نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3756 از 8125 نخست ... 27563256365637063746375337543755375637573758375937663806385642564756 ... آخرین
نمایش نتایج: از 37,551 به 37,560 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 2,062 بار در 853 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها
    واعظی : مجلس در بورس دخالت نکند !

رییس کمیسیون اصل 90 : دولت در بورس دخالت نکند

دولت : مجلس در بورس دخالت نکند

عجب وضعیتی شده !!

خیلی خوب است دخالت می کنند
    دست روی دست بگذارند تا همتی وواعظی ونوبخت ومرعشی مملکت رو ویران کنند
    واعظی یک منشی بیش نیست وجای منشی پشت میز است منتها شده همه کاره دولت
    وطی این 2 سال مملکت رو به هم ریخته با کمک همتی ونوبخت و مرعشی
    اقای روحانی باید گوش این فرد را بگیرد بندازد سطل اشغال

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hasan12 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    داستان طوری شده که اصلا بحث بالا پایین رفتن نیست، هر کی از هر نوسانی جا میمونه میاد به روحانی و دولت یه فحشی میده دیگه.

بورس دلار طلا خودرو مسکن و... بالا میره فحش میده اگه خودش فروخته باشه پایین میاد فحش میده اگه خودش خریده باشه ...

بعد اینا میخوان اونا رو اصلاح کنن، عجب جکی شده به ابوالفضل.

نقل قول نوشته اصلی توسط 2FAN نمایش پست ها
    به نظر من که این بورس رو اینطوری کردن تا دیگه مردم توبه کنن به دار و دسته روحانی رای بدهند
    خیلی دشمنش هستند
    طفلک این همه بهش فحش میدهند هیچکی پیگیری نمیکنه
    مرد اول مملکت هست اما هرچی دوست دارن بهش میگن تلگرام رو نیگاه کنید ادم خجالت میکشه
    عین همین رفتار و بسیار بدترش را با احمدی نژاد کردن !!

حالا همون و بدتر از اون ! داره سر خودشون میاد !!

عاقبت ظلم و دروغ و بی تدبیری !!

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها
    واعظی : مجلس در بورس دخالت نکند !

رییس کمیسیون اصل 90 : دولت در بورس دخالت نکند

دولت : مجلس در بورس دخالت نکند

عجب وضعیتی شده !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط پروواز نمایش پست ها
    دخالت نکنه تا دولت مکار هر کلاهبرداری که میخواد از مردم بکنه!
    اتفاقا خوبه که کمیسیون اقتصادی لیست پول های کلان که در اوج از بازار خارج کردن را در آورده
    حداقل بدونن که این خبرا هم نیست که هر کاری بکنند و بندازن تقصیر هیجان بازار و تازه واردها،
    کلاهبرداری دولت در صندوق پالایش که دیگه بیش از حد گندش بیرون اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    رئیس کمیسیون اصل نود مجلس:

دخالت‌های رئیس‌جمهور اوضاع بورس را بهم ریخت

?برای ما محرز شده است که دخالت‌های شخص رئیس جمهور و دفتر ایشان بورس را به این وضعیت نابسامان کشانده است.

?نامه‌ای را به صورت محرمانه ارسال کردیم و گفتیم که همه حوادث متوجه شماست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan1212 نمایش پست ها
    خیلی خوب است دخالت می کنند
    دست روی دست بگذارند تا همتی وواعظی ونوبخت ومرعشی مملکت رو ویران کنند
    واعظی یک منشی بیش نیست وجای منشی پشت میز است منتها شده همه کاره دولت
    وطی این 2 سال مملکت رو به هم ریخته با کمک همتی ونوبخت و مرعشی
    اقای روحانی باید گوش این فرد را بگیرد بندازد سطل اشغال
    6 ماه پیش نوشتم بالا و بین آقایان دعوا هست ! و ضربه این دعوا هم نصیب بازار میشه !

حالا علنی شده دعوا !

بخاطر حضور بیشتر مردم در بورس نسبت به بازارهای دیگه، کتک خور این دعوا فقط بورس هست !! چون متولیان بی عرضه و بی خاصیتی دارد ! رفیق دزد و شریک قافله هستن !!!

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال منیب آواتار ها
    تشکر شده 8,671 بار در 2,239 ارسال

[Forwarded from پیکنیک تحلیل (Piki Subjects)]
    [ Photo ]
    گزارش ارسالی مجلس به قوه قضائیه در خصوص اتفاقات بازار سرمایه؛
    ردپای #خواجه_نصیری و حقوقی‌های وابسته به وزارت اقتصاد!
    اگه خاطرتون باشه گفتیم ریزش بازار به دستور وزیری انجام شده که میگفت ما هیچ‌کاره‌ایم.

[Forwarded from حمید کوشکی(تحلیل کاربردی)]
    صندوق های دولتی خیانت به مردم یک کشور بود که حداقلیات آنها را به تاراج برد.
    آنچه از ارزش سرمایه گذاری مردم دعوت شده به بورس کسر شد یک دزدی به تمام معنا بود. به راستی که مجدد اثبات شد به حداقلیات مردم هم رحم نمی کنید و مردمی را که پیش تر معیشتشان به خاطر بی تدبیری، بی مسئولیتی، دزدی های پی در پی و فساد در تنگنا قرار گرفته بود را با هزار امید و تبلیغات روانه بورس کردید تا از خود مردم و از جیب آنها هزینه سو مدیریت ها و فسادها را پرداخت کنید.

[Forwarded from خبرهای فوری / مهم ?]
    [ Photo ]
    پلیس محل سکونت خاوری را شناسایی کرد/حکم جلب بین‌الملل او صادر شد

سخنگوی ناجا:
    ?پلیس محل سکونت خاوری را شناسایی کرده و کاملاً اشراف دارد که خاوری کجا زندگی می‌کند، هیچ اراده #سیاسی برای استرداد خاوری به کشور وجود ندارد. /مهر
    ✅ @Khabar_Fouri

شاید حداقل کاری که می توان انجام داد پرداخت زیان خریداران این صندوق ها در روز پذیره نویسی است، هرچند قبل از شهامت برای پرداخت این زیان نیازمند شرافت هستیم، پس نمی توان انتظاری داشت که زیانی پرداخت شود. درس بزرگی را به ما مجدد یادآوری کردید.
    « اعتمادی به شما نیست»
    ویرایش توسط منیب : 2021/01/20 در ساعت 14:41
    بارخدایاآبروی مرابتوانگری نگاهداروشخصیت مرابه تنگدستی ازبین مبرکه ازروزی خواران توروزی خواهم وازآفریده های بدکردارتومهربانی جویم-علی(ع)

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید منیب از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,326 بار در 332 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

تمام اتفاقات بورس و دلار و .... همش بخاطر موضوع مهمتری هست.
    الان در آستانه انتخابات باز هم مردم را تحت فشار شدید گذاشتن که دوباره نه به دو نفر بلکه به دو سرنوشت رای بدن.یک دو قطبی بزرگ برای آستانه انتخابات نیاز هست که باز هم مثل 4و8 سال قبل مردم پای صندوق بکشن.ولی دیگه کور خوندن.دیگه تمام ترفند هاشون رو شده و حتی ساده ترین افراد هم پی به دروغ های آنها برده اند مگر معدود افراد ساده ای که فکر میکنن صندوق رای میتواند زندگی آنها را سامان دهدکه نمونش بعضی دوستان همین تالار هست.دیگه بالاتر از وعده های روحانی و جهش تورمی بالاتر از سال اخیر داشتیم.خامه و کره 2 هزاری در عرض یکسال 5 برابر شده 10و 12 هزار.امروز تانوایی بودم از نانوا پرسیدم قیمت نون چی شد گفت بعد عید 50% گران میکنن.آزادپز ها هم حدود 100%.گفتم میدونی چرا قیل عید نمیکنن ؟چون باید حقوق کارگر بدبخت 20% بیشتر نکنن.چون اونوقت کارگر میگه چطور نانی که ساده ترین غذای ماست 50% بعد حقوق من 20%؟؟!!!!!!!!!
    بله همه اینها برای ایجا یک دو قطبی بزرگ در انتخابات که بتوانند 4 سال دیگه ملت را بچاپند
    طرف روحانی(احتمالا جهانگیری یا ظریف) میگه اگه من نباشم تحریمممم.طرف مقابل میگه اگه من نباشم تورم 1000%!!!!!!
    خلاصه دوباره همه چی از اول!!!!

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کاوه آهنگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صرافی ملی امروز تقریبا 1000 تومان گذاشته رو دلار ! تا الان !

برخی میگن این پولبک هست و فردا نزول قوی داریم ! هفته بعد هم زیر 20 هزار تومان میره !

اینطور باشه احتمالا شاخص کل هم همین بازی رو داره !

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

احمدی نژادم که دوستانش ترتیبش رو دادن تا جایی که حافظه من یاری میکنه.

احمدی نژاد شباهت های عجیبی به ترامپ داشت. بعضی کارها هستن که در لحظه و به نظر به نفع توده هایی از مردم مخصوصا قشر مستضعف جوامع هستن، اما از دیدگاه کلان تر اتفاقا زیانش با هم افزایی به مراتب بزرگتری به همون قشر بر میگرده. مثلا در ایران بحث مسکن مهر و وام های خود اشتغالی که احمدی نژاد به مردم داد خب واقعا خیلی ها رو خانه دار کرد به سود خیلی از مردم عادی شد اما چند سال بعد فجایع تورمی که بار آورد اتفاقا به همون قشر بیشتر از همه آسیب زد. به نظر ترامپ هم همچین رویکردی و همچین کارکردی در اقتصاد و سیاست آمریکا داشت.

رویکرد روحانی کاملا متفاوته، روحانی و تیمش اصلا شاکله جمهوری اسلامی هستن، اینها از زیر بته که به عمل نیومدن یا مثل محمود از توی لپ لپ بازشون که نکردن. ۴۰ ساله جمهوری اسلامی بر اساس همین تجویزها در برابر این همه تهدید این همه تهاجم این همه مشکل دووم اورده. در اینکه روحانی همتی و کلا این مجموعه میدونن دارن چیکار میکنن که شکی نیست، اینها آمریکا رو هم نسخه پیچ کردن پس حتما میدونن دارن چیکار میکنن. اما نقدی که از طرف امثال بنده به عنوان طرفدار حامی بهشون وارد هست اینه که.

همیشه بهترین راه ها ساده ترین راه ها نیست، بله میشد این بحران رو با نوسان گیری از مردم مدیریت کرد که کردن و تمام شد اما آیا راه بهتری نبود؟

مبارزه با رانت، شفافیت اقتصادی، تقابل در برابر دزدی و فساد، افزایش بهره وری، بها به تولید و تولید کننده، اتخاذ رویکردهای صحیح اقتصادی و...

بله کار سخته میدونم همین الان اگه کف دلار رو نبسته بودن بالای ۲۰ تومن مردم چه بسا خونریزی راه مینداختن تو خیابونها که چرا داره دلار میاد پایین، همین الان جلوی رانت و فساد فولادی ها رو خواستن بگیرن مافیای همین بورس وزیر صمت رو داشتن سلاخی میکردن، به هر حال بخشی از نابسامانی ها مسببش همین ما مردم هستیم آیا نمیشد در راستای ارتقای فرهنگ این ملت گام های بزرگ تری برداشت؟ آیا نباید برای ایرانی هایی که نافشون رو به دروغ بستن از دبستان کلاس های آموزش صداقت برگذار کرد؟ حتی مثل ادبیات و ریاضی و امثالهم مثلا کتاب صداقت ۱ و ۲ و ۳ در مدارس و دانشگاهامون تدریس کرد؟

نقد من به شخصه به این چیزهاست. مردم ما نزده میرقصن بعد ما میایم به این مردم به جای اموزش علوم واقعی اقتصادی نوسان گیری یاد میدیم. خب این درست نیست.
    ویرایش توسط علیرضا حسنی : 2021/01/20 در ساعت 16:36

نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه آهنگر نمایش پست ها
    تمام اتفاقات بورس و دلار و .... همش بخاطر موضوع مهمتری هست.
    الان در آستانه انتخابات باز هم مردم را تحت فشار شدید گذاشتن که دوباره نه به دو نفر بلکه به دو سرنوشت رای بدن.یک دو قطبی بزرگ برای آستانه انتخابات نیاز هست که باز هم مثل 4و8 سال قبل مردم پای صندوق بکشن.ولی دیگه کور خوندن.دیگه تمام ترفند هاشون رو شده و حتی ساده ترین افراد هم پی به دروغ های آنها برده اند مگر معدود افراد ساده ای که فکر میکنن صندوق رای میتواند زندگی آنها را سامان دهدکه نمونش بعضی دوستان همین تالار هست.دیگه بالاتر از وعده های روحانی و جهش تورمی بالاتر از سال اخیر داشتیم.خامه و کره 2 هزاری در عرض یکسال 5 برابر شده 10و 12 هزار.امروز تانوایی بودم از نانوا پرسیدم قیمت نون چی شد گفت بعد عید 50% گران میکنن.آزادپز ها هم حدود 100%.گفتم میدونی چرا قیل عید نمیکنن ؟چون باید حقوق کارگر بدبخت 20% بیشتر نکنن.چون اونوقت کارگر میگه چطور نانی که ساده ترین غذای ماست 50% بعد حقوق من 20%؟؟!!!!!!!!!
    بله همه اینها برای ایجا یک دو قطبی بزرگ در انتخابات که بتوانند 4 سال دیگه ملت را بچاپند
    طرف روحانی(احتمالا جهانگیری یا ظریف) میگه اگه من نباشم تحریمممم.طرف مقابل میگه اگه من نباشم تورم 1000%!!!!!!
    خلاصه دوباره همه چی از اول!!!!
    آقا هر کی میخواد رای نده خب نده، گفتن نداره. بلا نسبت سرویسمون کردید.

به قول خودت اون طرفی ها که چپشونم نیست شما رای بدید یا ندید، رای ندین خوشحال ترم میشن.

این طرفی ها هم که هر کی عقلش رو داره چه با علی چه با نقی زندگیش رو میکنه هر کی هم عقلش رو نداره همینجوری واسه خودش زندست تا تموم شه بره دیگه.

همچین میگین رای نمیدیم انگار حالا کی منتظر رای شماست، والا به خدا. اَه اَه.
    ویرایش توسط علیرضا حسنی : 2021/01/20 در ساعت 16:40

ستاره‌دار(5)
    تشکر شده 7,212 بار در 2,181 ارسال

سلام
    حسنی جان رسیدن به خیر

چه کردی با حفاری؟
    حسب اتفاق حفاری بررسی کردم دیدم بد نیست, زیر نظر گرفتم. گفتم برم سهامیاب اگر ناله توش زیاد بود جدیتر بهش نگاه کنم دیدم اونجا فعالی. البته قسمت نشد بخرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط مدافع نمایش پست ها
    سلام
    حسنی جان رسیدن به خیر

چه کردی با حفاری؟
    حسب اتفاق حفاری بررسی کردم دیدم بد نیست, زیر نظر گرفتم. گفتم برم سهامیاب اگر ناله توش زیاد بود جدیتر بهش نگاه کنم دیدم اونجا فعالی. البته قسمت نشد بخرم.
    سلام، آخ آخ طلاست اون سهم، ناچارا مجبور بودم بین اون و دارایکم یکی رو انتخاب کنم چون دارا رو هم ملت داشتن دیوانه وار میفروختن و چون عادت به تک سهمی دارم اجبارا تعويض کردم اما الان میترسم حفاری از دستم بپره، همه امیدم به حقوقی خل و چلش هست که شاید مدتی جلوی رشد سهمو بگیره بتونم برگردم بهش.

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 47 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع