نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2565 از 8145 نخست ... 15652065246525152555256225632564256525662567256825752615266530653565 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,641 به 25,650 از 81449

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین حیاتی نمایش پست ها
    اونکه یه گزارش چرند بود نمیدونم چرا سازمان بورس اینو قبول کرد ازشون قیمت ماشینایی که اعلام کرده اصلا این نبود
    خودروسازان هنوز دارن تعهدات قبلی رو جواب میدن ! البته با قیمتهای پیش فروش شده ! و با هزینه های الان !

وقتی تعهدات قبلی تموم بشه ! با همین قیمتهای روز میفروشن !

البته احتمالا تقاضا در بازار مثل پارسال نیست ! دوباره مجبور به فروش اقساطی یا شرایطی میشن !

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kianoshparsa آواتار ها
    تشکر شده 6,194 بار در 1,188 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    دوستاني كه كه در مورد خودرو گفتند خيلي سهم و شركت فشلي هست و مديريتش تعطيله و زيانده هست و ...

اين نمودار تعدبل شده سهم طي ده سال گذشته است كه سهم از محدوده 60 - 70 تومن رسيده به بالاي 500 و جالب اينجاست كه اگه ما دنبال سهم و بازدهي و بورس بازي هستيم تو ده سال گذشته اين سهم بازدهي خوبي داشته . دوره هاي رشد و كاهش داشته مثل هر سهم ديگه كه اگه ورود و خروج ها به موقع باشه سود خوبي داده
    اگه منظورتون اينه كه اين شركت توي فعاليت حرفه اي خودش فشله كه بايد بگم جزو چند شركت پيشتاز در كل كشور است از همه جهت : به لحاظ توسعه نيروي انساني ،دارايي ها ، بازار عالي ، حجم فروش ، تكنولوژي مورد استفاده ، ارتباطات بين المللي ، توسعه صادرات و خيلي فاكتورهاي ديگه .
    هميشه گفتم شك ندارم نقاط ضعف اين شركت هم قابل شمارش هست ولي در ديدگاه منصفانه و منطقي بايد خدارو شكر كنيم ايران خودرو و سايپا هستند وگرنه بيش از 70 درصد جامعه ايراني نمي تونستند ماشين شخصي داشته باشند و بايد با تاكسي و اسنپ و اتوبوس و البته در بعضي از نقاط كشور با علاق طي مسير مي كردند . بازم خدارو شكر

بنده جستجو کردم کسی نگفته که شرکت وسهم فشلی هست اگر موردی هست بفرمائید // ولی ضمن احترام به مطالب شما اگر هم کسی گفته فشل هست بنده از روی نمودار شما متاسفانه به موضوع پی بردم طی10 سال گذشته اگر شما در بازار مسکن طلا ویا ازر ودلار سرمایه گذاری میکردی الان سرمایه شما حدودا 20 برابر شده بود وبرای اینکه از تورم حاکم بر جامعه ایران عقب نمانید باید ارزش داراییها و درامد شما به حدود 25 برابر میرسید لذا خودرو با تحلیل حضرتعالی 7 برابر رشد کرده یعنی اگر 10 سال پیش دراین سهم سرمایه گذاری میکردیم الان سرمایه ما 7 برابر شده بود که از تورم شدیدا عقب تر بودیم دراین بین شرکتهایی مثل عبیدی به بیش از 70 برابر رسیده شیران به 195 برابر رشد رسیده و..... ضمن عدم تعصب در تحلیل ها صرفا بررسی واقعیت هاست بگذارید مثل خیلی کوچکی را برای شما بازکنم جند هفته پیش برای خودروی دوستم مشکلی پیش اومد ضمن مراجعه به ایران خودرو و تعمیرگاه های مجار مشکل را در کام دوهزار دیدند وهزینه معادل 2 میلیون تومان را اعلام کردند مشکل اصلی احتمالا در دسته راهنما هست که به دلیل تحریم نداریم و.... برحسب اتفاق شخصی را که در اینترنت تبلیغات کرده بود پیدا کرد ایشان برد دسته راهنما را توسط یک شرکت تعمیر موبایل درست کرده بود وبا تعویض این برد این عیب را با قیمت تنها 100 هزار تومان برطرف کرد هزینه ایشان تنها 10 هزار تومان هزینه برد و 5 دقیقه زمان تعویض و یک ماه گارانتی بود جالبتر اینکه ایشان کارشناس عمران بودند خدمت حضرتعالی عرض کنم که من این کارشناس عمران را از خیلی از مدیران بعضی از خودرو سازها بیشتر قبول دارم اما این را بدانید که عاشق کشورم هستم و آرزوی توسعه وپیشرفت کشور رادارم ومعتقد هستم که افراد بسیار توانمندی درایران داریم که شاید بتوانند خودرهایی بهتر از بنز و یا پورش تولید کنند // شاید نیاز باشه برنامه مثل عصر جدید بسازیم تا در حوزه صنعت استعداد یابی کنند ..... به امید پیشرفت هرچه بیشتر ایران عزیز
    مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
    kianosh.parsa@yahoo.com

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید kianoshparsa از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,334 بار در 847 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoshparsa نمایش پست ها
    بنده جستجو کردم کسی نگفته که شرکت وسهم فشلی هست اگر موردی هست بفرمائید // ولی ضمن احترام به مطالب شما اگر هم کسی گفته فشل هست بنده از روی نمودار شما متاسفانه به موضوع پی بردم طی10 سال گذشته اگر شما در بازار مسکن طلا ویا ازر ودلار سرمایه گذاری میکردی الان سرمایه شما حدودا 20 برابر شده بود وبرای اینکه از تورم حاکم بر جامعه ایران عقب نمانید باید ارزش داراییها و درامد شما به حدود 25 برابر میرسید لذا خودرو با تحلیل حضرتعالی 7 برابر رشد کرده یعنی اگر 10 سال پیش دراین سهم سرمایه گذاری میکردیم الان سرمایه ما 7 برابر شده بود که از تورم شدیدا عقب تر بودیم دراین بین شرکتهایی مثل عبیدی به بیش از 70 برابر رسیده شیران به 195 برابر رشد رسیده و..... ضمن عدم تعصب در تحلیل ها صرفا بررسی واقعیت هاست بگذارید مثل خیلی کوچکی را برای شما بازکنم جند هفته پیش برای خودروی دوستم مشکلی پیش اومد ضمن مراجعه به ایران خودرو و تعمیرگاه های مجار مشکل را در کام دوهزار دیدند وهزینه معادل 2 میلیون تومان را اعلام کردند مشکل اصلی احتمالا در دسته راهنما هست که به دلیل تحریم نداریم و.... برحسب اتفاق شخصی را که در اینترنت تبلیغات کرده بود پیدا کرد ایشان برد دسته راهنما را توسط یک شرکت تعمیر موبایل درست کرده بود وبا تعویض این برد این عیب را با قیمت تنها 100 هزار تومان برطرف کرد هزینه ایشان تنها 10 هزار تومان هزینه برد و 5 دقیقه زمان تعویض و یک ماه گارانتی بود جالبتر اینکه ایشان کارشناس عمران بودند خدمت حضرتعالی عرض کنم که من این کارشناس عمران را از خیلی از مدیران بعضی از خودرو سازها بیشتر قبول دارم اما این را بدانید که عاشق کشورم هستم و آرزوی توسعه وپیشرفت کشور رادارم ومعتقد هستم که افراد بسیار توانمندی درایران داریم که شاید بتوانند خودرهایی بهتر از بنز و یا پورش تولید کنند // شاید نیاز باشه برنامه مثل عصر جدید بسازیم تا در حوزه صنعت استعداد یابی کنند ..... به امید پیشرفت هرچه بیشتر ایران عزیز
    سلام دوست عزيز ممنون بابت نكاتي كه مرقوم فرموديد . در مثالي كه شما ذكر كرديد بايد بگم يكسري دستورالعمل ها و استانداردهايي در شركت هاي خودرو سازي وجود داره در مورد نحوه خدمات پس از فروش . مثلا برخي از قطعات را مجاز هستند تعمير كنند و برخي از قطعات را فقط مجازند به تعويض . خيلي از اين استانداردها بعضا بر اساس قوانين داخل كشور هست برخيش هم بر اساس قرارداد با شركت پژو و يا رنو هست و ايران خودرو ملزم به رعايت اون هاست . طبيعي هست كه يك تعميركار خارج از محدوده قانوني ايران خودرو اين دستورالعمل ها براش اهميتي نداره و صرفا هدفش راه اندازي مجدد دستگاه هست و اگه بتونه تعميرش ميكنه با هزينه خيلي پايين در حاليكه شبكه ايران خودرو فقط مجاز به تعويض اون قطعه است و متاسفانه هزينه تعويض قطعه اصلا با تعمير اون قابل مقايسه نيست .

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    دوستاني كه كه در مورد خودرو گفتند خيلي سهم و شركت فشلي هست و مديريتش تعطيله و زيانده هست و ...

اين نمودار تعدبل شده سهم طي ده سال گذشته است كه سهم از محدوده 60 - 70 تومن رسيده به بالاي 500 و جالب اينجاست كه اگه ما دنبال سهم و بازدهي و بورس بازي هستيم تو ده سال گذشته اين سهم بازدهي خوبي داشته . دوره هاي رشد و كاهش داشته مثل هر سهم ديگه كه اگه ورود و خروج ها به موقع باشه سود خوبي داده
    اگه منظورتون اينه كه اين شركت توي فعاليت حرفه اي خودش فشله كه بايد بگم جزو چند شركت پيشتاز در كل كشور است از همه جهت : به لحاظ توسعه نيروي انساني ،دارايي ها ، بازار عالي ، حجم فروش ، تكنولوژي مورد استفاده ، ارتباطات بين المللي ، توسعه صادرات و خيلي فاكتورهاي ديگه .
    هميشه گفتم شك ندارم نقاط ضعف اين شركت هم قابل شمارش هست ولي در ديدگاه منصفانه و منطقي بايد خدارو شكر كنيم ايران خودرو و سايپا هستند وگرنه بيش از 70 درصد جامعه ايراني نمي تونستند ماشين شخصي داشته باشند و بايد با تاكسي و اسنپ و اتوبوس و البته در بعضي از نقاط كشور با علاقطي مسير مي كردند . بازم خدارو شكر

عربستان و خیلی کشورهای حاشیه خلیج فارس که مثل ما نفت خام میفروشند الان با الاغ و و شتر رفت و آمد میکنند؟؟؟
    .
    .
    تولید ملی یک مبحث جداگانه است مردم را گروگان گرفتن چیزی دیگر.
    حمایت از ظالم عین ظلم است.

خدا را شاهد میگیرم یک نفر مهندس ایرانی را میشناختم که از واحد تحقیق و توسعه یکی از شرکتهای خودرو سازی بود
    2 سال تمام وقت گذاشت و شبانه روز تحقیق کرد و یک گیربکس اتوماتیک cvt طراحی کرد و آن را بر روی ماشین خودش که سمند بود
    سوار کرد بدون کوچکترین ایرادی و در نهایت روانی کار میکرد به حدی که تعویض دنده را متوجه نمیشد سرنشین
    .
    .
    نتیجه چه شد به نظر شما؟؟
    چند رانت خوار مثل آنهایی که اکنون با افتخار میگویند 301 فرانسوی را طراحی داخلی کردند(بخوانید رشوه گرفته و رشوه داده اند) جلوی او را گرفتند و زحمات او به فراموشی سپرده شد
    ویرایش توسط FARIBORZ NAEL : 2019/07/22 در ساعت 15:59

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 335 بار در 42 ارسال

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید effortless_trading از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

انگار اوضاع باز داره خیطی میشه

یه روز خوش در این مملکت نداریم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

ظاهرا ترامپ در توئیتی ایران را یک "افتضاح تمام عیار" ! نامیده !!

تعبیر جالبی کرده !

گفته دیگه تمایل و رغبتی برای مطرح کردن مذاکره نداره از این به بعد !

یه شرکت چینی دیگه هم به خاطر انتقال نفت ایران امروز تحریم کرد آمریکا !

از این طرف ماهیدشتی مدعی شده ! با استفاده از منابع معتبر !!! مطالعاتی داشته !!! که نشون میده خیلی سریع تنش بین ایران و آمریکا به شدت کاهش پیدا میکنه و تحریمهای ایران برداشته میشه !!!
    ویرایش توسط negarminavi : 2019/07/22 در ساعت 22:20

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد که آمریکا آماده بدترین اتفاقات با ایران است. ترامپ، علاوه بر این، ایران را «کشور پیشرو در تروریسم» توصیف کرد.

او در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا آمریکا به مذاکره با ایران نزدیک‌تر شده است گفت: «ایران نمی‌داند کجای کار است... کشور خیلی درهم و برهمی هستند... کشورشان آشفته است. هر چه می‌خواهد بشود. من فقط کنار می‌نشینم و نگاه می‌کنم.»

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گرگین خان آواتار ها
    تشکر شده 8,163 بار در 1,073 ارسال

دوستانی که با بنده آشنایی دارند میداند بنده قرابتی با حکومت جمهوری اسلامی ندارم
    اما باید قبول کنیم که در رابطه با رویکرد فعلی آقای خامنه ای با ترامپ بسیار هوشمندانه عمل کرده اند
    بنده قریب به سه دهه است که تحولات سیاسی رو رصد میکنم
    تا بحال چنین آمریکا و غرب را در قبال ایران در موضع ضعف و انفعال ندیده بودم.
    تحمل سخت تحریم‌ها در این چند سال اخیر
    باعث این مهم شد که حکومت نسبت به بسیاری از اقدامات خرابکارانه غرب مسلط شود .
    علی ایحال بنظرم بازی فعلا بنفع ایران در حال پیگیری است.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید گرگین خان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط گرگین خان نمایش پست ها
    دوستانی که با بنده آشنایی دارند میداند بنده قرابتی با حکومت جمهوری اسلامی ندارم
    اما باید قبول کنیم که در رابطه با رویکرد فعلی آقای خامنه ای با ترامپ بسیار هوشمندانه عمل کرده اند
    بنده قریب به سه دهه است که تحولات سیاسی رو رصد میکنم
    تا بحال چنین آمریکا و غرب را در قبال ایران در موضع ضعف و انفعال ندیده بودم.
    تحمل سخت تحریم‌ها در این چند سال اخیر
    باعث این مهم شد که حکومت نسبت به بسیاری از اقدامات خرابکارانه غرب مسلط شود .
    علی ایحال بنظرم بازی فعلا بنفع ایران در حال پیگیری است.
    بله خبر داریم
    انقلاب شما با مهندس بازرگان دفن شد.
    اگر اشتباه نکرده باشم

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 92 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 91 مهمان ها)

1. rahi

کلمات کلیدی این موضوع