نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3158 از 8145 نخست ... 21582658305831083148315531563157315831593160316131683208325836584158 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31,571 به 31,580 از 81446

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

به نقل از مهدی میرزایی

دارایی صندوق توسعه ۹۱ میلیارد دلار است، ۱٪ آن میشود ۹۱۰ میلیون دلار و ضربدر دلار ۲۵ تومانی میشود ۲۳ هزار میلیارد تومان که برای جمع آوری کل صف های فروش بازار کافی است. به نظرم باید منتظر برگشت بازار در هفته آینده باشید. موج‌ ۴ پایان پیدا میکند و وارد موج ۵ با هدف شکستن سقف شاخص کل خواهیم شد. به فروشنده ها توصیه میکنم ۱- به بازارهای موازی نگاه کنید، همگی مال شان را دو دستی چسبیده اند و قیمتهای نجومی می دهند ۲- بعد از ۴۰٪ ریزش صرفه فروش وجود ندارد
    سلام

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,806 بار در 9,356 ارسال

۱۰هزار میلیارد تزریق کردن هفته های قبل تاثیری داشت؟ ارزش صفوف فروش در غیاب پالایش وخودرو وشستا وبسیاری از بزرگان شناوردار ۱۵هزار میلیارد هست واین فروشنده روی تابلو معاملات هست بسیاری دراولین تعادل به واسطه اعتماد از دست رفته فروشنده خواهند بود .. بازار با خبر درمانی وخبرهایی از این دست برنخواهدگشت .آقایون باید دستکاری معاملات و دخالت در روند شرکت های خاص را متوقف کنند

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    ۱۰هزار میلیارد تزریق کردن هفته های قبل تاثیری داشت؟ ارزش صفوف فروش در غیاب پالایش وخودرو وشستا وبسیاری از بزرگان شناوردار ۱۵هزار میلیارد هست واین فروشنده روی تابلو معاملات هست بسیاری دراولین تعادل به واسطه اعتماد از دست رفته فروشنده خواهند بود .. بازار با خبر درمانی وخبرهایی از این دست برنخواهدگشت .آقایون باید دستکاری معاملات و دخالت در روند شرکت های خاص را متوقف کنند
    ۱۰ هزار میلیارد؟!
    بعیده . بیشتر در حد حرف بود . در عمل باید حساب کرد چقدر بوده و حمایت شده
    سلام

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    به نقل از مهدی میرزایی

دارایی صندوق توسعه ۹۱ میلیارد دلار است، ۱٪ آن میشود ۹۱۰ میلیون دلار و ضربدر دلار ۲۵ تومانی میشود ۲۳ هزار میلیارد تومان که برای جمع آوری کل صف های فروش بازار کافی است. به نظرم باید منتظر برگشت بازار در هفته آینده باشید. موج‌ ۴ پایان پیدا میکند و وارد موج ۵ با هدف شکستن سقف شاخص کل خواهیم شد. به فروشنده ها توصیه میکنم ۱- به بازارهای موازی نگاه کنید، همگی مال شان را دو دستی چسبیده اند و قیمتهای نجومی می دهند ۲- بعد از ۴۰٪ ریزش صرفه فروش وجود ندارد
    باید دید هدف اینگونه اخبار و اینگونه نوشتار چیست!
    اولا کدام یک درصد!
    یک در هزار در قانون پیشبینی شده
    ثانیا و فرضا یک درصد...23 هزار میلیارد تومن صف فروش یک روزه! تقاضاهای پشت پرده ای هم هست!
    ثالثا با چه نرخی تسعیر شده؟ دلار بازار آزاد؟!
    رابعا از کجا میگن 91 میلیارد دلاره؟!آمار مشخصی نداریم!
    خامسا کی گفته میان با این پول به یکباره صفای فروش رو جمع می کنن؟
    ...........
    این دست و پا زدن ها بیهوده است....بازار بزرگ شده...این مبلغ سابق بر این مبلغی بود....نه الان در بازاری به این عرض و طول.... چاره در تزریق چرک خشک کن است! این سهامی که بستن خوش موقع باز کنن رو باید اگر به دلیل افشای اطلاعات الف و غیره و ذلک از جمله مجمع بسته شدن بدون دامنه باز کنن تا هم شاخص اصلاح اساسی بکنه هم بازار متعادل بشه....
    الان وبملت کجاست؟ چرا بازش نمیکنن؟!
    پالایشی ها کجان؟ چرا نمیان....خب افزایش سود داشتن دیگه...جنایت علیه بشریت نکردن که باز نمیشن خدایی ناکرده!بیان پاسخ افزایش سودشون رو از بازار بگیرن!
    شستا و خودرو کجا رفتن؟! تشریف بیارن...

ویرایش توسط zorba : 2020/09/08 در ساعت 16:33
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MORTEZA66 نمایش پست ها
    شما حتی معنای دارایی امن و دارایی پر ریسک رو در افتصاد نمیدانید چه بحتی بکنم......
    Safe havens are financial assets that investors turn to to protect themselves or even profit from periods of market turmoil. The most common safe haven assets are U.S. government securities, the U.S. dollar, gol

بحث من اصلا درصد بازدهی نبود ........
    شما پدیده شاندیزم میگرفتی 200 تومن تا 12000 راحت رفت چه ربطی الان این به بحث من داشت؟ بعدش چی شد ولی؟
    بله بورس بعنوان دارایی پر ریسک بازدهی بالاتری داره ولی 70-90 درصد ملت هم به فنا میرن تو این هم شکی نکن
    یک داستان یک شخصی در فروم دیگه گزاشت امیدوارم ملت به دقت بخونن که بدونن کسایی زیادی بعد 10 سال هنوز برایندشون منفی هست. حالا امسال تونسته بود جبران خوبی بکنه ......
    چه برسه به اینایی که تازه وارد بورس شدن .....

شما با دلار هج فاند کن ما با دی پی اس. شما گرگ وال استریت ما بیسواد.
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,085 بار در 4,307 ارسال

مشکل بازار به ساده گی قابل حل است ! سهام دولتی که باد کردند را در یک روز با هم باز کنند و یک اصلاح 20 تا 30 درصدی در اونها رقم بخورد از فرداش بازار به روال عادی بر خواهد گشت . کافیه پالایشی ها ، خودرو و خساپا، شستا ... را با هم باز کنند و البته به صورت واقعی اجازه اصلاح بدهند . شاخص هم 100 تا 200 هزار ریخت اهمیتی نداره . نمی دونم چرا به این شاخص چسبیدند مثلا می خواهند فردا یک نسبت بگیرند بگویند شاخص نسبت به دو سال قبل اینقدر درصد رشد داشت و این افتخار ماست !!! هزار جور دیگه میشه آمار ساخت که در اوج ناکارامدی ، همه چیز رو کارامد نشون داد . !! بیخیال این شاخص بشید لطفا!

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    به نقل از مهدی میرزایی

بنده خودم از تیم اقتصاد بیدار البته قبل از اینکه برنامه بورس آن رو ببینم خیلی خوشم میومد و عاشق هلالات بودم
    ولی یکی از مقصران این ریزش رو این تیم میدونم چون مرتب میگفتن پارادایم و تحلیل و نگرش بازار عوض شده و بر این طبل میکوبیدند
    البته نه اینکه غرضی داشته باشن تفکرشون این بود

ولی انتظار از این اساتید بالاست

این میرزایی هم همیشه امیدواره
    البته بازارخون قابلیه
    من کارشو قبول دارم ولی در این مقطع ، کار اینها مخصوصا برا افراد تازه وارد سمه و جلوی تصمیم درست رو از اونها میگیره

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,806 بار در 9,356 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aminian نمایش پست ها

بنده خودم از تیم اقتصاد بیدار البته قبل از اینکه برنامه بورس آن رو ببینم خیلی خوشم میومد و عاشق هلالات بودم
    ولی یکی از مقصران این ریزش رو این تیم میدونم چون مرتب میگفتن پارادایم و تحلیل و نگرش بازار عوض شده و بر این طبل میکوبیدند

البته بازارخون قابلیه
    من کارشو قبول دارم ولی در این مقطع ، کار اینها مخصوصا برا افراد تازه وارد سمه و جلوی تصمیم درست رو از اونها میگیره

ریتم کاری افرادی که فعالیت مرتبط باکارگزاری دارند در کوبیدن بازار نیست حتی در مهر۹۷ هم جناب هلالات وتیمش و.. توصیه به سهامداری داشت و بازار ۳۰درصد متوسط ریخت پس خیلی دل به صحبت های این افراد نبندید .منافع اجازه بیان حقیقت را نمیده

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,707 بار در 1,448 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aminian نمایش پست ها

البته بازارخون قابلیه

مشکل جناب میرزایی اینه که به الیوت بیش از اندازه بها می ده .

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید abdolhossein از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,707 بار در 1,448 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MORTEZA66 نمایش پست ها
    دوستان دلار و طلا جزو دارایی های امن هستند و در کل دنیا مورد تفاضا قرار میگیرند مخصوصا در شرایط ترس و بد اقتصادی.
    ملک و زمین و خودرو هم مورد تفاضای بالا هستند و نیاز هر کسی هستند.(اجازه واردات ازاد خودرو رو دولت بده به هر شخصی بدون گمرک بعد تفاضا پایین بیاد ببینیم خودرو چطور گران میشود)
    بعد چرا اینا رو با سهام پشمک حاج عبد... مقایسه میکنید. من سهام داشته باشم یا نداشته باشم چه تاثیری روی زندگی من دارد.
    و کدام ادم ملیاردری حاضر هست(بدون رانت اطلاعاتی) سرمایه چند صد ملیاردی خود رو وارد فرضا همان سهامهای بنیادین مانند پتروشیمی بکند که چند وقت قبل دشمن تهدید کرد انها تارگتهای اول هستند اگر درگیری ایجاد شود.
    بله استاک مارکت در درازمدت تحت تاثیر تورم هست .ولی در درازمدت و اتفاق خاصی هم نیافتد..........
    باهاتون کاملا موافقم.
    درگروه هم دیروز در یک ویس اشاره کردم.
    در کل دنیا به خصوص کشور عزیزمون افراد بسیاری هستند که از طریق خرید و فروش ملک و طلا ثروتمند شدن.
    اصلا وقتی می خوان بگن طرف خیلی وضعش خوبه می گن ملّاکه.
    اما بعید می دونم کسانی که از طریق سهامداری یا خرید و فروش سهام ثروتمند شده باشن به تعداد انگشتان دست هم برسه.

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید abdolhossein از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 94 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 92 مهمان ها)

1. amir5151،
  2. polan

کلمات کلیدی این موضوع