نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3379 از 8125 نخست ... 23792879327933293369337633773378337933803381338233893429347938794379 ... آخرین
نمایش نتایج: از 33,781 به 33,790 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

صفحه بعد...

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,062 بار در 853 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan1212 نمایش پست ها
    شاخص مثل هلو تا کانال 1100 تا 1200 می اید پایین.
    با دقت معامله کنید ( hasan12 تالار بورس )
    شاخص مثل هلو تا کانال 1100 تا 1200 می اید پایین.

عضو فعال

در بورس امروزبازدهی شاخص کل برای دومین ماه پیابی زیر صفر بسته شد و باید گفت پاییز به بورس تهران زودتر رسید.
    در بورسزبازدهی شاخص کل برای سومین ماه پیابی زیر صفر بسته شد و باید گفت پاییز به بورس تهران زودتر رسید.

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

سلام دوستان،

چند نکته در مورد شرایط فعلی...

اول اینکه به نظر من بعد از دو ماه ریزش تازه شاهد یه تعادل تقربی بین قیمت دلار و شاخص کل بازار هستیم... من این نکته رو قبلا هم اشاره کرده بودم که بازارهای موازی در مقاطعی از هم پیشی می گیرند ولی در نهایت در درازمدت همه تقریبا به یک اندازه رشد می کنند... و اشاره هم کردم که حوالی میانه تابستون باید نقد بشید نه به دلیل اینکه چارت رو تکنیکال بررسی میشد کرد بلکه به این دلیل که مشخص بود دولت اون موج سواری خودش رو با چارت کرده و همونطور که آقای نوبخت هم فرموده بودند بیشتر از اندازه مورد نیاز ریال تامین کرده از این راه...

البته انصافا تو روندهای نزولی فروش کار سختی هست برای اینکه همه به روند کلی صعودی نگاه می کنند... الان هم نهایتا بازار باز صعودی میشه اما نه مثل قبل...

یه عده یک شبه تبدیل شدند به استاد و مطالبی زدند که انسان شاخ در می اورد... طرف می گفت هر 10 درصدی که قیمت دلار بره بالا قیمت سهام 100 درصد میره بالا... تارگت های چندهزار درصدی میداد و متاسفانه در ضعف دانش تحلیلی جامعه سرمایه گذاران بورسی ایران همین بس که چنین فردی بیشتری مخاطب رو داشت... این نشون میده چقدر سطح دانش کلی در بین تریدرها پایین هست... می دونم خیلی ها تو این نزول بدبخت شده اند به خصوص اونهایی که تو سقف وارد شدند ولی این ریزش برای بازار لازم بود...

و اما جایی که الا هستیم با یه تولرانس 10 درصدی جایی هست که شاخص و دلار با هم در تعادل هستند... منظور اینه شاخص الان خیلی بره پایین وارد حباب منفی میشه... اما باید به دلار هم توجه کرد همزمان... من معتقدم دلار نزولش مقطعی هست مگراینکه یک تغییر رویکرد خیلی عمده ببینیم... ولی واقعا بعید می دونم دلار زیر 20 هزار تومان بیاد... ولی در هر حال اگر بیاد باید شاخص هم باهاش به تعادل مجدد برسه... شاخص 1200 تا 1300 با دلار حدود 25 هزار تومانی همخوان هست... اگر دلار بشه 50 تومان شما شاخص رو دو برابر کنید و اگر دلار روزی شد 15 تومان رو شاخص زیر یک میلیون قطعا فکر کنید... عمده رشد بازار تو این سالها به دلیل تورم و افزایش قیمت ها بوده نه فعال بودن بخش اقتصاد کشور...

در مجموع شرایط برای خیلی ها سخت شده کاش دلار بشه 5 هزار تومان و شاخص هم بشه 250 هزار واحد... و قیمت ها به قبل برگرده تا اون حقوق بگیری که نه دلار داره و نه سکه و نه سهام و نه خونه و ماشین بتونه حداقل تامین مایحتاج زندگیش رو بکنه...

باید منتظر شد و ببینیم نتایج دو انتخابات پیش رو چه می شود... به خصوص انتخابات آمریکا... درسته که در امار کلی ترامپ حدود 10 درصد عقب هست اما چون ارای الکترال مهم هست اونجا رقابت تو ایالت های کلیدی به شدت نزدیک هست و به همین دلیل شما می بینید احتمال برنده شدن هر یک تو بنگاه های شرط بندی تفاوت فاحشی نداره... چهار سال پیش احتمال باخت ترامپ رو چند برابر الان می دونستند این بنگاه ها...

و در نهایت به نظر تجمع تعدادی اندک مقابل سازمان با اون پلاکارد راه چاره نیست... از دید دولت شاخص ابتدای سال تا الان 2 برابر شده... بنابراین شما همین الان از روحانی وضعیت بازار رو بپرسید ایشون میگه به یمن سال اقتصادی خوبی که داشتیم شاخص بازار ما در شش ماه اول دو برابر شده! پس بیخود خودتون رو سکه پول نکنید و تجمع بیخود نکنید... اینقدر مشکلات اساسی تر از بورس وجود داره برای دولت که در تامینش دچار مشکل هست حالا شما تصور کنید بیاد نقدینگی رو که از همین بورس تامین کرده برگردونه به بازار؟؟؟ معلومه که این کار رو نمی کنه...

بازار باید خودش به تعادل برسه و خالی بشه ازون طیف اساتید نماها و فالورهاشون و وقتی به اونجا رسید بلدین بازار مطمین باشید روزهای خوبی رو سهام خوب و بنیادی خواهند داشت... ضمنا من بارها اشاره کرده ام نه دلار دارم نه سهام نه سکه نه مسکن و کلا هیچی ندارم ایران و بنابراین وقتی تحلیل می کنم جانبدارانه بر اساس سبدم نیست... هر کدوم از این بازارها چه 10 برابر بشه و چه یک دهم برابر در زندگی من تغییری ایجاد نمی کنه... ولی من ارزو می کنم همه این بازارها یک چهارم الان بشن تا مردم بتونند کمی نفس بکشند...

روز خوبی داشته باشید- بهزاد

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در خرید و فروش دقت بیشتری به خرج دهید .
    به احتمال زیاد شاخص کل وارد کانال 1100 خواهد شد ( hasan12 تالار بورس )
    در خرید و فروش دقت بیشتری به خرج دهید .
    به احتمال زیاد شاخص کل وارد کانال 1100 خواهد شد ( hasan12 تالار بورس )

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hasan12 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,372 بار در 1,835 ارسال

سکه 1 روزه صف فروش باید بیاد تا 10 میلیون به امیدخدا من بخرم

بازار خودرو زنگ زدن اصلا خریدار وجود نداره . بازم بورس درسته ریزشی بوده ولی خیلی سهام بزرگ نقدشوندگی داشتند . پراید از 150 اومده 115 باز میگفت نمیخرن . ماشین های خارجی 500 میلیون هم ریختند

به نظرم اولین حباب بازار خودرو هست
    بعد باغ و مسکن
    بعد طلا و سکه
    بوس هم حبابش خالی شد

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس باز قهار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس باز قهار نمایش پست ها
    سکه 1 روزه صف فروش باید بیاد تا 10 میلیون به امیدخدا من بخرم

بازار خودرو زنگ زدن اصلا خریدار وجود نداره . بازم بورس درسته ریزشی بوده ولی خیلی سهام بزرگ نقدشوندگی داشتند . پراید از 150 اومده 115 باز میگفت نمیخرن . ماشین های خارجی 500 میلیون هم ریختند

به نظرم اولین حباب بازار خودرو هست
    بعد باغ و مسکن
    بعد طلا و سکه
    بوس هم حبابش خالی شد
    درود..
    هیچ دارنده خودرویی حاضر نیست پایین بفروشه....فقط سهام داران هستند که سهامشان را حراج می کنند....
    پراید 132 فروشنده زیر 140 میلیون حاضر بفروش نیست.....البته خریداری هم نیست....
    امروز رفتم بازار طلا...سکه زیر 14 میخرند ولی نمی فروشند.....میگویند نداریم...
    این قیمت ها کاغذ بازی هست...
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,142 بار در 965 ارسال

◀️مصادره خط لوله ایران توسط اسراییل و امارات

به گزارش بلومبرگ، اسراییل و امارات متحده عربی روز سه‌شنبه به طور رسمی گفتگو بر سر خط لوله انتقال نفت الیات-اشکلون که دریای سرخ را به مدیترانه متصل می‌کند آغاز کرده تفاهم‌نامه هم به امضا رساندند. مسئله‌ای که تاکنون در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.

این خط لوله که در دهه ۶۰ میلادی توسط اسراییل و ایران ساخته شد ظرفیت انتقالی به میزان ۶۰۰ هزار بشکه در روز و فضای ذخیره ۲۳ میلیون بشکه نفت دارد.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Elcid از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 17,051 بار در 4,408 ارسال

امروز از ساعت ۱۱ به بعد حجم معاملات نسبتا داشت خوب میشد،
    زهر خیلی صفهای بزرگ هم گرفته شد.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پروواز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها

امروز رفتم بازار طلا...سکه زیر 14 میخرند ولی نمی فروشند.....میگویند نداریم...
    اگر کسی واقعا تمایل به خرید دارد میتواند 650 هزار تومن زیر این رقم سکه بورسی بخرد و از خزانه، فیزیکی اش را دریافت کند.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 138 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 138 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع