب و احترام
    البته در محضر اساتید من کوچکتر از آنم که نظری بدهم ولی من با امتیاز دهی بر مبنای سود و زیان موافقم چون بعضی وقتها بازار اونقدر خرابه که پیش میاد نفر اول حتی با درصد منفی اول میشه هرچند این ممکنه دلیل محکمه پسندی با موافقت من نباشه . در پایان هم من همیشه سعی کردم از نظرات دیگران استفاده کنم (بخصوص استاد وحید عزیز که از پیشکسوتان این زمینه هستند ) ولی تصمیم نهایی را خودم میگیرم وسعی کردم ماهیگیری رو خودم یاد بگیرم هرچند هنوز اول راهم . توفیق روز افزون دوستان را خواهانم . محمد حسین عزیز طولانی شد ببخشید .

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید seraj از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

یکم مهربون باشیم //هر تحلیل گری اشتباه میکنه

معامله گر ی رو تنها با معیار نتایج بسنجیم

به یک وادی میافتیم که ار نظر روانی بسیار شرایط برامون سخت میشه

چون نتایج تنها به قدرت تحلیل ما ارتباط نداره و بازار میتونه واکنشهای مختلف تو رمانهای مختلف بده

//////

کلی سهم ت. کف قیمتی هست و ریسکی هم ندارن

کسی میتونه بگه این سهم 100درصد رشد میکنه اون یکی 20درصد

////////////

اگر کسی سهمی رو چند بار تبلیغ کرد و حسنش ر گفت میشه گفت اگر ریختش

نیتش خیر نبوده و میشه بررسی کرد تاره

قرار باشه هر کس بیاد تحلیلی بکنه و سهم افت کنه

این موضوع رو ارتباط بدیم با نیتش دیگه نوشتن تو فرومها معنا نداره

بودن تو فرومها هم مهنا نداره

چون میشه با این نگاه همه رو کذاب و کلاه بردار دونست

////////////

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط EN 1986 نمایش پست ها
    منم متاسفانه این اشتباه رو کردم و با حرف این آقایون پرستاره جهرمح رو 44 ریال خریدم و امروز 40درصد تو یه هفته ضرر کردم
    ..دادا..بفروش...باور کن که 1 ریال حراج..میشه....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام؛
    ولی مگر ایشان تعهدی داده در زمینه ی اینکه بقیه از روی دستش خرید و فروش کنند و ایشان متعهد سودشان شود؟
    و از طرف دیگر هم من حتی به یاد ندارم که ایشان گفته باشند حتی نمادهایی که برای مسابقه معرفی می کنند برای خرید و نگهداری خوب است یا بد! (چون خیلی وقت ها هست آدم یک چیزی را برای مسابقه انتخاب می کند ولی برای خرید واقعی نه! چون در دنیای غیر مجازی آدم محتاط تر عمل می کند و محافظه کارانه تر خرید می کند. در مورد جناب وحید 20 من خودم چند بار به خاطر دارم که ایشان آخر شدند! که نشان می دهد برای مسابقه هم پاداش و هم خطر بالایی در نگر می گیرند...)

از طرف دیگر آن دوستانی که در زیان ها مدعی می شوند در سودها هم باید بروند کارمزدشان را بدهند! این گونه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

البته احتمالا شما از روی دست کسی خرید و فروش نمی کنید و این را برای بقیه دوستان گفتید...
    ولی برای همان دوستانی که از روی دست کسی خرید و فروش می کنند... دست کمش این است که بروند با کسی که می خواهند از روی دستش خرید و فروش کنند یک صحبت بکنند... یا سابقه اش را نگاه کنند... دست کمش این است که آدم برود از آن طرف که می خواهد با او خرید و فروش کند بپرسد آقا من با شما خرید و فروش کنم موفق می شوم یا نه؟ اصلا اجازه دارم از روی دست شما خرید و فروش کنم یا نه؟ پیش از این نیز باید سابقه ی طرف را بگیرند و پس از این نیز باید یک مدت با مبلغ کم خرید و فروش کنند...
    بد می گویم؟

این ایده ای که دادید به نگر من هم خیلی عالی است... یعنی میزان سود و زیانی که در مسابقه به دست می آید دخیل باشد در میزان اعتبار کاربری...
    البته شما گفتید هر که ستاره اش بیشتر است بیشتر ازش ستاره کم شود... نه... این طور نه...
    ولی به نگر من خیلی خوب است اگر هر کسی هر چقدر سود و هر چقدر زیان می کند در مسابقه عینا همان رقم سود و زیان به حساب اعتبار کاربری اش گذاشته شود...
    مثلا به جای اینکه به یک نفر یک یا دو ستاره داده شود به یک نفر که اول شده همان 5 درصد سودی که این هفته در کارنامه داشته اضافه شود... (و بالعکس کسی که مثلا نفر پنجم شده هم 2 درصد زیانی که در مسابقه کسب کرده به پایش گذاشته شود...) یعنی به جای ستاره کاربران با درصد سود سنجیده شوند...
    سلام و ادب

ممنون از توضیحات کاملتان

برخی پست ها اینقدر..... هست که واقعها آدم میمونه دیگه چی بگه!
    خدارو شکر در مسابقه حداقل کارنامه بدی ندارم و اگر قرار بر حساب سودو ضرر باشه فکر نمیکنم ضرر کنم

همونطور که اشاره فرمودین خیلی مواقع سبد مسابقه کاملا متفاوت با سبد واقعی هست و اتفاقا همین سبد مسابقه این هفته که بحثش هست هیچ کدومش رو ندارم. انتخاب نمادهای مسابقه بعضا با یکسری ذهنیات هست که حتی ممکنه برخی مواقع خودمان هم بدانیم ممکن است نتیجه برعکس باشد ولی برای تست و... است. ضمن اینکه کلا معامله در بازار پایه پرریسک است حالا چه برسد خریدو فروش از روی سبد مسابقه که در ان مسابقه حتی دلایل انتخاب هم اعلام نشده
    من که بدلیل مشغله های کاری و..... فرصت چندانی برای مشارکت در فروم ندارم و معاملات سهمم رو هم محدود کردم منتها تجربه نشون داده عده ای همیشه دنبال مقصر ضررهاشون خواهند گشت.

سپاس

پ.ن: الان تازه نتایج رو دیدم که در مسابقه هفتگی اول و در پایه نفر اخر شدم. کلا انتخاب سبد مسابقه من خیلی وقته که بیشتر از 3 4 دقیقه طول نمیکشه و خیلی مواقع صرفا بخاطر از رونق نیافتادن مسابقه شرکت میکنم وگرنه برای شخص من جذابیت اولیه را ندارد.
    ویرایش توسط وحید 20 : 2018/03/08 در ساعت 03:12
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام؛

بد می گویم؟

دوست عزیز در قسمت اول حرفتون باید بگم منظور بنده این بود که خیلی ها تازه وارد هستن که منم میشناسمشون میان تو همین سایتها اونایی که ستارشون زیاده و چندهفته هم اول شدن بهشون اعتماد میکنن و سهمشونو میخرن من میگم این دوستان حداقل دقت کنن در انتخاب سهم پرریسک انتخاب نکنن که تازه وارد یهو ۴۰درصد ضرر کنه
    درمورد قسمت دوم کاملا موافقم چون ستاره کاربرو گول میرنه چون طرف حتی با سبد منفی هم اول میشه یا مثبت خفیف دیدم اول شده اینجوری یارو ۳۰تا ستارش ۲۵تاش با درصد کم اول شده اما مردم اونو نمیبینن فقط میگن فلانی کلی ستاره داره بس کارش درسته هرچی گفت بخریم و همین باعث میشه طرف ۴بار با حرف اینا مثلا ده درصد سود کرده بار پنجم ۴۰درصد ضرر میده و نابود میشه
    من کاملا موافقم که بجای ستاره درصد لحاظ بشه تا مردم بهتر متوجه بشن سابقه کی بهتره مثلا اگه درصد لحاط میشد اونی که مثبت ۴۰ بود تو یه هفته همش میپرید و اعتبارش میرفت زیر سوال و اینجا مردم بهتر سابقه طرفو متوجه میشن
    بنظرم حتما بررسی کنید ایده خوبیه و برای اعضای سایتم کمک خوبیه چون مطمنم خیلی ها از دست همین پرستاره ها خرید و فروش میکنن اما صداشو درنمیارن
    از جناب وحید ۲۰ هم کمال تشکر را دارم میدونم ایشون منظوری نداشتن اما اینو گفتم که تازه واردها بدونن ایشون هرسهمی معرفی میکنن خودشون ندارن اون سهمو و گول نخورن برن بخرن بدبخت بشن
    ویرایش توسط arman36 : 2018/03/08 در ساعت 03:04

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

ترامپ افزایش تعرفه گمرگی بر آهن و آلمینیوم را امضا کرد

دونالد ترامپ سند مربوط به افزایش تعرفه گمرکی برای واردات فولاد و آلومینیوم را امضا کرد. برای واردات فولاد ۲۵ درصد و آلومینیوم ۱۰ درصد عوارض کمرگی دریافت خواهد شد. کانادا و مکزیک فعلا از این تعرفه جدید گمرگی معاف هستند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شامگاه پنجشنبه (۸ مارس/ ۱۷ اسفند) تعرفه جدید گمرگی بر واردات آهن و آلمینیوم به این کشور را امضا کرد.

قیمتهای جهانی :

شنبه مجددا" شاهد صفهای فروش سنگین بخصوص در نماد های گروه فلزات اساسي خواهیم بود

روی از 3300 به 3192 کاهش داشته است

نمادهای فاسمین و کروی صف فروش میلیونی خواهند داشت

این خبر موجب قرمز شدن کل بازار خواهد بود به جز یه سری تک سهمها و سهمهای کوچک

درسته که این خیر از قبل اومده بود ولی افزایش تعرفه امضاء نشده بود و فقط یک خبر بود
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/03/09 در ساعت 07:06
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    ترامپ افزایش تعرفه گمرگی بر آهن و آلمینیوم را امضا کرد

دونالد ترامپ سند مربوط به افزایش تعرفه گمرکی برای واردات فولاد و آلومینیوم را امضا کرد. برای واردات فولاد ۲۵ درصد و آلومینیوم ۱۰ درصد عوارض کمرگی دریافت خواهد شد. کانادا و مکزیک فعلا از این تعرفه جدید گمرگی معاف هستند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شامگاه پنجشنبه (۸ مارس/ ۱۷ اسفند) تعرفه جدید گمرگی بر واردات آهن و آلمینیوم به این کشور را امضا کرد.

قیمتهای جهانی :

شنبه مجددا" شاهد صفهای فروش سنگین بخصوص در نماد های گروه فلزات اساسي خواهیم بود

روی از 3300 به 3192 کاهش داشته است

نمادهای فاسمین و کروی صف فروش میلیونی خواهند داشت

این خبر موجب قرمز شدن کل بازار خواهد بود به جز یه سری تک سهمها و سهمهای کوچک

درسته که این خیر از قبل اومده بود ولی افزایش تعرفه امضاء نشده بود و فقط یک خبر بود
    مصرف کننده های فلزات در وضعیت خوبی قرار میگیرن
    خصوصا شرکتهای برقی مثل ترانسفو و رمپنا ونیرو بکام و وهور دماوند و...
    هزینه های این شرکتها که افزایش پیدا کرده بود کاهش خواهد داشت
    بازار ممکنه از فلزاتی ها به سمت نیرو گاهی و تجهیزات نیروگاهی نقل مکان کنه

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    مصرف کننده های فلزات در وضعیت خوبی قرار میگیرن
    خصوصا شرکتهای برقی مثل ترانسفو و رمپنا ونیرو بکام و وهور دماوند و...
    هزینه های این شرکتها که افزایش پیدا کرده بود کاهش خواهد داشت
    بازار ممکنه از فلزاتی ها به سمت نیرو گاهی و تجهیزات نیروگاهی نقل مکان کنه
    و در صورت تدام افت قیمت فلزات گروه خودرو و قطعات هم میتونن منتفع بشن

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

روزی هم برای ایران !!!

در پاسخ به دعوت «کیم جونگ اون»؛

ترامپ: با رهبر کره شمالی دیدار می کنم!

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۴

یک مقام بلندپایه کره جنوبی اعلام کرد که رهبر کره شمالی از رئیس جمهور آمریکا برای دیداری رودررو دعوت کرده است؛ دعوتی که ترامپ به آن پاسخ مثبت داد!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 187 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (6 کاربران و 181 مهمان ها)

1. Bourse-Plan،
  2. Davar،
  3. fana،
  4. saadat68،
  5. بابای یسنا،
  6. عباس انصاری

کلمات کلیدی این موضوع