نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2556 از 8125 نخست ... 15562056245625062546255325542555255625572558255925662606265630563556 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,551 به 25,560 از 81248

موضوع: جــــو بــــازار

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

اقای نوام من طبق گفته استر هیکس و صحبتی که شما کردید دقیقا با تمرین ها به دنبال خوب کردن احساسم هستم. اما این که تا چه اندازه موفق بودم رو نمی دونم واقعا.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,137 بار در 180 ارسال

Thumbs up پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    با توجه به اینکه

مدتها زیادی با صحیفه سجادیه مانوس بودم

بطوری که یک صحیفه کوچیک همیشه همراهم بوده

به جد معتقدم

اولیا خدا

از قانون های باطنی اگاهی کامل داشتن

مخصوصا کسی که با قانون جذب اشنا باشه

براش از اگاهی که امام سجاد در کتاب صحیفه سجادیه داره ارایه میده بابت قوانین باطنی

ببینه تعجب میکنه

تنها کتابی هست که یک معصوم خودش نوشته

و جمع اوری نشده

فرهنگ باطنی شیعه رو میشه در این کتاب دید

براتون یک قسمت از دعای روزی از صحیفه سجادیه رو قرار میدم ببنید چقدر تو فرهنگمون این موضوعات وجود داشته

چه کنیم کسی نیست بیاد روی این موضوعات کار کنه

میگه روزی انسان اصلش در اسمونها هست

یعنی ای بشر

دنبال کسب روزی از زور و بازوت نبانش

من هستم که بهت روزی میدم و از من بخواه

بعدش

یقین به روزی و روزی دهنده رنج طلب رو کم میکنه

رنج طلب رو میگه

یعنی همه چیز به باورت مربوط میشه نه قدرت و دانش فردیتت

بعدش میگه

خداوند سوگند یاد کرده بابت دادن روزی

همه و همه میخوان بگن

زور زیاد نمیخواد

طلب کن و به خدا باور داشته باش

خداوند از اسمون برات میسازه

همونطور که برای مریم در زمان اعتکافش

غدا و اب میساخت

1000تا نمونه میتونم از فرهنگ عرفانی خودم مثال بیارم

همه عرفای بزرگ ما این قوانین رو میدونستن

بقول مولوی

ای برادر تو همی اندیشه ای

ما بقی تو استخوان و ریشه ای

دقیقا روزی رسان خداست و فقط از اون باید درخواست کرد نه روزی خور.

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید SANA90 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

خدا رو شکر همین الان یکی از مشتری های سابقم بهم تماس گرفت و یه سفارش داد. منم فقط با یه تلفن یه سود خوب کردم. خدا خودش وسیله سازه . اینجوری روزی میده ها

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    اقای نوام من طبق گفته استر هیکس و صحبتی که شما کردید دقیقا با تمرین ها به دنبال خوب کردن احساسم هستم. اما این که تا چه اندازه موفق بودم رو نمی دونم واقعا.
    خواستم قسمت سوم صحبت استر هیکس رو توجه کنی

قسمت سوم رو دوبار بببین

تمام مسلکهای عرفانی میگن

اگر سالک تو هر مرحله از سلوکش بمیره شهید هست

نمیخواد تغییرات رو اندازه بگیری

خیلی خیلی اروم متوجه میشی تغییر کردی

نباید به نتایج فقط توجه کنی

چون امکان داره شما چیزی رو بخواهی و هی تقلا کنی بهش برسی

ولی داره ظرفیت و باور و نگاهت تغییر میکنه

تا چیز بزرگتری بدست بیاری و اون چیز بزرگتر با وجودت بیشتر هماهنگ هست

اونکه رفته بذار بره خدا خوشگلترش رو میفرسته

///////

بِمَا قَدَّمَتْ أَیْدِیکُمْ وَأَنَّ اللَّهَ لَیْسَ بِظَلَّمٍ لِّلْعَبِیدِ

دستاورد کارهای پیشین شماست و(گرنه) شکّی نیست که خداوند بر بندگانش ستمگر نیست.

هر چی بفرستیم همون رو جهان بما بدونه هیچ ظلمی به ما بر میگردانه

ویرایش توسط نوام چامسکی : 2019/07/17 در ساعت 16:12

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی امیرحمزه آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 215 ارسال

شایدم امروز بهترین اتفاق بورسی من بود. یه تجربه به تجربیاتم اضافه شد. این که بورس همیشه مساوی با سود نیست. ضرر هم هست. مهم اینه که سبدم سبز باشه در نهایت. من تازه قرمزی سبدم رو هم تجربه کردم. این که در برابر اون چیزی نیست. با اینکه امروز هم کاملا هیجانی و بدون هیچ گونه تحیلی عمل کردم و باز هم به مشاوره سایت همفکران اعتماد کردم. حداقلش اینه اونا خیلی زود پاسخ ادم رو میدن... اما خب شاید واقعا تیپیکو بتونه سودی که توی سفارس از دست دادم و حتی ضرری که کردم همه و همه رو جبران کنه. از این به بعد میرم به سمت بنیادی. میرم اموزش بنیادی رو یاد می گیرم و سهامی رو می خرم که حداقل شش ماه شش ماه سراغش نیام. هر چند تکنیکال هم بلد نیستم. کلا اشتباهم این بود که بدون اینکه چیزی بلد باشم و با مشاوره دیگران تمام سرمایه ام رو آوردم توی بورس. مشکلم اینه که همیشه همه جای زندگیم خواستم سریع پولدار بشم و هیچوقت هیچ اتفاقی نیوفتاده. چیزی که میخواستم و بدست نیاوردم. نمی دونم چرا هر کاری می کنم خودم و مثبت کنم نمیشه.
    سلام به همه دوستان
    بنده از روزی که با سهام اشنا شدم خیلی سال میگذره.اون موقع من دنبال خرید سهام شرکتهای تازه تاسیس بودم .اولین سهام رو فکر میکنم سال 74 یا 75 اونم توسعه صنعتی ایران بود خریدم .اصلا نمیدونستم سهام دیگه ای هم وجود داره .سال 88 که از ارتش بازنشسته شدم گفتم بیام تو سهام و خرید و فروش کنم .هر کاری میکردم نمیتونستم خرید خوبی داشته باشم .افراد زیادی سهامهای مختلفی رو پیشنهاد میدادن و منم گیج تر از همیشه فقط به نوشته ها و به به و چه چه دیگران گوش میدادم که اقا بودو تموم شد و گرون شد .اون روزا فقط اومده بودم بورس بخرم و لاغیر .زمانی که یه ضرر خوب و ناقابل یقه منو گرفت با خودم گفتم اخه مردم چیکار میکنن که من نمیتونم بکنم .با خودم تصمیم گرفتم که برم دنبال یادگیری زمانی که با تاپیک اموزش اقا نوام اشنا شدم شاید باورتون نشه چشام برق افتاد از خوشحالی و گفتم دیگه تمومه هر چی جلوتر رفتم دیدم تازه اول کاره .همین باعث شد همزمان فیلمها رو که میدیدم کتابهای مربوطه از اقای دکتر علی محمدی رو هم تهیه کنم و به معلوماتم اضافه کنم .امروز بعد از چند سال میتونم بگم استراتژی خودمو پیدا کردم . میتونم با تحلیل خودم هرچند ناقص خرید و فروش کنم و از تجربیات بزرگانی همچون اقا نوام عزیز و اقا احسان بزرگوار و اروم عزیز و ...استفاده کنم .زیاد ناراحت نباشید با یاد گیری تمام ضررها جبران و به سودهای خوبی میرسی .از تجربه بزرگانی هم که اسم بردم استفاده کنی عالیه .اقا نوام بخاطر تاپیک اموزشی خیلی به شما بدهکارم .حالا که شما رو نمیبینم ولی از خدا میخوام که یه زندگی عالی همراه با خانواده داشته باشین .همینطور احسان عزیز و بزرگوار که به ایشون هم خیلی خیلی بدهکارم ببخشین سر همه رو درد اوردم .ایام به کام

10. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید امیرحمزه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

شما اون اقای محمدیان که تو کارگزای اگاه شیراز هستن نیستید؟؟؟
    .........
    نه... .من....آن آقای محمدیان نیستم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده است:

رشد 20 دلاری اونس در معاملات امروز

ببینیم میتونه از این مثلث خارج بشه

بره بالای 1430

میتونه تا 1550 بره

تارگت میان مدت هست

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

خدا رو شکر همین الان یکی از مشتری های سابقم بهم تماس گرفت و یه سفارش داد. منم فقط با یه تلفن یه سود خوب کردم. خدا خودش وسیله سازه . اینجوری روزی میده ها

دیدی که خدا فوری جوابت رو داد

پول در اوردن نیاز به دادن کرایه بالا نیست

مهم نیست چقدر تو یک تلفن بدست اوردی

مهم اینکه درک کنی کسب پول نیاز به داشتن مغازه نیست

میتونی یک کانال تلگرام بزنی و اونجا فعالیت کنی

سرمایه هم نمیخواد

میتونی کالا دیگران رو بفروشی و هزینه خاصی هم نداشته باشی

من یک امکان رو نوشتم

حتما به شما الهامات بیشتری در باره کارت خواهد شد

فقط نباید محدود فکر کنی و بدونی از 1000تا راه میشه پول در اورد بدونه دادن 1ریال کرایه مغازه

ببین چطور به تضادت فوری پاسخ داد شد

اینقدر هستی دقیق هست
    //////

عالم افسردست و نام او جماد

جامد افسرده بود ای اوستاد

باش تا خورشید حشر آید عیان

تا ببینی جنبش جسم جهان

چون عصای موسی اینجا مار شد

عقل را از ساکنان اخبار شد

پارهٔ خاک ترا چون مرد ساخت

خاکها را جملگی شاید شناخت

مرده زین سو اند و زان سو زنده‌اند

خامش اینجا و آن طرف گوینده‌اند

چون از آن سوشان فرستد سوی ما

آن عصا گردد سوی ما اژدها

کوهها هم لحن داودی کند

جوهر آهن بکف مومی بود

باد حمال سلیمانی شود

بحر با موسی سخن‌دانی شود

ماه با احمد اشارت‌بین شود

نار ابراهیم را نسرین شود

خاک قارون را چو ماری در کشد

استن حنانه آید در رشد

سنگ بر احمد سلامی می‌کند

کوه یحیی را پیامی می‌کند

ما سمیعیم و بصیریم و خوشیم

با شما نامحرمان ما خامشیم

چون شما سوی جمادی می‌روید

محرم جان جمادان چون شوید

16. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام دوست عزیز ...

میخام براتون یه خاطره تلخ رو تعریف کنم البته اگه حوصله شنیدنش رو دارید!! 7 سال پیش من یک خونه را به قیمت 300 میلیون فروخته بودم چون بدهکار بودم و به پولش یه جورایی نیاز داشتم... با فروش خونه 120 میلیون بدهیم رو دادم و مابقیش رو آوردم تو بورس و کوتاه مدتی و با نوسانات 10 الی 20 درصدی این پول رو تا 700 میلیون طی زمان سه سال افزایش دادم همون سالی که خونه رو به یک شخص فروختم اونی که خونه رو ازم خریده بود و قصد داشت با سند آن خانه وام بگیرد بهم اطلاع داد که خونه از مدتها قبل رهن بانک بوده و کلاهبرداری روی ملکی که من مالکش بودم صورت گرفته و ازم تقاضا کرد که وکیلی برای فک رهن و شکایت به کار گیرم!! من هم یک وکیل مجرب گرفته و ازش تقاضا کردم که سریعآ اقدام کند اما این شکایت که از یک باند با نفوذ و رانت دار بود به درازا کشید و هیچ نتیجه ای حاصل نشد!! این گذشت تا این یکی دو سال گذشته خریدار خانه با چند تن از دوستان و خویشانش به محل سکونت من هجوم آورده و با زور چاقو و تهدید خواستند که خانه را ازش پس بگیرم آن هم به قیمت 400 میلیون سود بانکی را طی این چند سال محاسبه کرده بود! اولش چون قانونآ و شرعآ حق با من بود نپذیرفتم اما بعدش وقتی خریدار به گریه و زاری افتاد و از جدا شدن همسرش سر این موضوع صحبت به میان بود! و... بناچار قبول کردم که خانه را ازش پس بگیرم اما شرط گذاشتم 6 ماه بهم فرصت دهد و او هم پذیرفت... این اتفاق با یکی دو روز اختلاف همزمان شده بود با زمانی که ترامپ اعلام کرده بود از برجام خروج کرده و بازار بورس به شدت ریزشی شده بود! بنده اون موقع حدود یک میلیارد تومان اعتبار گرفته و حدودآ 1900 میلیون مبلغ دارائی سبد سهامم بود ظرف مدت زمان 3 روز فقط 300 میلیون تومان از کل دارائییم در اثر ریزش بازار از دست رفته بود و مونده بودم چه تصمیمی بگیرم!! همون لحظه به یاد این بنده خدا نیز افتاده و با خودم گفتم که ممکنه نتونم به عهدی که با خریدار قبلی خانه ام بسته بودم وفا کنم! این بود که همان روز تسویه کامل کردم یعنی یک میلیارد اعتبار رو تسویه و 400 میلیون از 600 میلیون رو برای پس گرفتن خونه کشیدم بیرون و با 200 میلیون دیگر در بازار ماندم و پس از چندین روز منفی پی در پی 200 میلیون باقیمانده در بازار به 70 میلیون تقلیل یافت!! بگذریم ... برام خیلی عجیبه که نتیجه و خروجی اون اتفاق خیلی بد (حمله ور شدن خریدار به منزلم و تهدید و... مجبور شدن به پس گرفتن خانه با قیمت بالاتر) که هرگز در زندگیم تجربه نکرده بودم ظاهرآ واسه من یک توفیق و موفقیت اجباری بود بوالعجب!! چرا!!؟ به این دلیل که من معمولآ در ریزش بازار هرگز عادت به خروج نداشتم و عادت داشتم سهمهایم را نگهداری کنم که اگر این اتفاق رخ میداد! قطعآ بنده در 15 روز کاری بعدش کل سرمایه ام را از دست میدادم که هیچ حساب کردم حدودآ 400 الی 500 میلیون هم به دلیل گرفتن اعتبار سنگین یک میلیاردی بدهکار میشدم و به دلیل نتوانستن تسویه بدهی راهی زتدان نیز میشدم. دلیل دوم بنده 7 سال پیش به قیمت دلاری حدودآ 270000 دلار خانه ام رو فروخته بودم و در هنگام پسگیری خانه این نرخ به 70000 دلار کاهش پیدا کرده بود! یعنی اینکه در خرید ریالی 100 میلیون (25%) پول بیشتری به خریدار پرداخت کرده ولی در عوض به دلار حدودآ 200 هزار دلار (74%)کمتر پول به ایشان پس از 7 سال بازپرداخت کرده بودم! دلیل سوم اون 70 میلیون باقیمانده در بورس را تا امروز به 200 میلیون رسانیده ولی در عوض قیمن منزل به محدوه یک میلیارد و 300 میلیون تومان رسید! و پس از پیگیری مستمر فک رهن خانه انجام شد. علی رغم میل باطنی بتده که هیچ رضایتی در خرید اجباری خانه نداشتم اون هم پس از اطلاع یافتن در رهن بانک بودن خانه به مبلغ زیاد (بالای یک میلیارد) اما در این اتفاق بد همه شواهد و علائم بهم ثابت کرده که چه گشایش ها و موفقیتهایی نصیبم شده! و از چه دام بزرگی نجات یافته ام! و هرگز به فکرم هم خطور نمیکرد که از یک اتفاق بد چندین اتفاق خوب در انتظارم باشد! خدایا شکرت یا حق...

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    دیدی که خدا فوری جوابت رو داد

پول در اوردن نیاز به دادن کرایه بالا نیست

مهم نیست چقدر تو یک تلفن بدست اوردی

مهم اینکه درک کنی کسب پول نیاز به داشتن مغازه نیست

میتونی یک کانال تلگرام بزنی و اونجا فعالیت کنی

سرمایه هم نمیخواد

میتونی کالا دیگران رو بفروشی و هزینه خاصی هم نداشته باشی

من یک امکان رو نوشتم

حتما به شما الهامات بیشتری در باره کارت خواهد شد

فقط نباید محدود فکر کنی و بدونی از 1000تا راه میشه پول در اورد بدونه دادن 1ریال کرایه مغازه

ببین چطور به تضادت فوری پاسخ داد شد

اینقدر هستی دقیق هست
    //////

عالم افسردست و نام او جماد

جامد افسرده بود ای اوستاد

باش تا خورشید حشر آید عیان

تا ببینی جنبش جسم جهان

چون عصای موسی اینجا مار شد

عقل را از ساکنان اخبار شد

پارهٔ خاک ترا چون مرد ساخت

خاکها را جملگی شاید شناخت

مرده زین سو اند و زان سو زنده‌اند

خامش اینجا و آن طرف گوینده‌اند

چون از آن سوشان فرستد سوی ما

آن عصا گردد سوی ما اژدها

کوهها هم لحن داودی کند

جوهر آهن بکف مومی بود

باد حمال سلیمانی شود

بحر با موسی سخن‌دانی شود

ماه با احمد اشارت‌بین شود

نار ابراهیم را نسرین شود

خاک قارون را چو ماری در کشد

استن حنانه آید در رشد

سنگ بر احمد سلامی می‌کند

کوه یحیی را پیامی می‌کند

ما سمیعیم و بصیریم و خوشیم

با شما نامحرمان ما خامشیم

چون شما سوی جمادی می‌روید

محرم جان جمادان چون شوید
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2019/07/17 در ساعت 22:47

18. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

سلام و عرض ادب و احترام

این داستان شما مصداق این آیه شریفه قرآن کریم است که میفر ماید:

بسم الله الرحمن الرحیم

... وَعَسَىٰ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَكُمْ ۖ وَعَسَىٰ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ

برای همین واقعآ غیر ممکن است که بگوییم آنچه در آن اتفاق می افتد خوب است یا بد!! زیرا ما هرگز نمیدانیم عواقب یک اتفاق بد چه خواهد بود! و یا هرگز نمیدانیم که عواقب یک اتفاق خوب چه خواهد بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ...

میخام براتون یه خاطره تلخ رو تعریف کنم البته اگه حوصله شنیدنش رو دارید!! 7 سال پیش من یک خونه را به قیمت 300 میلیون فروخته بودم چون بدهکار بودم و به پولش یه جورایی نیاز داشتم... با فروش خونه 120 میلیون بدهیم رو دادم و مابقیش رو آوردم تو بورس و کوتاه مدتی و با نوسانات 10 الی 20 درصدی این پول رو تا 700 میلیون طی زمان سه سال افزایش دادم همون سالی که خونه رو به یک شخص فروختم اونی که خونه رو ازم خریده بود و قصد داشت با سند آن خانه وام بگیرد بهم اطلاع داد که خونه از مدتها قبل رهن بانک بوده و کلاهبرداری روی ملکی که من مالکش بودم صورت گرفته و ازم تقاضا کرد که وکیلی برای فک رهن و شکایت به کار گیرم!! من هم یک وکیل مجرب گرفته و ازش تقاضا کردم که سریعآ اقدام کند اما این شکایت که از یک باند با نفوذ و رانت دار بود به درازا کشید و هیچ نتیجه ای حاصل نشد!! این گذشت تا این یکی دو سال گذشته خریدار خانه با چند تن از دوستان و خویشانش به محل سکونت من هجوم آورده و با زور چاقو و تهدید خواستند که خانه را ازش پس بگیرم آن هم به قیمت 400 میلیون سود بانکی را طی این چند سال محاسبه کرده بود! اولش چون قانونآ و شرعآ حق با من بود نپذیرفتم اما بعدش وقتی خریدار به گریه و زاری افتاد و از جدا شدن همسرش سر این موضوع صحبت به میان بود! و... بناچار قبول کردم که خانه را ازش پس بگیرم اما شرط گذاشتم 6 ماه بهم فرصت دهد و او هم پذیرفت... این اتفاق با یکی دو روز اختلاف همزمان شده بود با زمانی که ترامپ اعلام کرده بود از برجام خروج کرده و بازار بورس به شدت ریزشی شده بود! بنده اون موقع حدود یک میلیارد تومان اعتبار گرفته و حدودآ 1900 میلیون مبلغ دارائی سبد سهامم بود ظرف مدت زمان 3 روز فقط 300 میلیون تومان از کل دارائییم در اثر ریزش بازار از دست رفته بود و مونده بودم چه تصمیمی بگیرم!! همون لحظه به یاد این بنده خدا نیز افتاده و با خودم گفتم که ممکنه نتونم به عهدی که با خریدار قبلی خانه ام بسته بودم وفا کنم! این بود که همان روز تسویه کامل کردم یعنی یک میلیارد اعتبار رو تسویه و 400 میلیون از 600 میلیون رو برای پس گرفتن خونه کشیدم بیرون و با 200 میلیون دیگر در بازار ماندم و پس از چندین روز منفی پی در پی 200 میلیون باقیمانده در بازار به 70 میلیون تقلیل یافت!! بگذریم ... برام خیلی عجیبه که نتیجه و خروجی اون اتفاق خیلی بد (حمله ور شدن خریدار به منزلم و تهدید و... مجبور شدن به پس گرفتن خانه با قیمت بالاتر) که هرگز در زندگیم تجربه نکرده بودم ظاهرآ واسه من یک توفیق و موفقیت اجباری بود بوالعجب!! چرا!!؟ به این دلیل که من معمولآ در ریزش بازار هرگز عادت به خروج نداشتم و عادت داشتم سهمهایم را نگهداری کنم که اگر این اتفاق رخ میداد! قطعآ بنده در 15 روز کاری بعدش کل سرمایه ام را از دست میدادم که هیچ حساب کردم حدودآ 400 الی 500 میلیون هم به دلیل گرفتن اعتبار سنگین یک میلیاردی بدهکار میشدم و به دلیل نتوانستن تسویه بدهی راهی زتدان نیز میشدم. دلیل دوم بنده 7 سال پیش به قیمت دلاری حدودآ 270000 دلار خانه ام رو فروخته بودم و در هنگام پسگیری خانه این نرخ به 70000 دلار کاهش پیدا کرده بود! یعنی اینکه در خرید ریالی 100 میلیون (25%) پول بیشتری به خریدار پرداخت کرده ولی در عوض به دلار حدودآ 200 هزار دلار (74%)کمتر پول به ایشان پس از 7 سال بازپرداخت کرده بودم! دلیل سوم اون 70 میلیون باقیمانده در بورس را تا امروز به 200 میلیون رسانیده ولی در عوض قیمن منزل به محدوه یک میلیارد و 300 میلیون تومان رسید! و پس از پیگیری مستمر فک رهن خانه انجام شد. علی رغم میل باطنی بتده که هیچ رضایتی در خرید اجباری خانه نداشتم اون هم پس از اطلاع یافتن در رهن بانک بودن خانه به مبلغ زیاد (بالای یک میلیارد) اما در این اتفاق بد همه شواهد و علائم بهم ثابت کرده که چه گشایش ها و موفقیتهایی نصیبم شده! و از چه دام بزرگی نجات یافته ام! و هرگز به فکرم هم خطور نمیکرد که از یک اتفاق بد چندین اتفاق خوب در انتظارم باشد! خدایا شکرت یا حق...

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 84 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 81 مهمان ها)

1. farzadi،
  2. Samk،
  3. علیرضا۱۲۳

کلمات کلیدی این موضوع