نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2112 از 8125 نخست ... 11121612201220622102210921102111211221132114211521222162221226123112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,111 به 21,120 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

ببینید کاربران محترم !!

الان وضعیت بازار چطوری شده که باید به فکر خرید سهم های باشیم که بازار امید رشد بهش داره و یا مافیا میخواهند آن سهم ها رشد کنند که تا حالا عقب ماندگی دارند
    الان دیگه تمام بازار میداند که گروه های پالایش - پتروشیمی - سنگ آهنی - گروی روی 70 درصد از رشد خود را تکمل کردند و با این قیمتهای ریسک ورد دارند ولی اگر قیمتهای جهانی بیشتر از این رشد کنند باز هم میتوانند رشد داشته باشه ولی با قبول ریسک زیاد به هر حال سرمایه گذاری داره محدود میشه و شاید اخر فرصت باشه برای کسب سود که سالها دیگه تکرار نشه مگر اینکه وضعیت اقتصاد کشور تغییر خوبی داشته باشه کمی باید به این موضوع فکر کرد که چه کنم و چه سهم های خرید کنم تا از آخرین فرصت بهره ببریم !!

منظورم خرید خکاوه نیست که بیاید خرید کنید منظورم جو کلی بازار میباشد
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

گروه خودرو قبلا هم نوشتم کف پایینی ندارن و با یکم اشاره میرن بالا

فعلا روی گروه خودرو میشه گین گرفت

///

تو جهانی ها فعلا نمیتونن سقف بالاتر برن و شاخص دلار هم میتونه یکم رشد کنه

فعلا گروهی بخواهیم بگیم همین گروه خودرو

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

چرا فکر می کنید هر سهم یا گروهی که بالا نرفته باید بره بالا !؟؟؟

برخی اصرار دارن با رسم نمودار و نوشتن این نکته که "تاریخ تکرار میشود" !!! بگن خودرویی ها مثل اسفند 94 ! با افزایش شدید قیمت مواجه میشن !

درحالیکه اون موقع خالی بندی اجرای برجام مطرح بود ! و دقیقا در همون مقطع بخشی از پول سیاسی با نوسان بالا از این گروه خروج کرد !

خوب تا اینجا در این 4-5 سال چندین بار با خبرهای سیاسی که تقریبا بالای 90% هم دروغ و بی نتیجه از اب درآمد نوسان دادند به این گروه !

حالا دیگر نه تنها خودشان می گویند مذاکره ای در کار نیست ! حتی اگر در کار باشد هم طرف مقابل به همه ثابت کرد که چیزی به اینها نخواهد داد !!

اتفاقا بحث برجام و مذاکره درست در شرایط معکوسی نسبت به اسفند 94 قرارداره !!

رهبری هم که گفت سودی نبردیم !

ایران روابط مالی با بانکهای چینی را تقریبا از دست داد تا برود سمت بانکهای اروپا ! عربستان بلافاصله رفت سراغ چین !!!

اروپا هم که چیزی به اینها نداد !

روسیه هم که سوییفتش را اعلام کرده می بندد ! اونوقت اینها خودشان رفتند آویزان روسیه شدند !!

روحانی رفت هند ، اصرار کرد که با همان روپیه بیان سمت ایران ! در حالیکه سال 92 میگفت هندی ها بیخود کردن که با روپیه میخوان بدهی پرداخت کنن !!!

این شرایط مثل سال 94 هست اصلا !!؟؟؟

اینکه 4 تا خط میکشن برخی و میگن در خودرویی تاریخ تکرار میشه به نظرم هیچ بنیادی نداره ! همانطور که در دوره های قبل هم نداشت ! و الان بر همگان ثابت شده !

حالا با 4 تا خبر و رفت و آمد سیاسی برخی ها باز می خواهند پول بازار را به گرداب خودرویی زیانده بکشانند !

تازه فرض کنیم به قول بعضی ها فرصت سرمایه گذاری و گین گرفتن در برخی گروهها چندان نیست !! به علت رشدهایی که داشته اند !

حالا چون اونجا فرصت کسب سود نیست پس معناش این میشه که در بقیه گروهها هست ! یا در خودرویی هست !

حتی پتانسیل رشد هم اگر بخواهیم خیلی خوش بینانه نگاه کنیم! و فریب حرف های روحانی و وعده های دولت رو بخوریم ! فقط مربوط به خودروهای سنگین است !

در سواری که خبری نیست ! خوب چرا به خاطر خکاوه یا خاور که در دولت روحانی تا خرخره در زیان غرق شدن !! باید کل گروه خودرو بره بالا !!!؟

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    چرا فکر می کنید هر سهم یا گروهی که بالا نرفته باید بره بالا !؟؟؟

برخی اصرار دارن با رسم نمودار و نوشتن این نکته که "تاریخ تکرار میشود" !!! بگن خودرویی ها مثل اسفند 94 ! با افزایش شدید قیمت مواجه میشن !

درحالیکه اون موقع خالی بندی اجرای برجام مطرح بود ! و دقیقا در همون مقطع بخشی از پول سیاسی با نوسان بالا از این گروه خروج کرد !

خوب تا اینجا در این 4-5 سال چندین بار با خبرهای سیاسی که تقریبا بالای 90% هم دروغ و بی نتیجه از اب درآمد نوسان دادند به این گروه !

حالا دیگر نه تنها خودشان می گویند مذاکره ای در کار نیست ! حتی اگر در کار باشد هم طرف مقابل به همه ثابت کرد که چیزی به اینها نخواهد داد !!

اتفاقا بحث برجام و مذاکره درست در شرایط معکوسی نسبت به اسفند 94 قرارداره !!

رهبری هم که گفت سودی نبردیم !

ایران روابط مالی با بانکهای چینی را تقریبا از دست داد تا برود سمت بانکهای اروپا ! عربستان بلافاصله رفت سراغ چین !!!

اروپا هم که چیزی به اینها نداد !

روسیه هم که سوییفتش را اعلام کرده می بندد ! اونوقت اینها خودشان رفتند آویزان روسیه شدند !!

روحانی رفت هند ، اصرار کرد که با همان روپیه بیان سمت ایران ! در حالیکه سال 92 میگفت هندی ها بیخود کردن که با روپیه میخوان بدهی پرداخت کنن !!!

این شرایط مثل سال 94 هست اصلا !!؟؟؟

اینکه 4 تا خط میکشن برخی و میگن در خودرویی تاریخ تکرار میشه به نظرم هیچ بنیادی نداره ! همانطور که در دوره های قبل هم نداشت ! و الان بر همگان ثابت شده !

حالا با 4 تا خبر و رفت و آمد سیاسی برخی ها باز می خواهند پول بازار را به گرداب خودرویی زیانده بکشانند !

تازه فرض کنیم به قول بعضی ها فرصت سرمایه گذاری و گین گرفتن در برخی گروهها چندان نیست !! به علت رشدهایی که داشته اند !

حالا چون اونجا فرصت کسب سود نیست پس معناش این میشه که در بقیه گروهها هست ! یا در خودرویی هست !

حتی پتانسیل رشد هم اگر بخواهیم خیلی خوش بینانه نگاه کنیم! و فریب حرف های روحانی و وعده های دولت رو بخوریم ! فقط مربوط به خودروهای سنگین است !

در سواری که خبری نیست ! خوب چرا به خاطر خکاوه یا خاور که در دولت روحانی تا خرخره در زیان غرق شدن !! باید کل گروه خودرو بره بالا !!!؟

ببینیدکسی را مجبور به خرید سهمی نمیکنم و در نوشته قبلی از سهمی حمایت نکردم ولی شرایط بازار طوری شده که دیگه توان بالا رفت با وضعیت کنونی قیمتهای جهانی و دلار وجود نداره
    سود کردن شده مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه این را چند ماه دیگه متوجه میشوید مثلا زاگرش باز هم تعدیل مثبت داره ولی کسی جرات داره بره 3400 تومان زاگرس خرید کنه به سود 20 درصدی بسیار انگشت شمار میباشد قیمتها بالا است به هر حال هر سیاهی پارسی کولاه نمیشه از گروه خودروی میشه امیدوار بود به رشد خکاوه بهتر از خاو چون توان حذف زیان را داره نو سازی از سال 97 شروح میشه ولی در سواری ها به هیچ وجه نمیشه اعتبار کرد چون خبری بنیادی در دل خود ندارند فعلا شما که اینطور برداشت میکنند که سفته بازان دارند از گروه خودروی حمایت میکنند میتوانید چند سهم با باز دهی خوب معرفی کنید که جای رشد با دلیل منطقی داشته باشند ولی باز هم میگویم که این بازار دیگه کشش زیادی نداره مگر اینکه خبری بشه از نظر قیمتهای جهانی و دلار تک سهم ها را باید شناسی کرد
    هر چه قدر دلمان بخواهد منفی بافی کنم در مورد سهمی ولی بازار توجه نمیکنه چون خبر های بنیادی باعث رشد آن تک سهم ها خواهد شد منتظر گذشت زمان هستم !!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

هر بهونه ای میشه به روحانی و تیمش و کابینه اش حمله کرد

ولی باور کنید ملت ار هر دو جناج عبور کردن

من به نمایندگی از جنبش 88 میگم

احمدی جونم شما کارت درست بود و ما اشتباه کردیم

خوب حالا راحت شدی

/////////

جون جدتت اینهمه گوز رو به شقیقه ربط نده

این هاید پارک لندن نیست که میای همش اعلام مواضع میکنی

تحلیلی بکن تا سودی دوستان ببرن

وگرنه در روز واقعه هیچ کس دنبال هیچ تحلیلی نخواهد بود و در حالت عادی هم برای اکثریت مردم /دیگه تموم شده ماجرا و

تکرار میکنیم به عقب و احمدی هم برنخواهیم گشت

//////////

اگر مستقیم جواب ندادم چون نه تحلیله نه خبر فقط یک نوع انتقام کور که

کسی داره با الفاظ ار یک جریان میگیره //هر چند پرتناقض و بی محتواس

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    هر بهونه ای میشه به روحانی و تیمش و کابینه اش حمله کرد

ولی باور کنید ملت ار هر دو جناج عبور کردن

من به نمایندگی از جنبش 88 میگم

احمدی جونم شما کارت درست بود و ما اشتباه کردیم

خوب حالا راحت شدی

/////////

جون جدتت اینهمه گوز رو به شقیقه ربط نده

این هاید پارک لندن نیست که میای همش اعلام مواضع میکنی

تحلیلی بکن تا سودی دوستان ببرن

وگرنه در روز واقعه هیچ کس دنبال هیچ تحلیلی نخواهد بود و در حالت عادی هم برای اکثریت مردم /دیگه تموم شده ماجرا و

تکرار میکنیم به عقب و احمدی هم برنخواهیم گشت

//////////

اگر مستقیم جواب ندادم چون نه تحلیله نه خبر فقط یک نوع انتقام کور که

کسی داره با الفاظ ار یک جریان میگیره //هر چند پرتناقض و بی محتواس

من نظرمو گفتم و کاری به احمدی نژاد و روحانی نداشتم در پست قبلی !

نوشتی "تکرار میکنم به عقب و احمدی برنخواهیم گشت !"

یاد حرف های روحانی در انتخابات افتادم !

فعلا که بدجور دنده عقب داره میره کشور !

هرچند برای اعتراف به اشتباهاتتان در 88 و قبل و بعد از ان دیر نیست !! ولی چون درس نمیگیرید و مدام تکرار می کنید نتیجه بهتری عایدتان نمی شود !

یک نمونه دیگر از مقایسه عملکرد امثال شما و هم فکرانتان این روزها رقم خورد !

یادتان هست که در ماجرای تحریمها در سخنرانی سازمان ملل ، نتانیاهو یه عکسی از بمب اتم کشید و همان باعث تغییر جو جهانی علیه ایران شد !

یادتان هست واکنش مسئولان آن زمان دولت و نظام این به این اقدام چه بود؟ گفتند کارتون کشید ! و کاریکاتور نشون داد ! نمایش مضحک و ....

طیف فکری شما و همین مسئولینی که الان سر کار هستند آن زمان هیاهو کردند که واویلا ! چه کرد نتانیاهو ! بیچاره شدیم ! تقصیر احمدی نژاده ! دیپلماسی بلد نیست احمدی نژاد ! ....

حالا همان ها که بلوا می کردند در آن سالها و ادعای دیپلماسی داشتند رفتند و برجام را امضا کردند و چیزی هم عایدشان نشد !

یا به قول خودشان تقریبا "هیچ چیز" ! یا به نظر رهبری "سودی نبردیم" !!! نتیجه دیپلماسی و امتیاز دهی فراوان آقایان بی تدبیر شد !

این بار هم نتانیاهو آمد و یک نقاشی کشید و عکسا هایی نشان داد و ....

واکنش ظریف و روحانی و مسئولان دولت و نظام چه بود ؟ گفتند نمایش مضحک ! کاریکاتور کشیده ! نقاشی ساختگی ! و ....

اما از این طرف کسی بلوا نکرد ! هیاهو نکرد !

خوب اگر آن واکنش به نقاشی نتانیاهو غلط بود ! الان هم که ظریف و روحانی همان واکنش را دارند ! اما طیف فکری شما نه تنها سکوت کرده در برابر این رفتار ! و انتقادی ندارد بلکه همراهی هم می کند !

مگر اینها دیپلماسی بلد نبودند !؟ مگر امتیاز ندادند !؟ مگر امنیت اسراییل را تضمین نکردند در برجام !؟

با این حال می بینید که طرف همان است !

نمونه دیگرش در بازار ارز و سکه این روزهاست !

زمان احمدی نژاد همین ها می گفتند اقتصاد دستوری نمی شود که ! با بگیر و ببند درست نمیشه که !

حالا خودشان همان کار کردند و بدتر ! نه تنها دلالان بلکه صرافان را هم گرفتند و صرافی ها را تعطیل کردند عملا !

کم مانده جیب مردم در خیابان فردوسی را هم بگردند !!!

این دستوری نیست ! جو امنیتی نیست !!

یکه شبه نرخ سود را آزاد کردند و بانکها را ورشکسته کردند ! حالا بعد از 2-3 ماه که به زور و دستوری !!! پایین آورده بودند، دوباره یک شبه 33% افزایش دادند نرخ سود را !!!

بعد می گفتند تصمیمات احمدی نژاد یه شبه هست ! رابین هودی اداره میکنه کشور را !

اتفاقا بیشترین تناقض در خود شماو طیف فکری است که حامی آنها هستید !

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    ببینیدکسی را مجبور به خرید سهمی نمیکنم و در نوشته قبلی از سهمی حمایت نکردم ولی شرایط بازار طوری شده که دیگه توان بالا رفت با وضعیت کنونی قیمتهای جهانی و دلار وجود نداره
    سود کردن شده مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه این را چند ماه دیگه متوجه میشوید مثلا زاگرش باز هم تعدیل مثبت داره ولی کسی جرات داره بره 3400 تومان زاگرس خرید کنه به سود 20 درصدی بسیار انگشت شمار میباشد قیمتها بالا است به هر حال هر سیاهی پارسی کولاه نمیشه از گروه خودروی میشه امیدوار بود به رشد خکاوه بهتر از خاو چون توان حذف زیان را داره نو سازی از سال 97 شروح میشه ولی در سواری ها به هیچ وجه نمیشه اعتبار کرد چون خبری بنیادی در دل خود ندارند فعلا شما که اینطور برداشت میکنند که سفته بازان دارند از گروه خودروی حمایت میکنند میتوانید چند سهم با باز دهی خوب معرفی کنید که جای رشد با دلیل منطقی داشته باشند ولی باز هم میگویم که این بازار دیگه کشش زیادی نداره مگر اینکه خبری بشه از نظر قیمتهای جهانی و دلار تک سهم ها را باید شناسی کرد
    هر چه قدر دلمان بخواهد منفی بافی کنم در مورد سهمی ولی بازار توجه نمیکنه چون خبر های بنیادی باعث رشد آن تک سهم ها خواهد شد منتظر گذشت زمان هستم !!
    از سال 92 به بعد همین موارد را در مورد خودرویی ها نوشتم در همین سایت !

گفتید منفی بافی است !

مخالفت با روحانی است !

با روند دوست نیستی !

و .....

نتیجه چه شد؟ سقوط قیمتها و افزایش زیان شدید !

سال 94 دوباره همان بازی را در خودرویی ها کردند ، باز هم نوشتم !

باز همین چیزها را نوشتید ! منفی بافی ! روند ! قرارداد با فلان و بهمان !

نتیجه چه شد !؟ بازهم کاهش قیمتها و افزایش زیان ها !

حالا باز رسیده ایم سر جای اول !

باز همان حرف ها و توجیهات !!!

نتیجه چه خواهد شد !؟؟؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    از سال 92 به بعد همین موارد را در مورد خودرویی ها نوشتم در همین سایت !

گفتید منفی بافی است !

مخالفت با روحانی است !

با روند دوست نیستی !

و .....

نتیجه چه شد؟ سقوط قیمتها و افزایش زیان شدید !

سال 94 دوباره همان بازی را در خودرویی ها کردند ، باز هم نوشتم !

باز همین چیزها را نوشتید ! منفی بافی ! روند ! قرارداد با فلان و بهمان !

نتیجه چه شد !؟ بازهم کاهش قیمتها و افزایش زیان ها !

حالا باز رسیده ایم سر جای اول !

باز همان حرف ها و توجیهات !!!

نتیجه چه خواهد شد !؟؟؟

این جواب شما اصلا ربطی به سوال بنده در موردنوشته های بالا نداره

شما باز هم تکرار کن

بنده هم بار تکرار میکنم بار روند دوست باشید قیمتها تقریبا پر شده به فکر سهم های باشید که میتواند ظرف 1 الی 2 سال آینده 100 الی 200 درصد رشد کنند !!

هر کسی به مسیر خودش !!

سود کردن شده مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه این را چند ماه دیگه متوجه میشوید!!

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

هر کس چند سال معامله کنه میفهمه بازار رو تحلیلها و بنیادهای خالی حرکت نمیدنن

بازار ها ار معامله گران با دیدگاههای مختلف تشکیل شدن همه به نوعی هم همه در تصمیماتشون تو لحظه اول خودشون رو عقل کل میدونن

میشه بهترین بنیادها رو دید که دارن نزول میکنن و بدترینها رو دید که دارن رشد میکنن

/////////////

شخصا برای کوتاه مدتی اگر معامله کنم سعی میکنم ریسک رو بهش توجه گنم و سرعت رشد فیمت و نقدشوندگی سهم رو لحاظ میکنم

بیشتر هم دنبال سهمی میگردم که رشد کرده باشه و اگر هم سهمی پیدا کنم رشد شارپی داشته دنبال این میگردم یکم اصلاح کنه و تو همین

رمان هم دنبال دلایلش میگردم ببینم چی بوده علت این رشد بعدش سعی میکنم به حجم خریدها دقت کنم و ببینم افراد چندتا سهم خریدن و

تو رمان بازار هم میبینم اردرها ی فروش نسبت به میانگین خرید افراد چطور هست و وارد میشم

///////////////

هیچ وقت هم برام مهم نیست این سود رو ریاکاری احمدی یا دورویی روحانی میتونه باعثش بشه

برام مهم اینکه بتونه سود بگیریم

اگر مثل سال94 که برجام و اخبار ریاد روی گروه خودرو داشت پمپاژ میشد فقط به این فکر میکردم تا کجا با سهم بمونم و نفطه فروش و خروج ام

کجا باشه و چطور خارج بشم

بعد ار اینکه سود کردم بر عاملین و مصببین این حرکت بازار سلام ثنا میفرستم و دعاشون میکنم

همیشه به خودم یاداور میشه که

سهم من ار کشورم بورس هست و روزی من هم ار بورس داره تامین میشه پس سعی میکنم همیشه حرمت این دکان و مغازه رو حفظ کنم

ار امکانهای که این بورس تو رندگی بهم داده شاکر خداوند باشم

ما برای کسب سود اینجا هستیم و نباید دنبال این باشیم که عملکرد فلان مسول چطور بوده

چون هر کسی تو سیاست باشه این رو میدوونه که تو

سیاست نظر کارشناسانه نداریم و هر کس که سیاسی هست بیشتر داره اغلام مواضع میکنه و با اعلام مواضع صف بندی و صورت بندیش رو

مشخص میکنه

//////////

تو دی ماه تمام جریانات نظر و بیانه دادن و ما افراد جامعه بسته به نوع سلیقه هامون بعضی ار بیانیه ها رو خوب و عالی بعضی رو بد

نتیجه گرفتیم

تو سیاست ما با اشخاصی که هم نظر هستن دوستی داریم و با کسانی که نظرات مخالف دارن سر دشمنی داریم

ولی ما تو این فروم سعی کنیم سیاسی کاری نکنیم و افاد رو متناسب با جایگاه و مسولیت و اختیاراتی که دارن بسنجیم و نظر بدیم

بنظرم چندان هم مهم نیست

مثل طرفداران پرسپولیس و استقلال میمونه تو خیلی ار مواقع

//

الفصه بنظرم تو این دوران انسان بتونه درامد و دارایی شو افرایش بده و ثروتمند بشه

رندگی براش تو خیلی ار مواقع راحتتر میشه و این قدرت پول بهش کمکنه تو حوره فردیش خیلی ار محدودیها رو نداشته باشه

پس بهتره بیشتر وقتمون رو برای کسب پول بگذاریم تا اینکه وقت خودمون رو تلف کنیم سر اموری که چندان قدرت تغییر نداریم

همین و وسلام

/////////////

بازار بورس تو هر شرایطی سهمی داره که بما سود بده

واقعا دوستانی که بالای 3 سال تو بورس هستن راحت میتونن ماهی 20 درصد سود بگیرن و فکر نکنم تو هیچ کسب کاری بشه اینهمه باردهی داشت

البته این موضوع برای مبالغ ریر 50 میلیون هست //

بنظرم هیچ کاری مثل بورس نیست و هیچ چیری برای کسی که میتونه روزانه 2 ساعت بازار رو رصد کنه مثل بورس نیست

بورس تهران بعلت محدود بودن تعداد سهامش و رو شدن راحت بازار برای کسی بازار رو رصد میکنه

ار خیلی بورسهای دنیا بهتره و راحتتره

////////////

یک سهم هم میگم دوستان بررسی کن برای هفته دیگه

سهم فلات تو بازار پایه که

فلات 39.5 درصد کک طبس رو داره

کل سهام کک طبس ۳۲۰ میلیون قبل افزایش سرمایه هست که الان به ۶۰۰ میلیون سهم رسیده

فلات باید تو افزایش سرمایه این شرکت کنه یا سهامش رو واگذار کنه.

دوستانی که تکنیکال هم میدونن و یک فسمت ار پولشون رو میتونن بذار کنار و سهم فلات رو بررسی کنن و وارد بشن و چند ماهی بهش توجه

نکن تا یک باردهی خوب بگیرن

ببخشید در هم برهم هم نوشتم

غرض اینکه بهم کمک کنیم تا با هم سود کنیم

سر خودمون رو برای فلان مسول و کارهاش درد نیاریم

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 65 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 62 مهمان ها)

1. farzadi،
  2. saadat68،
  3. sid

کلمات کلیدی این موضوع