نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 702 از 8147 نخست ... 20260265269269970070170270370470571275280212021702 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,011 به 7,020 از 81462

موضوع: جــــو بــــازار

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

دیشب فیلم راز بقا میدیدم جالب بود و درس ها داشت و عبرت اموز بود : 10تا گرگ در برفهای کانادا به 10تا بوفالو حمله کرده بودن !! فقط یک بوفالو وزنش و توان آسیب رسانیش به اندازه یک شیره!! ولی همیشه گرگها هستند که سیر می شوند چرا؟!!! چونکه یک گرگ ریسک می کرد و با حالت تهاجمی وارد گله میشد واین باعث می شد که گله رم کنه و هر بوفالو از ترس و اظطراب و عقب نشینی بوفالوی بغل دستی بترسه و از یک ترس موهوم فرار کنه وقتی فرار می کردند باعث میشد که1- به دشمن پشت می کردن که اسیب پذیر تر می شدن 2- این فرار باعث تنه زدن یا سرنگونی بچه ها یا ضعیفتر ها میشود 3- فرار باعث تحلیل رفتن انرژی می شود 4- فرار باعث تفرقه و فاصله گرفتن اعضا میشود !!!! این 4 نکته 4 نکته حیاتی برای گرگهاست . یک لحظه خودم را جای بوفالوها گذاشتم و گفتم اگر من بودم چه می کردم تنها یک جواب دارد اینکه باستم و پشت به پشت رفقایم بدهم حتی اگر با آنها همدل هم نباشم باید هم هدف گردم برای کمک به خودم و کمک به خودمان!! دوستان عزیز یک نکته ای که درایران دوستان سهامدار بهش توجه نمی کنن اینه که از سهم خودشون طرفداری می کنن ولی حمایت نمی کنن!!! هر سهامدار جز می تونه یه حقوقی برای سهم باشه یعنی چی ؟ الان توضیح میدم اگه سهامدار به افزایش قیمت سهمی که خریده ایمان نداشت که اونو نمی خرید. سهم ما مثل فرزند ماست و ما به رشدش ایمان داریم پس بهش ایمان داشته باش -اگه فرزندت زمانیکه میخواد راه بیفته قدمهای نا استواری برداشت شما تعقل می کنی و فرار را بر قرار ترجیح میدی؟!!! اگه در حین بالا رفتن سهم پاش لغزید شما از حمایتش شونه خالی می کنید و فرار می کنید ؟ یا اینکه سریع زیر بغلش را می گیرید؟ .سهام در بازار سهام کره ریزش داشت تمامی مردم اومدن برای حمایت از بازار سرمایه که باعث ایجاد اشتغال مولد - تولید پول - تضمین سلامت اقتصادی- و... میشه هزینه کردن و سهام را خریدن تا حمایت خودشونو نشون بدن . همیشه منتظر یه دست غیبی برای رفع مشکلات زندگی خودمون نباشیم -میتونیم در حد اندک برای کمک به خودمون قدم برداریم این رفتار را در عملکرد اجتماعیمون هم بگنجونیم بعد اثراتش را ببینیم مثلا یکشنبه 19/7/94 هر کسی 10هزار سهم از یکی از سهامی که خودش بهش ایمان داره بخره و چیزی نفروشه اثرش را تا پایان بازار ببینید فقط یادتون باشه در گله بوفالو ها فرار یک نفر قلعه دفاعی مستحکم را ویران می کند پس با خودتان رو راست باشید - هفته پیش در فرانسه روز هوای پاک بود و خیابان شانزه لیزه پر از مردمان پیاده یا دوچرخه سوار بود ولی در ایران در روز هوای پاک آیا خود ما به اندازه 1سیگار هم کمتر دود به آسمان می فرستیم - من اگر با خودم رو راست نباشم و برای بهبود وضعیت خودم 1 قدم بر ندارم اصلا حق انتظار از بهبود و گشایش از طرف دیگران را نخواهم داشت و از دولت و وزیرو ... گله نمی کنم این نقطه آغاز یک جنبش اجتماعی است که من تو و ما برای بهبود دستمان را به زانوی خودمان بگیریم و یک قدم به جلو برویم بیایید ثابت کنیم ما جهان سوم نیستیم و نمی خواهیم باشیم میخواهیم جهان اولمان را از امروز بسازیم پس از بازار سهام شروع کنیم باید شونمون را بدیم زیر سهم تا نهالش قوت بگیره انتظار از وزیر و وکیل هم نداشته باشیم - کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من!! اول با قدرت ذهن خودمون سعی کنیم مشکلات خودمون را به اندازه 1% بهبود بدیم پس ابتدا چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید!!!! پس روز 19مهر را به یک روز جهانی تبدیل کنیم روز جهانی حمایت از بازار سرمایه هر کسی با این ایده موافقه باخودش عهد کنه که به قانون خرید 10000 سهم و نفروختن سهم فقط در این روز سوگند یاد کنه -من سوگند یاد می کنم!

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

دوست عزیز فرمودید که همه صنایع دارند نابود میشند میشه بفرمایید کدوم صنایع در حال نابودی هست؟
    اینکه قیمت جهانی نفت اومده پایین و قیمت فروش محصولات اومده پایین تقصیر دولته؟
    ممکنه شما بفرماییدکه سیاست های اقتصادی این دولت باعث رکود شده.
    ولی من میگم اصلا در این مملکت رکودی وجود نداره،ولی پروسه ای مانند نخریدن اجناس در برخی صنایع و محصولات هست ولی رکودی نیست.
    شما ببینید میگند بازار خودرو خوابیده، خریدی انجام نمیشه خب دلیل داره مردم جنس بی کیفیت و قیمت بالا نمیخواهند همین الان قیمت ها رو واقعی کنند ببینم رکودی هست؟ کیفیت رو بالا ببرند ببینم رکودی هست؟
    ماشین شاسی بلند فیات در ترکیه 20 هزار لیر ترکیه هست یعنی حدود 24 میلیون تومن همین الان این ماشین رو من 30 میلیون میخرم ،پس رکودی نیست قیمت ها بالاست و کیفیت پایینه مردم خرید نمیکنند.
    قیمت مسکن سر به فلک کشیده بعد هم میگند چرا معاملات کم شده ،آخه بردار من یه واحد آپارتمان رو می سازی برات 150 میلیون تموم میشه قیمت میزنی 300 میلیون تومن،مگه چه خبره 100 درصد سود.شما 20 درصد سود کن بزن 180 میلیون ببینم خریدار پیدا نمیشه؟
    عزیز من وقتی مردم خودشون قیمت ها رو پایین نمیارند تقصیر دولت چیه؟
    دولت قبل کاری به تورم نداشت تا هر جایی که میخواست بره کاری نداشت فقط رونق باشه نتیجه چی شد سفره مردم هر روز کوچک و کوچک تر شد و البته جلوش رو نمیگرفتند مردم از گرسنگی میمرد.
    هر کسی میگه در این مملکت رکود هست بنظر من اشتباه میکنه،توی خونه من نوعی هیچ خرید و فروشی کم نشده،همچنان مایحتاج های روزانه خریداری میشه ولی من خودم میخوام خونه بخرم دست نگه داشته ام،چرا؟ چون قیمت های خونه با دستمزدها هماهنگی نداره.مگه اینجا امریکاست که از تمامی دنیا بخواهند در امریکا خونه بخرند و قیمت خونه سر به فلک بکشه .نه اینجا ،ایرانه یه کشور کم امن که هر لحظه ممکنه جنگی دربگیره و طبیعیه تو این شرایط قیمت خونه نباید اونقدر ها بالا باشه.
    بقیه صنایع هم یا کیفیت قابل رقابت با اجناس خارجی نداره یا قیمتشون بالاست که خرید و فروش کم شده.قیمت رو بیارند پایین یا کیفیت رو بالا ببرند اون وقت خرید و فروش ها زیاد میشه.
    برنامه این دولت مهار تورم هست و عملا هم داره تورم رو کنترل میکنه،کاهش فروش در برخی صنایع بدلیل مهار تورم باعث خواهد شد که فروشندگان هم در کیفیت و هم در قیمت تجدید نظر کنند.

کدام سیاستها

از آذر 92 شروع می کنیم وقتی که بوجه سال 93 با نرخ خوراک 13 سنتی داده شده به مجلس که این دولت خدمتگذار می خواست به قول خودش جلوی رانت را بگیرد

اخه و قتی قیمتی جهانی فروش محصولات رو به پایین می باشد قیمت گاز رو به پایین می باشد شما چطور قیمت گاز خوراک گروه پتروشیمی را از 3 به 13 سنت افزایش می دهید چرا سالیانه 3 سنت و پله افزایش ندادید به خاط اینکه کسری بوجه دولت داشت که مخصر هم احمدی نژاد بود که با رفتنش قیمت نفت امد پایین !!! چرا به یک باره بهره مالکانه را این قدر افزایش دادید با کاهش قیمتهای جهانی محصولات می خواستید جلو رانت را بگیرید 2 سال گذشت همین صنایع ها نتوانستد بهره مالکانه بالا شما را پرداخت کنند

نمی توانست این دولت افزایش قیمتهای گاز برق و آب را طوری برای صنایع های کاهش دهد تا بتواند از این رکود عمیق خارج بشوند این دولت نمی تواند مالیات ها را طوری تنظیم کند که برای صنایع ها هزینه ها اضافه در بر نداشته باشه همین گفته ها فقط چند مورد از راهکار های بسیار ساده بود که بنده مثال زدم و خیلی از موارد دیگر هم وجود داره که می توانست به خوبی مدیریت بشه تا کاهش قیمتهای جهانی را در برابر فروش محصولات جهانی خنثی کند راهکار بسیار می باشد ولی کو مرد عمل فقط حرف و باد هوا میشنویم کاهش تورم فقط با این روشی که روحانی درست کرده به درد خودش می خوره نه صنایع های تولیدی هر کاری کنیم باز هم نمی توان از وقعیت فرار کرد منتظر گذشت زمان برای کارنامه این دولت نخبه هستیم به درود
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها

کدام سیاستها

از آذر 92 شروع می کنیم وقتی که بوجه سال 93 با نرخ خوراک 13 سنتی داده شده به مجلس که این دولت خدمتگذار می خواست به قول خودش جلوی رانت را بگیرد
    هم
    اخه و قتی قیمتی جهانی فروش محصولات رو به پایین می باشد قیمت گاز رو به پایین می باشد شما چطور قیمت گاز خوراک گروه پتروشیمی را از 3 به 13 سنت افزایش می دهید چرا سالیانه 3 سنت و پله افزایش ندادید به خاط اینکه کسری بوجه دولت داشت که مخصر هم احمدی نژاد بود که با رفتنش قیمت نفت امد پایین !!! چرا به یک باره بهره مالکانه را این قدر افزایش دادید با کاهش قیمتهای جهانی محصولات می خواستید جلو رانت را بگیرید 2 سال گذشت همین صنایع ها نتوانستد بهره مالکانه بالا شما را پرداخت کنند

نمی توانست این دولت افزایش قیمتهای گاز برق و آب را طوری برای صنایع های کاهش دهد تا بتواند از این رکود عمیق خارج بشوند این دولت نمی تواند مالیات ها را طوری تنظیم کند که برای صنایع ها هزینه ها اضافه در بر نداشته باشه همین گفته ها فقط چند مورد از راهکار های بسیار ساده بود که بنده مثال زدم و خیلی از موارد دیگر هم وجود داره که می توانست به خوبی مدیریت بشه تا کاهش قیمتهای جهانی را در برابر فروش محصولات جهانی خنثی کند راهکار بسیار می باشد ولی کو مرد عمل فقط حرف و باد هوا میشنویم کاهش تورم فقط با این روشی که روحانی درست کرده به درد خودش می خوره نه صنایع های تولیدی هر کاری کنیم باز هم نمی توان از وقعیت فرار کرد منتظر گذشت زمان برای کارنامه این دولت نخبه هستیم به درود
    گاز خوراک پتروشیمی سرمایه ملی و مال بیت المال هست قرار نیست که خیلی ارزون 3سنت داده بشه به یه عده قلیل سهامدار که سود تپل بکنند 13سنت مناسبه.
    بهره مالکانه معادن هم همینطور نمیشه که منابع ملی و بیت المال رو مفت و مجانی داد یه عده سهامدار استفاده اش رو بکنند.واقعیت اینه که خوراک 3سنتي ظلم در حق بیت المال بود.
    در مورد افزایش قیمت آب و برق هم خودتون رو بذاريد جای دولت ولی منصف باشید قیمت جهانی نفت اومده پایین و درآمد دولت اومده پایین اگه نتونه کسری بودجه رو جبران کنه نمیتونه حقوق کارمندان رو پرداخت کنه بنطرتون چیکار باید میکرد که نکرده؟
    راهکار بدین دیگه،همينطو،ی انتقاد کردن کار آسونيه،شما بودید چیکار میکردید؟
    احتمالا شما بیشتر از این دولت قیمت برق و آب و بنزین رو افزایش می دادید.
    همین که با خزانه خالی به ارث رسیده از دولت گذشته ،با اختلاس های چند هزار میلیاردی تومنی در دولت گذشته و این افت بالای 60درصدي قیمت جهانی نفت و تحریم های هسته ای ،جلوی فروپاشی اقتصاد و هرج مرج مملکت رو گرفته کار شاقی کرده.
    بنظر من با توجه به اقتصاد ویران شده به ارث رسیده از دولت قبل، کارنامه این دولت مورد قبوله.
    ویرایش توسط orumbourse : 2015/10/08 در ساعت 17:18
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی H.Ahadi آواتار ها
    تشکر شده 133 بار در 57 ارسال

خوب شد سایپا همچین کاری کرد ایرانخودرو هم یاد گرفت !
    اولین بار سایپا طرحشو داد و فعلا تو فاز اول ظرفیتش پر شده و فعلا ثبت نام نمیکنه تا مرحله ی بعد

photo_2015-10-08_16-51-37.jpg

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید H.Ahadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

گاز خوراک پتروشیمی سرمایه ملی و مال بیت المال هست قرار نیست که خیلی ارزون 3سنت داده بشه به یه عده قلیل سهامدار که سود تپل بکنند 13سنت مناسبه.
    بهره مالکانه معادن هم همینطور نمیشه که منابع ملی و بیت المال رو مفت و مجانی داد یه عده سهامدار استفاده اش رو بکنند.واقعیت اینه که خوراک 3سنتي ظلم در حق بیت المال بود.
    در مورد افزایش قیمت آب و برق هم خودتون رو بذاريد جای دولت ولی منصف باشید قیمت جهانی نفت اومده پایین و درآمد دولت اومده پایین اگه نتونه کسری بودجه رو جبران کنه نمیتونه حقوق کارمندان رو پرداخت کنه بنطرتون چیکار باید میکرد که نکرده؟
    راهکار بدین دیگه،همينطو،ی انتقاد کردن کار آسونيه،شما بودید چیکار میکردید؟
    احتمالا شما بیشتر از این دولت قیمت برق و آب و بنزین رو افزایش می دادید.
    همین که با کسری خزانه خالیه به ارث رسیده از دولت گذشته با اختلاس های چند هزار میلیاردی در دولت گذشته و این آفت بالای 60درصدي قیمت جهانی نفت جلوی فروپاشی اقتصاد و هرج مرج مملکت رو گرفته کار شاقی کرده.
    بنظر من با توجه به اقتصاد ویران شده به ارث رسیده از دولت قبل، کارنامه این دولت مورد قبوله.

مچکریم روحا نی !!!!
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط H.Ahadi نمایش پست ها
    اولین بار سایپا طرحشو داد و فعلا تو فاز اول ظرفیتش پر شده و فعلا ثبت نام نمیکنه تا مرحله ی بعد

باید امتیازاتی به مشتری بدهند که فروش داشته باشند،نهایتا هم سایپا و هم ایران خودرو مجبور میشوند به خواسته مشتری که کاهش قیمت و افزایش کیفیت و تنوع بیشتر در محصول هست تن در بدهند.
    ویرایش توسط orumbourse : 2015/10/08 در ساعت 17:16
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    مچکریم روحا نی !!!!
    ملاک عملکرد اقتصادی دولت،قیمت سهام نیست.
    چون بازار سرمایه آفت زیادی کرده نمیشه تمامی کارهای اقتصادی دولت رو ناکارآمد دونست.
    ویرایش توسط orumbourse : 2015/10/08 در ساعت 17:17

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی H.Ahadi آواتار ها
    تشکر شده 133 بار در 57 ارسال

باید امتیازاتی به مشتری بدن که فروش داشته باشند،نهایتا هم سایپا هم ایران خودرو مجبور میشوند به خواسته مشتری که کاهش قیمت و افزایش کیفیت و تنوع بیشتر محصول هست تن در بدن.
    ما تو ایران زندگی میکنیم و انتخاب چندانی نداریم تا زمانی که اتحاد نداشته باشیم و مطمئن باش خبری از کاهش قیمت و کیفیت مطلوب نیست.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید H.Ahadi از ایشان تشکر کرده اند:

ما تو ایران زندگی میکنیم و انتخاب چندانی نداریم تا زمانی که اتحاد نداشته باشیم و مطمئن باش خبری از کاهش قیمت و کیفیت مطلوب نیست.
    زمان میبره ولی میشه،خواهید دید

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 675 بار در 216 ارسال

سودش که از رروزشمار بانکها کمتره که.

تمدید شد:

تمدید طرح اتوخدمت سایپا + شرایط
    کدخبر:16099 چهارشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲:۴۷

http://www.iranjib.ir/shownews/16099...7%DB%8C%D8%B7/
    ویرایش توسط mkamyab : 2015/10/08 در ساعت 17:31

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mkamyab از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (6 کاربران و 38 مهمان ها)

1. amir12،
  2. dornaa،
  3. farzadi،
  4. Nani59،
  5. عابد - زاهد،
  6. عادل عطایی

کلمات کلیدی این موضوع