نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3794 از 8125 نخست ... 27943294369437443784379137923793379437953796379738043844389442944794 ... آخرین
نمایش نتایج: از 37,931 به 37,940 از 81249

موضوع: جــــو بــــازار

Banned
    تشکر شده 281 بار در 72 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

سلام استاد

تو را به خدا شما جدی میگین!؟ واقعآ دلار گارد صعودی گرفته؟ پس چرا اینجا اساتیدی دیگر دم از دلار 8000 تومانی میزنند؟ گه گیجه گرفتم به خدا دلار 24000 تومانی کجا و دلار 8000 تومانی کجا؟ کسی نیست کمی راهنمائیم کنه؟ دلار 8000 تومانی به قول اساتید اینجا الآن سه شبه خواب و خوراک را ازم گرفته و هر شب دارم کابوسش را میبینم. دوستان من را لطفآ راهنمایی کنید؟ از همه شما ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط عطارد نمایش پست ها
    دلار گارد صعودی گرفته.درآستانه 24000

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هندوکش نمایش پست ها
    سلام استاد

تو را به خدا شما جدی میگین!؟ واقعآ دلار گارد صعودی گرفته؟ پس چرا اینجا اساتیدی دیگر دم از دلار 8000 تومانی میزنند؟ گه گیجه گرفتم به خدا دلار 24000 تومانی کجا و دلار 8000 تومانی کجا؟ کسی نیست کمی راهنمائیم کنه؟ دلار 8000 تومانی به قول اساتید اینجا الآن سه شبه خواب و خوراک را ازم گرفته و هر شب دارم کابوسش را میبینم. دوستان من را لطفآ راهنمایی کنید؟ از همه شما ممنونم
    سکه از 16 تومن اومده 11 تومن، دلار از 33 تومن به 23 تومن! گارد صعودی گرفته بنظرت؟

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 281 بار در 72 ارسال

سلام استاد

من به خدا هیچی از گارد مارد سرم نمیشه ولی بلاخره مانده ام حرف چه کسی و کدام استاد را اینجا ملاک و معیار تصمیم گیری خودم قرار بدهم؟ شما بگو دلار واقعآ گارد 8000تومان را گرفته یا گارد 24000 تومان؟ تمام دار و ندارم توی این بازار جلو چشمهام دود شد رفت زندگی من و خونواده ام همین الآنش روی هواست اینها همه به کنار کابوس دلار 8000 تومانی چند شبه ولم نمیکنه آخه یلانسب شما من چه گهی خوردم تو زندگیم که وارد این قمارخونه سیار و بی نام و نشان شدم؟ صد رحمت به کازینو لاس وگاس شما تو را به خدایی که میپرستی و یا نمیپرستی بهم بگو آیا دلار قراره 8000 تومن بشه؟ اصلآ گور بابای دار و ندارم دارم دیونه میشم از این عدد 8000 تومان لطفآ من را راهنمائیم کنید و ثوابش را ببرید؟ ممنونم ازت

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    سکه از 16 تومن اومده 11 تومن، دلار از 33 تومن به 23 تومن! گارد صعودی گرفته بنظرت؟

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

دلار تهران حدود 235،000

سکه 106،630,000

آبشده 46,290,000

طلای 18عیار 10,691,000

انس 1،856

کارگزاری بانک صنعت و معدن
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اصلا معلوم نیست در چه فضایی و با چه ظرز فکری زندگی میکنی

قیمت دلار از 22 هزار تومان رسیده به 23500 تومان این رشدو صعود قیمت دلار نیست بش چیه

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

سلام استاد

جواب این سوال رو کسی بدونه بارشو بسته!

هر دو حالت را در نظر بگیرید ! الان (همین لحظه) دلار بالای 20 تومن هست ، یعنی قالب توده مردم ایمان دارن که دلار به 8 و 11 و 15 نمیرسه ! (منتها ته دلشون یک ترس هایی هست!)

ما هم قاطی همین مردم زندگی می کنیم دیگه ، یعنی دلار بشه 8 تومن برای همه میشه 8 تومن ، همه به یک نسبت فقیرتر میشیم ، دلار بشه 30 تومن همه به یک نسبت ثروتمند تر میشیم.

حالا اگر کسی خلاف حرکت توده وار حرکت کنه ، قطعا نخبه اس (حتی رانت باشه !) نخبه ها هم که خواه و ناخواه به ثروتشون افزوده میشه (تورم باشه نباشه) ، پس استرس نداشته باشین ، قطعا قرار باشه بفنا بریم (از همین الان بفنا رفتیم) × کار از کار گذشته دیگه ×
    =====================

الان فقط میشه مطالبه گری کرد که شرکتی که سهامدارش هسین سوده بشه با وضع قوانین تولید محور و جلوگیری از دلال بازی و نزول خوری.

دوستانی هم که مخالفن ،می خوان سپرده گذاری کنن ، سود خودشونو از بورس گرفتن و خارج شدن. شما که سهامدار هسی باید از حق خودت دفاع کنی!

وقتی ریال دستتون بود ، سود سپرده 8 درصد بوده ، وقتی سهام را فروختن بهتون سود سپرده را بردن بالا ! باید به این اعتراض کرد.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام استاد

من به خدا هیچی از گارد مارد سرم نمیشه ولی بلاخره مانده ام حرف چه کسی و کدام استاد را اینجا ملاک و معیار تصمیم گیری خودم قرار بدهم؟ شما بگو دلار واقعآ گارد 8000تومان را گرفته یا گارد 24000 تومان؟ تمام دار و ندارم توی این بازار جلو چشمهام دود شد رفت زندگی من و خونواده ام همین الآنش روی هواست اینها همه به کنار کابوس دلار 8000 تومانی چند شبه ولم نمیکنه آخه یلانسب شما من چه گهی خوردم تو زندگیم که وارد این قمارخونه سیار و بی نام و نشان شدم؟ صد رحمت به کازینو لاس وگاس شما تو را به خدایی که میپرستی و یا نمیپرستی بهم بگو آیا دلار قراره 8000 تومن بشه؟ اصلآ گور بابای دار و ندارم دارم دیونه میشم از این عدد 8000 تومان لطفآ من را راهنمائیم کنید و ثوابش را ببرید؟ ممنونم ازت
    اول بدون که این تجربه شما رو هممون داشتیم و داریم اینجا همه همچنان شاگرد بازار هستن، بعد مهمترین چیز حفظ آرامشه حتی با کمک گرفتن ار قرص های آرام بخش در کوتاه مدت.
    در نهایت کمکی از دست کسی بر نمیاد تقریبا هممون آینده برامون واضح نیست نمیشه گفت دلار بالا میره یا پایین چون بستگی به چیزهایی داره که از دایره تشخیص و پیش بینی ما خارجه.

من شخصا فقط یک چیزی رو اطمینان دارم اگه توافق بشه دلار تا 15 تومن پایین میاد، بعد از توافق احتمالی اگه سود بانکی توسط بانک مرکزی کاهش معنی دار پیدا نکنه بازار سقوط بیشتری هم تجربه میکنه حتی تا مرز 700 هزار واحد. میبینی همش اما و اگر هست. اینا دست ما نیست ولی اونی که فکر میکنه با توافق دلار نمیتونه زیر 20 بیاد اون دیگه اشتباه محاسباتش هست و ضرر یه جورایی حقشه.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    اصلا معلوم نیست در چه فضایی و با چه ظرز فکری زندگی میکنی

قیمت دلار از 22 هزار تومان رسیده به 23500 تومان این رشدو صعود قیمت دلار نیست بش چیه
    الان شاخص تو 4 روز اخیر رشد کرد گارد صعودی گرفته به نظرت؟ امروز شاخض مثبت بود گارد صعودی داشتیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    جواب این سوال رو کسی بدونه بارشو بسته!

هر دو حالت را در نظر بگیرید ! الان (همین لحظه) دلار بالای 20 تومن هست ، یعنی قالب توده مردم ایمان دارن که دلار به 8 و 11 و 15 نمیرسه ! (منتها ته دلشون یک ترس هایی هست!)

ما هم قاطی همین مردم زندگی می کنیم دیگه ، یعنی دلار بشه 8 تومن برای همه میشه 8 تومن ، همه به یک نسبت فقیرتر میشیم ، دلار بشه 30 تومن همه به یک نسبت ثروتمند تر میشیم.

حالا اگر کسی خلاف حرکت توده وار حرکت کنه ، قطعا نخبه اس (حتی رانت باشه !) نخبه ها هم که خواه و ناخواه به ثروتشون افزوده میشه (تورم باشه نباشه) ، پس استرس نداشته باشین ، قطعا قرار باشه بفنا بریم (از همین الان بفنا رفتیم) × کار از کار گذشته دیگه ×
    =====================

الان فقط میشه مطالبه گری کرد که شرکتی که سهامدارش هسین سوده بشه با وضع قوانین تولید محور و جلوگیری از دلال بازی و نزول خوری.

دوستانی هم که مخالفن ،می خوان سپرده گذاری کنن ، سود خودشونو از بورس گرفتن و خارج شدن. شما که سهامدار هسی باید از حق خودت دفاع کنی!

وقتی ریال دستتون بود ، سود سپرده 8 درصد بوده ، وقتی سهام را فروختن بهتون سود سپرده را بردن بالا ! باید به این اعتراض کرد.

البته دلار بشه 8 تومن منطقا هممون ثروتمند تر میشیم نه فقیر تر.
    باید دید منظورتون از هممون چیه؟ همه مردم ایران یا همه اونها که دلار یا سهام دارن

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

الان شاخص تو 4 روز اخیر رشد کرد گارد صعودی گرفته به نظرت؟ امروز شاخض مثبت بود گارد صعودی داشتیم؟

اگر شاخص قلابی از 3 روز پیش صعود نکرده بود تو میتوانستی 10 درصد سود بگیری
    پس شاخص قلابی صعودی بوده که بعضی از سهم ها توانستند 15 درصد رشد قیمتی داشته باشند

با این شرایط مبهمی که داره پیش میره بابت برجام سرابی دوباره قیمت دلار میره برای 25 هزار تومان این میشه صعود قیمت دلار از 22 الی 25 هزار تومان

حالا تو میخواهی برای خودت یک دیدگاهی فضایی درست کنی که فقط به درد خودت بخوره آن یک موردی جدا میباشد

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

البته دلار بشه 8 تومن منطقا هممون ثروتمند تر میشیم نه فقیر تر.
    باید دید منظورتون از هممون چیه؟ همه مردم ایران یا همه اونها که دلار یا سهام دارن
    فروم بورسی هست قطعا منظور همه سهامدار ها هست ،

شما هم نقد هسی ، حق کامنت نداری فقط می تونید الان کامنت ها رو بخونید سهم خوب انتخاب کنید بخرید ،
    بعد مجددا کامنت بذارین

اس ام اس اومده خرید و فروش فیش حج ، بعد انتظار داریم مملکت پیشرفت کنه و تولید رونق بگیره. دارم به ازاد سازی سهام عدالت فکر می کنم ، کی قراره دریای سهام عدالت را جمع کنه ، حتی به قیمت 500 تومن هم خودش دریایی هست

فکر کنم خیلی بیشتر از چیزی که انتظار دارم بفنا میرم.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 88 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 88 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع