نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3382 از 8125 نخست ... 23822882328233323372337933803381338233833384338533923432348238824382 ... آخرین
نمایش نتایج: از 33,811 به 33,820 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    من باقدرت میگم شاخص ۵۰۰هزارو حداقل خواهد دید فقط اون موقع غیبتون نزنه اینو میارم بالا در روزی که شاخص ۱۳۵۰هست گفتم...درمورد دلارم اتفاقا مافیا بالا نگهش داشتن که مردم اونو ببینن سهامشونو نفروشن و بیشتر بخرن... بعد که سهام حسابی نزول کرد و ملتو بدبخت کردن دلارو میارن پایین اینم در دلار ۲۸هزاری دارم میگم... امروز ۹۹/۵/۸ اینا باشه چندین ماه دیگه یادتون میارم...
    اصلا فرض کنید شاخص بشه 500 هزار و دلار هم بشه 10 هزار تومان... خب بدیه این چیه الان دقیقا؟ اصلا دعوای شما با کیه؟ مگه من گفتم نزول نکنه یا گفتم صعود کنه؟

چه من چه سایر افراد دیدگاه تحلیلی میگذارن اینجا... اگر کسی هم کلا وجود داره که فکر می کنه هر تحلیلی بکنه درسته اون آدم بی شعور ترین آدم دنیاست... در بازار هرآنچه هست احتمال هست...

در کشوری که شما نمی دونید یک هفته بعدش با چه پارامترهای تحلیلی سرو کار دارید و چه اخباری میاد نمیشه اینجوری تارگت نزولی داد... به نظرم کلا تو بیراهه هستید...

مسایقه فینال جام جهانی که نرفتی اینجوری جو برداشتی!

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    اصلا فرض کنید شاخص بشه 500 هزار و دلار هم بشه 10 هزار تومان... خب بدیه این چیه الان دقیقا؟ اصلا دعوای شما با کیه؟ مگه من گفتم نزول نکنه یا گفتم صعود کنه؟

چه من چه سایر افراد دیدگاه تحلیلی میگذارن اینجا... اگر کسی هم کلا وجود داره که فکر می کنه هر تحلیلی بکنه درسته اون آدم بی شعور ترین آدم دنیاست... در بازار هرآنچه هست احتمال هست...

در کشوری که شما نمی دونید یک هفته بعدش با چه پارامترهای تحلیلی سرو کار دارید و چه اخباری میاد نمیشه اینجوری تارگت نزولی داد... به نظرم کلا تو بیراهه هستید...

مسایقه فینال جام جهانی که نرفتی اینجوری جو برداشتی!
    اتفاقا همه اینهایی که دارن بوق میزنن و سایتو با چندین ایدی دستشون گرفتن بالای ۲۰سال سابقه دارن و میدونن بازار روندش نزولیه و توش هم شکی ندارن ...علایم روند نزولی هم اینکه تمام صفهای فروش نصف بیشترش جمع نشده ...این یعنی حالا حالاها نزول داریم خودتم‌خوب میدونی چی میگم الکی نگو فردا مشخص نیست چی میشه....شما ختم هستید ...منی که ۲۰سال سابقه دارم میدونم چه خبره و رو شاخص ۲۱۰۰نقد کردم بعدش یه نوسان گرعتم بازم‌۳۰درصد بالاتر نقد کردم نوشته هام هستش... بعد شمایی که حرفه ای هستی نمیدونی چه خبره؟باشه منم باور کردم .... شک ندارم‌همتون مافیا هستید و جالبه همتونم از هم تشکر میکنید خخخخ

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

برای اینکه ذهنیت واقعی از بازارها طی ماه گذشته داسته باشیم.
    من اوایل مهر یه ماشین فروختم پولش رو اوردم تو بورس. از اون موقع همون ماشین یه ۲۰ درصد بالاتر هم رفت اما امروز تقریبا اون رشد رو با نزول ۲۰ درصدی پس گرفته. سکه بورسی اون روز ۱۳۲۰۰ بود که فردا هم احتمالا همون مقدار باشه. احتنالا همین فرمول در مورد دلار هم صدق کنه ملک رو نمیدونم پس میشه گفت اینخا تقریبا در یک ماه گذشته ثابت و بدون بازده بودن.

میمونه سهامی که خریدم که تا امروز روش ۲۰ درصد ضرر کردم طی یک ماه گذشته. بنطرم میانگین بازده اکثریت پرتفوها نزدیک همین مقدار بوده.

پس بازده عملی خودرو دلار و طلا در ماه گذشته صفر و بازده عملی بورس چیزی نزدیک منهای ۲۰ درصد بوده.

ببینیم آبان چه شود.

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    اتفاقا همه اینهایی که دارن بوق میزنن و سایتو با چندین ایدی دستشون گرفتن بالای ۲۰سال سابقه دارن و میدونن بازار روندش نزولیه و توش هم شکی ندارن ...علایم روند نزولی هم اینکه تمام صفهای فروش نصف بیشترش جمع نشده ...این یعنی حالا حالاها نزول داریم خودتم‌خوب میدونی چی میگم الکی نگو فردا مشخص نیست چی میشه....شما ختم هستید ...منی که ۲۰سال سابقه دارم میدونم چه خبره و رو شاخص ۲۱۰۰نقد کردم بعدش یه نوسان گرعتم بازم‌۳۰درصد بالاتر نقد کردم نوشته هام هستش... بعد شمایی که حرفه ای هستی نمیدونی چه خبره؟باشه منم باور کردم .... شک ندارم‌همتون مافیا هستید و جالبه همتونم از هم تشکر میکنید خخخخ
    روند نزولی بازار اگه همراه با روند نزولی دلار باشه جای نگرانی نداره اتفاقا توجیه میکنه سرمایه گذاری در بورس رو، اما به نظر من متاسفانه موقتی هستش

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,257 بار در 899 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    برای اینکه ذهنیت واقعی از بازارها طی ماه گذشته داسته باشیم.
    من اوایل مهر یه ماشین فروختم پولش رو اوردم تو بورس. از اون موقع همون ماشین یه ۲۰ درصد بالاتر هم رفت اما امروز تقریبا اون رشد رو با نزول ۲۰ درصدی پس گرفته. سکه بورسی اون روز ۱۳۲۰۰ بود که فردا هم احتمالا همون مقدار باشه. احتنالا همین فرمول در مورد دلار هم صدق کنه ملک رو نمیدونم پس میشه گفت اینخا تقریبا در یک ماه گذشته ثابت و بدون بازده بودن.

میمونه سهامی که خریدم که تا امروز روش ۲۰ درصد ضرر کردم طی یک ماه گذشته. بنطرم میانگین بازده اکثریت پرتفوها نزدیک همین مقدار بوده.

پس بازده عملی خودرو دلار و طلا در ماه گذشته صفر و بازده عملی بورس چیزی نزدیک منهای ۲۰ درصد بوده.

ببینیم آبان چه شود.
    حسنی نگو یه دسته گل

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید dornaa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,233 بار در 5,137 ارسال

درنا جان

کی چراغ سبز میدی حاجی!؟؟

دست به ماشه هستیم.

رمل و استرلاب دیگه جواب نمیده

همه چی ریش ریش شد.

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار(17) Bikhabar آواتار ها
    تشکر شده 3,091 بار در 899 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط azad. نمایش پست ها
    جناب آرمان بس کنید دیگه..چندبار تذکر ریزش رو دادین کافیه..دیگه صدبار تکرار کردن نداره که..واقعاا دنبال چی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر به قول خودتون میخوایین ملت رو آگاه کنید که با یک بار گفتن کافیه..دیگه صدباررررر تکرار کردن و منم منم کردن نداره که...
    چرا یک بار گفتن کافیه؟! اگه واقعا دارن بقیه رو آگاه میکنن، چرا این تکرار باید شما رو ناراحت کنه؟! بنده اولین بار بود که نظر ایشون رو میدیدم. شما میتونی خیلی راحت از پست ایشون رد شی و نخونی. واقعا بعضیا نظراتشون عجیبه.

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط dornaa نمایش پست ها
    حسنی نگو یه دسته گل
    اینجا دچار استحاله شده انگار
    حرف حساب هم زیاد می زنه
    عجیبا و غریبا

پ.ن: در کل پسر خوبیه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Bikhabar نمایش پست ها
    چرا یک بار گفتن کافیه؟! اگه واقعا دارن بقیه رو آگاه میکنن، چرا این تکرار باید شما رو ناراحت کنه؟! بنده اولین بار بود که نظر ایشون رو میدیدم. شما میتونی خیلی راحت از پست ایشون رد شی و نخونی. واقعا بعضیا نظراتشون عجیبه.
    دوست عزیز این تالارو یه عده مافیا در دست دارن و همه هم از هم تشکر میکنن و پشت هم درمیان .... و اجازه نمیدن کسی حقیقتو بگه... من فقط حرفم اینکه به کسی اعتماد نکنید هروقت تمام صفهای فروش تا یک ماه ازشخبری نبود تازه وقت خریده اما اینا میان صورت مساله رو پاک میکنن و با چهارتا نقاشی ملتو گمراه میکنن ....خیلی باید حرفه ای باشی تا اینا رو بشناسی ...اینا حقوق میگیرن ملتو گمراه کنن کسی دلش واستون نمیسوزه

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

بخشی از معاملات فولاد و فملی در حال ابطال است!..
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 59 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 59 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع