نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3356 از 8121 نخست ... 23562856325633063346335333543355335633573358335933663406345638564356 ... آخرین
نمایش نتایج: از 33,551 به 33,560 از 81209

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس باز قهار نمایش پست ها
    اگر همزمان شپنا و خودرو خساپا رو جمع کنند خیلی نمادها برگشت میخورن و بازار اماده میشه برا روزهای بعد متعادل
    برای چی باید شپنا و خودرو خساپا رو جمع کنند؟ وقتی به نفع دولت و جقوقی های وابسته اش هست که حداقل 10 الی 20 درصد پایینتر جمع کند؟

دولت استاد نوسانگیری در بورس و طلا و سکه و دلار و ملک هست . دولت بازار بورس رو پایینتر می زنه زیرش و فعلا در حال نوسانگیری در بازارهای موازی هست

دولت پول بدون پشتوانه چاپ می کند و با همین پولهای بدون پشتوانه چاپ شده دلارها را از بازارآزاد از دست مردم عادی می خرد و جمع می کنه

مگر تا 6 روز کاری دیگه که رییس جمهور آمریکا مشخص میشه قراره اتفاق جدیدی رخ بدهد؟

هر گونه جمع شدنی شاید فرصت خروج باشه ، چون شما میتونی راحت چند روز بعد همون سهم رو 10 الی 20 درصد پایینتر بخری

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,375 بار در 2,953 ارسال

تو درد بکش، من هم داد می‌کشم
    محمد فاضلی
    محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در یادداشتی نوشت: برخی مسئولان سال‌هاست، و در صدر آن‌ها برخی نمایندگان مجلس اخیراً و به شدت، رفتار جالبی در پیش گرفته‌اند. من این رفتار را «پوپولیسم نو» یا «تو درد بکش، من هم داد می‌کشم» نام‌گذاری می‌کنم.

بیماری را تصور کنید که از شکستگی استخوان، ضرب‌خوردگی شدید، عفونت و درد شدید دندان، یا آپاندیس نیازمند مراقبت و عمل درمانی به پزشک مراجعه کرده است. پزشک هم دست می‌گذارد روی عضوی که شدید درد می‌کند، فشار می‌دهد، به بیمار هم می‌گوید این‌جا بیمارستان است و باید آرامش را حفظ کرد؛ هیس، سر و صدا نکن؛ اما خودش داد می‌کشد.

بیمار در چنین حالتی حتماً می‌گوید پزشک‌جان، من دردم می‌آید، تو چرا داد می‌کشی؟ داد کشیدن را خودم بلدم؛ تو راهکاری، درمانی، کار بهتری بلد نیستی؟ پزشک هم می‌گوید: من دارم داد می‌کشم که بقیه بفهمند تو وضعیت اورژانسی داری و باید رسیدگی‌ کنند؛ من دارم جلب توجه می‌کنم.

حال بیمار و پزشک، دقیقاً حال برخی مدیران و نمایندگان مجلس در این روزهاست. مردم درد می‌کشند آن‌ها هم داد می‌کشند. آن‌ها مثل پزشک داستان، موافق حق داد کشیدن خود مردم نیستند، خودشان از طرف مردم داد می‌کشند. آن‌ها جلب توجه می‌کنند. آن‌ها با داد کشیدن بیماری «#سندرومدیدهشدن» را تسکین می‌دهند.

آن‌ها چیزی درباره علت درد نخوانده‌اند و حتی یافته‌ها و دانسته‌های دیگران درباره بیماری را هم نمی‌خوانند. من چندی پیش در متنی با عنوان «چرا لگن سوار می‌شویم؟» خلاصه‌ای از گزارش تحقیق و تفحص مجلس دهم درباره صنعت خودروسازی و علت فساد و ناکارآمدی در آن‌را ارائه کردم. نمایندگانی که چپ و راست به قیمت بالای پراید حمله می‌کنند، با اطمینان می‌شود گفت آن گزارش را نخوانده‌اند، حتی در سخنان‌شان یک کلمه به چنین گزارشی اشاره نمی‌کنند، جرأت ندارند حتی خواستار انتشار عمومی آن بشوند. مسأله‌شان درد فروش گران‌قیمت پراید نیست، آن‌ها داد می‌کشند.

پوپولیسم_نو (خیلی هم نو نیست، الان شدید شده)، دنبال «سیاست جَزَع و فَزَع» برای جلب توجه است؛ هیچ چیز در چنته ندارد؛ داد می‌کشد و هر قدر صدایش بلندتر می‌شود، تهی و پوک بودنش بیشتر آشکار می‌شود؛ هیچ چیز درباره علت نمی‌گوید، یک خط راهبرد حرکت به سمت حل مسأله در آن نیست؛ فقط داد می‌کشد.

رفتار «تو درد بکش من هم داد می‌کشم» پرتناقض هم هست. عاملان چنین رفتاری در همان حال که طرح می‌دهند تا فضای مجازی را تخته کنند، نان‌شان هم در بقای فضای مجازی است. آ‌ن‌ها کاملاً آگاه هستند که آن بلندگویی که دادشان را به گوش خلایق می‌رساند همین فضای مجازی است. جملات‌ سخنان‌شان را کوتاه طراحی می‌کنند که در یک دقیقه فیلم قابل انتشار در اینستاگرام یا کلمات محدود توئیتر بتوان جا داد.

پوپولیسم نو، خوردن از توبره و آخور هم هست. طرح برای بستن فضای مجازی می‌دهی تا قدرت خوشش آید، و حواست به دوربین و کارگردانی داد کشیدن هم هست تا جلب توجه کنی؛ اما از نوشتن دو خط یادداشت سیاستی علت‌شناسانه در روزنامه عاجزی، تو فقط داد می‌کشی؛ درباره فرایند، سازوکار، علت، کنشگر، گزینه‌ها و سیاست‌های منجر به عفونت، شکستگی، پارگی و ضرب‌خوردگی چیزی نگو؛ نه سوادش را داری نه جرأتش؛ فشارش به بقیه می‌آید اما تو فقط داد بکش تا معلوم شود چقدر دردشناسی.

آقایان و خانم‌های دادکش، داد کشیدن را مردم خودشان بلدند؛ شما اگر درباره منشأ، فرایند، نیروها، اندیشه‌ها، گزاره‌ها، گزینه‌ها، سیاست‌ها، اقدامات و برنامه‌های منجر به بروز درد، چیزی فراتر از کلیات ابوالبقا بلدید، غیر از تکرار واژه‌های کلیشه‌ای سراسر تهی چیزی می‌دانی، اگر راهکاری در سر داری، بنویس؛ داد نکن. شما را برای داد کشیدن و جلب توجه کردن، انتخاب نکرده‌اند یا بر کاری نگمارده‌اند.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,791 بار در 501 ارسال

بازار در نیمه دوم بهتر خواهد شد !!!

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید amir12 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

فولاد برسه به 1250 یعنی قیمش در شاخص 1 میلیون،

بگذریم خیلی از سهم ها در شاخص 500 -800 هزار معامله میشن

رالی شاخص 1 میلیون تا 2 میلیون (از اواسط اردیبهشت به بعد) یک سفته بازی سازمان یافته بود، که راحت میشود

پیگیری کرد، اما اراده ای برای اینکار نیست.

استیضاح وزیر صمت هم رد گم کنی بیش نیست...
    بانک ها گروه پیشرو در حرکت بعدی بورس خواهند بود. (1400/7/19)
    ecosia.org جستجو = کاشت درخت!

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,850 بار در 3,835 ارسال

طبق پیشبینی ها نه خبری از پول صندوق شد و نه دستی از غیب برون آمد و کاری کرد!

امورات یومیه فعلا با "گفتار درمانی"،"باید درمانی" و "چرا درمانی" می گرده!

همون راهی که باید می رفتیم رو داریم الان میریم!و فقط با حمایت غلط و اتلاف منابع اندک افت بیشتر شاخص رو که به تعویق انداختند هیچ،بلکه اعتماد سهامدار را به بازار کمرنگ کردند و موجبات ضرر مضاعف رو فراهم آوردند.
    جا داشت با این وضعیت پدید آمده، شاخص کل الان جایی بین 850 هزار تا 900 هزار واحد می بود!
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط منیب نمایش پست ها
    سفته بازی درسهم کدماناظرهم که خوابیده ازبس این مدت بادارودسته اش جبشان راپرکردن

قالیباف صحرایی هامونی خدابخش بایدمحاکمه شوند

سلام،

این ها که نام بردی، نقش همان کارتن خواب ها را بازی می کنند که به اسمشان 7 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بر نگشت.

این ها بیشتر مترسک سر جالیز هستند تا مسئول...

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,207 بار در 5,132 ارسال

میداس جان

اینها انقلاب کردند ولی با همان قوانین سلطنتی هنوز کار میکنند.

هیچ قانونی تغییر نکرده
    قانون تجارت
    قانون بازرگانی و...

مترسک را خوب اومدی.

عملاً در ایران قانونی حاکم نیست.

یکچیز هچل هفت

سلطنتی انقلابی

برایندش میشه همین که الان شاهدش هستیم.

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    طبق پیشبینی ها نه خبری از پول صندوق شد و نه دستی از غیب برون آمد و کاری کرد!

امورات یومیه فعلا با "گفتار درمانی"،"باید درمانی" و "چرا درمانی" می گرده!

همون راهی که باید می رفتیم رو داریم الان میریم!و فقط با حمایت غلط و اتلاف منابع اندک افت بیشتر شاخص رو که به تعویق انداختند هیچ،بلکه اعتماد سهامدار را به بازار کمرنگ کردند و موجبات ضرر مضاعف رو فراهم آوردند.
    جا داشت با این وضعیت پدید آمده، شاخص کل الان جایی بین 850 هزار تا 900 هزار واحد می بود!
    سلام
    دوست عزیز شاید هم از همون ابتدا برنامه همینی بوده که ما الان داریم می بینم متاسفانه !
    سلام

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

فولاد 2 تا منفی دیگه بخوره (از حدود 1260)، یک برگشت به حمایت شکست شده 1630 خواهد داشت،

که چند روزی بازار را مثبت می کند، این اتفاق هفته آینده و قبل از انتخابات میفته

پس بورس قبل از انتخابات سبز است، آنوقت بگویید این ها برنامه ریزی ندارند..

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه آهنگر نمایش پست ها
    نه به اون نگاه افراطی دو سه ماه پیش که سهم ها اخ و توف میدونستی نه الان که همه معتقدند حداقل تا آخر سال اوضاع جالب نیست شما انتظار 100% از بعضی سهم ها داری!!!
    نگاه افراطی؟
    الان به نظرت واقعا نگاهم افراطی بوده اون زمان؟ جل الخالق

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 84 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 83 مهمان ها)

1. خوش بین

کلمات کلیدی این موضوع