صفحه 2277 از 2277 اولیناولین ... 127717772177222722672274227522762277
نتایج از شماره 22,761 تا 22,764 از مجموع 22764

موضوع: جــــو بــــازار

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    9,987
    تشکر شده 28,596 بار در 9,163 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen68 نمایش ارسال ها
    دلار هم دوباره سر به فلک کشید حدود 10300 من نمیدونم این بازار ثانویه خاصیتش پس چیه؟ توی این مملکت چیزی به نام شناورسازی و آزاد سازی معنا ندارد مخصوصا در این شرایط که تحریم ها شروع شده! خدا میداند اینها احمقند یا خائن.وقتی نرخ را به بازار بسپاری میشود همین که میبینی پراید را 30 تومن حواله ملت میکنند!عرضه ها کم میشود و سو استفاده شروع تا نرخ ها بالا برود.دلار هم همین است.کاری میکنند دلار 8 و 9 نومنی را آرزو کنی و ازش به عنوان خاطره خوب یاد کنی!
    کاهش حجم معاملات به 700 میلیارد تومان.هفته های قبل 2000 میلیارد هم داشتیم!
    سلام.
    من گمان کنم گذاشته‌اند نرخ دلار یک مقدار این بالا بازی کند (و احیانا حتی سر به ۱۲۰ هزار ریال هم بزند! و مردم بگویند وای...) و سپس آرام آرام فروکش کند... و به نرخ واقعی‌اش (۶۵ هزار تا ۹۰ هزار ریال) برسد.

این سپردن نرخ به بازار بسیار کار خوبی است... این آزادی بازار نیست که دلار را دارد می‌کند ۱۰۰-۱۲۰ هزار ریال... بلکه برعکس... این نگهداری و محصور کردن نرخ دلار در این شش سال است که اکنون دارد خودش را نشان می‌دهد!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    1,576
    تشکر شده 3,187 بار در 1,389 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش ارسال ها
    سلام.
    من گمان کنم گذاشته‌اند نرخ دلار یک مقدار این بالا بازی کند (و احیانا حتی سر به ۱۲۰ هزار ریال هم بزند! و مردم بگویند وای...) و سپس آرام آرام فروکش کند... و به نرخ واقعی‌اش (۶۵ هزار تا ۹۰ هزار ریال) برسد.

این سپردن نرخ به بازار بسیار کار خوبی است... این آزادی بازار نیست که دلار را دارد می‌کند ۱۰۰-۱۲۰ هزار ریال... بلکه برعکس... این نگهداری و محصور کردن نرخ دلار در این شش سال است که اکنون دارد خودش را نشان می‌دهد!
    من خودم به اندازه ای عقلم میرسد میگویم آزاد سازی کنترل شده و حساب شده خوب است اما یله و رها سازی با آزاد سازی حساب شده فرق دارد.طرف به راحتی جنس را دپو میکند تا گرانتر بفروشد این میشود یله و رها هرکس هرکار دلش میخواد بکند.آزاد سازی هم حد و اندازه ای دارد مثالش را زدم اینها اگر دستشان برسد پراید را 40 میلیون هم به ملت حواله میدهند.قیمت ها باید نرمال سازی و کنترل شده باشد.متاسفانه فقط توی 3 ماه گذشته 50 هزار میلیارد نقدینگی ایجاد شده.واقعا بانک مرکزی مملکت ما کاری که دارد میکند آمریکا و پدر جدش هم نمیتواند انجام بدهد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    1,576
    تشکر شده 3,187 بار در 1,389 ارسال

یه خبری که جو رو امروز منفی کرد این بود که شرکت های پترو و فلزی باید نرخ داخلی رو بر مبنای ارز 4200 بفروشند. یعنی باید حجم فروش داخلیشون به اندازه پارسال باشه و فروش داخلی تضمین شده باشد و بقیه را صادر کنند و ارز آن در بازار ثانویه وارد شود.برخی شرکت ها مثل سرب و روی و بخصوص آلومینیوم مواد اولیه تا 70 درصد وارداتی هست و تقریبا نشدنیست مگر اینه دولت خرید مواد اولیه این گروه رو با ارز 4200 تامین کنند . حتما تا پایان ماه مسائل روشن خواهد شد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    ارسال
    1,214
    تشکر شده 2,376 بار در 944 ارسال

کلا بازار نوسانی شده
    امروز رو دیدین؟
    صف های خرید تبدیل به صف فروش و برعکس

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 19 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 19 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •