نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2966 از 8125 نخست ... 19662466286629162956296329642965296629672968296929763016306634663966 ... آخرین
نمایش نتایج: از 29,651 به 29,660 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو عادی شاه ماهی بورس آواتار ها
    تشکر شده 3,097 بار در 259 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

بدون شرح .کاری به جو بازار ندارم یه دست به دست بشه سهامداران عرضه اولیه بفروشن رشد خوبی میکنه ...

ناو 2770تومان

گذشت کپی کنه و هر سهمی بخری فرداش صف خرید باشه / به نظرم از این به بعد باید تحلیل کرد / تو این بازار نباید هر سهمی خرید و نباید هر سهمی فروخت

پ ن ن : من سهم رو به تعداد عرضه اولیه دارم نقدینگی هم ندارم بخرم چون فول سهم هستم سبدم مشخصه / دتولید دالبر برکت غپاک

مدتی که اینجا فعالیت داشتیم حرفهایی زدیم و عزیزی دلخور شد عذرخواهی میکنم / فکر کنم دیگه باید خداحافظی کنم با نوشتن در این تالار چون فکر کنم تعدادی ناراحت هستند از بودن ما / همان کپی کنند بدون تحلیل و سهام های بادکنکی / اخرین پست من باشه اطلاعاتی داشتیم به دلیل فعال بودن در سازمان که سعی میکردم ارائه بدم / سعی کردم از منطق تحلیل بنیادی دور نشوم / موفق باشید خدانگهدار
    ویرایش توسط شاه ماهی بورس : 2020/05/19 در ساعت 13:03

2. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید شاه ماهی بورس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شاه ماهی بورس نمایش پست ها

بدون شرح .کاری به جو بازار ندارم یه دست به دست بشه سهامداران عرضه اولیه بفروشن رشد خوبی میکنه ...

ناو 2770تومان

گذشت کپی کنه و هر سهمی بخری فرداش صف خرید باشه / به نظرم از این به بعد باید تحلیل کرد / تو این بازار نباید هر سهمی خرید و نباید هر سهمی فروخت / به جاش جواب شما رو هم میدم شازده خانم
    من چیکار به شستا دارم.
    من اصلا شستا ندارم.
    همون عرضه اولیه شو دارم.
    که اونم استراتژی دارم واسه خودم.
    عرضه اولیه نگه نمی دارم.
    می فروشم به سهام دیگه ام اضافه می کنم.
    هر سهمی هم نمی خرم و نمی فروشم.
    کپی هم نمی کنم.
    مشورت می کنم.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

در خصوص چند پست گذشته تقاضا دارم اگر با همدیگه بحث و گفتگویی دارین در خصوصی صحبتهاتون رو انجام بدین و مجددا جو بازار رو متشنج نکنین،قبلا هم خدمتتون عرض کردم که هر بنده خدایی تحلیل میکنه ارائه نظر شخصیشه و وحی منزل نیست که اتفاق بیفته بنده خودم امروز 4 گزینه خرید داشتم که 3 تاش رو انجام دادم و یکی رو کنسل کردم که اتفاقاٌ 2 تا از اونها به صف فروش منتج شدن و از قضا یکی که ازش منصرف شدم تا پایان بازار صف خرید شد!!ولی اینکه ناراحتی خودمو بیام سر یکی دیگه خالی کنم و بگم چرا صف فروش فلان سهمی که گفتی جمع نشد و به متلک بخوام کسی رو تمسخر کنم مطمئن باشید بنده هواسم به تک تک پست ها هست و توی این سایت پستی از دست بنده در نخواهد رفت و به شدت برخورد خواهم کرد!!! بنای حضور در سایت رعایت ادب و نگه داشتن احترام متقابل هست چه طرف مقابلتون خانم باشه چه آقا ،گرچه ما اینجا تصویر کسی رو ندیدیم و نخواهیم دید ولی خب همیشه سعی خود بنده بر احترام متقابل با کلیه افراد چه کوچکتر و بزرگتری به لحاظ سنی و چه خانم و چه آقا و چه تازه وارد و چه تحلیلگر بوده است،و چه بسیار تحلیلگرانی که روز اول تازه وارد بودن ولی به مرور زمان تحلیلگر قهار و ماهری شدن!!!

پس کاربران محترم و حاضر در تاپیک جو بازار با همدیگر مهربان تر و نهایت احترام برخوردم کنیم و اینکه بیایم یه نفر رو مسخره کنیم کار درستی نیست و باعث کدورتها خواهد شد!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

شستا رو اضافه كردم ...
    نوسانات اين روزها اهميتي نداره ، به هر حال وقت خريد اينها زمانيه كه منفي يا متعادل باشند .

7. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    در خصوص چند پست گذشته تقاضا دارم اگر با همدیگه بحث و گفتگویی دارین در خصوصی صحبتهاتون رو انجام بدین و مجددا جو بازار رو متشنج نکنین،قبلا هم خدمتتون عرض کردم که هر بنده خدایی تحلیل میکنه ارائه نظر شخصیشه و وحی منزل نیست که اتفاق بیفته بنده خودم امروز 4 گزینه خرید داشتم که 3 تاش رو انجام دادم و یکی رو کنسل کردم که اتفاقاٌ 2 تا از اونها به صف فروش منتج شدن و از قضا یکی که ازش منصرف شدم تا پایان بازار صف خرید شد!!ولی اینکه ناراحتی خودمو بیام سر یکی دیگه خالی کنم و بگم چرا صف فروش فلان سهمی که گفتی جمع نشد و به متلک بخوام کسی رو تمسخر کنم مطمئن باشید بنده هواسم به تک تک پست ها هست و توی این سایت پستی از دست بنده در نخواهد رفت و به شدت برخورد خواهم کرد!!! بنای حضور در سایت رعایت ادب و نگه داشتن احترام متقابل هست چه طرف مقابلتون خانم باشه چه آقا ،گرچه ما اینجا تصویر کسی رو ندیدیم و نخواهیم دید ولی خب همیشه سعی خود بنده بر احترام متقابل با کلیه افراد چه کوچکتر و بزرگتری به لحاظ سنی و چه خانم و چه آقا و چه تازه وارد و چه تحلیلگر بوده است،و چه بسیار تحلیلگرانی که روز اول تازه وارد بودن ولی به مرور زمان تحلیلگر قهار و ماهری شدن!!!

پس کاربران محترم و حاضر در تاپیک جو بازار با همدیگر مهربان تر و نهایت احترام برخوردم کنیم و اینکه بیایم یه نفر رو مسخره کنیم کار درستی نیست و باعث کدورتها خواهد شد!!!
    جناب ایلیگال اگه منظورتون من هستم فک کنم دارید قضاوت اشتباه میکنید. واسه اینکه جو متشنج نشه دیگه ادامه نمیدم.
    ولی من واقعا کاری به صف فروش شستا و خریدش و کلا نظرات در مورد شستا نداشتم.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

چندی پیش کاربری بنده را مورد عنایت قرار داد....که شاخص 1.5 را پیش بینی کردم(کاش پست مربوط به من را بالا می آورد) بعد فروش فولاد 950 هزار را پیش بینی نمودم....اینکه وقتی نقد میشه یه حرفی میزنه سهم داشته باشه یه حرفی...
    خلاصه اینکه بنده تحلیل وبنیاد و تابلو خوانی و روانشناسی بلد نیستم....
    بنده هم جوابش را ندادم..چون شناختی از ایشان ندارم....درجه چندم هستند....
    بنده خرید و فروشهایم را اعلام می کنم...بوق هم نمیزنم....منم منم هم نمی کنم....سهمی را که معرفی می کنم(البته به ندرت سهمی را معرفی می کنم و سهم هم رشد خوبی می کنه)صد تا سهم معرفی نمی کنم که از اینها یکیش به سیبل خورد بالا بیارم........
    بنده به اندازه ای که محتاج کسی نباشم از بورس سر در میارم.....تنها چیزی که ندارم اخبار پشت پرده هست.....چون نیازی به پشت پرده ندارم....یک شاگرد درس خوان پشت نیکمت هم میتونه نمره 20 را دشت کنه........
    کاربران زیادی هستند که سهامی معرفی می کنند بالای 500 درصد هم سود میده اما تا بحال ندیدم بیاد اینجا بگم بگم کنه.....و این نشان از متواضع بودن و فروتنی کاربر مذکور را می رساند......

کسی که سواد نداشته باشه.....زیاد خودش را جلوه میده.....و این هیچ تاثیری برای طرف نداره الا سرکوب کردن بی دانشی خود....
    پس چه خوب یاد بگیریم و یاد بدهیم و باز هم یاد بگیریم.........................
    بقول کوین ترودو که می گوید:انسانی که خیال کند دیگر برای خودش استادی شده و نیاز به یادگیری ندارد...آن موقع روز نزول طرف هست..............
    ارادت
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

11. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,428 بار در 4,805 ارسال

از لا به لای اخبار
    -------------------
    شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی تهران پس از رسیدگی به اتهامات وحید بهزادی فرزند ابوطالب و خانم نجوا لاشیدایی فرزند علی و مرتبطین آن‌ها که دارای اتهامات عدیده‌ای در حوزه اخلال در نظام اقتصادی کشور می‌باشند در تاریخ 27/2/1399 نسبت به صدور رأی اقدام نموده است.

محکومیت:اعدام و ضبط کلیه اموال و وجوهاتی که از طریق خلاف قانون به دست آمده

اتهام:الف- مشارکت در اخلال کلان در نظام پولی و ارزی منجر به قاچاق ارز از کشور از طریق ثبت سفارشات صوری و غیر واقعی و انجام عملیات حوالجات ارزی و امورات صرافی بدون اخذ مجوز؛
    ب- مشارکت در اخلال کلان در نظام توزیعی نیازمندی‌های عمومی از طریق پیش خرید 6700 خودرو؛
    ج- مشارکت در اخلال کلان در نظام اقتصادی از طریق مشارکت در عضو گیری و فعالیت مدیریتی در شرکت هرمی پالینور به میزان 263 میلیارد ریال؛
    د- جعل سند رسمی و استفاده از سند مجعول؛
    ﻫ : مشارکت در انجام عملیات پولشویی سازمان یافته به میزان 32 هزار میلیارد ریال معادل 3200 میلیارد تومان با بهره گیری از حساب 240 شخص حقیقی و حقوقی و کشف 24700 سکه تمام بهار و یکصد کیلوگرم طلا از منزل نامبرده!!!

13. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

صف خرید 270 نماد به ارزش تقریبی 5000 میلیارد تومان !

صف فروش 80 نماد به ارزش تقریبی 1500 میلیارد تومان !

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

در بعضی از نمادها فرصت خرید خوبی بوجود اومد و امیدوارم دوستان استفاده کرده باشن!!!
    ویرایش توسط iligal : 2020/05/20 در ساعت 08:21

17. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

خرید و حمایت حقوقی در نماد فولاد و وتجارت

19. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 183 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 183 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع