نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 3072 از 8125 نخست ... 20722572297230223062306930703071307230733074307530823122317235724072 ... آخرین
نمایش نتایج: از 30,711 به 30,720 از 81245

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

دوستان میگن کاری که دارا دوم با بازار کرد بیشتر از قدرت نیترات آمونیوم بود در بندر بیروت.........
    البته تعدادی از دوستان پالایشی ها رو فرصت خرید میدونن.
    باید دید بازار به کدام سو میرود

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,771 بار در 2,081 ارسال

الان ما سهام دارها و ملت همیشه در بورس از فردا چه غلطی بکنیم!؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

تا چند روز پیش به دور و بری ها می گفتیم احتیاط کنید میگفتن شما قدرت ریسک و توان موج سواری رو ندارین.
    حالا از ظهر ناراحتن که بازار چرا خراب شد.
    خدایی به دور از بحث پالایشگاهی و خودرویی و بقیه سهام بازار این مدت خیلی ها رو پرتوقع بار آورده و بدعادت کرده.فکر میکنن همیشه بازار گل و بلبل بوده.
    یه بنده خدایی میگه از عید که وارد بازار شدم تا الان روی پالایشی و خودرویی ۵۰۰ درصد سود کردم حالا چرا بازار منفی شده؟؟؟؟؟؟؟؟
    به گفته خودش حساب و کتاب کرده تا آخر سال ۸۰۰ درصد دیگه هم سود بگیره.حالا ناراحت بود از بازار منفی
    گفتم فعلا موج اومده همه رو زده به صخره.بزار چند روز بگذره ببینیم چکار کنیم

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط azad. نمایش پست ها
    تا چند روز پیش به دور و بری ها می گفتیم احتیاط کنید میگفتن شما قدرت ریسک و توان موج سواری رو ندارین.
    حالا از ظهر ناراحتن که بازار چرا خراب شد.
    خدایی به دور از بحث پالایشگاهی و خودرویی و بقیه سهام بازار این مدت خیلی ها رو پرتوقع بار آورده و بدعادت کرده.فکر میکنن همیشه بازار گل و بلبل بوده.
    یه بنده خدایی میگه از عید که وارد بازار شدم تا الان روی پالایشی و خودرویی ۵۰۰ درصد سود کردم حالا چرا بازار منفی شده؟؟؟؟؟؟؟؟
    به گفته خودش حساب و کتاب کرده تا آخر سال ۸۰۰ درصد دیگه هم سود بگیره.حالا ناراحت بود از بازار منفی
    گفتم فعلا موج اومده همه رو زده به صخره.بزار چند روز بگذره ببینیم چکار کنیم
    راستش از وضعیت فعلی بازار خوشحال نیستم.
    ولی بزار این آماتورها هم یه کم حساب بیاد دستشون.
    خیلی پررو شده بودن واقعا
    یکی به داداش من گفته بود من 20 تومن گذاشتم بورس چند ماهه شده 200 تومن.
    مونده بودم به داداشم که پولش و گرفتم چجوری حساب پس بدم که با این عددها جور در بیاد....
    کلا یه روز تموم دپرس بودم به خاطر این قضیه...

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

البته این رو هم بگم من نظرم اینه که اقبال باز هم با پالایشی های و سهام دولتی خواهد بود.
    نظر من اینه که اینها (پالایشی ها و خودرویی ها) 10-15 درصد دیگه اصلاح می کنند
    و دوباره حرکتشون و رشدشون کما فی السابق شروع میشه.
    من هم شاید شاید شاید اگه سهام خودم رو تصمیم به فروش گرفتم، این بار با درصدی از سبدم سوار این موج میشم
    و دیگه حرص نمی خورم. سود میخورم....
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    راستش از وضعیت فعلی بازار خوشحال نیستم.
    ولی بزار این آماتورها هم یه کم حساب بیاد دستشون.
    خیلی پررو شده بودن واقعا
    یکی به داداش من گفته بود من 20 تومن گذاشتم بورس چند ماهه شده 200 تومن.
    مونده بودم به داداشم که پولش و گرفتم چجوری حساب پس بدم که با این عددها جور در بیاد....
    کلا یه روز تموم دپرس بودم به خاطر این قضیه...

از هر فعال اقتصادی بپرسی اوضاع چطوره...میگه کار خرابه....
    این ربطی به اوضاع امروز اقتصادی نداره.... سالهاست ندیدم یک بازاری یا فعال اقتصادی بگه اوضاع خوبه!
    این تنها راجع به جماعت بورسی صدق میکنه که عمدتا دوست دارن بگن 20 رو کردیم 200!
    بحثم راجع به این مورد خاص نیست!
    هر وقت دیدین یک کسی ندای " هل من مبارز" سر داد بگین پرتفوت رو نشونم بده!
    البته این مطلبم نفی سودهای چندین و چند برابری در دو سال اخیر نیست!
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

12. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

دولت برای کسری بودجه باید سهام بفروشه عملا هیچ راه دیگه ای نداره ؛ حالا یا از طریق صندوق یا از طریق بلوک و یا خرده فروشی.اصلا شاید بخوان جارچی بگیرن سهامشون تو سبزه میدون بفروشن. واقعا متوجه نمیشم چرا ای تی اف انقدر برای مردم مهم شده.!!؟؟؟

من شخصا چنین اعتقادی ندارم.ولی اگر کسی اعتقاد داره تابحال دولت داشته سهام باد میکرده خوب هنوز کارش تموم نشده باز هم باد می کنه.

ببینید متاسفانه برای سرمایه های کوچیک هیچ جایی برای سرمایه گزاری نیست واقعا مردم هیچ گزینه ای بغیر از بازار سرمایه ندارن.

بخاطر تحریمها ؛شرکتهای تولیدی داخلی با انبوه تقاضا مواجه هستن و خواه نا خواه به واسطه افزایش قیمتها سودشون چند برابر میشه.هر چقدر هم مدیریت ضعیف باشه و هزینه هاشون زیاد باشه فرقی نمیکنه ؛ همه رو از مصرف کننده میگیرن.

بخاطر افزایش نرخ دلار و سایر هزینه ها (از زمین تا گاز و برق و ....) ارزش جایگزینی اغلب شرکتهای داخلی نسبت به ارزش بازار بیشتر هست.

همه موارد فوق باعث میشه روند بورس همچنان صعودی باقی بمونه. لا اقل تا انتخابات آمریکا ؛ شرایط کشور تغییر بنیادی نمیکنه. و بنظر بنده سهامداری بهترین گزینه هست.در عین حال هر کس بتونه از نوسانات بازار بهره بگیره که چه بهتر .هر کی هم مثل من اعتقاد داره نوسانگیری باعث جاموندن از گین های 100 درصدی میشه چند تا سهم خوب پیدا کنه و تا دو ماه خودش به در و دیوار نزنه.یاحق
    سلام

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

دوستانی که سهام بنیادی دارند در این روزها بهترین کار به نظرم خاموش کردن سبستم هست
    در حال حاضر تعویض سهام هیچ سودی در بر نخواهد داشت
    اگر سهام بنیادی دارید به نظرم نگران نباشید.
    Honesty is the best policy

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,427 بار در 4,805 ارسال

#خوب_است_بدانیم_که

1) اوراق سلف نفتی دولت که نام آن را گشایش در اقتصاد گذاشته بودند از سوی مجلس و قوه قضائیه رد شد. آن ها می گویند دولت فعلی نمی تواند برای دولت آینده بدهی ایجاد کند. نفت را نقدی و از طریق بورس انرژی بفروشد. با این اوصاف چون اهداف سه قوه از اجرای این طرح متفاوت است احتمالا دولت از اجرای این موضوع منصرف شود. قرار بود شب گذشته از گشایش اقتصادی رونمایی شود.

2) عدم اعلام خبری در خصوص گشایش اقتصادی باعث شد تا دلار به 22.200 تومان در بازار برسد ضمنا قیمت های فردایی دلار و سکه هم گپ با اهمیتی نسبت به نقدی داشتند.

3) دلار سامانه نیما 184 - 187 هزار ريال.

4) در بورس کالا، ورق گرم B مبارکه رشد کرد و 92.5 میلیون ريال هر تن رسید. مس کاتد 1187میلیون ريال معامله شد. شمش روی 432میلیون ريال، PVC هر تن 145میلیون ريال و پلی پروپیلن نیز 200-220 میلیون ريال قیمت خورد.

5) آن دسته از سهام عدالتی ها که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند می توانند از طریق اپلیکیشن ایوا در قبال توثیق سهام عدالت خود، به میزان ۵۰ درصد ارزش روز آن تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، کارت اعتباری دیجیتالی دریافت و اعتبار آن را در بیش از چهار هزار فروشگاه زنجیره‌ای کشور مصرف کنند.

6) سازمان جهانی بهداشت گفته که بارقه‌های امید در مبارزه جهانی با ویروس کرونا ظاهر شده است.

7) حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس می گوید "روحانی با طرح پیش فروش نفت، می‌خواهد زمین سوخته تحویل دولت بعد دهد. گشایش اقتصادی دولت پیش خور کردن منابع کشور است."

8) ظریف می گوید "چند کشور مقداری از پول ما را بازگردانده‌اند."

9) امروز جلسه شورای امنیت در خصوص تمدید تحریم تسلیحاتی ایران برگزار می شود. یک منبع اروپایی می گوید که طرح امریکا شکست خورده و اروپا نتوانسته، چین و روسیه را متقاعد کند.

10) معاون وزیر نفت شب گذشته توپ را در زمین وزارت اقتصاد انداخت. وی در برنامه زنده تلویزیونی گفت "وزارت نفت با هر روشی که وزارت اقتصاد با عرضه سهام شرکت های پالایشی موافق باشد، موافق است. به همه مردم و مسئولین از طریق این تریبون اعلام می کنم، که ما تابع نظر آنها هستیم. هیچ گونه مخالفتی با روش کار نداریم. چه از طریق بلوکی و چه از طریق دارا دوم."

11) امروز در بورس کالا شمش و اسلب فولاد عرضه می شود.

12) وزارت بهداشت بحرین امروز دوشنبه اعلام کرد که شرکت دولتی چینی سینوفارم فاز ۳ مطالعات بالینی واکسن آزمایشی COVID-19 خود را در بحرین آغاز کرده است.

13) ترامپ در جمع هواداران گفت اگر پیروز شویم در 4 هفته با ایران به توافق می رسیم. (گویی که همکنون رئیس جمهور نیست)

14) دو کارشناس ارشد نظامی و متخصص بمب در روسیه و ایتالیا می گویند که انفجار لبنان ارتباطی به نیترات آمونیوم ندارد. یکی از آن ها بر اساس رنگ ابر تشکیل شده و دیگری بر اساس شدت انفجار این مساله را بیان کرده اند.

15) بعد از اظهارات آقای فتاح بر علیه روسای جمهور قبلی و فعلی، حالا دعوا بالا گرفته است. فتاح می خواهد در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت کند. او مدل احمدی نژاد در مناظره بر علیه آیت الله هاشمی را در پیش گرفته اما "اصلا به او نمی آید"

16) مارجین سود تولید میلگرد در چین بسیار پایین است و بعد از دوره باران های موسمی احتمالا قیمت میلگرد در دنیا تقویت می شود ازین جهت که ساخت و ساز در چین شدت می گیرد.

17) آمار واردات و صادرات فولاد و سنگ آهن چین در ماه جولای قابل توجه است. واردات فولاد چین در ماه جولای ۲۱۰ درصد بیشتر از مدت مشابه سال ۲۰۱۹ بود و نسبت به ماه جون نیز ۳۹ درصد بیشتر بود و با ثبت ۲.۶۱ میلیون تن، بالاترین سطح در ۱۶ سال گذشته بود.

18) قیمت الومینیوم جهانی به سبب تعرفه های آمریکا و کانادا بر علیه هم در حال تقویت است.

19) چین چند تن از مقام‌های آمریکایی را تحریم کرد.

20) فولاد مبارکه در شفاف سازی خود، در بخش اول می گوید تجدید ارزیابی نداریم و از محل انباشته افزایش سرمایه می دهیم. در بخش دوم می گوید که مسائل مربوط با تجدید ارزیابی در حال بررسی است و به هیات مدیره نتیجه آن گزارش می شود" (با دست پس میزنی با پا پیش میکشی - شاعر معاصر)

21) افزایش سرمایه بانک دی در حال انجام است و از محل های مختلفی است.

22) پرداخت افزایش سرمایه ای از محل انباشته می دهد.

23) شرکت بورس 100درصد از انباشته افزایش سرمایه می دهد.

24) ثعمرا گزارش توجیهی بر افزایش سرمایه از آورده منتشر کرد.

25) وبانک قصد دارد 5 شرکت زیرمجموعه از گروع صنایع مختلف را عرضه کند. مروارید هامون، ساروج بوشهر، مدار از جمله این شرکت ها هستند.

26) فن آوا با مرقام قرارداد همکاری مشترک بسته است.

27) وگردش 66درصد سهام فولاد بناب را به جای مطالبات برداشته است.

موفق باشید. 21 مرداد 1399

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,771 بار در 2,081 ارسال

مرگ تدریجی یک رویا

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 51 مهمان ها)

1. farzadi،
  2. عابد - زاهد

کلمات کلیدی این موضوع