نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2513 از 8125 نخست ... 15132013241324632503251025112512251325142515251625232563261330133513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,121 به 25,130 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    جناب Abad در نهایت احترام همچنان با دیدگاه غلطی ار گذشته جلو میری !

اوج گندکاری را در دولت مطبوعتان ! میبینی و میگی تقصیر احمدی نژاد هست !

احتمالا شما جزو اون دسته از افرادی هستی که میگی انقلاب 57 هم تقصیر احمدی نژاد بود !

در حالیکه همفکران سیاسی شما از جمله ابتکار و عباس عبدی همان زمان هم داشتند از دیوار سفارت آمریکا بالا می رفتند !
    اونهایی که نام بردید نمی شناسم ده بار است به شما می گویم طرفداری از شخص نمی کنم اونها را هم نمی شناسم ...
    من طرفدار آزادی ، استقلال و ابادی کشورم .... و همچنین طرفدار قدرت دفاعی کشور ....
    از دیوار سفارت هم هر کس بالا رفته اشتباه کرده ... سفارت هر کشور حتی دشمن مثل مهمان است در خانه ....
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    .....

می توان هم موشک داشت و هم مذاکره کرد ....
    و البته من حوصله بحث سیاسی ندارم و ادامه نخواهم داد ....

معمولا اینطور هستند همفکران شما !!!

به گندکاری همفکران سیاسی خودشان که میرسند ! حوصله بحث ندارند !

عضو فعال Abad آواتار ها

معمولا اینطور هستند همفکران شما !!!

به گندکاری همفکران سیاسی خودشان که میرسند ! حوصله بحث ندارند !
    من می گویم انها را نمی شناسم شما می گید هم فکرانتان !!!!!!!!!!
    من می گویم نره شما می گویید بدوش که شیر داره !!!!!!!
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

من می گویم انها را نمی شناسم شما می گید هم فکرانتان !!!!!!!!!!
    من می گویم نره شما می گویید بدوش که شیر داره !!!!!!!
    اگه به شما باشه میگی اونا هم تقصیر احمدی نژاده ! احمدی نژاد بهشون گفته برن بالای دیوار سفارت !

باشه شما اونارو نشناس ! هیچ ایرادی هم به بقیه وارد ندان ! همینطور بگو همه چی تقصیر احمدی نژاده !

عضو فعال Abad آواتار ها

اگه به شما باشه میگی اونا هم تقصیر احمدی نژاده ! احمدی نژاد بهشون گفته برن بالای دیوار سفارت !

باشه شما اونارو نشناس ! هیچ ایرادی هم به بقیه وارد ندان ! همینطور بگو همه چی تقصیر احمدی نژاده !
    داستان ضرب المثل هرچه می‌گویم نر است می‌گوید بدوش
    در دوره‌ای كه نادر افشار پادشاه ایران بود، حكایت‌های جالبی نقل شده است. نادرشاه مرد جنگ بود و بیشتر عمر خود را صرف لشكركشی‌های مختلف كرد و تا توانست تمام ایران را تحت فرمان خود درآورد و حتی به كشورهای همسایه‌ی خود نیز لشكركشی كرد و آنها را هم تحت اطاعت خود درآورد. از جمله هند كه آن موقع كشوری بزرگ با ذخایر فراوان طلا و نقره و انواع جواهرات و الماس بود. نادر غنایم فراوانی از این حمله‌ها جمع آوری كرد و به ایران آورد.
    در یكی از جنگ‌هایی كه نادر با شورشیان داخلی ایران داشت، چون نادر جوان بود و تجربه‌ی كافی در جنگ نداشت، دشمن در منطقه‌ای كمین كرد و از پشت به سپاه او حمله كرد نادر توان دفاع از پشت سر را نداشت و غافلگیر شد. سربازانش یكی پس از دیگری با ضربات دشمن از پای درمی‌آمدند و می‌رفت تا نادر با سپاهیانش در این جنگ شكست بخورند. اما در آن حال چاره‌ای به ذهنش رسید و دستور عقب نشینی داد تا پس از آرایش دوباره سپاه با یك نقشه و طرح جدید وارد جنگ شوند.
    ولی دشمن كه دید شكست سپاه نادر نزدیك است و تعداد كمی از سپاهیانش باقی مانده‌اند اجازه عقب نشینی به آنها نداد. هركس می‌خواست از میدان جنگ عقب نشینی كند را دنبال می‌كرد یا اینكه با ضربه‌ای او را از پای درمی‌آوردند.
    در این میان نادرشاه به كمك عده‌ای از نزدیكانش توانست به سمت بیابان فرار كند. نادر آنقدر دوید تا مطمئن شد كسی او را دنبال نمی‌كند و به حدی دور شده كه به راحتی نمی‌توانند او را پیدا كنند. كم كم تشنگی و گرسنگی باعث ضعف او می‌شد كه از دور روستای كوچكی را دید. جان دوباره‌ای گرفت به امید نجات یافتن از این شرایط به هر نحوی كه بود خود را به آن روستا رساند.
    نادر به اولین خانه‌ای كه رسید در زد. پیرزنی در را باز كرد و وقتی او را ضعیف و ناتوان دید به خانه‌اش راه داد. نادر همان وسط اتاق افتاد. دیگر توان حركت نداشت. به سختی شروع به حرف زدن كرد و گفت: پیرزن! من نادرشاه، پادشاه ایران هستم هرچه در خانه برای خوردن و آشامیدن داری برایم بیاور.
    پیرزن كه اصلاً او را نمی‌شناخت با بی‌تفاوتی گفت: هركسی می‌خواهی باشی، باش! تو میهمان من هستی و من در حد توانم از میهمانم پذیرایی می‌كنم. نادر گفت: هرچه تو می‌گویی. من گرسنه و تشنه‌ام چیزی برای من بیار. پیرزن گفت: حالا غذایی برای خوردن ندارم ولی آب هست برایت می‌آورم. پسر من خاركن است. بارش را امروز به شهر برده تا بفروشد و با پولش آرد بخرد تا من نان بپزم. اگر صبر كنی تا پسرم بیاید نان هم دارم و كوزه‌ی آب را جلوی نادر گذاشت.
    نادر كه خیلی تشنه بود سریع ظرفی را پر از آب كرد و سر كشید. در همین حین صدای گاوی را شنید از پیرزن پرسید این مگر صدای گاو نیست؟ پیرزن گفت:‌بله. گفت: خوب برو مقداری شیر بدوش بیاور تا من بخورم.
    پیرزن گفت: گاو من نر است. اگر ماده بود و شیر داشت خودم می‌دوشیدم و می‌آوردم با هم بخوریم.
    نادرشاه كه بی‌نهایت خودرأی بود و حرف حساب سرش نمی‌شد، اصرار می‌كرد كه من این چیزها سرم نمی‌شود و من گرسنه‌ام برو برای من شیر گاو را بدوش و بیاور.
    پیرزن گفت: حالا فهمیدم كه تو پادشاهی. حتماً به زیردستانت هم مثل من حرف ناحسابی زدی كه حالا در این بیابان گرسنه و تشنه رهایت كردند. من می‌گویم نر است، تو می‌گویی بدوش.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

ترامپ از برجام ناراضی ...
    قبر فروشان هم از برجام ناراضی ...
    تند روهای آمریکا و ایران هر دو ناراضی ....
    قبلا نوشتم گندی که احمدی نژاد به این کشور
    زد اثر مخرب آن تا 50 سال ادامه خواهد داشت !!!!
    می توان هم موشک داشت و هم مذاکره کرد ....
    و البته من حوصله بحث سیاسی ندارم و ادامه نخواهم داد ....

چیزی به نام تندرو و کندرو وجود ندارد.اگر شما میگید اوباما و به قول شما گل های باغ بهشت بسیار مهربان و میانه رو و آینده نگر بودند چرا حاضر نشد تضمین بدهد و کاری کند که هیچ تندرویی نتواند میراث برجامیتان را از ببین ببرد؟ او عمدا اینکار را کرد مصحابه اوباما را ندیدی؟ اگر ندیدی بگو لینکش را بگذارم اگر هم دیدی خودت را بخواب نزن دوست گرامی.مسئله بعدی حرفی است که آقای جان کری چند ماه قبل گفت.این برجام آن چیزی نیست که داخلی ها برایش گریه میکنند و اشک میریزند.یک حقه و طعمه بود و جان کری و اوباما آن را بر سر ملت خراب کردند و جوری برنامه اش را ریختند که به قول خود اوباما: من قرارداد را طوری برنامه ریزی و تنظیم کردم که دست روسای جمهور و سیاست مداران بعدی باز باشد!!!
    شما میتونی جواب این مسئله رو برای خودتان مرور کنید اگر میتوانید قدری معتدل و واقع بینانه برخورد کنید.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

برای اینکه بحث سیاسی ادامه پیدا نکند (چرا که سیاست را دوست ندارم و هیچی هم ازش نمی دونم و برام یه بحث استرس زا هست) پس بگم که امروز کلا نظارگر بازار بودم. باشد که فردا اتفاقات زیبایی رقم بخورد. به امید فردایی زیبا و سبز

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    برای اینکه بحث سیاسی ادامه پیدا نکند (چرا که سیاست را دوست ندارم و هیچی هم ازش نمی دونم و برام یه بحث استرس زا هست) پس بگم که امروز کلا نظارگر بازار بودم. باشد که فردا اتفاقات زیبایی رقم بخورد. به امید فردایی زیبا و سبز
    شخصا هم علاقه ای ندارم ....
    و بحث را ادامه نمی دهم ....

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

فيصل قاسم” مجری شبکه الجزيره:
    مى‌ترسم فردا #ترامپ فاكتور هواپيمايى را كه ايرانی‌ها زدند براى #عربستان بفرستد و بگوید پولش را بدهيد؛ ۲۰۰ ميليون دلاره‌ها، ارزان نيست.

عبدالله العذبه، سردبیر روزنامه العرب قطر و از چهره‌های نزدیک به شیخ تمیم بعد از عقب‌نشینی ترامپ و مکالمه تلفنی او با محمد بن‌سلمان:
    وقت دوشیدن فرا رسیده، خدا به داد مردم عربستان برسد!

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 505 بار در 120 ارسال

مادامی که رییس جمهور اختیار تام در این مملکت نداشته باشد ، همین آشه و همین کاسه ..... ربطی به احمدی نژادو روحانی نداره.... هر کسی هم رییس جمهور بعدی باشد ، گند خاهد زد و بس .... .

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید solitaryman از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 171 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 171 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع