نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3147 از 8145 نخست ... 21472647304730973137314431453146314731483149315031573197324736474147 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31,461 به 31,470 از 81449

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 24,085 بار در 4,307 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    جناب رادین-با سلام
    هر روز که بازار مثبت بشه ،باز سر و کله فروشنده های بیشتری پیدا میشه.این حمایتی که فقط از چند تا سهم گنده داره میشه ،به نظرم ترس رو در سهام داران بیشتر می کنه.سهام کوچک بازار در صف فروش قفلند و اصلا نقد نمیشن.این یعنی بازار دستوری قراره جمع بشه.بازار دستوری هم وضعیتش معلومه.امروز با این که همه پالایشی ها رو بستن باز شاخص حال تکون خوردن نداره
    با سلام
    به قول جناب نوام چامسکی بازار برای برگشت قوی نیاز به محرک دارد فعلا همچین محرکی نیست! لیکن بازار بعد این همه اصلاح احتمالا با بی اعتمادی مواجه است و لذا منبعد با نوسانات 10 تا 15 درصدی مواجه خواهیم بود! حالا اگه به مرور قدرت خریدار بیشتر بشه کم کم خریدار جدید تر میاد و فروشندگان پا پس می کشند! اما سهام کوچک و متوسط ! به نظرم بخشی از صفهای فروش تعمدا سنگین گذاشتن تا کسی نخرد و قیمت پایانی پایین تر نرود . اگر امروز اجازه صف فروش شدن خودرو و خساپا را ندهند فردا احتمالا با مثبت شدن این دو ، بقیه گروه خودرو هم جمع میشه و احتمالا اکثرشون مثبت خواهند شد . احتمالا فردا در خیلی از سهام صفهای فروش کنونی را نخواهیم داشت .

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,085 بار در 4,307 ارسال

فردا احتمالا تو پیش کشایش از این صفهای فروش خبری نخواهد بود! احتمالا بعضی ها می خواهند فردا را در منفی 5 خرید کنند اما با مثبت شدن بانکها و خودرو و خساپا ، فولاد و شستا .. احتمالا بقیه صفها ناپدید خواهند شد .

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rahnama آواتار ها
    تشکر شده 4,586 بار در 772 ارسال

دولت امروز پالایشیها را حمایت کرد و بست.
    اگر پالایشیها امروز منفی میخوردند رو شاخص اثر میگذاشتند.و دارا دوم هم چنذان خریداری نداشت.
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.
    www.instagram.com/hoshangghorbanian

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    با رسیدن شاخص به عدد اعلامی واعظی از فردا انتظار برگشت شاخص رو میشه داشت. مقدمات برگشت رو بصورت جدی امروز با جلسات و خریدهای دستوری شروع کردن و البته همین سهم هارو حقوقی ها بعد از مدتی با سود خواهند فروخت.
    ========================================

امروز مبلغ خرید حقوقی ها به حدود 8932 میلیارد تومان رسید و در مقابل مبلغ فروش نیز 1693 میلیارد تومان بوده است.
    مبلغ خرید امروز حقوقی ها در سال 1399 بی سابقه بوده است./کانال تحلیلی پارسیس
    این پست مربوط به 4 شهریور که اجازه ندادن شاخص به زیر 1/6 م بره و اینبار هم تا اینجای کار به عدد اعلامی قبلی بصورت خود جوش واکنش نشان داد!
    بنظر فعلا کف شاخص مدنظرشان همین عدد فوق است مگر تصمیم عوض شود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,456 بار در 4,822 ارسال

من که می ترسم توی این بازار چیزی بخرم،شما هم مثل من هستید یا من سندروم ترس از خرید گرفتم؟
    هر کی هم از من می پرسه چه کار کنم ،فقط می گم نمی دونم

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    من که می ترسم توی این بازار چیزی بخرم،شما هم مثل من هستید یا من سندروم ترس از خرید گرفتم؟
    هر کی هم از من می پرسه چه کار کنم ،فقط می گم نمی دونم
    بهترین کار میانگیر کردن سهمایی است که به رشد ان ایمان دارید.و در نهایت نظاره گر بودن است.
    شنبه و چهارشنبه را نباید زیاد جدی گرفت .{ نظر شخصی} .
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.

11. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

متنی را در { چگونه به اهداف خود برسیم } نوشتم
    حیفم امد در این تایپیک { جو بازار قرار ندهم} :

فرق افراد موفق با دیگران در این است که :

افراد موفق سماجت و پافشاری و اشتیاق سوزان دارند.
    پیگیر هستند
    نا امید نمیشوند
    دست نمیکشند
    صیور هستند.
    موفقیت خود را باور دارند
    زندگی میکنند و نه اینکه فقط زنده بمانند.
    در این بازار من هم ضرر دادم
    ولی با لبخند سهمهایم را نظاره میکنم.
    ما به امید فردا زنده ایم و هر فردایی بی فردا است تا جاییکه فردایی وجود ندارد
    قدر گذر این فردا و فرداها را بدانیم.

http://forums.boursy.com/showthread....d=1#post831546
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

باز دوباره عده ای هنوز هیچی نشده داد و بیداد راه انداختن که پول پشت سهام بزرگ و دولتی هست ! و اینا فقط بالا میرن !!

یک بار نتیجه عدم تعادل اینها را در بازار دیدند ! هنوز هم دست بردار نیستن !

همانهایی که روزها و سالها منتقد شاخص سازی بودن ! الان مدام میگن بزن زیر شاخص ساز ! فقط شاخص ساز باید بره بالا !!!

گزارش های اینها را ببنید اغلب در تولید و فروش مقداری ! با کاهش مواجه شدن ! و فقط از نظر فروش ریالی رشد دارن که اونم بخاطر دلار هست !

از این طرف چیزی که من تو بازار دارم میبینیم اینه که حقوقی هایی که در اغلب نمادهای بزرگ به زور و اجبار دارن میخرن !! همش با اعتبار هست !!

بخشی از سهام کوچک رو باز همون حقیقی ها اغلب خریدن ! که اعتبار درش زیاد نیست !

نمونه بارز خرید اعتباری امروز خریدهای تامین اجتماعی در شستا بود ! که همش اعتباری هست و همونم با دستور اینور و اونور ! و ... انجام شده !

مشکلات سیاسی و مدیریتی آقایون به مراتب بیشتر از قبل شده ! و هر عدم هماهنگی ساده ای به راحتی به یه بحران تبدیل میشه !

فعلا هم بهترین جا برای هر طرفی که میخواد امتیاز بگیره از طرف مقابلش بازار سرمایه و بورس هست !!!

چون مدیرانش اینقدر بی عرضه هستن که از این بازار به همه گروهها سواری میدن ! الا فعالانی که همیشه تو این بازار بودن ! به راحتی از روی اینها رد میشن !

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال

المانهای ذهنی من برا خرید دوباره
    قیمت دلار
    سود بانکی
    قیمت دلار

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,456 بار در 4,822 ارسال

#خوب_است_بدانیم_که

1) دلار نیما 20.548 تومان - دلار نیما بر اساس درهم 22.387 تومان - دلار آزاد 24680

2) روز گذشته در بورس کالا شمش فولاد خوزستان 9.1میلیون تومان قیمت خورد که 21.4درصد از قیمت پایه بالاتر بود و نسبت به هفته های قبل 16درصد رشد کرد. پلی پروپیلن های شاراک هم 19.3میلیون تومان هر تن به فروش رسید. اوره پریل و گرانول 3.48 - 3.55 میلیون تومان معامله شدند. برخی از گرید های پلی اتیلن سبک به 18میلیون تومان رسید!! پتروشیمی جم پلی اتیلن را 16 - 16.7 میلیون تومان فروخت.

3) معاون اقتصادی شپنا می گوید تخفیف اعطا شده به این پالایشگاه معادل 2.8دلار در هر بشکه طی بهار بوده است. (یک دلار بالاتر از انتظار)

4) ابلاغ مجوز افزایش سرمایه تا سقف 5 هزار میلیارد تومان از سود انباشته به همه زیر مجموعه های هلدینگ خلیج فارس صورت گرفته و پتروشیمی مبین آغازگر این افزایش سرمایه است. جواد عشقی نژاد می گوید "سهامداران هلدینگ خلیج فارس چهارشنبه هفته جاری یا شنبه هفته آینده خبرهای بسیار خوبی از این مجوعه دریافت خواهند کرد."

5) مدیرعامل فرابورس ایران می گوید "با ريالی شدن بدهی ارزی پالایشگاه ستاره خلیج فارس، پذیرش سهام این پالایشگاه در دستور کار قرار گرفته است." ستاره خلیج فارس زیر مجموعه 49درصد تاپیکو محسوب می شود.

6) وآیند می گوید " تجدید ارزیابی در دستور کار است."

7) پتروشیمی تبریز به زودی بورسی می شود. این شرکت زیرمجموعه 49درصد شبریز است اما گروه امیر هم 18درصد آن را در مالکیت دارد.

8) وسین طی یک شفاف سازی اطلاعاتی در خصوص صورت مالی خود افشا نموده که نشان می دهد احتمالا برای برگزاری مجمع سالانه آماده می شود.

9) عرضه اولیه سهام شرکت کیا الکترود شرق در بازار SME روز سه شنبه انجام می شود. در بازار SME حداقل خرید اشخاص حقیقی 500 میلیون تومان و از طریق کارگزاری می تواند باشد.

10) محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا می گوید "رایتل ، زغال‌پروده طبس، هامون شمال، صنایع عمومی، شیمی‌بافت، چوب خزر کاسپین، محصولات کاغذی لطیف، کارگزاری صباتامین، سیمان آبیک، آنتی‌بیوتیک‌سازی ایران، نخ‌تایر صبا، افق‌تامین انرژی طوس، پخش دارویی اکسیر و سابیر ، در پاییز و زمستان بورسی خواهند شد."

11) علی اکبر چهارمحالی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری رنا می گوید "سهامداران ثمره حمایت‌ها را امروز مشاهده خواهند کرد. حمایت‌ها از سهم‌های گروه سایپا ادامه خواهد داشت و حتما در روز‌های آتی اوضاع بهتری شاهد خواهیم بود. "

12) علی صحرایی می گوید "قرار نیست از چند نماد خاص صرفا حمایت به عمل‌ آید و نماد‌ها و شرکت‌های دیگری هم قرار است طی روزهای آتی مورد حمایت قرار گیرند."

13) کامیار فراهانی در مطلبی ضمن ذکر دلایل خود از نهادهای حقوقی خواسته تا اختیار فروش سهام صادر کنند که این مساله باعث می شود دیدگاه سرمایه گذار از کوتاه مدت به بلند مدت تغییر کند و مخاطره سرمایه گذاری کاهش یابد.

14) وزیر خارجه سوئیس در ایران است. به اصفهان رفت و حالا با مقامات سیاسی در تهران دیدار می کند. او روز گذشته گفت "تلاش سوئیس آن است که حداقل‌های گفت‌و‌گوی بین ۲ کشور ایران و آمریکا برقرار شود."

15) روز گذشته، ارزش معاملات 14.6 همت - خروج پول حقیقی 1.34همت - توجه ها به فلزات اساسی - خروج پول از چند رشته ای صنعتی - فملی، پارسان، فخوز، نوین مورد توجه حقیقی ها - شستا، ایران خودرو، وآیند مورد حمایت حقوقی ها.

16) وسپه، بنو، بترانس، قند قزوین ... افزایش سرمایه می دهند.

17) مازن السدیری، مدیر تحقیقات موسسه الرحجی کپتال ریاض درباره بازار نفت گفت "بازار با مازاد عرضه روبه‌روست و بهبود کامل آن ممکن است تا سال ۲۰۲۲ به طول بینجامد. "

18) وزیر انرژی روسیه می گوید "پیش بینی من درباره بهای نفت دربازار جهانی کمتر از پیش بینی گلدمن ساچس است و به احتمال زیاد قیمت نفت بین ۵۰ تا ۵۵ دلار برای هر بشکه خواهد بود."

19) مهرداد کریمخانی می گوید "بر اساس اعلام انجمن خودروسازان چین بازار خودروی این کشور که در جهان بزرگترین محسوب می‌شود، در پنج سال آتی با رشد اندکی مواجه خواهد شد. همچنین در کل سال 2020 نسبت به سال قبل به میزان 10 درصد افت خواهد داشت."

20) مهرداد کریمخانی می گوید "نرخ بازده اوراق‌خزانه در آمریکا رشد کرد که دلیل آن انتشار داده‌های بهتر از انتظار از وضعیت اشتغال در اقتصاد این کشور در آگست بود. براین اساس، امروز نرخ بازده اوراق خزانه ده ساله به میزان 0.08 درصد رشد کرد و به بالاتر از 0.7 درصد رسید. نرخ بازده اوراق خزانه سی ساله نیز با رشد 0.08 درصدی به 1.42 درصد رشد کرد.

21) تحلیلگران مورگان استنلی اعلام کردند سهم یوان در ذخایر ارز خارجی دنیا نسبت به سطح فعلی که ۲ درصد است، بیش از دو برابر خواهد شد و از ین ژاپن و پوند انگلیس پیشی خواهد گرفت.

موفق باشید. 16 شهریور 1399

@validhelalat

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 103 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 102 مهمان ها)

1. Arian02

کلمات کلیدی این موضوع