نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 4 از 8121 نخست 123456714541045041004 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 81209

موضوع: جــــو بــــازار

عضو عادی
    تشکر شده 2,476 بار در 297 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    مارال جان خوش آمدید
    سلام راشین عزیز ممنونم مطالب شما و اقای نظری را همواره میخوانم فرصتی پیش امد از شما تشکر کنم شفافیت یک رنگی و مطالبی کاملا بدون تعصب این روزها واقعا کم دیده میشه در فرومها بازهم ممنم

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارال صفا نمایش پست ها
    سلام ممنون از دیدگاه زیبای شما اصولا تحلیل در مقیاس لگاریتمی درست است اما جای دیگه با دوستان بحث کردم مثلا من چنگالی در مقیاس خطی رسم میکنم 6 محدوده اعتبار دارد لگاریتمی 2 محدوده خب من خطی تحلیل میکنم چون احتمال سطوح معتبری که بدست می اورم بیشتر است
    در گروه تجهیزات نمودارهای لگاریتمی اعتبار بیشتری داشتند اینطور که من بررسی کردم
    اما شاخص کل من تا زمانی که روزنه امید برای برگشت داشته باشم از بازار خارج نمیشوم ولی وارد شدن به سهام شرکتها باید کاملا محتاطانه باشد تا گرفتار اموج بزرگ اصلاحی نشویم اگر هم شدیم موج B موج خوبی برای برگشت سرمایه است
    نکته بعدی در مورد شاخص کل خطی دیدگاه زیبایی به من داده کانال معتبری را نیز به من ارایه داده اما این مثلث من دکتر سهند هم بحث کردیم بیشتر نظرمان بر صعود بود تا نزول 23700 و 22200 به عنوان اهداف موج بزرگ c شاخص قابل احترامند اما انچه ما هم اکنون میبینیم تشکیل یک مثلث است 26000 هزار فعلا ضلع بالایی است 25250 مقاومت اول شاخص 25750 مقاومت بعدی اما اهداف شاخص میتواند حتی بین 34000 تا 35000 واحد باشد بالینگر باند در محدوده 161% و 28000 واحد و 261% در محدوده 30000 واحد خواهد بود
    امروز بازار را دیدم در عین عرضه های بالا خریدهای استراتزیکی صورت گرفته بود خریدهایی که در گروه تجهیزات شاهدیم احتمالا ورود جقوقی جدید با رویکردی متفاوت عرض کرده بودم با واقعی شدن سود این گروه کم کم استراتزیک نوسانگیری در این گروه به شکل سهامداری میان مدت و بلند مدت تبدیل خواهد شد و عضو ثابت هر پرتفوی مجکم شما حتما یک سهم صدرا با فاذر یا فاراک میبیند شرکتهایی که کاملا نوزاد هستند و در سالهای اینده سود ده و قابلیت پخش سود خواهند داشت
    شاخص نیز روز گذشته به 25250 رسید منفی امروز خیز شاخص برای عبور از همان سطح 25250 است بنظر میرسه بعد از ان تا 26000 ما شاهد عرضه بالا نباشیم

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    بازار کمی شناور و منفی شده باز هم صحبتهای قدیمیی پر شده انهایی که نقدند جو منفی میدهند انهایی هم که ماشالا حرفه ای هستند سقف خارج شدند و به رخ دوستان گرامی میکشند بگذریم
    نمایی از چارت شاخص کل
    کلیت روند بازار مثبت است و در دیدگاه کلی انتظارم رسیدن به سقف مثلث است
    شکست روند کوتاه مدت و تایید شکست ان از جمله دلایل منفی بازار روزهای اخیر بوده
    در اکثر سهامها شاهد پولبک بر مقاومتهای شکسته شده و واگرایی مثبت هستیم

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    دوستان اگر بر مبنای افزایش دلار شرکتی مد نظر رسیده تکنیکی حتما بررسی کنید در بازار معمولا بعضی اخبار تله میباشند نمیگویم دلار گران نمیشود یا نشده یا شایعه است اما خرید یک شرکت از دید من تکنیکی باید توجیه داشته باشه

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 34 ارسال
    ترجمه کار خریدار صدرا { هر چی دارید میخریم لطفا سریعتر بفروشید میخوایم قفلش کنیم}

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin.gh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    [quote=مارال صفا;27502]بازار کمی شناور و منفی شده باز هم صحبتهای قدیمیی پر شده انهایی که نقدند جو منفی میدهند انهایی هم که ماشالا حرفه ای هستند سقف خارج شدند و به رخ دوستان گرامی میکشند بگذریم

عیبی نداره خانم مارال
    تواین یکماه اخیرهمین آقایان تادیروز دم اززرنگی می زدند وخبرهای بدمی دادند ویاگندش می زدند وخودشون را همه فن حریف وحرفه ای می دونستند بعضی ازاین سهامداران نابلد رامجبوربه فروش کردند ویکی از این ها که ازدم از صدرا 140و 150 تومانی می زدخیلی از این سهامدارام جز رابا اخبارها ونمودارهایش ترغیب به فروش سهام صدراکرد وخودش در180ت خرید کردمن خودم خیلی حرصم گرفت
    واماآنهایی که پول نقددارند وازهمه جاباخبر که همین امروز هم توتالارها می گفتند دیدید گفتیم
    حالا بیایند وایستندتو صف وبه قول خودشون با20٪بالاتر سهم راازخودماباخیال راحت بخرند ]

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    [quote=pasha;27549]
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارال صفا نمایش پست ها
    بازار کمی شناور و منفی شده باز هم صحبتهای قدیمیی پر شده انهایی که نقدند جو منفی میدهند انهایی هم که ماشالا حرفه ای هستند سقف خارج شدند و به رخ دوستان گرامی میکشند بگذریم

عیبی نداره خانم مارال
    تواین یکماه اخیرهمین آقایان تادیروز دم اززرنگی می زدند وخبرهای بدمی دادند ویاگندش می زدند وخودشون را همه فن حریف وحرفه ای می دونستند بعضی ازاین سهامداران نابلد رامجبوربه فروش کردند ویکی از این ها که ازدم از صدرا 140و 150 تومانی می زدخیلی از این سهامدارام جز رابا اخبارها ونمودارهایش ترغیب به فروش سهام صدراکرد وخودش در180ت خرید کردمن خودم خیلی حرصم گرفت
    واماآنهایی که پول نقددارند وازهمه جاباخبر که همین امروز هم توتالارها می گفتند دیدید گفتیم
    حالا بیایند وایستندتو صف وبه قول خودشون با20٪بالاتر سهم راازخودماباخیال راحت بخرند ]
    صدرا به واسطه افزایش سرمایه به 140 150 خواهد رسید و اینکه سهم با عرضه و تقاضا تا ان سطح افت کند جو بازار این اجازه را نمیداد
    بصورت کلی این روزها سعی میکنم سبدم را نگاه نکنم تکنیکال خیلی وقتها میتونه سر درگم کنه اصلا هدف این تاپیک همینه بررسی کلیت بازار شما به من بگویید وقتی جهت بازار مثبت باشد ایا سهمی افت میکند در بازارشدیدا مثبت همه رشد میکنند شکی نیست نیکلاس دارواس نیز معتقد به جو بازار بود و اعتقاد داشت در بازار منفی اصلا نباید معامله کرد چه خوب بخرید چه بد بخرید در بازار منفی ضرر خواهید کرد

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    چند روز پیش با بررسی کامل بازار به روزی چون امروز رسیده بودم
    اگر چند صفحه تاپیک را ورق بزنید میبینید
    در اینجور موافع تا دلتان بخواهد اخبار مثبت می اید
    ذیروز بازاز قبل از مصاحبه مستر پرزیدنت منفی بود همه بازار منفی شد تا این منفی عیان شود
    امروز خریدها با دستور قبلی مشهود بود
    حجم بالا
    رنج مثبت
    همه وهمه نشان از روند دوباره مثبت بازار دارد
    اما چیزی که دوستان کمتر بدان توجه میکنند
    فروشنده ها هستند
    خریدار که دلیلش مشخصه
    بدو بخر وگر نه جا میمونی
    اما فروشنده همان خریدار چند روز پیش در منفی بوده
    به حجم فولاد نگاه کنید
    این همان فولاد 290 چند روز پیشه
    به حجم غدیرو
    و
    و

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    با یک نگاه به روند بازار متوجه میشیم با نوسانات نرم روبه صعود در حرکت است
    اما چیزی که مهمه سهمی است که در برگشت بتونه خوب مقاومت کنه
    بازهم به دوستان توصیه میکنم فاند سهم و اتیه سهم را در خریدها مد نظر قرار دهند

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    سلام به همه دوستان شاید سطح 25750 یا 25780 را در تحلیل شاخص این روزها زیاد میبینیم من به این دیدگاه چارت شاخص کل علاقه زیادی پیدا کردم ضلع بالایی مثلث در سطح 25780 هم اکنون نسبت به مقدار شاخص و همچنین زمان قرار داره که با توجه به شیبب منفی هر چه زمان صعود بیشتر شود این سطح روندی فرسایشی خواهد داشت
    اما در روند کلی شاخص و کلیت بازار به سمت ضلع بالایی مثلث مهمترین سطحی که شاخص کل باید عبور کند همین سطح است
    ضمنا واگرایی مثبت مکدی و روند شاخص امیدها را برای صعود دو چندان کرده برداشت من این است محدوده داخل مثلث دوران جمع اوری سهام از بازار و دوران خارج شدن از مثلث بازگشت دوران طلایی بازار خواهد بود

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 55 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 55 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع