نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی آتی

رأی دهندگان
59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ۱

0 0%
  • ۲

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3748 از 3748 نخست ... 274832483648369837383745374637473748
نمایش نتایج: از 37,471 به 37,480 از 37480

موضوع: جــــو بــــازار

عضو جدید Dexterous آواتار ها
    تشکر شده 39 بار در 16 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    یک نگاهی به تاریخ ورود من به همین سایت بورسی می انداختید! دست کم شک و شبهه شما راجع به سابقه!!! شاید حل شود!
    من کسی را ملامت نمیکنم دوست عزیزم و واقعا دیگه از توضیح بیشتر خسته شدم!!! شاید هم حق با شماست....شما فحش بدهید...ما هم آمین میگوییم!!! شاید ضررهایتان جبران شد! یا شایدم روحانی ترسید و یک فرجی حاصل شد خلاصه!!! چه عرض کنم.
    واقعا مارک تواین راست گفته! که فریب دادن مردم آسان تر از این است که به آنها بفهمانی که فریب خورده اند!!!!
    من دارم میگم پدرجان!!! ول کن روحانی چه کرد...همتی چه کرد..یااینکه مانیفست ندهید که روحانی چه کنه...قالیباف غلط کرده باید فلان کنه! اینا برای پری تمبان نخواهد شد! به وقتش اصلا همشون رو محاکمه میکنیم بی همه چیزها رو!!! خوب شد؟

میگم چهار تا مطلب بگید که وضع فعلی بازار اینه....و بهترین استراتژی اینه....و اشکالات تحلیل بنیادی و تکنیکال هم را به هم یادآور بشیم. جز این باشه...ده سال بود در فضای مجازی نبودم...و قصد هم دارم دیگه اصلا چیزی ننویسم در این سایت!
    والا بخدا!
    در مورد سابقه که میدونستم سرد و گرم بازار رو چشیدین، پختگی اغلب نوشته هاتون و نیز اعتماد به نفسی که در اظهار عقیده دارین جز این رو گواهی نمیده. اما اون مسلم گرفتن اینکه "بازار تا بوده همین بوده" این پندار رو قوی میکرد که انگار گذشته ی پیشا 99 بازار هیچ حضوری در ذهن شما نداره و اصلا یادتون نیست بازار میتونه جور دیگه ای هم باشه
    در مورد استراتژی تکنیکال و بنیادی عرض بنده دقیقا در همین راستا بود: ادعا این هست که تا زمانی که حضرات پاشون رو از خرخره بازار ور ندارن، بازار تحلیل بردار نیست، اما شخصا از اونجا که اهل قمار نیستم و نمیتونم حدسی بزنم که اون رهایی کی محقق میشه با سهمهایی که مبتنی بر فرض "آزادی حرکات قیمت" خرید شدن، میمونم، به این امید که مجدد حرکات قیمت آزاد بشه و سره از ناسره جدا بشه. تا قبل اون تلاش در راستای هر تحلیلی جز رانتامنتال رو آب در هاون کوبیدون میدونم.
    Dexterous Kills Killers

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Dexterous از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 1,112 بار در 213 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Dexterous نمایش پست ها
    خب اگه فرض بر مباح بودن دزدیه که n تا راه کم دردسر تر برای دزدی هست، تازه راه قانونمند (یا دست کم موجه تحت عنوان قانون) مالیات ستانی از قشر مرفه هم هست
    اما اگه با بیان این فرمایش میخواین بگین اونچه دولت یا هر نهاد دیگه ای داره در بورس انجام میده (با سوء استفاده از ابزار نظارتی سازمان که طبق قانون باید بی طرف باشه در قیمت گذاری) دزدی نیست، یا نوع خفیفتری از دزدی هست، یا چون نیازمنده دزدیش عیبی نداره یا رفع و رجوع کردنهایی ازین دست، حکایت دیگه ایه.
    شما ماکسیمم دارین کار دولت رو explain میکنین، اما باید هشیار باشین، اگه البته خوب و بد واژه های خالی از معنایی نیستن براتون، این امر رو با justify کردن کارش اشتباه نکنین.
    پی نوشت: در صورت صحت مفروضات شما هم ، دولت کریمه میتونست با نوسان متداولی که سالها در بازار بوده و خودش هم مطمئنا ازش کم و بیش (البته نه در سطح یک سال اخیر) بهره مند بوده، از بازار عایدی کسب کنه. اما چیزی که الان شاهدشیم چیزی فراتر از "خوان یغما" ست.
    خداوند به شما خیر کثیر دهد!
    بنده نه تنها اینجا بلکه کلهم اجمعین در همه پستها و فعالیت سرمایه گذاری که دارم هنری که دارم و کاری که دارم اکسپلین هست! explain تنها وظیفه ای هست که من دارم به عنوان فعال اقتصادی انجام میدم. میگم اینجا محیط سرمایه گذاری مگه نیست؟ اینجا دادگاه هست؟ اینجا ما فعال سیاسی هستیم؟ میخوایم دولت عوض کنیم؟ یا میخوایم سرمایه گذاری کنیم؟
    پس من تمام هنرم را بکار میبرم و صرفا اکسپلین میکنم که روی میز دارد چه رخ میدهد! نهایتا تا تفسیر و Interpretation هم پیش میروم که بتوانم تا حد ممکن وقایع را پیش بینی و Forecast کنم!!!
    جاستیفای...و توجیه کار من نبوده و نیست و فایده ای برای آن متصور نیستم. حتی قضاوت و judge کردن هم کار من نیست! فایده ای هم نداره....درست شد؟!!

مانا باشید همگی..
    تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است!

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

خداوند به شما خیر کثیر دهد!
    بنده نه تنها اینجا بلکه کلهم اجمعین در همه پستها و فعالیت سرمایه گذاری که دارم هنری که دارم و کاری که دارم اکسپلین هست! explain تنها وظیفه ای هست که من دارم به عنوان فعال اقتصادی انجام میدم. میگم اینجا محیط سرمایه گذاری مگه نیست؟ اینجا دادگاه هست؟ اینجا ما فعال سیاسی هستیم؟ میخوایم دولت عوض کنیم؟ یا میخوایم سرمایه گذاری کنیم؟
    پس من تمام هنرم را بکار میبرم و صرفا اکسپلین میکنم که روی میز دارد چه رخ میدهد! نهایتا تا تفسیر و Interpretation هم پیش میروم که بتوانم تا حد ممکن وقایع را پیش بینی و Forecast کنم!!!
    جاستیفای...و توجیه کار من نبوده و نیست و فایده ای برای آن متصور نیستم. حتی قضاوت و judge کردن هم کار من نیست! فایده ای هم نداره....درست شد؟!!

مانا باشید همگی..
    درست میگین
    از اینکه لحن نوشتارتون، گیرم ناخواسته، حکایت از همدلی با روش پیش گرفته شده داشت بود که گفتم دارین justify میکنین
    اما از این که بگذریم خطایی که به نوشتارتون حتا در راستای explain وارد میدونم این هست که توصیف درستی از آنچه بود و آنچه هست در بازار (پیش و پس ورود دولت) ارائه نمیدین.
    Dexterous Kills Killers

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Dexterous از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(6)
    تشکر شده 15,672 بار در 2,240 ارسال

اگر زیان ساخته شده....در 9 ماهه خودرو را بین....مردم کره زمین تقیسم کنیم...هر نفر باید 1428 تومان بدهند
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 809 بار در 309 ارسال

تونی بلینکن وزیر خارجه بایدن:
    اگر ایران به اجرای تعهدات خود در توافق هسته ای بازگردد، آن‌گاه ما نیز چنین خواهیم کرد.

بعد از آن ما می‌خواهیم از برجام به عنوان سکویی برای مذاکرات بیشتر استفاده کنیم؛ با این حال، من فکر می‌کنم که راه درازی تا رسیدن به آنجا داریم.
    ---

دلار پشت خطی شل کرده

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zess از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(6)
    تشکر شده 15,672 بار در 2,240 ارسال

امروز سهام پالایشی و فلزات...برای گره 20 درصدی بسته شدند....این در حالیست گره 20 درصدی...باید روز قبل صورت میگرفت....نه امروز..!
    خیلی از سهمهای دیگه هم روز 5 درصد میخورند....اما به گره 20 درصدی نمیروند...
    شپنا در قیمت 8770 تومان...با حدود 8 میلیون در قسمت فروش.....12 میلیون در قسمت خرید...بود...یکباره کشاندند تا مثبت 5
    عجیب نیست!
    ویرایش توسط کریس گاردنر : 2021/01/20 در ساعت 00:26
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

عضو عادی manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 1,112 بار در 213 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Dexterous نمایش پست ها
    درست میگین
    از اینکه لحن نوشتارتون، گیرم ناخواسته، حکایت از همدلی با روش پیش گرفته شده داشت بود که گفتم دارین justify میکنین
    اما از این که بگذریم خطایی که به نوشتارتون حتا در راستای explain وارد میدونم این هست که توصیف درستی از آنچه بود و آنچه هست در بازار (پیش و پس ورود دولت) ارائه نمیدین.
    اگر به پستهای قبلی من مراجعه کنید ، با نوشته های من بیشتر آشنا شوید احتمالا متوجه میشوید که اینگونه نیست! دست کم اگر به پستهایی که ده روز قبل یا همین هفته قبل به تفصیل و مستدل نوشتم و اتفاقا مبتنی بر همان توضیح وضع موجود، هم ریزش شدید دلار و هم ریزش هفته قبل بورس را پیش بینی کردم و خوشبختانه تحلیل کاملا درستی بود و کاملا هم محقق شد! که نتیجه منصفانه این هست که هم اکسپلین درست بوده و هم فورکاست!!!
    هرچند من همواره به عدم قطعیت تحلیل هشدار هم میدهم. ولی باورتان میشود همان تحلیل شاید مورد توجه چهار نفر هم قرار نگرفت!!!
    ولی اگر با دوستانی که در ضرر هستند همدردی کنی و چهارتا لیچار بار روحانی و دژپسندبکنی همه جیگرشان حال می آید و این زیر تشکر باران میشوی؟!! باورتان میشود؟! شگفت انگیزه!

معدود افرادی بودم که در شاخص 2میلیون بیش از ده ها پست تحلیلی گذاشتم که بسیارانی به خاک سیاه خواهند نشست ولی بیشتر فحاشی میکردند که چرا دارم جو منفی میدهم!!!
    راستش ادعایی ندارم ولی به تجربه حدود 60-70درصد تحلیلهایم درست بوده اند. مدتی قبل دوستی میگفت فلانی! چرا مفتی این حرفها را میزنی و عوضش فحش هم میدهند! خوب مثلا بشین سیگنال بفروش! گفتم نگران نباش! کسی به حرفها و توصیههای من گوش نمیده!!!!
    ویرایش توسط manmehdiam : 2021/01/20 در ساعت 00:27
    تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است!

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده است:

اگر به پستهای قبلی من مراجعه کنید ، با نوشته های من بیشتر آشنا شوید احتمالا متوجه میشوید که اینگونه نیست! دست کم اگر به پستهایی که ده روز قبل یا همین هفته قبل به تفصیل و مستدل نوشتم و اتفاقا مبتنی بر همان توضیح وضع موجود، هم ریزش شدید دلار و هم ریزش هفته قبل بورس را پیش بینی کردم و خوشبختانه تحلیل کاملا درستی بود و کاملا هم محقق شد! که نتیجه منصفانه این هست که هم اکسپلین درست بوده و هم فورکاست!!!
    هرچند من همواره به عدم قطعیت تحلیل هشدار هم میدهم. ولی باورتان میشود همان تحلیل شاید مورد توجه چهار نفر هم قرار نگرفت!!!
    ولی اگر با دوستانی که در ضرر هستند همدردی کنی و چهارتا لیچار بار روحانی و دژپسندبکنی همه جیگرشان حال می آید و این زیر تشکر باران میشوی؟!! باورتان میشود؟! شگفت انگیزه!

معدود افرادی بودم که در شاخص 2میلیون بیش از ده ها پست تحلیلی گذاشتم که بسیارانی به خاک سیاه خواهند نشست ولی بیشتر فحاشی میکردند که چرا دارم جو منفی میدهم!!!
    راستش ادعایی ندارم ولی به تجربه حدود 60-70درصد تحلیلهایم درست بوده اند. مدتی قبل دوستی میگفت فلانی! چرا مفتی این حرفها را میزنی و عوضش فحش هم میدهند! خوب مثلا بشین سیگنال بفروش! گفتم نگران نباش! کسی گوش نمیده!!!!
    been there done that
    ادعای من این نبود که غالب پیش بینیهاتون و غالب توصیفهایی که اون پیشبینیها به دوششون سوار میشند نادرست هستند که اگر اینطور میبود این گفتگو اصلا محلی از اعراب نمیداشت
    از قضا کاملا بر عکس، نشانه اش هم اینکه با اینکه خواننده ثابت و پرو پا قرص این تاپیک نیستم اما مطمینم پای چندتا از پستهای مذکورتون تشکر من هم درج بوده.
    و از قضا این سطح از جدی گرفتن نظرات شما بود که باعث دست به قلم شدنم شد، ادعایم هم آنچنان که پنداشتید بزرگ نبود، صرفا میخواستم بگم بازار هماره چنین نبوده و هرکس تحمل وضع موجود ندارد یا هرکس فکر کرده غیر این حالتی ممکن هست نباید دمش را بگذاره روی کولش و بره سر کوچه خودش بازی کنه.
    و خب طبعا اینکه استدلال شما رو درست نمیدونم معنیش تشویق به ناله و نفرین و فراموش کردن هدفمون از بودن و نوشتن و خوندن اینجا نیست.
    به قولی: فرق است میان آنکه یارش در بر...با آنکه دو چشم انتظارش بر در
    ویرایش توسط Dexterous : 2021/01/20 در ساعت 00:41
    Dexterous Kills Killers

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Dexterous از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 693 بار در 165 ارسال

با عرض پوزش
    کجای دنیا به بانکها اجازه داده می شود حتی یک دهم درصد از آنچه بانک مرکزی معیین کرده بیشتر سود بدهند؟

مگر مغز خر خورده اند برای تعطیلی و تخریب اقتصادشون مسابقه سرعت بگذارند؟
    این تعطیلی و تخریب در زمان وزارت طیب نیا دقیقا اتفاق افتاد . شخصا از نزدیک چند موردش را شاهد بودم.

لطفا روی ..... امثال طیب نیا ماله کشی نکنید
    ویرایش توسط shahin : 2021/01/20 در ساعت 01:01

ستاره دار (1)
    تشکر شده 1,312 بار در 230 ارسال

🔹قسمتي از مصاحبه همتي با شبكه افق در برنامه عيار

دلار در چه قیمتی آرام میگیرد؟؟

همتی: من قیمتی نمیتونم بدم و قیمت رو بازار تعیین میکنه این بازار هست که قیمت رو از همه بهتر تعیین میکنه

مجری: نرخ 15 هزارتومانی رییس جمهور محقق می شود؟؟

همتی: ایشان نرخی که اعلام کردن به شرط بازگشت تمام پول های بلوکه بوده و خیلی دقیق نیست انشاالله که بشه!

پ.ن: داره میگه اون یه چیزی گفت حالا
    شما جدی نگیر...

این جریان ۱۵ تومان را همونهایی باور کردند که حرفهای سه سال قبلش وقتی دلار ۴۸۰۰ بود و وعده ۴ تومان میداد باور کردند..
    بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گير چه وقت مدرسه و بحث كشف كشاف است
    پتایر را به دید ۲ افزایش سرمایه از آورده و تجدید خریداری کنید و تا ۲ سال نگهداری کنید ... ارزش بازار پتایر امروز ۷ تیر ۹۹ برابر با ۳۱۳۹ میلیارد تومن

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (11 کاربران و 36 مهمان ها)

1. ali1398،
  2. azad.،
  3. b4city،
  4. danaisp،
  5. Dexterous،
  6. manmehdiam،
  7. mkhabiri،
  8. morteza220،
  9. mrouzbehi،
  10. talar،
  11. zess

کلمات کلیدی این موضوع