نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3380 از 8125 نخست ... 23802880328033303370337733783379338033813382338333903430348038804380 ... آخرین
نمایش نتایج: از 33,791 به 33,800 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    سلام دوستان،...[/COLOR]

روز خوبی داشته باشید- بهزاد
    جناب بهزادی من تا حالا یک تحلیل درست در مورد بازار ایران از شما ندیدیم، البته تا اینجاش اشکال نداره ممکنه بنده و دیگران هم همینطور بوده باشن.

در مورد شما چیزی که عجیبه اینه که بعدش میاید یه جوری برخورد میکنید که انگار همه چیز رو به درستی پیش بینی کرده بودید.

والا تا اونجا که من از نوشته های شما به خاطر دارم و حافظه ام هم شکر خدا ضعیف نیست شما هر چی گفتی تا الان برعکس شده.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    جناب بهزادی من تا حالا یک تحلیل درست در مورد بازار ایران از شما ندیدیم، البته تا اینجاش اشکال نداره ممکنه بنده و دیگران هم همینطور بوده باشن.

در مورد شما چیزی که عجیبه اینه که بعدش میاید یه جوری برخورد میکنید که انگار همه چیز رو به درستی پیش بینی کرده بودید.

والا تا اونجا که من از نوشته های شما به خاطر دارم و حافظه ام هم شکر خدا ضعیف نیست شما هر چی گفتی تا الان برعکس شده.
    ۹۰درصد اینهایی که اینجا بوق میزنن حرفاشون برعکس شده اما یه قورت نیم شونم باقیه...و یچیزم طلب دارن انگار کلی به مردم سود رسوندن ..... سردسته اینها هم همون تاپیک تمام هست که با چهار تا نقاشی و ۵۰ ۵۰حرف زدن ملتو تحریک میکنه بندازه تو باتلاق در صورتی که خودشم میدونه شاخص تا زیر ۵۰۰هزار و خودرو تا زیر ۱۰۰سقوط داره تا سال بعد روند نزولیه و مثبت هاش فقط پولبکه در روند نزولی اونایی که قدیمی هستن میدونن من چی میگم اینو توشاخص ۱۳۵۰ هزاری و خودروی ۳۲۰ گفتم زمان نشون خواهد داد مافیا کی هست....اما این مافیا تا جیب ملتو غارت نکنن ولکن نیستن...برید ببینید ایرانخودرو روزی که افزایش سرمایه داد رو صد بازشد و داشت میرفت واس ۸۰۰ ایا اینا یبار گفتن بخرید؟الان که وقت فروسه و روند نزولیه همش بوق میزنن ...بله با اینجور مافیای مخوف طرفیم خیلی حرفه ای جیب ملتو غارت میکنن....امروز ۹۹/۸/۵

عضو فعال
    تشکر شده 5,462 بار در 1,716 ارسال

من مانده ام حیران این چه رانت و مفاسد قوی پشت ریژشهای بورس بوده! با این کزارشات فوق العاده ۶ ماهه و مهر همه شرکتها اینجنین منفی سنکین!
    گزارش مهر فولاد اومد ۶۷ هزار میلیارد رسثیال فروش مهرش بوده!!! ۱۳۰۰ صف فروش!!!
    واقعا باید یکایک کد فروشنده های حقوقی و خقیقی های وابسته را پیدا کردو دهنشون رو سرویس کرد!

یا اون گزارشات فوق العاده دارویی ها!!! با این صفهای فروش نشان از یک کودتاست

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط TARGET نمایش پست ها
    من مانده ام حیران این چه رانت و مفاسد قوی پشت ریژشهای بورس بوده! با این کزارشات فوق العاده ۶ ماهه و مهر همه شرکتها اینجنین منفی سنکین!
    گزارش مهر فولاد اومد ۶۷ هزار میلیارد رسثیال فروش مهرش بوده!!! ۱۳۰۰ صف فروش!!!
    واقعا باید یکایک کد فروشنده های حقوقی و خقیقی های وابسته را پیدا کردو دهنشون رو سرویس کرد!

یا اون گزارشات فوق العاده دارویی ها!!! با این صفهای فروش نشان از یک کودتاست
    دوست عزیز اگه یخورده سواد بورسی داشته باشی متوجه میشی همیشه تو روند نزولی خبرهای خوب بیرون میدن که کسی نفروشه سهمشو و بیشتر بخرن تا حسابی بدبخت بشن.... اگه دقت کنی اوایل امسال اول رشد بازار هیچ گزارش خوبی رو کدال نبود اما بعد رشدهای هزار درصدی و موقع خالی کردن گزارش های خوب میاد که بتونن خالی کنن سهمشونو سر ملت .... بقول وارون بافت هروقت خبرهای خوب اومد بفروش و بلعکس خبرهای بد اومد بخر... این رمز موفقیت بورسه... حتما برو اموزش ببین

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

جناب آرمان بس کنید دیگه..چندبار تذکر ریزش رو دادین کافیه..دیگه صدبار تکرار کردن نداره که..واقعاا دنبال چی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر به قول خودتون میخوایین ملت رو آگاه کنید که با یک بار گفتن کافیه..دیگه صدباررررر تکرار کردن و منم منم کردن نداره که...شما دارین به اهالی این سایت توهین میکنید و این اصلا درست نیست..
    ویرایش توسط azad. : 2020/10/26 در ساعت 16:15

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,462 بار در 1,716 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    کجا بزرگ شده ای؟...به تو ادب یاد نداده اند؟....
    کدام باندی داریم ما!....تو ذاتت خراب هست...نیازی به خراب شدن نداری...
    امشب تکلیف تو را مدیریت مشخص خواهد کرد...
    وجود امثال تو برای تالار سم هست....
    نیت اینکه جو تالار را خراب کنی و همه را فراری دهی...به گور خواهی برد
    متاسفانه یه عده از اونور اومدند میخواهند بورسی را هم به سرنوشت تالار دچار کنند!

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

با 2 خط قانون میشه به شاخص میلیاردی رسید در کوتاه ترین زمان ممکن !

برای ماه اول ، 5 درصد سود بانکی رو کاهش میدی ، 20 درصد خرید اعتباری افزایش میدی

ماه بعد باز 5 درصد کاهش سود بانکی ، 25 دصد افزایش خرید اعتباری

همینجور کاهش/ افزایش تا شاخص میلیاردی

نه پول می خواد نه بگیر و ببند و چیزی ، 2 خط نوشته ی امضاء

بورس هم که همه عزیزان میدونن هیچ ربطی به تورم ندارم ، همونقدر پول که وارد میشه همون قدر هم خارج میشه (بقول وارن بافت محل انتقال ثروت از ی سریا به ی سریا هست) ، اون کم و زیاد کردن درصد ها هم برا جذاب کردن بازار هست ، ی چیزی تو مایه های 100 آفرین و 1300 آفرین که جذابیت ایجاد می کرد (همه کارت های آفرین دونه ای 50 ریال بود چه 100 افرین چه 1300 افرین)
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط TARGET نمایش پست ها
    متاسفانه یه عده از اونور اومدند میخواهند بورسی را هم به سرنوشت تالار دچار کنند!
    نه الان من ساکت می مونم با صدتا ایدی بیایید ملتو نابود کنید اینقدر بدبختشون کردید بسته دیگه نمیزارم ...دوستان روند نزولیه گول نخورید وضع خیلی خرابتر از اونیه که فکرشو میکنید گول مثبت ها رو نخورید...

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

جناب آرمان مگه کسی اینجا سیگنال خرید داده؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اصرار کرده که آهای ملت بیایین فلان سهم رو بخرید؟؟؟؟؟یا گفته اصلاح تمام شده رفتیم واسه حرکت شارپ؟؟؟؟؟؟؟اینجا هر کسی نظرش رو گفته و خرید و فروش های خودش رو عنوان کرده...حالا یکی دوست داره سهم بخره یکی دوست داره بفروشه..
    خواهشا جو این سایت رو خراب نکنید..

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azad. نمایش پست ها
    جناب آرمان مگه کسی اینجا سیگنال خرید داده؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اصرار کرده که آهای ملت بیایین فلان سهم رو بخرید؟؟؟؟؟یا گفته اصلاح تمام شده رفتیم واسه حرکت شارپ؟؟؟؟؟؟؟اینجا هر کسی نظرش رو گفته و خرید و فروش های خودش رو عنوان کرده...حالا یکی دوست داره سهم بخره یکی دوست داره بفروشه..خواهشا جو این سایت رو خراب نکنید..
    جناب ازاد این فرومها فقط واس نابودی ملته ۹۰درصد ساخته شده واس بوق زدن ... شما برو خوب مطالبشونو بخون با چهار تا نقاشی ملتو تحریک میکنن بندازن تو چاه...جالبه ۵۰ ۵۰ حرف میزنن که فردا ملت بدبخت شدن بگن ما گناهی نداریم شما خودت کردی که لعنت برخودت باد اینو تجربه ۲۰ساله من میگه ...من اینا رو مثل کف دستم میشناسم چه مافیایی هستن ...همشونم بهم وصل هستن... تو دوماه گذسته برو ببین کسی نقد بود برد یا کسی هر روز سیگنال داد و خرید و فروش کرد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 55 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 53 مهمان ها)

1. farzadi،
  2. عابد - زاهد

کلمات کلیدی این موضوع