نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 4144 از 8125 نخست ... 31443644404440944134414141424143414441454146414741544194424446445144 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41,431 به 41,440 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو عادی
    تشکر شده 169 بار در 48 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    تا زمانیکه اینطور فکر میکنید ! که خانه و یارانه و سهام دادن به ملت ! یعنی فروپاشی اقتصاد ! به جایی نخواهید رسید !

امثال روحانی رو خیلی راحت نظام به شما غالب کرده ! و بازهم میکند !!

به شما فهمانده اند که جهان سومی چه به این چیزها ! جهان سومی باید کارگری کند برای جهان اول !

مسکن و یارانه و سهام برای جهان سومی نیست !!!

هرکس هم بده خیانت کرده ! و اقتصاد نمیفهد ! چون اقتصاد یعنی ثروت برای طبقه افرادی خاص !! بقیه هم به درک !

عملا اجرای طراح هاش درست نبود . دو تا موردش که در مورد خودم اتفاق افتاد...ما با یه حقوق خیلی معمولی بخاطر ثبت نام دو پراید،!!!! که یکیش رو هم بعد تحویل فروخته بودیم.. یارانه مون چند ساله قطع شده...در حالیکه اطرافیانی دارم که از خود دولت حقوق بالای 17 میلیون میگیرن یا حتا طلا فروشن و هنوز یارانه میگیرن
    در مورد مسکن مهر خودم ثبت نام کردن و تا الان حدود 40 تومن پول دادم و هنوز تحویل داده نشده..... اگه با پولم هرکاری کرده بودم ارزشش بیشتر بود...زمینی که مجانی از دولت گرفتن رو کلی دزدی کردن توش.........و چون ارزش پولم از دست رفته پس گرفتنش فایده ای نداره و مجبور شدم این همه سال صبر کنم ببینم تحویل میدن یا نه

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Rubi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

پالایش و بانکها کمی جون گرفتند حالا نوبت خودرو یی هاست!

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,267 بار در 2,302 ارسال

ماشالا! فروش اوراق تا این لحظه رسید به ۱۰۸۰۰ میلیارد تومن

صفوف فروش ۵۵۰۰ میلیارد

یه مقدار وضع تقاضا بهتر شده اتیش نزنید به مالتان

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,098 بار در 1,006 ارسال

بالا رفتن دارا یکم و پالایش یعنی بقیه بازار هم همین امروز بالا می رود.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,142 بار در 965 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    همه اینهایی که گفتید 100 برابرش کنید درست است !! اما احمدی نژاد یک خصلت دارد که بقیه سیاستمداران ریاکار حتی بوش هم به مشامشون نخورده! جرات وجسارت نقد قدرت!!! اون قداستهایی را شکست که اگر اون نبود تا 100 سال دیگه کسی جرات نداشت تو خلوت خودش هم بهش فکر کند!
    من در دوره احمدی نژاد پست مدیریتی ام را از دست دادم ! اما الان که با بقیه مقایسه می کنم حداقل همین یک ویژگی اش اون را چندین پله بالاتر از بقیه قرار می دهد. احمدی نژاد هزار و یک عیب داشت ولی سد شکن شد در انتقاد از صاحبان قدرت!
    فرض کنیم حرف شما درست !

احمدی تژاد مسکن داد به مردم ! نتیجه اون مسکن دادن شد تورم !! که البته همینم غلطه ! ولی فرض کنیم درست !!

روحانی همین مسکن را نساخت ! و به مردم نداد ! نتیجه چه شد؟؟؟

آیا تورم کمتری ایجاد شد؟؟؟ یا بدتر شد؟؟؟

آیا قیمت مسکن کاهش پیدا کرد ؟؟. یا بدتر شد؟؟؟

یک نفهمی بنام لاریجانی گفت تورم 40% بخاطر مسکن مهر بوده !!! بقیه هم افتادن پشت سرش !!

8 سال دولت روحانی و آخوندی افتخارشان اینه که حتی یک مسکن نساختن ! قیمت مسکن 10 برابر شد !!

البته همه میدانیم کسی که نخواهد بفهمد ! با پتک هم بزنن تو مغزش ! نخواهد فهمید !! این هم واکسنی هست که نظام به بخشی از جامعه تزریق کرده ! چپ و راستش هم فرقی نداره !!
    خوشبختانه اقتصاد دو دو تا چهار تا است
    علم آمار و عدد و رقم است
    همه این آقایان که دولت را در اختیار داشته اند از احمدی نژاد روحانی خاتمی رفسنجانی خامنه ای موسوی تا هویدا و علم و زاهدی و مصدق و ....
    عملکرد همه مشخص است چه خوبه کسی که دفاع میکنه درآمد کشور ، درآمد سرانه هر ایرانی و فاکتورهای رشد اقتصادی رو هم عنوان کنه تا لااقل از بهترین و موفقترین دفاع کنیم
    والا تاثیر علاقه شخصی به افراد نتیجه درستی رو در بر نداره خصوصا اینکه بعضی هاشون کاریزمای عوام پسند هم دارن

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Elcid از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

فرض کنیم حرف شما درست !

احمدی تژاد مسکن داد به مردم ! نتیجه اون مسکن دادن شد تورم !! که البته همینم غلطه ! ولی فرض کنیم درست !!

روحانی همین مسکن را نساخت ! و به مردم نداد ! نتیجه چه شد؟؟؟

آیا تورم کمتری ایجاد شد؟؟؟ یا بدتر شد؟؟؟

آیا قیمت مسکن کاهش پیدا کرد ؟؟. یا بدتر شد؟؟؟

یک نفهمی بنام لاریجانی گفت تورم 40% بخاطر مسکن مهر بوده !!! بقیه هم افتادن پشت سرش !!

8 سال دولت روحانی و آخوندی افتخارشان اینه که حتی یک مسکن نساختن ! قیمت مسکن 10 برابر شد !!

البته همه میدانیم کسی که نخواهد بفهمد ! با پتک هم بزنن تو مغزش ! نخواهد فهمید !! این هم واکسنی هست که نظام به بخشی از جامعه تزریق کرده ! چپ و راستش هم فرقی نداره !!
    شما قیمه‌ها رو می‌ریزی تو ماست‌ها و از مقایسۀ «خاتمی - احمدی‌نژاد» می‌آی تو دولت روحانی!

قضیه خــیلی ساده‌تر از این حرف‌هاست. احمدی‌نژاد به عنوان پوپولیستیِ لمپن‌مآب، کارهایی کرد به ظاهر زیبا. گفت خونه و سهام و پول و... می‌دم. واقعا هم داد. محبوب هم شد. چرا نشه؟ الان یه نفر بیاد بگه ماهی 200 گرم گوشت چرخ‌کرده بهتون می‌دم می‌تونه بشه رئیس‌جمهور بعدی. اما سوالم رو تکرار می‌کنم با چه قیمتی؟ چاپ پول؟ ایجاد تورم غیر طبیعی؟ خلق موقعیت‌های فاسد اقتصادی و رانت‌های کمرشکن؟ بدهکاری‌های افسانه‌ای؟ از بین بردن طبقۀ متوسط شهری که ستون هر جامعه‌ای هست؟ بدبخت کردن همون قشری که قرار بود چیزی تو جیبش بره ولی چند برابرش از جیبش خارج شد؟ همون سهام عدالت رو می‌گم به چشم دارم می‌بینم کارخونه‌دارش می‌گیره، کارگرش نه. یارانه هم موارد متعدد همین بوده. حالا تاوانش رو کی پس داد؟ خود مردم و البته روحانیِ خدا تو سر زده. با اون وضع تحریم و [عدم] فروش نفت، باید می‌اومد هزار و یک گند و کثافت‌کاری قبلی رو هم جمع می‌کرد. از همین مسکن مهر گرفته تا صاف کردن بدهکاری موسسه‌های اعتباری (شاهکار دولت پاک‌دستان) و... حالا اینکه از شانس این بدبخت، یک حروم‌زاده‌ای اون‌ور دنیا پیدا شد که اومد برجام رو پاره کرد و از طرفی خود دولت هم لیاقت مدیریت بهتر رو نداشت (دفاعی از عملکردش ندارم ولی در مقام مقایسه یعنی با در نظر گرفتن داشته‌ها قطعا بهتر از احمدی‌نژاد کار کرده و 1% تردیدی در این موضوع نیست) وضع شد اینی که الان هستیم. من می‌گم شما نیا دورۀ احمدی‌نژاد رو با الان مقایسه کن. آخه این چه مقایسه‌ایه. بی‌تردید اگر بر حسب اتفاق 1396-1400 به جای حسن، محمود سرکار بود همین دلار 25 تومان فعلی بالای 65 هزار تومان می‌بود. خب، البته این برای خیلی‌ها، از جمله بورسی‌ها، بهتر می‌شد و این خود بحث دیگری‌ست... مجدد تاکید می‌کنم بحث دفاع از دولت به خصوصی نیست. بحث فراموشی تاریخی ماست و اینکه در مقام «مقایسه» جانب انصاف رو رعایت نمی‌کنیم.

ویرایش:

فرض کنیم احمدی نژاد به مردم گفت خس و خاشاک ! به قول شما !!! که نگفت !! اما فرض گفته !!
    خداحافظ

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 170 بار در 66 ارسال

با ۶ درصد نوسان مثبت هیچ سهمی نمیتونه صف خرید باقی بمونه. به چه زبونی به این مسئولین نفهم بورس باید گفت که نوسان مثبت هم باید ۲ درصد باشه. مردم فقط به صف نگاه می کنند. اگر نوسان مثبت هم ۲ درصد بود الان سی چهل درصد بازار صف خرید بود و ترس بازار میریخت.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mossafer از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Bourse-Plan نمایش پست ها
    شما قیمه‌ها رو می‌ریزی تو ماست‌ها و از مقایسۀ «خاتمی - احمدی‌نژاد» می‌آی تو دولت روحانی!

قضیه خــیلی ساده‌تر از این حرف‌هاست. احمدی‌نژاد به عنوان پوپولیستیِ لمپن‌مآب، کارهایی کرد به ظاهر زیبا. گفت خونه و سهام و پول و... می‌دم. واقعا هم داد. محبوب هم شد. چرا نشه؟ الان یه نفر بیاد بگه ماهی 200 گرم گوشت چرخ‌کرده بهتون می‌دم می‌تونه بشه رئیس‌جمهور بعدی. اما سوالم رو تکرار می‌کنم با چه قیمتی؟ چاپ پول؟ ایجاد تورم غیر طبیعی؟ خلق موقعیت‌های فاسد اقتصادی و رانت‌های کمرشکن؟ بدهکاری‌های افسانه‌ای؟ از بین بردن طبقۀ متوسط شهری که ستون هر جامعه‌ای هست؟ بدبخت کردن همون قشری که قرار بود چیزی تو جیبش بره ولی چند برابرش از جیبش خارج شد؟ همون سهام عدالت رو می‌گم به چشم دارم می‌بینم کارخونه‌دارش می‌گیره، کارگرش نه. یارانه هم موارد متعدد همین بوده. حالا تاوانش رو کی پس داد؟ خود مردم و البته روحانیِ خدا تو سر زده. با اون وضع تحریم و [عدم] فروش نفت، باید می‌اومد هزار و یک گند و کثافت‌کاری قبلی رو هم جمع می‌کرد. از همین مسکن مهر گرفته تا صاف کردن بدهکاری موسسه‌های اعتباری (شاهکار دولت پاک‌دستان) و... حالا اینکه از شانس این بدبخت، یک حروم‌زاده‌ای اون‌ور دنیا پیدا شد که اومد برجام رو پاره کرد و از طرفی خود دولت هم لیاقت مدیریت بهتر رو نداشت (دفاعی از عملکردش ندارم ولی در مقام مقایسه یعنی با در نظر گرفتن داشته‌ها قطعا بهتر از احمدی‌نژاد کار کرده و 1% تردیدی در این موضوع نیست) وضع شد اینی که الان هستیم. من می‌گم شما نیا دورۀ احمدی‌نژاد رو با الان مقایسه کن. آخه این چه مقایسه‌ایه. بی‌تردید اگر بر حسب اتفاق 1396-1400 به جای حسن، محمود سرکار بود همین دلار 25 تومان فعلی بالای 65 هزار تومان می‌بود. خب، البته این برای خیلی‌ها، از جمله بورسی‌ها، بهتر می‌شد و این خود بحث دیگری‌ست... مجدد تاکید می‌کنم بحث دفاع از دولت به خصوصی نیست. بحث فراموشی تاریخی ماست و اینکه در مقام «مقایسه» جانب انصاف رو رعایت نمی‌کنیم.

ویرایش:

خداحافظ
    جای دوری نمیرم، سال 96 اخرین انتخابات ؟ امثال شما میگفتن رییسی بیاد دلار 30-40 هزار تومان میشه !! به روحانی رای بدید !!!

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

جای دوری نمیرم، سال 96 اخرین انتخابات ؟ امثال شما میگفتن رییسی بیاد دلار 30-40 هزار تومان میشه !! به روحانی رای بدید !!!
    شما جانب انصاف رو رعایت نمی‌کنی و با لج‌بازی وضعیت اقتصاد رو «در خلاء» می‌سنجی. خیلی واضحه که سال 96 برجامی در کار بود و واضح‌تره که بعدش چی شد. البته یکی از خوشحالی‌های من اینه که به زودی - از 1400 به بعد - مثلث اصولگرایان تکمیل می‌شه و بعدش می‌تونیم نظاره‌گر باشیم بماند که از شانس این جناح، همیشه «دوران خوش» نصیب‌شون می‌شه: بایدن، نفتی که داره مجدد به بالا میل می‌کنه، برداشته شدن تحریم‌ها، ساپورت حکومت و...

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

اوراق را ببین چه کولاکی کرده امروز . قرض بگیرید از جیب مردم تا ببینیم چی میشه
    جنگ های جهانی تداعی میشه که دولت ها به چنین روزهائی می افتادند که شماها با این سیاست های ضد مردمی تون این کشور را به حال و روز جنگ های جهانی انداختید

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 154 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 154 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع