نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2890 از 8125 نخست ... 18902390279028402880288728882889289028912892289329002940299033903890 ... آخرین
نمایش نتایج: از 28,891 به 28,900 از 81249

موضوع: جــــو بــــازار

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    در حالت عادی بله ولی الان ما هر یک ریال بدون پشتوانه که چاپ میکنیم آمریکایی صد دلار و اروپایی ها صد یورو و صد پوند بدون پشتوانه دارن چاپ میکنن.
    در این شرایط ارزش پول ملی ما در قیاس با سایر ارزها نباید پایین بیاد و فکر هم نمیکنم خیلی پایین بیاد.

در مورد دولت درست میگید دولت میخواد سهامش رو در بالاترین قیمت بتپونه به ملت، این میتونه هم تهدید باشه هم فرصت، شما به قسمت فرصتش توجه بیشتر دارین من به قسمت تهدیدش، همش فکر میکنم اگه خودم جزو اشخاصی باشم که در نهایت سهم بهش تپونده میشه اون وقت چه اتفاقی میفته.

منم مثل شما خرید فروش میکنم اما با هزار ترس و لرز.
    هیچ ترس و لرزی نداشته باش
    بازار میخواد رشد کنه و دیگه قراره چی بشه که نشده

بازار آخرین ریسکش که کرونا بود هم پشت سر گذاشت

یه زمانی بازار همینطوری میرفت بالا
    ولی الان ارادی داره میره بالا
    میدونی چرا؟؟
    چون سرعت گیرها محکمی چون کرونا و افت قیمتها جهانی رو دیده و پشت سر گذاشته
    ویرایش توسط aminian : 2020/03/28 در ساعت 11:54

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

بچه ها چجوری عکس آپلود میکنید من هر کاری میکنم میزنه از حجم اضافه تر انتخاب کردی

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aminian نمایش پست ها

هیچ ترس و لرزی نداشته باش
    بازار میخواد رشد کنه و دیگه قراره چی بشه که نشده

بازار آخرین ریسکش که کرونا بود هم پشت سر گذاشت

یه زمانی بازار همینطوری میرفت بالا
    ولی الان ارادی داره میره بالا
    میدونی چرا؟؟
    چون سرعت گیرها محکمی چون کرونا و افت قیمتها جهانی رو دیده و پشت سر گذاشته

تنها اتفاقی که تا الان رخ نداده و من به شدت نگران رخ دادنش هستم، انطباق قیمت سهام با واقعیت های اقتصادی موجود هستش.
    اتفاقی که همین اخیرا در سایر کشور های دنیا حتی ونزویلا رقم خورد و فعلا فقط و فقط بورس ایرانه که ازش مصون مونده.

راستش شخصا ترس های خودم رو در این ارتباط منطقی میدونم و از پر و بال دادن بهش ناراحت و پشیمون نیستم، فکر میکنم یه روز به کارم بیاد، هر چند تا الانم خیلی به کارم اومده.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

والا با نفت 20 دلار و بحران کرونا عاقلانه این بود که کل بازار در صف فروش قفل باشن. نظر شخصی هست البته
    لسرما ۸۰ درصد افت فروش نسبت به ماه قبل، ۴۴ درصد افت فروش نسبت به ماه مشابه سال قبل و قفل در صف خرید.

غنوش ۷۸ درصد افت فروش نسبت به ماه قبل، ۸۸ درصد افت فروش نسبت به ماه مشابه سال قبل و سوپر قفل در صف خرید.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    بچه ها چجوری عکس آپلود میکنید من هر کاری میکنم میزنه از حجم اضافه تر انتخاب کردی
    سلام میتوانید از این سایت استفاده کنید.
    www.uupload.ir
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال

تنها اتفاقی که تا الان رخ نداده و من به شدت نگران رخ دادنش هستم، انطباق قیمت سهام با واقعیت های اقتصادی موجود هستش.
    اتفاقی که همین اخیرا در سایر کشور های دنیا حتی ونزویلا رقم خورد و فعلا فقط و فقط بورس ایرانه که ازش مصون مونده.

راستش شخصا ترس های خودم رو در این ارتباط منطقی میدونم و از پر و بال دادن بهش ناراحت و پشیمون نیستم، فکر میکنم یه روز به کارم بیاد، هر چند تا الانم خیلی به کارم اومده.
    از مطلبت استفاده کردم
    بورس تهران عاشق آشفتگی است و روایت غالب، نفروختن دارایی در کشور و تبدیل به ریاله
    اگه ممکنه در مورد ونزویلا اطلاعات بیشتری بده چون من فقط خبر رشدشو داشتم ولی افت اون نه
  12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط aminian نمایش پست ها
    از مطلبت استفاده کردم
    بورس تهران عاشق آشفتگی است و روایت غالب، نفروختن دارایی در کشور و تبدیل به ریاله
    اگه ممکنه در مورد ونزویلا اطلاعات بیشتری بده چون من فقط خبر رشدشو داشتم ولی افت اون نه

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال

ببینم اوضاع چطور پیش میره
    نسبت به رشد فوق سریعش ، افت کرده ولی نه زیاد
    در کشور ما ، بحث پولهای داغ و تازه است که بورس رو بالا برده و تازه مردم با مفهوم بازار مالی و سهام آشنا شدند
    حالا من دقیقا در اونجا نمیدونم این فرهنگ چطوری بوده
    به هرحال مرسیتم

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(6) meisam317 آواتار ها
    تشکر شده 3,948 بار در 625 ارسال

لسرما ۸۰ درصد افت فروش نسبت به ماه قبل، ۴۴ درصد افت فروش نسبت به ماه مشابه سال قبل و قفل در صف خرید.

غنوش ۷۸ درصد افت فروش نسبت به ماه قبل، ۸۸ درصد افت فروش نسبت به ماه مشابه سال قبل و سوپر قفل در صف خرید.

من خودم لوازم خانگی باز هستم و اولین نفری هستم که لازما لسرما لخانه تو سبد مسابقات معرفی کردم
    بی منظم بودن میزان فروش و افت و خیز بسیار بالا و پایین میزان فروش ماهیانه تو شرکتهای لوازم خانگی خیلی طبیعی هست .
    غنوش هم داره گپ افزایش سرمایه پر می‌کنه ... تو همه روزهای دو ساله گذشته میگفتن غنوش می‌ریزه می‌ریزه سقوط می‌کنه ولی جز ۵ نماد برتر سال 97 هست ....

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam317 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام دوستان...

یکی از علائم و رفتارهای بالینی بیماران کرونائی معمولآ تب و لرز شدید تعرف شده! به عبارتی بیمار یک روز دچار تب شدید شده و تب بیمار هی داغ و داغتر میشود! و فردای آن روز از تب بیمار کاسته شده و کم کم دچار لرز شده و احساس سردی و لرز بدن او هی بیشتر میشود! اگر به رفتار این روزهای اخیر بازار بورس ما دقت کرده باشید! مشاهده میکنید که رفتاری شبیه به رفتار بیماران کرونائی از خود بروز میدهد! یعنی یک روز تبش بالا رفته و دچار تب شدیدی میشود و فردای آن روز رفتاری معکوس از خود بروز داده و سردی و لرز شدیدی به جانش می افتد!! روز 3 شنبه هفته گذشته اگه یادتون باشه! بازار دچار لرز شدید بود و هیجان فروش به جان اکثریت اهالی بازار افتاده بود! ولی فردای آن بازار رفتاری 180 درجه چرخش در جهت عکس از خود بروز داد!! به عبارتی تبش داغ شد و اینبار به جای هیجان فروش! هیجان خرید بهش دست داده و در مقایسه با روز گذشته هبجانات خریدارانش به اوج خود رسید! امروز نیز بازار دچار تب شدیدی شد و تبش هی داغ و داغتر شد طوری که خیلی از سهمها در صف خریدشون قفل شدند و اما فردا... فقط خدا میداند که بازار باز هم مانند امروز تب خواهد کرد!! و یا بلعکس دچار لرز شده و به سردی میگراید!! اما نکته مهم و آموزنده شاید این باشد که ما با رفتار کرونائی بازار علائم و رفتاری مشابه از خود بروز ندهیم! یعنی با تب داغ امروز بازار دچار تب نشده و نیز با بروز علامت سردی و لرز بازار دچار لرز نشویم!! که این رفتار ها میتواند نشان دهنده و از علائم بیمار بودن خود ما باشد و لاعیر.... تو بازار به اصطلاح گاوی امروز گاو ها خریدند و برنده بودند! خرسها نیز فروختند و با فرششون سود کردند و آنها هم بردند اما سرنوشت خوکها طور دیگری رقم خواهد خورد این گروه که به سودهای رویائی 300 درصدی و 500 درصدی و 1000و... nام درصدی می اندیشند!! یقینآ در آینده ای نه چندان خیلی دور به شدت سلاخی خواهند شد! گوسفندان نیز مثل همیشه زیر دست و پا له خواهند شد مهم این است که رفتار ما در این بازار رفتاری مانند رفتار افراد به اصطلاح خوکی یا همان افراد طماع نباشه!! و یا مانند گوسفندان(افراد جدید الورد به بازار) بی خبر از تحرکات بازار و بی اطلاع از همه چیز نباشیم که قطعآ به شدت تنبیه خواهیم شد... یا حق
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2020/03/28 در ساعت 17:36

20. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع