نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3730 از 8145 نخست ... 27303230363036803720372737283729373037313732373337403780383042304730 ... آخرین
نمایش نتایج: از 37,291 به 37,300 از 81445

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 4,108 بار در 1,007 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

وبصادر 140 تومان وسپهر دارد. 25 تومان پالایشگاهی دولت به بانک واگذار کرد. 45 تومان هم سود دارد. می شود 210 تومان. امروز 219 فروختند یعنی هر سهم صادرات 9 تومان فروختند!!!!

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    اعتراضات دیروز واقعا جواب داد

حق گرفتنی میباشد اگر اعتراض نمیکردند سهامداران سرمایه شان باز هم نابود میشد باز هم باید ادامه داشته باشه تا ضررها جبران بشه

بازاری که با فحش مثبت بشه ! با یه چرند دیگه آقایون که زیان درازی هم دارند همچنان ! راحت منفی میشه !

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,108 بار در 1,007 ارسال

ضررهایتان را فقط با بورس می توانید جبران کنید. هیچ بازاری در یک روز 14 درصد سود خالص نمی دهد با نقد شوندگی بالا ( دارا یکم امروز )

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی joniur آواتار ها
    تشکر شده 375 بار در 76 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    محو نشده بودم دوست عزیز، دو ماه مسدود بودم.
    والا چه عرض کنم من کلا تو ۳ سال اخیر فقط یه پیش بینی اشتباه داشتم اونم پیش بینی انتخاب ترامپ بود که انصافا به قدری این انتخابات اخیر ایالات متحده چالش برانگیز بود که همین الانش یه سری مردم امریکا با اسلحه رفتن تو خیابون که همدیگر رو جر بدن حالا فکر نمیکنم همچین اشتباهی خیلی هم پرت بوده باشه هر چند همین اشتباه کافی بود که من ۴۰ درصد تو همین یک ماه اخیر زیان کنم تازه نه از اوج سبدم، فقط ۴۰ درصد تو همین داستان های بعد از رای اوردن بایدن.

و حتما شما راست میگی، من که همه پیش بینی هام در مورد فراز و فرودهای بازار تا الان درست بوده نتونستم سود کنم اما شما که تو شاخص ۲۱۰۰ واسه شاخص ۸ میلیونی میخریدی و یه کله تا الان سهام دار بودی به قول خودت همش سود کردی.

من ۱۰ روز نیست برگشتم به بازار تو شاخص ۱۲۵۰ تا الان ۲۵ درصد ضرر کردم فردا هم میشه ۳۵ درصد. فقط تو ده روز تازه فکر میکردم تو کف وارد شدم.

یعنی یه چیزایی میگید که کسی اخلاق و رفتار و واقعیت شما ایرانی ها رو نشناسه کپ میکنه، من نمیدونم این چه آفتی هست که ما ملت هزاران ساله دچارشیم متاسفانه که نافمون رو به دروغ بستن، یعنی حتی به خودمونم دروغ میگیم.
    دوست عزیز غیر ایرانی من، منِ ایرانی هیچ دلیلی برای دروغ گفتن به شما ندارم. تو پست قبلیم عرض کردم سبدم رو زمستون پارسال بستم و خرید و فروش خاصی هم امسال نکردم. چون برخلاف شما این هنر و توانایی رو ندارم که بتونم مدام از یک بازار به بازار دیگه شیفت کنم و سود همه ی بازارها رو کسب کنم. پاییز پارسال خگسترح خریدم، زمستون وآذرح، اردیبهشت داناح، با همین سه تا هم هنوز موندم. خگستر 45 تومنی و وآذر 1500 تومنی یا دانای 630 تومنی هنوز خیلی مونده تا وارد ضرر بشن. اون وقتی هم که میخریدم حتی به شاخص یک میلیونی فکر نمیکردم چه برسه به شاخص 8 میلیونی. اصولا عدد شاخص و تارگت قیمتی سهما اهمیتی برام نداره.
    بزرگی گفتن بزرگترین دشمن انسان جهل و نادانیه، اما منِ حقیر معتقدم بدتر و زیانبارتر از جهل، توهم داناییه.
    مراقبت کنید از خودتون.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید joniur از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    بازاری که با فحش مثبت بشه ! با یه چرند دیگه آقایون که زیان درازی هم دارند همچنان ! راحت منفی میشه !
    اگر اعتراض نمیکردند وضع بدتر میشد و از ساده بودن مردم سو استفاده بیشتری میکردند
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

بازار مکاره ( و عوضی بازی ) دقیقا یعنی همین.

دیروز خگستر بالای 300 میلیون صف فروش رو 271، حتی حجم هم پر نکرد !

امروز شروع از 283 و الان صف خرید بالای 100 میلیون رو 291 !!!

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    اینا اینجوری نبودن ! یه از خدا بیخبری ! تحریکشون کرد ! و فرمان داد !
    حالا این دولت میره دولت بعدی میاد، ما که میدونیم دولت چاره ای جز نوسان گیری نداره وگرنه امورات مملکت نمیگرده، در اوج تحریم ها با کاهش فروش نفت و...
    همتی بیاد بگه دلار میشه ۵ تومن ما خودمون عقل نداریم؟

یادمه تو اوج هیجان خرید خرداد به دوستان اون یکی تالار میگفتیم نکنید، اینچنین بدون فکر و بی محابا خرید نکنید. همه به به و چه چه از روحانی و همتی و دژپسند و اینکه دولت گفته پولاتونو بیارید تو بورس ما هم گوش به فرمان دولت.

به والله یادمه میگفتم شما که اکثرا ضد جمهوری اسلامی هستید این حرفهای خنده دار و غیر قابل باور رو نزنید من که طرفدار واقعی روحانی هستم میگم فرار کردم، شما از پاپ که کاتولیک تر نیستید. الکی روحانی رو بهانه طمع های خودتون نکنید. من خودم خارج شده بودم.

به هر حال مردم اون کاری که دوست دارن رو میکنن و چون علم و تجربه ش رو هم ندارن نتیجه کارشون مشخصه. براحتی با ترس ها و طمع هاشون بازی داده میشن. و این آخر بازی نیست بازی تازه شروع شده.

به نظر من طی چند سال آینده انقد از ابنایی که پول و طمع دارن نوسان میگیرن که تهش جیبشون خالی بشه. اصلا جور دیگه ای امورات نمیگرده در شرایط تحریم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,804 بار در 422 ارسال

کاری به جنبه مثبت یا منفی قضیه ندارم، ولی فکر میکنم صرفا به لحاظ آماری امروز رو بشه نوسانی ترین روز تاریخ بورس تهران قلمداد کرد. بی شمار سهم از -5 به +5 رفتن.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    به نظر من خیر فرصت خرید نیست!!!!! چرا ؟ چون اینجا یک تناقض آشکار وجود دارد و اون اینکه از یکطرف دولت می گوید دلار را تا نرخ 15 و چه بسا پایین تر می آورد و از اون طرف انتظار داشته باشیم بازار بورس صعود کند . یادمان باشد بخشی از رشد شارپی بازار بورس به دلیل شوک ارزی بود خوب الان دقیقا در جهت عکسش اتفاق می افتد! اگر بازار مثبت هم باشد بعید می دونم بیشتر از یکی دو روز دوام بیاورد مگر آنکه آقایون مسئولین موضع جدیدی در مورد نرخ ارز اتخاذ کنند .
    هیچ تناقضی نیست. دلار ۱۵ تومنی کجا بود برادر.
    ما یک معجزه ای اتفاق افتاد ترامپ رای نیاورد واقعا در حد معجزه بود دیگه قرار نیست معجزات پشت سر هم یکی بعد از دیگری رقم بخوره و حالا بایدن هم مثل بچه های حرف گوش کن سریعا تحریم ها رو رفع کن و یا اصلا چنین سیاستی داشته باشه.

اگر هم این معجزه رقم میخورد این ریزش باید بعد از برگشت کاما امریکا و رفع تحریم ها رقم میخورد نه الان.

ریزش بازار کاملا مشخص بود تصنعی هست و تارگت هم جمع اوری دلار در اون یکی بازار، سوزوندن پولها در بورس و افزایش فروش اوراق در بازار پول بود که به هر سه هدف رسید همتی.

از یک طرفی به موضوع اینطوری نگاه کنیم که اینکار مانع از فروپاشی اقتصادی میشه خب کار خوبی بود ولی انصافا فشار روانی زیادی به ادم وارد میشه.

من طی یک ماه اخیر ۴۰ درصد ضرر کرده بودم و فقط تجربه سالیان بود که باعث میشد دچار فروپاشی عصبی نشم و عادی برخورد کنم با اطرافیانم. کار ما بورسی ها خیلی خیلی سخته اونم با وجود امثال همتی که بازی رو خوب بلدن و قدرت کنترل بازارها رو هم دارن.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال منیب آواتار ها
    تشکر شده 8,672 بار در 2,240 ارسال

مسیولین بی خاصیت بورس معلوم نیست کی میخواهندیادبگیرندبابادست ازسراین 15سهم حبابی دولت برداریدکه مردم مظلوم نابودکردن باپولش 100سهم بنیادی حمایت کنیدبازارخودش درست میشود
    بارخدایاآبروی مرابتوانگری نگاهداروشخصیت مرابه تنگدستی ازبین مبرکه ازروزی خواران توروزی خواهم وازآفریده های بدکردارتومهربانی جویم-علی(ع)

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید منیب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع