نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 1968 از 8125 نخست ... 9681468186819181958196519661967196819691970197119782018206824682968 ... آخرین
نمایش نتایج: از 19,671 به 19,680 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    هر کی همین دو تا سهم رو میخرید 60 درصد میگرفت تو دوماه. حالا چه واسه شاخص سازی ببرنش بالا چه رشدش هر دلیل دیگه ای داشته باشه

هر کی نخرید و هیچ سودی نگرفت تو این دوماه هم الان نق میزنه
    دوست عزیز کاربر فرانسیس
    این اصرار شما بر نق زدن کاربران و رشد و سودبری زیرکان به نظر منطقی نمیرسه. اولا که اصول سرمایه گذاری حکم میکنه آدم همه ی تخم مرغ هاش رو در یک سبد نگذاره مگر اینکه یک تخم مرغ بیشتر نداشته باشه و ثانیا بازار صرفا فولاد و چهار سهمی که شما اصرار به دیدنشون دارید نیست.
    شاید با سرمایه اندک و عدم تشکیل سبد منظم میشد و یا میشه سودی برد. منتها فردی که چند ده و یا چند صد میلیون تومان و یا حتی بیشتر در بورس سرمایه گذاری می کنه،اصولا ریسک نمیکنه سبدش رو روی یکی دو سهم مورد اشاره ی حضرتعالی ببنده و در بین چند گروه اقدام به خرید سهام خواهد کرد.که این خودش در تضاد با برداشت شما از بورس و سهامداری و سودآوریه...
    بله! شاید بنده با چهار میلیون تومن یا حتی بیشتر روی یکی از این سهام شما تک سهم شده بودم!ولی اینکه شما انگشت روی چند سهم می گذارید و به عنوان رشد بورس و نق زدن دیگران اصرار دارید،هیچ منطقی نیست
    خوب باشید!
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    دوست عزیز کاربر فرانسیس
    این اصرار شما بر نق زدن کاربران و رشد و سودبری زیرکان به نظر منطقی نمیرسه. اولا که اصول سرمایه گذاری حکم میکنه آدم همه ی تخم مرغ هاش رو در یک سبد نگذاره مگر اینکه یک تخم مرغ بیشتر نداشته باشه و ثانیا بازار صرفا فولاد و چهار سهمی که شما اصرار به دیدنشون دارید نیست.
    شاید با سرمایه اندک و عدم تشکیل سبد منظم میشد و یا میشه سودی برد. منتها فردی که چند ده و یا چند صد میلیون تومان و یا حتی بیشتر در بورس سرمایه گذاری می کنه،اصولا ریسک نمیکنه سبدش رو روی یکی دو سهم مورد اشاره ی حضرتعالی ببنده و در بین چند گروه اقدام به خرید سهام خواهد کرد.که این خودش در تضاد با برداشت شما از بورس و سهامداری و سودآوریه...
    بله! شاید بنده با چهار میلیون تومن یا حتی بیشتر روی یکی از این سهام شما تک سهم شده بودم!ولی اینکه شما انگشت روی چند سهم می گذارید و به عنوان رشد بورس و نق زدن دیگران اصرار دارید،هیچ منطقی نیست
    خوب باشید!
    درود بر شما

وقتی داشتم لغت به لغت جلو میومدم و به تخم مرغها رسیدم فک کردم الان میخواید صحبت از چند میلیارد بکنید!

تعجب من از کسانیه که میگن بعضی افراد از 4 سال پیش تو ضررن و احتمالا برای اصول معاملاتی که شما میفرمایید الان هورا میکشن. خب همون اصول معاملاتی رو رعایت میکردن با 10-20 درصد ضرر ترک میکردن و امروز رو نمیدیدن که سرمایه شون نصف شده باشه!

کسی که با هر مبلغی بخواد یه پورتفو 5 سهمی درست بکنه و اگر فقط یکی از سهمهاش 30 درصد رشد کنه و بقیه همه افت کنن حتی اگر حد ضرر 7 درصدی بذاره باز هم ضرر نمیکنه. اگر حرف از اصول میخوایم بزنیم از کل پکیجش بگیم.

ضمنا من انگشت روی چندین و چند سهم میگذارم نه یه تعداد معدود! و به هیچ وجه عنوان رشد بورس بهشون نمیدم. گروه فلزی متشکل از سهام صنایع فولاد، روی، مس و آلومینیوم؛ گروه پالایشی؛ گروه سیمان؛ گروه انفورماتیک؛ کانی فلزی اینها تو این چندماهه رشد داشتن. چند میلیارد میشد از سهامشون خرید کرد؟
    به نظر هم نمیاد که سرمایه گذاری تو این سهام به معنی قرار دادن تخم مرغها تو یه سبد باشه.

دیگه زیاد مصدع اوقات نمیشم فقط دو نکته رو بگم: یک این که همیشه اشکالات از بقیه نیست. بهتره اول از همه به خودمون نگاه کنیم ببینیم کارمون رو درست انجام میدیم یا نه.

و دوم، بازار هیچ تعهدی نداره که به همه ما سود بده.
    نه این بازار سرمایه که هیچ بازاری همچین تعهدی نداره. مطمئنا اون سهامی که من انتهای روند صعودی فروختم باعث ضرر یک سهامدار دیگه شده.

آینه گر نقش تو بنمود راست
    خود شکن آیینه شکستن خطاست

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

۱۳۹۶/۰۶/۲۸ :: ۱۸:۳۳

در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل

ترامپ: برجام مایه شرمساری آمریکا است/ ایران، خشونت و هرج و مرج صادر می‌کند

ترامپ گفت: «وقت آن فرا رسیده که ملل دنیا با یک رژیم خطرناک دیگر هم مقابله کنند؛ رژیم دیگری که آشکارا از کشتار جمعی سخن می‌گوید، وعده مرگ آمریکا و نابودی اسرائیل می‌دهد. حکومت ایران، یک دیکتاتوری فاسد را پشت نقابی از دموکراسی دروغین پنهان می‌کند.»

وی در ادامه این ادعاها اضافه کرد: «حکومت ایران، یک کشور ثروتمند و صاحب یک تاریخ و فرهنگ غنی را به یک کشور سرکش و ضعیف از لحاظ اقتصادی تبدیل کرده که صادرات اصلی‌اش خشونت، خونریزی و هرج و مرج است.»

ترامپ مدعی شد: «رنج‌دیده‌ترین قربانیان سران ایران، در واقع مردم خود این کشور هستند. حکومت ایران به جای استفاده از منابعش برای ارتقا زندگی مردم، سودهای نفتی را صرف تأمین مالی حزب‌الله و سایر تروریست‌هایی می‌کند که مسلمانان بی‌گناه را می‌کشند و به همسایگان صلح‌جوی عرب و اسرائیلی‌شان حمله می‌کنند.»

وی اضافه کرد: «این ثروت که در حقیقت متعلق به مردم ایران است، همچنین برای حمایت از بشار اسد، شعله‌ور کردن آتش جنگ داخلی یمن و تضعیف صلح در سراسر خاورمیانه صرف می‌شود.»

ترامپ گفت: «نمی‌توانیم اجازه بدهیم این حکومت جنایتکار همزمان با ساخت موشک‌های خطرناک، به این فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ادامه دهد.»

وی سپس به موضوع توافق هسته‌‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) پرداخت و گفت: «و اگر توافقی در انتها پوششی برای ساخت یک برنامه هسته‌ای [برای ایران] فراهم آورد، ما نمی‌توانیم به آن پایبند بمانیم.»

ترامپ گفت: «توافق هسته‌ای ایران یکی از بدترین و یک‌سویه‌ترین توافقاتی است که ایالات متحده تا کنون وارد آن شده است. به کلام صادقانه، این توافق مایه شرمساری برای ایالات متحده است.»
    وی اضافه کرد: «وقت آن است که تمام جهان همراه شده و از ایران بخواهند به تعقیب مسیر مرگ و نابودی پایان دهد.»
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    درود بر شما

وقتی داشتم لغت به لغت جلو میومدم و به تخم مرغها رسیدم فک کردم الان میخواید صحبت از چند میلیارد بکنید!

تعجب من از کسانیه که میگن بعضی افراد از 4 سال پیش تو ضررن و احتمالا برای اصول معاملاتی که شما میفرمایید الان هورا میکشن. خب همون اصول معاملاتی رو رعایت میکردن با 10-20 درصد ضرر ترک میکردن و امروز رو نمیدیدن که سرمایه شون نصف شده باشه!

کسی که با هر مبلغی بخواد یه پورتفو 5 سهمی درست بکنه و اگر فقط یکی از سهمهاش 30 درصد رشد کنه و بقیه همه افت کنن حتی اگر حد ضرر 7 درصدی بذاره باز هم ضرر نمیکنه. اگر حرف از اصول میخوایم بزنیم از کل پکیجش بگیم.

ضمنا من انگشت روی چندین و چند سهم میگذارم نه یه تعداد معدود! و به هیچ وجه عنوان رشد بورس بهشون نمیدم. گروه فلزی متشکل از سهام صنایع فولاد، روی، مس و آلومینیوم؛ گروه پالایشی؛ گروه سیمان؛ گروه انفورماتیک؛ کانی فلزی اینها تو این چندماهه رشد داشتن. چند میلیارد میشد از سهامشون خرید کرد؟
    به نظر هم نمیاد که سرمایه گذاری تو این سهام به معنی قرار دادن تخم مرغها تو یه سبد باشه.

دیگه زیاد مصدع اوقات نمیشم فقط دو نکته رو بگم: یک این که همیشه اشکالات از بقیه نیست. بهتره اول از همه به خودمون نگاه کنیم ببینیم کارمون رو درست انجام میدیم یا نه.

و دوم، بازار هیچ تعهدی نداره که به همه ما سود بده.
    نه این بازار سرمایه که هیچ بازاری همچین تعهدی نداره. مطمئنا اون سهامی که من انتهای روند صعودی فروختم باعث ضرر یک سهامدار دیگه شده.

آینه گر نقش تو بنمود راست
    خود شکن آیینه شکستن خطاست
    جناب فرانسیس من صحبت های شما و دوستان را کامل دنبال نکردم ولی چند سطر که خواندم به نگر می رسد دوستان به قدرت بررسی و سود آوری شما ایمان نیاورده اند.
    پیشنهاد می کنم به منظور 1-آموزش نحوه ی داد و ستد صحیحی که می فرمایید و 2-استفاده ی سایر دوستان، از این پس خرید و فروش هایتان را در جستار
    امروز چه کردید چرا یا یک جستار اختصاصی خودتان قرار بدهید تا همه سود کردن سطح بالاتر شما نسبت به عوام ِ بازار و خروجی تحیل های درستتان را ببینند و از این به بعد اگر حرفی زدید بدانند که درست می گویید و (به قول خودتان) حرف هایتان از سر شکمی نیست. (در ضمن ثواب هم دارد!)

پی نوشت: فکر نکنید من این را فقط به شما پیشنهاد دادم ها... اینجا من به هر عزیزی که تحیلیل می کند این پیشنهاد را می دهم و خودم هم اول از همه.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    جناب فرانسیس من صحبت های شما و دوستان را کامل دنبال نکردم ولی چند سطر که خواندم به نگر می رسد دوستان به قدرت بررسی و سود آوری شما ایمان نیاورده اند.
    پیشنهاد می کنم به منظور 1-آموزش نحوه ی داد و ستد صحیحی که می فرمایید و 2-استفاده ی سایر دوستان، از این پس خرید و فروش هایتان را در جستار
    امروز چه کردید چرا یا یک جستار اختصاصی خودتان قرار بدهید تا همه سود کردن سطح بالاتر شما نسبت به عوام ِ بازار و خروجی تحیل های درستتان را ببینند و از این به بعد اگر حرفی زدید بدانند که درست می گویید و (به قول خودتان) حرف هایتان از سر شکمی نیست. (در ضمن ثواب هم دارد!)

پی نوشت: فکر نکنید من این را فقط به شما پیشنهاد دادم ها... اینجا من به هر عزیزی که تحیلیل می کند این پیشنهاد را می دهم و خودم هم اول از همه.
    نه بابا من کی باشم که به قدرت من بخوان ایمان! بیارن.

والا برای من اهمیتی نداره که دیگران بدونن درست میگم یا نه، فقط دلم میسوزه که قبلا اینجا کلی مطلب به درد بخور بود اما الان ...

مثلا همین دو تا سهام فملی و فولاد از دست من در رفتن. اگر کسی رو اینها زوم بود یه تحلیل درستی ازشون میکرد اینجا میدیدیم شاید منم از رشد خوب این دوتا استفاده میکردم.

در مورد تحلیلها هم قبلا اینجا گذاشتم و میذارم. میذارم که ایرادش در بیاد پول بشه برام وگرنه دنبال ثوابش نیستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

خودرو صف خرید شد

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    خودرو صف خرید شد
    احتمال زیاد عرضه میشه !

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

هدف فقط فقط شاخص سازی و فریب میباشد این هم جالبه !!!

نقل قول

خلاصه ای از صحبت های ترامپ در مورد بورس ایران :

او بورس ایران را یک "بورس فاسد" خواند که پشت نقاب سرمایه گذاری ملی پنهان شده است.

آقای ترامپ گفت که بعضی "مدیران یاغی بورس" نه حقوق حقیقی را رعایت می‌کنند و نه به حق سرمایه گذار حقیقی احترام می‌گذارند.

بلکه بورس ایران نابود گر سرمایه مردم ایران شده
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

مثبت نسبی سیمانی ها !

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سیمانی ها ان شاء الله بعد از خودرویی ها.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 65 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 65 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع