نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی آتی

رأی دهندگان
59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ۱

0 0%
  • ۲

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3249 از 3549 نخست ... 224927493149319932393246324732483249325032513252325932993349 ... آخرین
نمایش نتایج: از 32,481 به 32,490 از 35485

موضوع: جــــو بــــازار

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 5,864 بار در 1,209 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

[QUOTE=roya123;837520]
    نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها

الان پستتون و دیدم.
    دیگه پارس خریدم.

پارسم خوبه ولی باما برای امروز واقعا عالیه من انتظار داشتم دیروز برگرده که جو خیلی خراب بود نشد
    باما از 32هزار تا اینجا 13هزار اصلاح شده با توجه به eps و افزایش سرمایه 900درصدی پیش رو تو این قیمت واقعا کم ریسکه
    خودم کم مونده بود پترول نازنیمو بدم باما بخرم

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 4,293 بار در 911 ارسال

ردیف 2 سفارش فروش سهمی هستم که حداکثر حجم سفارش 200 هزار سهم است،

حقوقی 400 هزار سهم از 4 کد خریده ولی سفارش من انجام نشده، کسی می داند علت چیست؟
    شاخص کل کاربردی جز عوام فریبی ندارد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 4,293 بار در 911 ارسال

دیگه کار به جایی رسیده که حقوقی از هرجای صف دلش بخواهد میخرد!
    شاخص کل کاربردی جز عوام فریبی ندارد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,307 بار در 584 ارسال

دوستانی که از بالا رفتن دلار و طلا خوشحالن و مرتب ذوق میکنن بدونن همه با هم داخل یه کشتی هستیم. تایتانیک وقتی داشت غرق میشد طبقات پایین توی سر خود میزدن ولی طبقه بالایی ها بی خبر در حال رقص بودن. در نهایت چی شد....
    همگی با هم غرق شدن..
    حالا چند روز ممکنه از بالا رفتن ثروت خودتون خوشحال باشین ولی وقتی فقر و گرسنگی و ... بیشتر شد بالاخره دیر یا زود همه رو درگیر میکنه....چه جوری میشه خوشحال بود در حالی که یه عده واقعا دارن از بین میرن...
    آدمی را آدمیت لازم است.
    ویرایش توسط azad. : 2020/09/30 در ساعت 18:32

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,557 بار در 1,554 ارسال

دوستان تقسیم سفارش در خرید کار نمی کنه؟درسته؟خود سازمان محدود کرده؟

یا نه شایدم کار میکنه برا من خرابه....

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 940 بار در 348 ارسال

درست نیست
    کسی تو بورسه تو تیتانیکه
    کسی طلا و مسکن ودلار خرید زنده میمونه
    تیتانیک پولدارها در فتن
    The Titanic — billed as an unsinkable ship — hit an iceberg and sank on April 15, 1912. Over 1,500 people died in the maritime disaster, while 705 individuals survived.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Deutschland از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 13,228 بار در 1,767 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط azad. نمایش پست ها
    دوستانی که از بالا رفتن دلار و طلا خوشحالن و مرتب ذوق میکنن بدونن همه با هم داخل یه کشتی هستیم. تایتانیک وقتی داشت غرق میشد طبقات پایین توی سر خود میزدن ولی طبقه بالایی ها بی خبر در حال رقص بودن. در نهایت چی شد....
    همگی با هم غرق شدن..
    حالا چند روز ممکنه از بالا رفتن ثروت خودتون خوشحال باشین ولی وقتی فقر و گرسنگی و ... بیشتر شد بالاخره دیر یا زود همه رو درگیر میکنه....چه جوری میشه خوشحال بود در حالی که یه عده واقعا دارن از بین میرن...
    آدمی را آدمیت لازم است.
    با سلام
    اشتباه نکنید موضوع خیلی فراتر از آن است که شما می بینید همه آدمها دنبال آرامش هستند . همه این تلاشها (تبدیل ریال به طلا و ارز و سایر داراییها)برای حفظ ارزش داراییها هم در راستای همین موضوع است . اما اینکه دولت بیاید ناکارامدی خودش را با دست بردن در جیب ملت و نوسانگیری انجام دهد موضوعی است که توجیه عقلی و منطقی ندارد و هرکسی مجاز است از داراییهای خودش محافظت کند. نظام ما دنبال تقویت جایگاه منطقه ای است و اینها هزینه دارد و هزینه این تصمیمات را قطعا مردم می پردازند . چه خوشمان بیاید و چه نیاید . دلیل اصلی گران شدن ارز و طلا مردم نیستند . بلکه سیاستهای خارجی ماست . به قول ظریف این چیزی است که خود مردم انتخاب کردند پس کسی حق اعتراض ندارد !

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,307 بار در 584 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    با سلام
    اشتباه نکنید موضوع خیلی فراتر از آن است که شما می بینید همه آدمها دنبال آرامش هستند . همه این تلاشها (تبدیل ریال به طلا و ارز و سایر داراییها)برای حفظ ارزش داراییها هم در راستای همین موضوع است . اما اینکه دولت بیاید ناکارامدی خودش را با دست بردن در جیب ملت و نوسانگیری انجام دهد موضوعی است که توجیه عقلی و منطقی ندارد و هرکسی مجاز است از داراییهای خودش محافظت کند. نظام ما دنبال تقویت جایگاه منطقه ای است و اینها هزینه دارد و هزینه این تصمیمات را قطعا مردم می پردازند . چه خوشمان بیاید و چه نیاید . دلیل اصلی گران شدن ارز و طلا مردم نیستند . بلکه سیاستهای خارجی ماست . به قول ظریف این چیزی است که خود مردم انتخاب کردند پس کسی حق اعتراض ندارد !
    جناب رادین صدالبته که هر کسی سعی در حفظ و افزایش دارایی خودش داره.و صد البته که کارها و سیاست های نظام درست نبوده و نیست.هیچ کس موافق نوسان گیری دولت در بازار و سیاست های اخیرش در بازار نیست.
    من صحبتم اینکه که با بالا رفتن دلار و طلا یه سری افراد پولدارتر میشین ولی این افزایش برای کسی که نه طلایی داره نه دلاری چند روز بعد حتی در خرید روزمره اش هم مشهوده ...
    اینکه دولت ناکاراست درست.اینکه اقتصاد بیماره درست.اینکه من و شما پرتفویی از سهام و دلار و طلا بسته ایم تا حفظ کارایی کنیم درست ولی تکلیف بقیه مردم چی میشه.درسته که مسئولیتش گردن من و شما نیست ولی به نظرم بالا رفتن دلار جای ذوق و خوشحالی هم نداره..
    نمیدونم چرا هر موقع دلار میره بالا نگرانی من بیشتر میشه از اوضاع مردم کشورم.
    خدا خودش به همه رحم کنه
    ویرایش توسط azad. : 2020/09/30 در ساعت 21:19

ستاره دار (4) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 12,624 بار در 2,646 ارسال

یک دستگاه هوشمند هست در ماه 1000 تا کلوچه میسازد و خراب می شود قیمتش 2 میلیون تومان است ، یک کارگز ماهر کلوچه پز هم هست در ماه 1000 کوچه می پزد 3 میلیون تومان حقوق می گیرد ! شما کدام را استفاده می کنید ؟ حالا فرض کنید دلار بالا برود ان دستگاه اتوماتیک کلوچه پز میشود 4 میلیون تومان (چقدر اشتغال زایی می شود در جامعه ، البته این یک دروغ بزرگ است چون ان کارگر سوختش(غذا و بهداشت و مسکن و... گران می شود و در واقع مجبور است ارزان تر کار کند یعنی کمتر بخورد و بیاشامد و اسراف کند !!! بهره وری افزایش می یابد!!!!!!!)

کمی در مورد تفاوت برده داری نوین و برداری در گذشته نوشته بودم پاک کردم ( در گذشته برده ارزشمند بود چون باید دایم(همیشگی) می خریدیش ، برای همین اب و دان و رفاه و اسایش را هم فراهم می کردی علاوه بر درمانش ( بشرطی که هزینه درمانش از درمان یک برده صفر کیلومتر بالاتر نرود ) که زنده بمونه برات کار کنه ) اما الان برده داری نوین هست ، هر مشکلی برای برده پیش بیاد مشکل داشته باشه مشکل خود برده اس برای شما ریالی هزینه نداره و اصل هم اینه که بتونی بیشتر ازش کار بکشی ، هرچی بیشتر بهش فشار بیاری سود بیشتری بردی برعکس برده داری قدیم که خیلی سوسول بازی بود ، هر اتفاقی براش افتاد ، باید هزینه می کردی براش

ضمن اینکه برده ها الان باید بتونن با شرکت های بزرگ و بین المللی و یا دستگاه های فوق پیشرفته و هوشمند رقابت کنند ، یعنی هم هوشمند باشن هم پر کار و خستگی ناپذیر و هم کم هزینه

دقت کنید ، برده ها باید بتونن رقابت کنن نه مسول ها

=====================
    چندین بار نوشتم و هعی پاک می کنم کمتر مطالب متفرقه داخل کنم
    =====================

گرانی دلار یعنی چی ؟ یعنی نیروی کار ارزان تر و اینکه شمای برده (خودم) هنوز بدرد میخوری ، بقول معروف ما هنوز بدرد می خوریم مارو دور ننداز (آیا شما قابل دور ریخته شدن هستید؟ )

و این ها همه اقتصاد است! نظام سرمایه داری غیر اسلامی است !

چرا باید شما برده (خودم) بدرد نخور از نفت و گاز و برق و انرژی و خاک و محصول و فلزات و منابع با ارزش و رو به کمبود جهان سهم داشته باشی ؟ شما چه فایده ای برای ریس شرکت کوکاکولا و اینتل و ... داری که برات کار کنن ؟

بازی تا مدت معلوم هست ؟ وقتی نیازی بهتون نباشه ی کرونا میزنن و حذفتون میکن ، و البته خداوند! لاحول و لا قوه الا بالله

در وجود تمام جانداران ی ژن گذاشته به اسم ژن بقا ، و این ژن انقدر قوی هست که بعضا برای بقا ، جانداران فرزندان خودشونو هم می خورن !!!

منتظر معجزه خدا باشین

(نمی دونم تونستم بنویسم مطلب را یا نه ، ولی دلار با این تغییرات جزیی جای نگرانی نداره چون ژن بقا هنوز فعال نشده یعنی هنوز جا داره حالا حالاها بنظرتان با دلار 30 تومنی ژن بقای 80 درصد نفرات فعال میشه ؟ )

پ.ن : لطفا مدیران گرامی سایت مطلب پاک کنن یا حذف کنند یا به جای دیگری انتقال بدن فکر کنم مطلب مناسبی نیست
    ویرایش توسط sooroosh1315 : 2020/09/30 در ساعت 22:58
    سلام. اول کدوم مخزن پر میشه؟در صورت سر ریز کدام مخازن پر میشن؟ کدوم مخزن دیرتر تخلیه میشه؟اگر سیل یا خشکسالی بیاد چطور؟

17. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 395 بار در 107 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    دوستان تقسیم سفارش در خرید کار نمی کنه؟درسته؟خود سازمان محدود کرده؟

یا نه شایدم کار میکنه برا من خرابه....
    یادمه خود سازمان محدود کرد ...احتمال زیاد..

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید 20reza از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (8 کاربران و 16 مهمان ها)

1. b4city،
  2. djdream،
  3. Mohammad.B،
  4. کلاغ،
  5. جواد277،
  6. جیمی،
  7. رادین1،
  8. سهم دوست

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها