نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2395 از 8145 نخست ... 13951895229523452385239223932394239523962397239824052445249528953395 ... آخرین
نمایش نتایج: از 23,941 به 23,950 از 81449

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 1,876 بار در 506 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط abed نمایش پست ها
    تحلیل بسیار خوبی است. شاید بتوان برای اینده استفاده کرد. اگر این تحلیل موقعی که دلار ۱۵ببالا بود را بحث میکردیم و استدلال میکردیم که این قیمت جباب زیادی داره و پایین میاید (هیجانی هم پایین میاید)میتوانستیم از نوسان شدید ارز استفاده کنیم و بفرپشیم و الان که هیجانیه و زیادی پایین امده خرید کنیم. بله دوباره قیمت سهام و دلار بالا میره و تا اخر سال حداقل بین ۱۰۵۰۰ تا ۱۲۰۰۰ قرارمیگیره. نکته مهم اینه که اندازه این تاثیر بازارها را بر یکدیگر بتوانیم حدث بزنیم و ضمنا من فکر میکنم هنوز بازار ارز دچار عدم تعادل است.
    دوستان یه سوال مگر تمام شرکتهای صادراتی محور نباید به الاجبار ارز حاصل از صادرات را در سامانه نیما بفروشندقیمت نیما هم که از ابتدا مشخص بوده و این اواخر هم افزایش یافته پس این همه هیاهو برای چیست ؟!!!!!!!! شرکتها با قیمت بازار اصلا ارتباطی ندارند. دلار بازار از 12 تومن به 10 تومن رسیده ولی دلار نیمائی همان بوده که هست . و مطمئنا تغییری در سود آوری شرکتهای معدنی وپتروشیمی حاصل نخواهد شد . بی شک قضیه چیز دیگری بجز دلار است من فکر می کنم این هیجان مربوط می شود به کسانی که تازه وارد بورس شدند و به قول قدیمی ها اومدن بورس خریدن

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید National از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    براساس نظریه یک اقتصاددن (به نظرم کوزنتسوف) وقتی یک بازار دچار عدم تعادل میشه بقیه بازارها هم متاثر خواهند شد! واقعیت اینه که علی رغم کاهش نرخ ارز، هنوز بخشی از افکار عمومی نتوانسته کاهش را باور کند حداقل دو ماه و بیشتر باید نرخ ارز در بازار آزاد تثبیت شود تا قیمتها در سایر بازارها واکنش نشان دهند از طرفی بخشی دیگر از سرمایه گذاران بر این باور هستند که رشد شاخص تا بیش از 180 هزار واحد به دلیل رشد بالای نرخ ارز اتفاق افتاده و الان با کاهش و البته تثبیت احتمالی نرخ ارز در محدوده 8تا10هزار تومان احتمالا شاخص اصلاح خواهد کرد. به نظر من چسبندگی قیمتها اجازه کاهش زیادی به کالاهای افزایش قیمت یافته نخواهد داد و از طرفی به دلیل رشد قیمتها و کاهش ارزش پول منطقی به نظر نمی رسد دلار به زیر 9 تومان بیاید! بررسی پارامترهای سیاسی و اقتصادی اعم از تحریم و کاهش فروش نفت و درامد ارزی و مسایل منطقه نشان از افزایش احتمالی ارز در آینده خواهد داد و لذا بازار سرمایه در میان مدت کماکان رو به رشد خواهد بود .
    سلام. نوشته بسیار ارزشمندی بود. تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط National نمایش پست ها
    دوستان یه سوال مگر تمام شرکتهای صادراتی محور نباید به الاجبار ارز حاصل از صادرات را در سامانه نیما بفروشندقیمت نیما هم که از ابتدا مشخص بوده و این اواخر هم افزایش یافته پس این همه هیاهو برای چیست ؟!!!!!!!! شرکتها با قیمت بازار اصلا ارتباطی ندارند. دلار بازار از 12 تومن به 10 تومن رسیده ولی دلار نیمائی همان بوده که هست . و مطمئنا تغییری در سود آوری شرکتهای معدنی وپتروشیمی حاصل نخواهد شد . بی شک قضیه چیز دیگری بجز دلار است من فکر می کنم این هیجان مربوط می شود به کسانی که تازه وارد بورس شدند و به قول قدیمی ها اومدن بورس خریدن
    سلام. همان گونه که دوستمان گفتند (در نقل قول بالا) احتمالا موضوع این بوده که مردم گمان می‌کرده‌اند به واسطه‌ی افت ارزش ریال باید قیمت همه‌چیز من‌جمله سهام رشد کند و بازار باید پی‌ بر ای بگیرد. این نگرش ربطی به صادرات محوری‌ها ندارد. در زمان رشد هم تنها صادرات محوری‌ها رشد نکردند.
    چند موضوع دیگر هم هست.

• مانند تحریم‌ها.
    • یا اینکه با کاهش ارزش ارز و زر، یک سری پول‌ها را بردند در آن بازارها.
    • یا اینکه با آن افت ناگهانی و شدیدی که داشتیم بازار ایستاده ببیند چه می‌شود. یعنی هنوز آن زهرِ چشمی که از بازار گرفته شده همراهش هست.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    براساس نظریه یک اقتصاددن (به نظرم کوزنتسوف) وقتی یک بازار دچار عدم تعادل میشه بقیه بازارها هم متاثر خواهند شد! واقعیت اینه که علی رغم کاهش نرخ ارز، هنوز بخشی از افکار عمومی نتوانسته کاهش را باور کند حداقل دو ماه و بیشتر باید نرخ ارز در بازار آزاد تثبیت شود تا قیمتها در سایر بازارها واکنش نشان دهند از طرفی بخشی دیگر از سرمایه گذاران بر این باور هستند که رشد شاخص تا بیش از 180 هزار واحد به دلیل رشد بالای نرخ ارز اتفاق افتاده و الان با کاهش و البته تثبیت احتمالی نرخ ارز در محدوده 8تا10هزار تومان احتمالا شاخص اصلاح خواهد کرد. به نظر من چسبندگی قیمتها اجازه کاهش زیادی به کالاهای افزایش قیمت یافته نخواهد داد و از طرفی به دلیل رشد قیمتها و کاهش ارزش پول منطقی به نظر نمی رسد دلار به زیر 9 تومان بیاید! بررسی پارامترهای سیاسی و اقتصادی اعم از تحریم و کاهش فروش نفت و درامد ارزی و مسایل منطقه نشان از افزایش احتمالی ارز در آینده خواهد داد و لذا بازار سرمایه در میان مدت کماکان رو به رشد خواهد بود .
    دلیل عدم کاهش قیمت در سایر بازارهای کالایی و مصرفی دو چیزه ،

اول اینکه هزینه ها افزایش پیدا کرده ، و تولید کننده ها و ارائه دهندگان خدمات برای پوشش بخشی از هزینه های اضافه شده و جبران مخارج به افزایش قیمت کالا و خدماتشون اقدام کردن !

دوم اینکه دولت در بازارهای کالایی مثل بازارهای پولی و مالی قدرت نداره ! در بازارهای پولی و مالی یا به قول برخی دوستان کاغذی !! دولت قدرت داره فقط !

مثل الان که مدعی شدن در مدت کوتاهی قیمت دلار رو کاهش دادن ! به قول بانک مرکزی اسب سرکش دلار را رام کردن !!!

شاخص سرکش !! بورس هم علاوه بر اینکه رام شد ! عمق بازار هم افزایش پیدا کرد !!!

اما در بازارهای کالایی نه ! حتی با همه این فشارها رکود ایجاد میشه اما کاهش قیمت نه چندان !

برای همینم بهش میگن رکود تورمی ! و رکودش به مراتب محسوس تر هست !

البته ابزارهایی برای کنترل بازارهای پولی و مالی وجود داره که بعد آثارش در حوزه تولید و مصرف بازارهای کالایی نمایان میشه !

اما چون تو کشور ما چهارچوبهای حاکم بر اقتصاد و نهادها و ساختارها ایراد داره و از این ابزارها و پارامترها به درستی برای تنظیم شرایط اقتصادی استفاده نمیشه !

نوعی افراط و تفریط مشاهده میشه !

در شرایط فعلی به نظر میاد دولت تلاش میکنه با فشار مصنوعی به بازارهای پولی و مالی، به بازارهای کالایی و مصرفی سر و سامان بده !

درحالیکه عملا نوعی تخریب داره رقم میخوره در بازارها !

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

متاسفانه متاسفانه با کمال تاسف معتقدم کاهش قیمت دلار گذرا هستش و دلار دیر یا زود و ممکنه در فاصله کمتر از 6 ماه مجددا رشد کنه به متن زیر که از خبرگزاری برداشت شده توجه فرمایید:

هادی قوامی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به اینکه اثرات خروج آمریکا از برجام را در مهمترین منبع درآمدی بودجه سال آینده می بینیم، افزود: باید منابع جایگزین را برای جبران کاهش یک میلیون بشکه صادرات نفتی پیدا و در آمدها را متنوع کنیم .وی ادامه داد : راهکار این موضوع سال ها پیش در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده بود اما متاسفانه اقدامات لازم را برای آمادگی روزهای سخت انجام ندادیم.قوامی افزود: باید هزینه ها را کاهش دهیم و مدیریت بودجه در سال 1398 می تواند شاخص مهمی برای کارایی و یا ناکارایی دولت باشد.عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی باید هر سال سهم صندوق توسعه ملی را افزایش دهیم تا وابستگی بودجه دولت به نفت را قطع کنیم و نباید به بهانه کاهش درآمدهای نفتی، سهم این صندوق را کاهش دهیم.وی با بیان اینکه حساب ذخیره ارزی کشورمان 170 میلیارد دلار عملکرد داشت، افزود: دولت از این مبلغ، 150 میلیارد دلار را در طی بودجه های مختلف برداشت کرده است و 20 میلیارد باقیمانده هم به طرح های زاینده اختصاص داده نمی شود.قوامی گفت: عملکرد صندوق توسعه ملی مناسب نیست و با اهداف صندوق در تضاد است .وی با بیان اینکه 62 درصد نقدینگی کشور یعنی یک میلیون و 750 هزار میلیارد تومان در استان تهران است، افزود: این مبلغ زایشی دارد که جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.قوامی اضافه کرد: از ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تاکنون بیش از 340 هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت شد.عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها قرار بود 20 درصد از منابع حاصل از این هدفمندی به بودجه دولت کمک کند در حالی که 25 درصد از مبلغ فوق از بودجه عمومی پرداخت شد.وی افزود: ما به ازای پرداخت این مبلغ یارانه مشخص نیست و فاصله طبقاتی و ضریب جینی کاهش پیدا نکرد.قوامی ادامه داد: اگر منابع هدفمندی یارانه ها را صرف گسترش شبکه ریلی کشور می کردیم هزینه حمل و نقل به یک سوم و مصرف گازوئیل از 30 میلیارد لیتر در سال به 15 میلیارد لیتر کاهش می یافت.وی درباره واگذاری اموال و طرح های عمرانی مازاد دولت گفت: بسیاری از طرح های عمرانی به دارایی های به گل نشسته تبدیل شده است که بخش خصوصی خواهان این طرح ها نیستند.قوامی افزود: باید در واگذاری آن تخفیفاتی داده شود و این موضوع می تواند برای دولت منبع درآمد ایجاد کند و دولت را کوچک کند بانک ها هم اموال مازاد دارند که رقیب سرمایه گذار و کارآفرینی واقعی شدند.وی با انتقاد از انتشار بی رویه اوراق از سوی دولت گفت: بدهی دولت به پیمانکاران زیاد شده است و این موضوع پیمانکاران را دچار آسیب کرده است.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بر اساس این مصاحبه دولت منابع ارزی صندوق توسعه را خرج کرده و ارز قابل توجهی نداره.
    صادرات نفت هم متاسفانه تقریبا داره نصف میشه این یعنی اینکه درآمد دولت داره نصف میشه حداقل 30 درصد هم تورم داریم سال آینده آیا واقعا دولت میتونه دلار را زیر 14 تومن نگهداره؟
    اصلا دلاری در صندوق باقی مانده که بتونه تزریق کنه؟
    الان یک جو سنگین درست شده از طرفی مردم که مقدار زیادی ارز دارند در حال فروش ارز هستند از طرفی حواله های واردات تقریبا یا متوقف شده یا خیلی کند و آهسته شدند و رکود حاکم در بازار هم کمک کرده به کاهش تقاضای دلار.
    من به یه پاساژ رفته بودم صاحب مغازه می گفت فعلا لباس وارد نمی کنم شاید ارز ارزونتر بشه و من بتونم ارزونتر وارد کنم.این عامل هم به نوبه خودش در کاهش تقاضا موثره.
    ولی به نظرم تمام دیوار ظاهرا بتنی کاهش دلار به زودی فرو خواهد ریخت.به این دلیل که اولین فرصتی که دولت نتونه ارز را کنترل کنه تمام فاکتورهایی که تا امروز به کاهش تقاضا و ارزانی دلار کمک کرده اند خودشون میشن عامل افزایش تقاضا و رشد دلار .
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    پس متاسفانه آینده دلار را من روشن نمی بینم و پول ملی مجددا سقوط خواهد کرد متاسفانه.

Honesty is the best policy

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

متاسفانه متاسفانه با کمال تاسف معتقدم کاهش قیمت دلار گذرا هستش و دلار دیر یا زود و ممکنه در فاصله کمتر از 6 ماه مجددا رشد کنه به متن زیر که از خبرگزاری برداشت شده توجه فرمایید:

هادی قوامی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به اینکه اثرات خروج آمریکا از برجام را در مهمترین منبع درآمدی بودجه سال آینده می بینیم، افزود: باید منابع جایگزین را برای جبران کاهش یک میلیون بشکه صادرات نفتی پیدا و در آمدها را متنوع کنیم .وی ادامه داد : راهکار این موضوع سال ها پیش در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده بود اما متاسفانه اقدامات لازم را برای آمادگی روزهای سخت انجام ندادیم.قوامی افزود: باید هزینه ها را کاهش دهیم و مدیریت بودجه در سال 1398 می تواند شاخص مهمی برای کارایی و یا ناکارایی دولت باشد.عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی باید هر سال سهم صندوق توسعه ملی را افزایش دهیم تا وابستگی بودجه دولت به نفت را قطع کنیم و نباید به بهانه کاهش درآمدهای نفتی، سهم این صندوق را کاهش دهیم.وی با بیان اینکه حساب ذخیره ارزی کشورمان 170 میلیارد دلار عملکرد داشت، افزود: دولت از این مبلغ، 150 میلیارد دلار را در طی بودجه های مختلف برداشت کرده است و 20 میلیارد باقیمانده هم به طرح های زاینده اختصاص داده نمی شود.قوامی گفت: عملکرد صندوق توسعه ملی مناسب نیست و با اهداف صندوق در تضاد است .وی با بیان اینکه 62 درصد نقدینگی کشور یعنی یک میلیون و 750 هزار میلیارد تومان در استان تهران است، افزود: این مبلغ زایشی دارد که جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.قوامی اضافه کرد: از ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تاکنون بیش از 340 هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت شد.عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها قرار بود 20 درصد از منابع حاصل از این هدفمندی به بودجه دولت کمک کند در حالی که 25 درصد از مبلغ فوق از بودجه عمومی پرداخت شد.وی افزود: ما به ازای پرداخت این مبلغ یارانه مشخص نیست و فاصله طبقاتی و ضریب جینی کاهش پیدا نکرد.قوامی ادامه داد: اگر منابع هدفمندی یارانه ها را صرف گسترش شبکه ریلی کشور می کردیم هزینه حمل و نقل به یک سوم و مصرف گازوئیل از 30 میلیارد لیتر در سال به 15 میلیارد لیتر کاهش می یافت.وی درباره واگذاری اموال و طرح های عمرانی مازاد دولت گفت: بسیاری از طرح های عمرانی به دارایی های به گل نشسته تبدیل شده است که بخش خصوصی خواهان این طرح ها نیستند.قوامی افزود: باید در واگذاری آن تخفیفاتی داده شود و این موضوع می تواند برای دولت منبع درآمد ایجاد کند و دولت را کوچک کند بانک ها هم اموال مازاد دارند که رقیب سرمایه گذار و کارآفرینی واقعی شدند.وی با انتقاد از انتشار بی رویه اوراق از سوی دولت گفت: بدهی دولت به پیمانکاران زیاد شده است و این موضوع پیمانکاران را دچار آسیب کرده است.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بر اساس این مصاحبه دولت منابع ارزی صندوق توسعه را خرج کرده و ارز قابل توجهی نداره.
    صادرات نفت هم متاسفانه تقریبا داره نصف میشه این یعنی اینکه درآمد دولت داره نصف میشه حداقل 30 درصد هم تورم داریم سال آینده آیا واقعا دولت میتونه دلار را زیر 14 تومن نگهداره؟
    اصلا دلاری در صندوق باقی مانده که بتونه تزریق کنه؟
    الان یک جو سنگین درست شده از طرفی مردم که مقدار زیادی ارز دارند در حال فروش ارز هستند از طرفی حواله های واردات تقریبا یا متوقف شده یا خیلی کند و آهسته شدند و رکود حاکم در بازار هم کمک کرده به کاهش تقاضای دلار.
    من به یه پاساژ رفته بودم صاحب مغازه می گفت فعلا لباس وارد نمی کنم شاید ارز ارزونتر بشه و من بتونم ارزونتر وارد کنم.این عامل هم به نوبه خودش در کاهش تقاضا موثره.
    ولی به نظرم تمام دیوار ظاهرا بتنی کاهش دلار به زودی فرو خواهد ریخت.به این دلیل که اولین فرصتی که دولت نتونه ارز را کنترل کنه تمام فاکتورهایی که تا امروز به کاهش تقاضا و ارزانی دلار کمک کرده اند خودشون میشن عامل افزایش تقاضا و رشد دلار .
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    پس متاسفانه آینده دلار را من روشن نمی بینم و پول ملی مجددا سقوط خواهد کرد متاسفانه.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

ظاهرا دولت درخواستهایی برای برداشت از صندوق توسعه داشته اخیرا که با مخالفت رهبری هم مواجه شده !

یا به قول شما شاید دیگه چیزی توش نمونده !

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

حتما مقداری ذخیره دارند ولی احتمالا این ذخیره برای روزهای سخت تر از امروز یعنی سال 98 باقی مانده.
    خودشون هم میدونن سال 98 سال بسیار سختیه متاسفانه.
    دیگه اینکه بخان ارز زیادی و با حجم بالا در بازار تزریق کنن از این خبرا نیست.
    اینا یه بار تا تونستند طلا به مردم فروختند و ذخیره طلای کشور را از بین بردند حالا اگه عقل داشته باشن همین چند دلار در صنوق را صرفر کنترل دلار نخواهند کرد .
    متاسفانه دلار مجددا به زندگی ایرانی ها شبیخون خواهد زد.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

کار دلار تمام است .....
    دلار یک موج 3 بزرگ را تمام کرده و وارد کارکشن شده است ....
    در طی اصلاح ریز موج مثبت هم خواهد داشت .....

ظاهرا دولت مقدار زیادی دلار در بالاتر از 15 هزار تومان داده دست دلال و بقال .....

فعلا که دلار خانه ها داره بر می گرده به صندوق دولت با حداقل 50 درصد قیمت کمتر .......

قیمت دلار حدود 8 تا 11 تثبیت و در نوسان خواهد بود ....

دولت پس از تثبیت نرخ دلار جراحی حذف یارانه سوخت را کلید خواهد زد .....
    ویرایش توسط Abad : 2018/12/17 در ساعت 23:21
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ایشالا که دلار روز به روز کمتر بشه که مردم بتونن زندگی راحتی داشته باشن.
    تحلیل تکنیال دلار در ایران با وجود حجم زیاد عوامل بنیادی غیر ممکنه.
    اگر تحلیل شما درست باشه ما کف دلار سال 97 را به نظرم 11 تومن باید ببینیم و کف دلار سال 98 حدود 14 تومن متاسفانه ارقام خیلی تاسف بار هستند.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    ایشالا که دلار روز به روز کمتر بشه که مردم بتونن زندگی راحتی داشته باشن.
    تحلیل تکنیال دلار در ایران با وجود حجم زیاد عوامل بنیادی غیر ممکنه.
    اگر تحلیل شما درست باشه ما کف دلار سال 97 را به نظرم 11 تومن باید ببینیم و کف دلار سال 98 حدود 14 تومن متاسفانه ارقام خیلی تاسف بار هستند.
    با سلام هر نظری برای اینده احتمالی است و ممکنه خطا داشته باشه اما شما نگاهی به تحلیل اونس که حدود 9 ماه پیش داشتم بیندازید و اخیرا هم آن را یاد آوری کردم، آن نظر لایک زیادی ندارد ( احتمالا اکثرا با آن مخالف بودن ) بد نیست نظرات دیگران را هم مطالعه کنید ، در همان موقع بهترین تکنیکالیست آقای ..... ( که البته من برای نظرات ایشان احترام قایلم و از نظرات ایشان استفاده و تشکر می کنم ) در کانالش تحلیل اونس را زد و اخیرا اشاره کرد که توقع این میزان اصلاح را در اونس نداشته است .
    درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 97 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 96 مهمان ها)

1. Senator1989

کلمات کلیدی این موضوع