نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2772 از 8125 نخست ... 17722272267227222762276927702771277227732774277527822822287232723772 ... آخرین
نمایش نتایج: از 27,711 به 27,720 از 81247

موضوع: جــــو بــــازار

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    شیراز منبع اصلی بهایی ها هست، قبلا نصف مغازه های لاکچری شهر مال همی بهایی ها بود، خودشونم مظلوم ترین قشر دنیا معرفی می کنن، ولی در عمل پست ترین هستن

نصفشون اسراییل ساکنن، نصفشون شیراز

گاهی یکی دو نفرشون میگیرن

کپی صیهونیست ها هستن، میگن ما مظلوم و بی دفاعیم و میکشنمون و... ولی در عمل، همه وحشی گریا کار خودشونه
    حدود 6-7 سال پیش ما یه جایی از شیراز زندگی می کردیم که نصف کوچمون بهایی بودن. ولی خدایی و انصافا آدم های خوبی بودن. از باطن شون دیگه خبر ندارم.
    البته یکی از دوستام اصفهانی هست . اونم خیلی ازشون بد می گفت.
    البته یکی از همسایه هامون هم هدفش این بود که از طریق مادر ساده ی من دینش رو تبلیغ کنه... (قضیه اش کمی مفصله) که به موقع خواهرم متوجه هدف شومش شد و ....
    من آدم متعصبی در مورد دین نیستم. من دوست مسیحی هم دارم حتی. یکی از بهترین و فوق العاده ترین دوستام هست اتفاقا. حتی توی مجالس دعای مسیحی ها هم رفتم.
    عیسی مسیح رو هم خیلی دوس دارم. و البته دین اسلام رو هم کاملا دوس دارم. و خوشحالم از اینکه مسلمونم. بر خلاف خیلی از جوون های امروزی که دچار دین زدگی شدن و افتخار هم می کنن به این موضوع...
    اما خب همینطور که من در مورد دینمون اصراری به کسی ندارم قطعا نباید دیگران هم با کلک هدف تبلیغ دین شون رو داشته باشن.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جدی؟؟؟ شیراز هم بهایی داره...
    حدود 6-7 سال پیش ما یه جایی از شیراز زندگی می کردیم که نصف کوچمون بهایی بودن. ولی خدایی و انصافا آدم های خوبی بودن. از باطن شون دیگه خبر ندارم.
    البته یکی از دوستام اصفهانی هست . اونم خیلی ازشون بد می گفت.
    البته یکی از همسایه هامون هم هدفش این بود که از طریق مادر ساده ی من دینش رو تبلیغ کنه... (قضیه اش کمی مفصله) که به موقع خواهرم متوجه هدف شومش شد و ....
    من آدم متعصبی در مورد دین نیستم. من دوست مسیحی هم دارم حتی. یکی از بهترین و فوق العاده ترین دوستام هست اتفاقا. حتی توی مجالس دعای مسیحی ها هم رفتم.
    عیسی مسیح رو هم خیلی دوس دارم. و البته دین اسلام رو هم کاملا دوس دارم. و خوشحالم از اینکه مسلمونم. بر خلاف خیلی از جوون های امروزی که دچار دین زدگی شدن و افتخار هم می کنن به این موضوع...
    اما خب همینطور که من در مورد دینمون اصراری به کسی ندارم قطعا نباید دیگران هم با کلک هدف تبلیغ دین شون رو داشته باشن.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

قابل توجه اونایی که فقط دنبال گیر دادن به این و اون هستن.
    جدی؟؟؟ که نوشتم منظورم این بود که جدی یعنی واقعا کار بهایی هاست که دارن شهر رو به هم میریزن؟؟؟
    قسمت دوم جمله ام خبری بود. یعنی گفتم آره شیراز هم بهایی داره.
    واقعا چرا بعضی ها اینجورین که فقط دنبال غلط گرفتن هستن؟؟؟
    آیکیو هم ندارن که درست درک کنن جملات رو.
    فک کنم علائم نگارشی رو واسه همین گذاشتن. نه اینکه الکی تو جمله ها ازشون استفاده کنیم. وقتی علامت سوال جلوی یه جمله نیست یعنی جمله خبری هست.
    ویرایش توسط roya123 : 2019/11/18 در ساعت 23:51
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

هایل هیتلر

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

شیراز های عزیز
    آرامگاه کوروش رفته اید؟؟؟
    چه حس و حالی داره؟؟

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    شیراز منبع اصلی بهایی ها هست، قبلا نصف مغازه های لاکچری شهر مال همی بهایی ها بود، خودشونم مظلوم ترین قشر دنیا معرفی می کنن، ولی در عمل پست ترین هستن

نصفشون اسراییل ساکنن، نصفشون شیراز

گاهی یکی دو نفرشون میگیرن

کپی صیهونیست ها هستن، میگن ما مظلوم و بی دفاعیم و میکشنمون و... ولی در عمل، همه وحشی گریا کار خودشونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط abdolhossein نمایش پست ها
    اصلا علی محمد باب شیرازیه.
    قابل توجه اونایی که فقط دنبال گیر دادن به این و اون هستن.
    جدی؟؟؟ که نوشتم منظورم این بود که جدی یعنی واقعا کار بهایی هاست که دارن شهر رو به هم میریزن؟؟؟
    قسمت دوم جمله ام خبری بود. یعنی گفتم آره شیراز هم بهایی داره.
    واقعا چرا بعضی ها اینجورین که فقط دنبال غلط گرفتن هستن؟؟؟
    آیکیو هم ندارن که درست درک کنن جملات رو.
    فک کنم علائم نگارشی رو واسه همین گذاشتن. نه اینکه الکی تو جمله ها ازشون استفاده کنیم. وقتی علامت سوال جلوی یه جمله نیست یعنی جمله خبری هست.
    چرا بعد از اون جمله شما ! اینهمه توضیح داد ! در مورد بهایی های شیراز !!!؟؟

عضو عادی
    تشکر شده 625 بار در 209 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گرگین خان نمایش پست ها
    https://t.me/socks?server=tgs1.sosha...14&pass=818014

جهت دسترسی آسان به تلگرام
    دیشب جواب داد ..الان دیگه از کار افتاده...
    فکر کنم هر چی دیگه هم بزارید فوقش 4 یا 5 ساعت بعد مسدود میشه ..

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 20reza از ایشان تشکر کرده اند:

آيا مي خواهيد جهان را بهبود ببخشيد؟فكر نمي كنم چنين كاري عملي باشد.جهان مقدس است.نمي توان آن را بهبود بخشيد.اگر سعي در اين كار داشته باشيد،آن را خراب خواهيد كرد.اگر با آن همانند يك شئ برخورد كنيد،آن را از دست خواهيد داد.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نفری 43 تومن بسته معیشتی فریدون بحساب واریز کرد

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

یک کارشناس بازار سرمایه:
    سهام‌ بنیادی صنایع کوچک، بازدهی بیشتری دارند

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به مواردی چون عدم همگن بودن شرکت ها در صنایع بزرگ و مشکلات آنها در زمینه تولید، به نظر می رسد بازدهی سهم های بنیادی حاضر در صنایع کوچک بیشتر از سهم های بنیادی صنایع بزرگ خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، حمید فهیمی با اشاره به تجدید ارزیابی دارایی‌ شرکت ها گفت: تجدید ارزیابی دارایی های یک شرکت از دو بعد منفی و مثبت قابل بررسی است. در نگاه منفی، تجدید ارزیابی دارایی ها و انتقال مازاد آن به حساب سرمایه شرکت که یک عملیات حسابداری است، نه تنها تأثیری بر درآمدهای آتی شرکت و ارزش ذاتی سهام آن نخواهد گذاشت، بلکه به سبب افزایش هزینه استهلاک (به غیر از زمین) در سال های آتی موجب کاهش سودآوری نیز خواهد شد.

وی افزود: اما در نگاه مثبت، اصلاح ساختار سرمایه و بهبود نسبت های مالی، افزایش توان تأمین مالی شرکت، افزایش شفافیت و مشخص شدن ارزش جایگزینی شرکت از جمله مزایای افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خواهد بود.

این کارشناس بازار سرمایه در خصوص تأثیر این فرآیند بر روند قیمتی سهام اظهار کرد: در ابتدای انتشار اخبار افزایش سرمایه شرکتها بعد مثبت تجدید ارزیابی دارایی ها و انتقال مازاد آن به حساب سرمایه موجب افزایش قیمت سهم شده و پس از فروکش کردن هیجانات، بعد منفی آن مشخص می‌شود و قیمت سهم خود را با واقعیت های مالی و عملیاتی شرکت تطبیق داده و پس از طی کردن یک روند نزولی متعادل خواهد شد، به گونه ای که در مجموع قیمت سهم در حالت تعادلی جدید، به دلایلی همچون جبران تورم و حفظ ارزش پول، بالاتر از قیمت قبل از تجدید ارزیابی خواهد بود.

فهیمی ادامه داد: بنابراین و بر اساس تجربیات سال گذشته، به نظر می‌رسد که بازار سرمایه در ماه های باقی مانده تا پایان سال و شروع فرآیند افزایش سرمایه شرکت ها از این محل، روزهای خوبی در پیش خواهد داشت.

این کارشناس بازار سرمایه، بورس را بازاری آینده نگر عنوان کرد و گفت: آنچه که در این بازار مبنای ارزش گذاری سهام قرار می گیرد، اطلاعات مربوط به آینده شرکت خواهد بود. در چند ماه اخیر، ارزش معاملات در بازارهای بورس و فرابورس در پایین ترین سطح خود ۱۵۰۰ میلیارد تومان بوده است لذا سرمایه گذاران سرمایه خود را وارد یک دارایی یا بازار نخواهند کرد، مگر اینکه انتظار کسب بازدهی بیشتری از آن نسبت به سایر فرصت های سرمایه گذاری جایگزین داشته باشند. در چنین شرایطی و با در نظر گرفتن بازارهای موازی مانندمسکن، طلا و ارز و مقایسه ارزش ذاتی سهم های بنیادی با ارزش بازاری آنها، سرمایه گذاری در سهم های بنیادی امکان کسب بازدهی بیشتر از بازارهای موازی را برای سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد.

وی در خصوص مهمترین نکات و ملاحظات برای حفظ سرمایه فعالان بازار سرمایه بیان کرد: بازار سرمایه بازاری تخصصی با ماهیت سرمایه‌ گذاری بلندمدت است که آشنایی با صنایع مختلف، عوامل اثرگذار بر فعالیت شرکت ها، برآورد قیمت سهام و انبوهی از پیش نیازهای دیگر از مهارت‌های اولیه برای بقا دراین بازار است. یکی از مهمترین آفت های این بازار تصمیم گیری هیجانی افراد بر اساس شایعات شده که این واکنش ها نه تنها در افراد تازه وارد، بلکه گاهی در حرفه ای های بازار نیز دیده می شود و نتیجه قطعی اینگونه رفتار کاهش ارزش سرمایه خواهد بود.

فهیمی افزود: شناخت و ارزیابی سهام ارزشمند بر اساس تحلیل های صحیح و منطقی و به دور از هیجانات، سهامداران را در بلندمدت به سود خواهد رساند، هر چند که ممکن است در کوتاه مدت باعث کاهش ارزش سرمایه شود. بهره گیری از تخصص مشاوران سرمایه گذاری، صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان ها می تواند مانع بروز چنین رفتاری شود.

این کارشناس بازار سرمایه خاطر نشان کرد: هر چند که بسیار محتمل است بازار سرمایه در نیمه دوم سال بازدهی کمتری را نسبت به نیمه اول برای سهامداران ایجاد کند، اما در مقایسه با سایر بازارها، سرمایه گذاری در سهام شرکت های بنیادی که رشد اندکی داشته و از بازار جا مانده اند، بازدهی بیشتری را نصیب سهامداران خواهد کرد. اینگونه سهم ها در تمامی صنایع بزرگ و کوچک وجود دارند و فارغ از ورود جریان نقدینگی به صنعتی خاص، قیمتشان رشد خواهد کرد. با توجه به مواردی چون عدم همگن بودن شرکت ها در صنایع بزرگ و مشکلات آنها در زمینه تولید، به نظر می رسد بازدهی سهم های بنیادی حاضر در صنایع کوچک بیشتر از سهم های بنیادی صنایع بزرگ خواهند بود.
    http://www.sena.ir/news/61665/
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 70 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 69 مهمان ها)

1. Bourse-Plan

کلمات کلیدی این موضوع