نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 4094 از 8125 نخست ... 30943594399440444084409140924093409440954096409741044144419445945094 ... آخرین
نمایش نتایج: از 40,931 به 40,940 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

Banned
    تشکر شده 3,142 بار در 965 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط Shervan360 نمایش پست ها
    با وجود اینکه من خدا ناباور هستم و خوب دینی هم ندارم، اما مثلا هفته ای یک بار یا 10 روز یکبار وقتی سرم رو روی بالش میزارم و میخوام بخوابم، میگم اگر بلند نشم... ممکنه حق چند نفر به گردنم باشه و بی خبر باشم؟ به ایران قسم اگر ذره ای دروغ بگم در این جمله که گفتم...

حالا یک عده حرف از شاخص 8 میلیونی و اینکه بورس یکه تاز بازار برای سالیان خواهد بود و اصلا حرف از ریاست جمهوری همتی میزدن(رجوع کنید به نوشته هلالات)
    میگفتن دیگه اقتصاد ایران مسیر خودش بعد از 40 سال اشتباه فهمیده و شیفت کرده رو بورس....
    برید فرش زیر پاتون و خونه های 1 و 2 و n ام رو بفروشید بیارید بورس...

حالا هم با کمال پُر رویی میگن ما کی گفتیم؟ ما دراز مدتی گفتیم... اصلا ما این حرف رو 3 سال پیش زدیم نه الان... یا اصلا میگن سود و زیان هر کسی پای خودش...

آفریدگار یا خدا یا خالق اونی هست که 13/8 میلیارد سال قبل دنیا را بوجود آورد که ما هیچی ازش نمیدونیم
    آدم در موردش فکر میکنه مغزش هنگ میکنه
    ویرایش توسط Elcid : 2021/02/24 در ساعت 13:41

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Elcid از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

175 تومان عرضه اولیه شده...حقوقی 159 در صف فروش میفروشه!..
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها

175 تومان عرضه اولیه شده...حقوقی 159 در صف فروش میفروشه!..
    گزارش الف هم داده بود..
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ذوالقرنین آواتار ها
    تشکر شده 1,025 بار در 257 ارسال

نمیخام ناامید باشم ولی بیم اینو دارم که برای عرضه اپال بازار رو مثبت کردند و دوباره فریب بدن و صف فروشهای قفل ...اما دلار تا آستانه 26000 رفت و نفت هم قیمتش بالای 60 فقط یک مطلب میمونه که اون هم عدم اعتماد به بورس هست و گرنه سهام مفت شده ....وقتی طرف تو مال استریت میگه زندگیمو فروختم تو مرداد و سهم خریدم و حالا 80 درصد ضرر کردم دیگه نمیاد سهم بخره مردم ما تو گرونی و رو اوج سهم خانه و طلا میخرن متاسفانه.. مفت خری فقط کار حرفه ای ها و تحلیل گرا هست که اندک هم هستند ... پس تا آخر سال یه سبد می بندیم و تو مرداد میفروشیم ... این اصل هست در بورس مثل اصل اقلیدس
    ویرایش توسط ذوالقرنین : 2021/02/24 در ساعت 13:55

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ذوالقرنین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نیما آزادی توی گروهش گفته :
    سبدها را درست بچینید احتمالا یک حرکت خوب در بازار داریم!

آقای نیما ما که خیلی وقته سبدمون را چیندیم و در انتظار همون حرکت خوب هستیم

فقط امیدوارم این بار شما هم مثل خیلی از عساتید برعکس پیش بینی نکرده باشید!
    سلام

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Shervan360 نمایش پست ها
    این بنده خدا خونه اش تو زلزله سی سخت ریخته و لنگ یک چادر بودن تو سرما

بنظرتون نکته این عکس چیه؟

نکته اش همون معجزه! اش هست که فقط همون دیوار خراب نشده!!!از این درجه اعجاز بهتر میخوای؟!! ولی کوردلانی مثل ما همش حواسشون به این هست که طرف در سرمای چند درجه زیر صفر چرا چادر هم نداره! واقعا که نکته مهمی هم هست....خلاصه داستان ما ایرانیان!!!!
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

بشخصه از بازار امروز انتظار دیگری داشتم. مطابق روند بازار باید امروز بورس وضعیت بهتری میداشت. دست کم انتظارها بعد از 6 روز ریزش مداوم و بهبود معاملات دیروز این بود که امروز بازار دست کم با حجم معاملات بالا و به سمت مثبت جریان داشته باشد. و دست کم از دیروز بهتر ظاهر شود. ولی نشد!
    در کوتاه مدت و در حد یکی دو روز البته پیش بینی ها بسیار با خطا همراه است، این جای خود ولی نکته مهم این است که باید به بازار امروز اندکی به عنوان نقطه عطف نگاه کرد...رخداد مهمی بود امروز!
    شاید دست کاری سنگین کوتاه مدت حقوقی ها و دولت با اهدافی مثل فروش اوراق خزانه در کار بوده باشد...
    شاید مسائل امنیتی رخ داده در سراوان در بازار امروز بی تاثیر نبوده (جالبش اینه که در فضای مجازی این مورد اصلا بیان نمیشه ، ولی نکته کم اهمیتی نیست!)
    ولی همچنان مهم ترین متهم ریزش امروز به نظر میرسد که همچنان فضای توافق با امریکا باشد. و امروز ظاهرا آخرین امید کسانی که تصور میکردند لابد مجلس کوتاه نخواهد آمد و لابد کاری میکنند و ....باعث یک تحرکی شد ولی انتظارها تعدیل شد و ملت با این فرجه سه ماهه مطمئن شدند (یا مطمئن تر شدند) که توافقی در کار است. به نظرم این مهم ترین دلیل ریزش امروز است.
    بشخصه بارها طی ماههای قبل عرض کردم: اینکه تصور کنید ایران کامل از پروتکل خارج شود حتی شوخی اش هم قشنگ نیست!
    ولی اینکه تصور کنید که به زودی دلار اعداد پایینی را رویت میکند هم شوخی بی مزه ای است !

محتمل ترین حالت در میان مدت فعلا رکود عمیق در همه بازارهاست....

به هر حال، هرچه باشد همین که طی دیروز و امروز فرصت کوتاهی برای بهینه کردن سبد ایجاد شد هم غنیمت بود!
    ویرایش توسط manmehdiam : 2021/02/24 در ساعت 14:38
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 170 بار در 66 ارسال

اگر نوسان مثبت رو هم دو درصدی کنند بازار برمیگرده‌. ۶ درصد مثبت باعث شده کمتر سهمی بتونه صف خرید بشه. مردم ما هم که فقط دنبال صف میگردند.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mossafer از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,142 بار در 965 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mossafer نمایش پست ها
    اگر نوسان مثبت رو هم دو درصدی کنند بازار برمیگرده‌. ۶ درصد مثبت باعث شده کمتر سهمی بتونه صف خرید بشه. مردم ما هم که فقط دنبال صف میگردند.
    از نظر روانی واقعا تاثیر داره الان تعادل بازار بهم خورده

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Elcid از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    بشخصه از بازار امروز انتظار دیگری داشتم. مطابق روند بازار باید امروز بورس وضعیت بهتری میداشت. دست کم انتظارها بعد از 6 روز ریزش مداوم و بهبود معاملات دیروز این بود که امروز بازار دست کم با حجم معاملات بالا و به سمت مثبت جریان داشته باشد. و دست کم از دیروز بهتر ظاهر شود. ولی نشد!
    در کوتاه مدت و در حد یکی دو روز البته پیش بینی ها بسیار با خطا همراه است، این جای خود ولی نکته مهم این است که باید به بازار امروز اندکی به عنوان نقطه عطف نگاه کرد...رخداد مهمی بود امروز!
    شاید دست کاری سنگین کوتاه مدت حقوقی ها و دولت با اهدافی مثل فروش اوراق خزانه در کار بوده باشد...
    شاید مسائل امنیتی رخ داده در سراوان در بازار امروز بی تاثیر نبوده (جالبش اینه که در فضای مجازی این مورد اصلا بیان نمیشه ، ولی نکته کم اهمیتی نیست!)
    ولی همچنان مهم ترین متهم ریزش امروز به نظر میرسد که همچنان فضای توافق با امریکا باشد. و امروز ظاهرا آخرین امید کسانی که تصور میکردند لابد مجلس کوتاه نخواهد آمد و لابد کاری میکنند و ....باعث یک تحرکی شد ولی انتظارها تعدیل شد و ملت با این فرجه سه ماهه مطمئن شدند (یا مطمئن تر شدند) که توافقی در کار است. به نظرم این مهم ترین دلیل ریزش امروز است.
    بشخصه بارها طی ماههای قبل عرض کردم: اینکه تصور کنید ایران کامل از پروتکل خارج شود حتی شوخی اش هم قشنگ نیست!
    ولی اینکه تصور کنید که به زودی دلار اعداد پایینی را رویت میکند هم شوخی بی مزه ای است !

محتمل ترین حالت در میان مدت فعلا رکود عمیق در همه بازارهاست....

به هر حال، هرچه باشد همین که طی دیروز و امروز فرصت کوتاهی برای بهینه کردن سبد ایجاد شد هم غنیمت بود!
    امروز 421 نماد کمتر از حجم مبنا معامله شدن !!

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 49 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع