نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2095 از 8145 نخست ... 10951595199520452085209220932094209520962097209821052145219525953095 ... آخرین
نمایش نتایج: از 20,941 به 20,950 از 81449

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

آباد خان آن ولغدرها و ونقت ها را هنوز دارم.کم کم شلاق لازم می گردی. بیا یک چیزی بگو. اصلا سرطانم اگر عود بنماید تقصیر ولغدر می باشد که من 10 تومن هم از قیمت فعلی بالاترخریده ام و هنوز رشد ننموده است.ونفت هم که هیچ فرقی ننموده است.اگر می دانی خوب نمی کنند هر دو را برانم و به همان وضع سابق وبانک بخرم.با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

بودن خان که حالا کرده ای محمدد 66 آیدی ات را خسته نشدی اینقدر حرف الکی زدی؟ آن سهم ساختمانی که گفته ای که خاکبر سر هم می باشد نشان دهنده تحلیل هایت می باشد. برو توبه بنما و در مرمت ذاتت بکوش
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 66 نمایش پست ها
    ارزش معاملات 40 میلیارد!!!! زمان احمدی نژاد بورس روزی 700 میلیارد تومان معامله داشت، ممنون آقای روحانی

دقیقا تا 1400 کشور در رکود است، با رفتن روحانی کشور از رکود خارج میشه
    دوست عریر طوری مینویسی ادم فکر میکنه رمان احمدی نژاد رو ما ها درک نکردیم

احمدی نراد که اومدنی تا یکسال کل بازار تغطیل بود و ایشون هم دشمن سرسخت بورس بودن

اینکه بیای تو یک روز قیمت دلار رو 100درصد افرایش بدی گند بزنی به همه چیر که نشد مدیریت

بورس برای این درست شده که شرکت سود بساره و فرایند عملیاتیش رشد کنه نه اینکه بیایم

جماعت رو بریزیم تو بورس و ارزش معاملات رو ببریم بالا و قیمت سهم رو رشد بدیم در اوج هم ملتی رو گرفتار جباب کنیم

چند نفر تو سال 92 خونه خراب شدن رفتن

احمدی نژد مملکتی رو به گه کشید رفت

800میلیارد دلار پول کشور رو به باد داد

کشور ترکیه ار رمان سرکار اومدن حرب اردوغان

650میلیارد دلار بدهی بالا اوردن و ار بانک جهانی و جاهای دیگه وام گرفتن

ترکیه رو ار تورم 200درصدی و مشکلات فراوان به این حال رور فعلی رسوندن

///////////

کاری به روحانی و اصلاح طلب ها هم ندارم بیای برای من مثال ار خاتمی و روحانی بزنی

ار نظر ملت همشون سر ته یک کرباس هستن
    ویرایش توسط نوام چامسکی : 2018/01/09 در ساعت 10:46

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

سال 84 محمود افغان وقتی سر کار اومد با یک جمله کل بورس بهم ریخت
    گفت میزنم این قمارخونه رو تعطیل میکنم روز بعد شاخص هزار واحد ریخت

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    آباد خان آن ولغدرها و ونقت ها را هنوز دارم.کم کم شلاق لازم می گردی. بیا یک چیزی بگو. اصلا سرطانم اگر عود بنماید تقصیر ولغدر می باشد که من 10 تومن هم از قیمت فعلی بالاترخریده ام و هنوز رشد ننموده است.ونفت هم که هیچ فرقی ننموده است.اگر می دانی خوب نمی کنند هر دو را برانم و به همان وضع سابق وبانک بخرم.با تشکر
    سلام ونفت را من مقداری کم کردم و در تاپیک آن نوشتم ولی کماکان سهامدارم. به نظرم ونفت آماده رشد است فقط باید بازیگر تصمیم بگیرد و احتمالا موج 3 از 5 بزرگ یا 3 بزرگ است و موج قوی خواهد بود معتقدم کمتر از 6 ماه آینده می تواند به قیمت حدود 350 و بالاتر برسد.

اما ولغدر با ولساپا تبانی کرده ( زالو صفتی در آورده ) و بازیگر هر رشدی را در نطفه خفه می کند تا فعلا ولساپا و حقش عشق و حال کنند ، نمی دانم چه زمانی بزنن زیرش ، اما فعلا بازیگر جلو رشد را گرفته. فروش آن هم ریسک دارد .

من خودم از تمحرکه یک نوسان خوب گرفته ام ( بخشی را در 173 فروش کرده ام ) و الان آرام آرام تمحرکه را در حدود 140 دارم می خرم همین امروز 80 هزار تا خریدم،،، در 140 هم حدود 80 تا سفارش دیگر داشتم که خرید نشد.

ریسک می کنید نصف ولغدر را تبدیل به تمحرکه کنید این دفعه مقاومت 173 را رد خواهد کرد.
    البته به شرط آن که حمایت 133 و بعد حمایت 128 شکسته نشود که در آن صورت تا 115 تومان می تواند ریزش کند من در این حالت خارج نمی شوم و هر چه نقد باشم تمحرکه می خرم و حتی اعتباری می گیرم و تمحرکه می خرم

درود
    ویرایش توسط Abad : 2018/01/09 در ساعت 14:42
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    سال 84 محمود افغان وقتی سر کار اومد با یک جمله کل بورس بهم ریخت
    گفت میزنم این قمارخونه رو تعطیل میکنم روز بعد شاخص هزار واحد ریخت
    این اقا از اول که شناختمش وارونه حرف میزنه و کارش فقط جو منفی دادنه
    فکر کرده ملت هالو هستن که حرفشو باور کنن تویی که سنگ احمقی نژادو به سینه میزنی برو ببین تمام بدبختی ها زیر سر اونه همچی رو ده برابر کرد و رفت الان روحانی داره خرابکاریهای اونو درست میکنه
    ویرایش توسط arman36 : 2018/01/09 در ساعت 15:54

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

سه‌شنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ۱۹:۱۲

سخنگوی اتحادیه اروپا: برجام باید حفظ و نگهداری شود

اتحادیه اروپا

سخنگوی اتحادیه اروپا با خودداری از هرگونه گمانه‌زنی در مورد تصمیم دونالد ترامپ برای خروج آمریکا از برجام در این هفته تاکید کرد که برجام باید حفظ و نگهداری شود.

به گزارش ایسنا، کاترین ری سخنگوی اتحادیه اروپا در یک کنفرانس خبری گفت: ما نمی‌خواهیم گمانه‌زنی‌ها را در مورد سناریوی احتمالی از سوی آمریکا آغاز کنیم. موضع ما در اتحادیه اروپا در مورد توافق هسته‌ای ایران به خوبی مشخص است. این توافق باید حفظ و نگهداری شود.

وی افزود: برجام در حال میوه دادن است و ما از این توافق و اجرای آن حمایت می‌کنیم.

قرار است روز پنجشنبه در بروکسل فدریکا موگرینی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و وزیران خارجه سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان گفت‌وگویی را در مورد توافق هسته‌ای داشته باشند.

ری همچنین از پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا در نشست روز پنجشنبه موضوعاتی مربوط به اعتراضات اخیر ایران مطرح می‌شود، خودداری کرد.

روز جمعه 12 ژانویه قرار است دونالد ترامپ هم‌زمان در مهلت سه‌ماهه درباره پایبندی ایران به برجام اعلام نظر کند و از سویی باید برخی تحریم‌های آمریکا علیه ایران که طبق برجام اجرای آنها تعلیق شده است را برای دوره‌های چهار یا شش‌ماهه تمدید کند.

با وجود برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر رد پایبندی ایران به برجام از سوی ترامپ و تمدید نکردن تعلیق تحریم‌ها، رسانه‌های آمریکایی و اروپایی بر این نظرند که ترامپ احتمالا یک بار دیگر تعلیق تحریم‌های هسته‌ای ایران را تمدید کند.

انتهای پیام
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

عضو فعال
    تشکر شده 3,314 بار در 924 ارسال

رهبر :
    *یک مثلثی فعال بوده‌اند:

نقشه، مربوط به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است. چند ماه هم هست که دارند نقشه می‌کشند. اینکه بیاییم در شهرهای کوچک، از شهرهای کوچک شروع کنیم به طرف مرکز بیاییم.
    پول برای یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است. خب این کارها خرج دارد باید پول بدهند. آمریکایی‌ها که حاضر نیستند پول خرج کنند تا وقتی این‌ها هستند.
    ضلع سوم پادویی‌اش است، پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود. سازمان آدمکش منافقین.

خوب چرا کشور ما به یکی از کشورهای خرپول اطراف خلیج فارس تبدیل نشده ولی ولایی های خرپول زیاد داره.
    "خوب این کارها خرج داره باید پول بدهند"
    تازه اینکارها هم خرج داره : سوریه، لبنان و فلسطین (حقوق ماهانه 12 میلیون برای سرباز عادی در سوریه ) هزینه مهمات جنگ 30 روزه هزینه جنگ چندین سال در سوریه، ساخت سریع آپارتمان های حزب الله (حزب الله لبنان رو می گم نه حزب الله کرمانشاه)
    پول برخی گروه های کرد ترکیه و عراق و خانه های امن در کشورهای منطقه .................
    پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید b-asgharne از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    سلام ونفت را من مقداری کم کردم و در تاپیک آن نوشتم ولی کماکان سهامدارم. به نظرم ونفت آماده رشد است فقط باید بازیگر تصمیم بگیرد و احتمالا موج 3 از 5 بزرگ یا 3 بزرگ است و موج قوی خواهد بود معتقدم کمتر از 6 ماه آینده می تواند به قیمت حدود 350 و بالاتر برسد.

اما ولغدر با ولساپا تبانی کرده ( زالو صفتی در آورده ) و بازیگر هر رشدی را در نطفه خفه می کند تا فعلا ولساپا و حقش عشق و حال کنند ، نمی دانم چه زمانی بزنن زیرش ، اما فعلا بازیگر جلو رشد را گرفته. فروش آن هم ریسک دارد .

من خودم از تمحرکه یک نوسان خوب گرفته ام ( بخشی را در 173 فروش کرده ام ) و الان آرام آرام تمحرکه را در حدود 140 دارم می خرم همین امروز 80 هزار تا خریدم،،، در 140 هم حدود 80 تا سفارش دیگر داشتم که خرید نشد.

ریسک می کنید نصف ولغدر را تبدیل به تمحرکه کنید این دفعه مقاومت 173 را رد خواهد کرد.
    البته به شرط آن که حمایت 133 و بعد حمایت 128 شکسته نشود که در آن صورت تا 115 تومان می تواند ریزش کند من در این حالت خارج نمی شوم و هر چه نقد باشم تمحرکه می خرم و حتی اعتباری می گیرم و تمحرکه می خرم

درود
    با سلام
    دیگر کفرا خریدم و ولغدرها را دست نمیزنم. ونفت هم همینطور. آباد خان دراین انجمن بگو من از گل کمتر نگفته ام به شما. می خان امروز نوشته است من اگر سهمی که گفته اند شلوارش بالا می آید نیاید تنبان معرفی کننده را در می آورم.این حرفها دروغ است. الان همین آباد خان چند سهم روی دستش خریده ام و رشد ننموده اما باز دارم با او رحمانی رفاقت می کنم.
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    با سلام
    دیگر کفرا خریدم و ولغدرها را دست نمیزنم. ونفت هم همینطور. آباد خان دراین انجمن بگو من از گل کمتر نگفته ام به شما. می خان امروز نوشته است من اگر سهمی که گفته اند شلوارش بالا می آید نیاید تنبان معرفی کننده را در می آورم.این حرفها دروغ است. الان همین آباد خان چند سهم روی دستش خریده ام و رشد ننموده اما باز دارم با او رحمانی رفاقت می کنم.
    با تشکر
    امام خان ،،، mey خان بزرگوار و طبعش بلند است و شوخی نموده و البته تذکر داده که هر سهمی امکان کاهش قیمت دارد چون اتفاقات را نمیشه پیش بینی کرد. در همین اتفاقات اخیر حدود 20 درصد کمتر و بیشتر سهم ها ریزش کردن ، که البته سهم های خوب خیلی کم ریزش داشت.

به آباد اعتماد کن ، گام به گام بازار را بهتر خواهیم شناخت و از شیرش استفاده خواهیم نمود. و من مرتب در زمینه یافتن فرصت های خوب پیشرفت داشته و اعتماد به نفسم بالا است. و البته مدام در حالا مطالعه هستم . الان هم درگیر بررسی نظرات الیوت در بازار هستم .درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 110 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 109 مهمان ها)

1. vahidm62

کلمات کلیدی این موضوع