نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2895 از 8125 نخست ... 18952395279528452885289228932894289528962897289829052945299533953895 ... آخرین
نمایش نتایج: از 28,941 به 28,950 از 81248

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,707 بار در 1,448 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    ✅ تغییر زمان معاملات بورس

اطلاعيه در خصوص زمان شروع سفارشگيري و معاملات در روز های جاري:
    به اطلاع مي رساند با توجه به ادامه دار شدن زمان فاصله گذاری اجتماعی زمان شروع سفارشگيري در كليه بازارهاي بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ 99/1/16 لغایت 99/1/20 راس ساعت 9:15 و معاملات راس ساعت 9:30 مي باشد./مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران
    یعنی رسما رو آورده اند به دهن کجی و مسخره کردن ملت.
    کسی هم نیست جلوشون رو بگیره.
    قابل توجه این که تمامی شکایاتی که به سازمان بازرسی کشور در خصوص عملکرد سازمان بورس شده به دلیل عدم ارتباط با وظایف سازمان بایگانی شده!!!!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abdolhossein از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolhossein نمایش پست ها
    یعنی رسما رو آورده اند به دهن کجی و مسخره کردن ملت.
    کسی هم نیست جلوشون رو بگیره.
    قابل توجه این که تمامی شکایاتی که به سازمان بازرسی کشور در خصوص عملکرد سازمان بورس شده به دلیل عدم ارتباط با وظایف سازمان بایگانی شده!!!!
    کاش میشد قبل از اینکه در مورد هر چیزی اظهار نظر های اخر الزمانی کنیم فقط به مدت ۳۰ ثانیه وقت میزاشتیم و تحقیق میکردیم.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    اصلاح نشده تا الان؟ کلا که عجیب بود همچین چیزی طبیعتا فروش شرکتی مثل شپنا نمیتونه صد هزار تومن باشه ولی خب باید در ارسال گزارش ها دقت کنن.
    فکر میکنم اجازه تعیین نرخ ندارند و نرخ ها از طرف دولت تعیین میشه براشون یا دلیل دیگری داره.. گزارش ماهانه پالایشی های دیگر هم به همین منواله..

فقط در گزارشات دوره ای مبلغ را اعلام میکنند..
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

دستور تلفنی رئیس جمهور به وزیر اقتصاد
    شیرموز

روحانی در تماس تلفنی با وزیر اقتصاد، با اشاره به استقبال از بازار سرمایه، بر تسریع در واگذاری دارایی های دولت و فروش اموال مازاد بانک ها، با استفاده از ظرفیت این بازار در سال جهش تولید تأکید کرد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در دوازدهمین روز از سال جدید در تماس تلفنی با وزیر امور اقتصادی و دارایی، با اشاره به استقبال مردم از بازار سرمایه، بر تسریع در واگذاری شرکت ها و دارایی های دولت و همچنین فروش اموال مازاد بانک ها، با استفاده از ظرفیت این بازار در سال جهش تولید تأکید کردند.

رئیس جمهور همچنین در این تماس تلفنی ضرورت همکاری جدی دستگاه های ذی مدخل در تسهیل و تسریع انجام امورگمرکی بویژه در بنادر کشور را مورد تأکید قرار داده، و تدوین برنامه عملیاتی در این زمینه را خواستار شدند .

اولویت واگذاری با گروه خودرویی هاست امسال

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    درود علیرضا جان مطمئنی؟!
    خبرشو جایی ندیدم..
    سلام ،شایدم دروغ ۱۳ بوده
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام ،شایدم دروغ ۱۳ بوده
    حتما بوده، مگه میشه اطلاعیه بورس تو سایت tse.ir درج نشه.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

درخواست ۵٠ درصد افزایش نرخ برای سیمان

بورس ٢۴ : سال ٩٨ سیمانی ها برای یک افزایش اساسی در نرخ سیمان اقدام کردند اما درخواست آن ها به طور کامل اجابت نشد. قرار شد افزایش نرخ سیمان در دو مرحله اعال شود. مرحله نخست افزایش قیمت سیمان در روزهای پایانی تیر ماه و در حدود ٣۵ درصد اعمال شد و مقرر شد تا مرحله دوم افزایش نرخ در نیمه دوم سال ٩٨ اجرایی شود ، وعده ای که هیچ گاه محقق نشد.

حال فعالان صنعت سیمان در همین روزهای ابتدایی سال ٩٩ آستین های خود را بالا زده اند تا وعده ای که قرار بود ۶ ماه قبل تحقق یابد را یکبار دیگر مطالبه کنند...
    سلام

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    درخواست ۵٠ درصد افزایش نرخ برای سیمان

بورس ٢۴ : سال ٩٨ سیمانی ها برای یک افزایش اساسی در نرخ سیمان اقدام کردند اما درخواست آن ها به طور کامل اجابت نشد. قرار شد افزایش نرخ سیمان در دو مرحله اعال شود. مرحله نخست افزایش قیمت سیمان در روزهای پایانی تیر ماه و در حدود ٣۵ درصد اعمال شد و مقرر شد تا مرحله دوم افزایش نرخ در نیمه دوم سال ٩٨ اجرایی شود ، وعده ای که هیچ گاه محقق نشد.

حال فعالان صنعت سیمان در همین روزهای ابتدایی سال ٩٩ آستین های خود را بالا زده اند تا وعده ای که قرار بود ۶ ماه قبل تحقق یابد را یکبار دیگر مطالبه کنند...
    با سلام
    حالا ۵۰ درصد نه ۱۰۰درصد هم اضافه بشه ! به نظرتون با وضعیت پیش آمده در خصوص کرونا آیا میزان تقاضا در بخش سیمان و کلا ساخت و ساز بشدت کم نخواهد شد ؟ ! البته این فقط یک نظر است و شاید اشتباه باشد .
    من فکر می کنم اگر می خواهیم در بازار بورس کمتر اثر بپذیریم از کرونا! بهتر باشد سراغ سهامی برویم که محصولات آنها کالاهای ضروری است! و در شرایط کنونی مردم همچنان ناگزیر از مصرف آنها هستند . من الجمله صنایع غذایی . دارویی . قند . .. اینها چه قرنطینه باشه یا نباشه ملت نیاز به مصرف اینها دارند .
    ممکن است با ادامه قرنطینه تقاضا برای خودرو و لاستیک و سرامیک و ... کم بشه اما در گروه مواد غذایی بعید است کم بشه .
    (البته باز هم می گم این نظر منه ممکنه اشتباه باشه)

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    با سلام
    حالا ۵۰ درصد نه ۱۰۰درصد هم اضافه بشه ! به نظرتون با وضعیت پیش آمده در خصوص کرونا آیا میزان تقاضا در بخش سیمان و کلا ساخت و ساز بشدت کم نخواهد شد ؟ ! البته این فقط یک نظر است و شاید اشتباه باشد .
    من فکر می کنم اگر می خواهیم در بازار بورس کمتر اثر بپذیریم از کرونا! بهتر باشد سراغ سهامی برویم که محصولات آنها کالاهای ضروری است! و در شرایط کنونی مردم همچنان ناگزیر از مصرف آنها هستند . من الجمله صنایع غذایی . دارویی . قند . .. اینها چه قرنطینه باشه یا نباشه ملت نیاز به مصرف اینها دارند .
    ممکن است با ادامه قرنطینه تقاضا برای خودرو و لاستیک و سرامیک و ... کم بشه اما در گروه مواد غذایی بعید است کم بشه .
    سلام
    دوست عزیز بستگی داره دیدمان به وضعیت موجود به چه صورت باشه . اگر واقع بینانه بخواهیم بررسی کنیم به نظر من وضعیت موجود پایدار نخواهد بود و ما چه با از بین رفتن کرونا و یا حتی ماندن آن مجبوریم از این دوران گذر کنیم . هر چند که خودم از گروه هایی که نام بردید هم سهم دارم و خوشحال میشم که این گروهها هم رشد کنند.
    این را هم اضافه کنم به نظرم امسال پس از چند سال رکود ، سال ساخت و ساز و بالطبع آن رشد سهام ساختمانی و سیمانی خواهد بود
    ویرایش توسط ebiman : 2020/04/03 در ساعت 10:55
    سلام

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    با سلام
    بله درسته مردم مواد غذایی رو مجبورن بخرن ولی چون بقیه شرکت ها فروششون افت میکنه دلیل نمیشه ما راه بیفتیم غذایی ها رو سوپر حباب تر کنیم، سوپر حباب که هستن همین الانم.

باید شرکت هایی که فروششون افت میکنه قیمتشون اصلاح شه نه اینکه قیمت اونها ثابت بمونه قیمت غذایی ها بره بالا. تازه اون غذایی هام باید جداگانه هر سهم تحلیل شه الان فروش شیر و لبنیات کاهش پیدا کرده، فروش دارویی ها به شدت کاهش پیدا کرده.

این که ما فکر میکردیم اینها فروششون بالا میره خب اشتباه بوده نه تنها بالا نرفته که پایین هم اومده، اینا قیمتاشون باید اصلاح بشه.

ما چون پول اومده سمت بورس که نباید گند بزنیم به بازار و به تحلیل بنیادی و طوری بشه که مثلا دارویی ها هر روز تعدیل منفی بدن و هر روز تو صف خرید باشن چون اسمشون در دوران شیوع کرونایی گول زنکه، باید عملکردشون مورد قضاوت قرار بگیره.

الان خیلی از فولادی ها خیلی از پترویی ها خیلی از پالایشی ها اصلاح کردن، سهام سوپر سفته بازی های کوچک دارویی و غذایی همچنان دارن میرن بالا بدون هیچ افزایش فروشی و اکثرا تازه با کاهش فروش. گزارشات اسفند ماه هست دیگه.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 91 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 91 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع