نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 4509 از 8145 نخست ... 35094009440944594499450645074508450945104511451245194559460950095509 ... آخرین
نمایش نتایج: از 45,081 به 45,090 از 81443

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    کاملا درست است . پرستوی اقتصادی بود
    اگر خاطرت باشه من حتی اوائل سال قبل که بازار داغ داغ بود از این خانم انتقاد داشتم در سایت قبلی . گفتم این هم دست عوامل سازمان و دولت است
    اومده بود برای اغفال تازه کارها ، وگرنه اکثر قدیمی ها برای این تره خرد نکردند

من در کانال اینستاش رفتم یکی دو مورد بورسی و سوال چالشی را بیان و مطرح کردم . هیچ جوابی نداشت و عاقب مرا بلاک کرد

همین موقع فروردین سال قبل گفتم چطور شد روزنامه وطن امروز با این مصاحبه کرد . چطور سر از صدا سیما دراورد . این کمک پروزه است . بورس پروژه شده ، اینم اوردند کمک حال برای جذب نقدینگی
    بازم اگر خاطرت باشه بخاطر همین انتقادها چقدر مورد هجمه اهانت قرار گرفتم تا حتی اهانت خانوادگی
    بارها هشدار دادم که بازار داغ است و این خانم در حال ماهی گیری . به حرفش اگر میخرید یا هر کار میکنید بکنید ولی به حرفش گوش ندید که میگه از سهم ارزشمند خودتون را نگهداری کنید . کلید وازه شده بود این موضوع . گفتم هر جا تشخیص دادید سیو سود کنید

نگهداری مادام العمر نکنید . این بازار همیشه اینطور نیست و جوابمون فقط توهین بود
    حتی اگر شما یا دیگر دوستان از سایت قبلی خاطرشون باشه گفتم این اگر همدست نبود ، نمیتونست اینطور جولان بدهد و باید محاکمه میشد . رفتار این خانم چندان توفیری با سایت های شرط بندی نداره ولی چون همدست است ول ول میچرخه
    پیش بینی این روزها و حال روز صادقی و بقیه کانال ها و ... کار سختی نبود . روان شناختی و رفتار شناسی کاملا عیان میکرد این خانم داره ماهی گیری میکنه . حتی دانش بورسی هم نیاز نبود . روان شناختی لازم بود
    درود بر شما
    کاملا یادمه و متاسفانه حمله و فحاشی هم که به شما شد بخاطر دارم..

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

این خانم اسمش نگار مرتضوی هست و تو آمریکا زندگی میکنه، متخصص عادی سازی و تطهیر .... و برای این جماعت ماله کشی میکنه... (در اصل نماینده جواد ضخیم و اصلاح چی ها در امریکا هست)

با خوشحالی خبر داده که مرحله دوم واکسن فایزرش رو هم دریافت کرده...

حداقل ده ها مورد سراغ دارم که در امریکا هستن.. اکثرا هم استاد دانشگاه... مردم رو تشویق به زندگی نکبتی در ایران میکنن و از فواید واکسن فخری و برکت میگن اما اون ور فایزر میزنن...

یک مشتی .... ! هم میگن به خدا می سپاریم.... آخه عقلت کار کنه... کودوم خدا؟ اگر عرضه داشتی ، حقت رو همین جا بگیری، گرفتی... نگرفتی مالیده...

حالا برو تو صف رای، انگشتت رو بنفش کن و در ایسنتاگرام بزار..

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,707 بار در 1,448 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط منیب نمایش پست ها
    بررسی وضعیت اسف بار بورس در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس

آخرین وضعیت بازار سرمایه که با شرایط اسف باری همراه شده فردا با حضور رئیس سازمان بورس در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی می‌ شود.

جلسه مهم سران سه قوه برای بهبود اوضاع بورس هم فردا تشکیل می شود/بورس پرس

تغییرات دامنه نوسان تاوقتی جریان نقدینگی قوی دربازار حضور ندارد شاید اندکی امیدواری برای متعادل شدن را ایجاد کند اما به تنهایی کارایی لازم را نخواهد داشت ...

دولت در روزهای تلخ کرونا و زشت تحریم و البته خوش بازار روی گرده بازار سوار شد و کولی گرفت ...
    حالا که بازار سرمایه زیربار این فشار کمرش خم شده حاضر نیست کمکی به او کند ...
    ۱درصد سهم صندوق توسعه ملی که مصوبه قطعی دارد تخصیص نمیدهد
    17هزار میلیارد تومان مالیات مستقیم از فعالان بازار گرفته باید حداقل به مانند سایر ارکان که بخشی از کارمزد را دادند بخشی از مالیات رابه بازار تزریق کند ...
    فراموش نمیکنیم ...

هیات مدیره سازمان بورس اعلام کرد: اجرای مصوبه اصلاح دستورالعمل رفع گره معاملاتی هیات مدیره سازمان با احترام به نظر فعالان و به منظور رفع دغدغه های سهامداران متوقف شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)؛ با توجه به ابراز نگرانی فعالین بازار در خصوص اجرای مصوبه اصلاح دستورالعمل رفع گره معاملاتی؛ هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار با احترام به نظر فعالان و به منظور رفع دغدغه های سهامداران اجرای مصوبه مذکور را متوقف کرد
    سرچشمه شاید گرفتن به بیل
    ولیکن چو پرشد نشاید به پیل
    من نمی دانم دین و آیین و مرام و مسلک برخی از مسئولین به خصوص در رده های بالا چیست؟
    اما بعید می دانم که مکتب به درد بخوری در جهان وجود داشته باشد و به این اصل اعتقاد نداشته باشد که هر کس در نهایت به نتیجه آن چه انجام داده خواهد رسید.
    در کلاب هاوس می نشینید و وعده و وعید می دهید؟
    تا الان کجا بودید؟
    اکنون که کارد به استخوان رسیده و نشانه های اعتراضات گسترده و فروپاشی سیستمتان را قریب الوقوع می دانید دست به کار شده اید؟
    به قدر کافی فرصت داشتید. اما از قرمزی بازار و به خاک و خون کشیدن و نابودی سرمایه های مردم کیف می کردید و نهایتا مصاحبه می کردید و سهامدار خرد را مقصر می دانستید!
    واقعا چرا تا به یاد دارم حتی یک تصمیم درست به نفع بازار نگرفتید؟
    کار از کار گذشته و زمان تحول فرا رسیده است.
    فروپاشی در یک قدمی است و راه گریزی از آن نیست. مگر آن که عزم جدی و قطعی بر جبران داشته باشید که البته بعید است چنین شود.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید abdolhossein از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بامبو نمایش پست ها

سلام شب شما بخیرجناب خاکسار قیری

من اسم نبردم ولی خودتون به این بحث ورود کردید اگه من این کتابو تهیه نکردم از کجا میدونم 112صفحه است؟از شیراز پستی خریدمش

ترجیح میدم دوستان خودشون این کتاب رومطالعه کنن وبعد نتیجه اش رو اینجا بگن که چقدر براشون مفید بوده

بحث من سراین مطلبه که توضیح میدادین که توش الفبای تحلیل تکنیکال روتوضیح دادین همین!

درود دوست گرامی، با عرض معذرت بحث جالبی اصلا طرح نکردین. هر فردی زحمتی می کشه و علمی رو ارائه می کنه رو باید قدر شناخت.

هر کتابی ، هر کتاب ، بی شک و قطعا حداقل بخش کوچکی از آن مفید و آموزش دهنده است.

تقلیل و تخفیف دستاورد علمی با پژوهشی یا شخصی و تجربی یک فرد اصلا زیبنده نیست.

کتاب ایشون رو ندیدم ولی همیشه مشتاق مطالب پربار و البته کم تعدادشون در اینجا هستم .

پ.ن : این که شما آیا کتاب رو خریدید یا نه بحث یا ارتباطی با بقیه نداره ولی فقط یک جستجوی چند ثانیه ای در گوگل مشخصات کتاب از جمله تعداد صفحات رو میده.
    مثلا اینجا کتاب تحلیل تکنیکال معامله گری حرفه ای در بازار سرمایه: همراه با CD آموزشی ~عبدالمطلب خاکساری قیری - نشر فرنام - آدینه بوک

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بامبو آواتار ها
    تشکر شده 1,535 بار در 381 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ سازان نمایش پست ها
    درود دوست گرامی، با عرض معذرت بحث جالبی اصلا طرح نکردین. هر فردی زحمتی می کشه و علمی رو ارائه می کنه رو باید قدر شناخت.

هر کتابی ، هر کتاب ، بی شک و قطعا حداقل بخش کوچکی از آن مفید و آموزش دهنده است.

تقلیل و تخفیف دستاورد علمی با پژوهشی یا شخصی و تجربی یک فرد اصلا زیبنده نیست.

کتاب ایشون رو ندیدم ولی همیشه مشتاق مطالب پربار و البته کم تعدادشون در اینجا هستم .

پ.ن : این که شما آیا کتاب رو خریدید یا نه بحث یا ارتباطی با بقیه نداره ولی فقط یک جستجوی چند ثانیه ای در گوگل مشخصات کتاب از جمله تعداد صفحات رو میده.
    مثلا اینجا کتاب تحلیل تکنیکال معامله گری حرفه ای در بازار سرمایه: همراه با CD آموزشی ~عبدالمطلب خاکساری قیری - نشر فرنام - آدینه بوک

شب شما بخیر
    می خواین سرفصل های کتاب رو اینجا بنویسم؟تولینکی که گذاشتین سرفصل ها روکه دیگه ننوشته!مچ گیریه؟مگه تحلیلای ایشون روتواین فروم نقد کردم؟صحبت من نحوه معرفی کتابشون بود همین!توپست اولم اسمی از کسی نبردم بنابه گفته شما دیگه هیچکسی نباید از کتابی انتقاد کنه شما تهیه کنین بخونین وازش لذت ببرین

شماره کتاب شناسی ملی:5875586!!!!!
    ویرایش توسط بامبو : 2021/04/19 در ساعت 01:05

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بامبو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید خزایی آواتار ها
    تشکر شده 3,529 بار در 1,098 ارسال

شب همگی بخیر
    در این وادی رعب و وحشت بورس..... سهام ارزشمندتون رو تقدیم گرگ صفتان نکنید...... دلار نهایت تا قیمت 22 بیاد و با درجا زدن در اونجا مجدد به سمت بالا حرکت میکنه.....
    خیلی از سهم ها بزودی راه خودشون رو از شاخص و شاخص ساز جدا می‌کنند....
    وضعیت بورس نهایت تا چند ماه آینده اوکی میشه.....
    غم و غصه به خودتون راه ندید.....شور و شوق خودتون رو داشته باشید و عشق و صفا کنید زیاد
    عزت زیاد

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید خزایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

مرتضی حیدری در میز خبر شبکه یک:

مشکل بورس قوانین من درآوردی دامنه نوسان و حجم مبنا است..

بورس یک پدیده وارداتی است، باید قوانینش را هم همانگونه باشد، نه اینکه سلیقه ای بیاییم برایش قانون تعیین کنیم.

_______

پ.ن: اینکه می گویند اگر دامنه نوسان نباشد حقوقی و عوامل سهام را 50% بالا می برند میفروشند

یا 50% پایین می برند خودشون میخرند، خب خدا هم با ما عقل داده، وقتی ببینم که قیمت سهم زیادی با رفته نباید

بخریم یا برعکس. اینکه باید برایمان مانع بگذارند والا توهین به شعورمان است، ... یعنی خودمان توان و قدرت

تشخیص نداریم

لینک صحبت های مرتضی حیدری در میز اقتصادی شبکه 1
    بانک ها گروه پیشرو در حرکت بعدی بورس خواهند بود. (1400/7/19)
    ecosia.org جستجو = کاشت درخت!

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,645 بار در 1,624 ارسال

بیچاره سازمان بورس،

هر تصمیمی بخواد بگیره، یک اشکالی به آن می‌گیرند،

البته خودش مقصره، چون اختیار و استقلال خودش را از دست داده

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zess از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 261 بار در 85 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Midas";902092][COLOR=#4b0082]مرتضی حیدری در میز خبر شبکه یک:

مشکل بورس قوانین من درآوردی دامنه نوسان و حجم مبنا است..

بورس یک پدیده وارداتی است، باید قوانینش را هم همانگونه باشد، نه اینکه سلیقه ای بیاییم برایش قانون تعیین کنیم.

_______

پ.ن: اینکه می گویند اگر دامنه نوسان نباشد حقوقی و عوامل سهام را 50% بالا می برند میفروشند

یا 50% پایین می برند خودشون میخرند، خب خدا هم با ما عقل داده، وقتی ببینم که قیمت سهم زیادی با رفته نباید

بخریم یا برعکس. اینکه باید برایمان مانع بگذارند والا توهین به شعورمان است، ... یعنی خودمان توان و قدرت

تشخیص نداریم
    [/COLOR]
    [URL="https://8pic.ir/uploads/video-2021-04-18-21-29-47.mp4

لینک صحبت های مرتضی حیدری در میز اقتصادی شبکه 1
    [/URL]
    پس وظیفه شورای فقهی بورس چی میشه ؟

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رحیم استرلینگ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمدرضا 87 آواتار ها
    تشکر شده 5,257 بار در 1,414 ارسال

حقوقی ها واقعا معلوم نیست مشکلشون چیه با این رفتارشون بعد این همه ریزش ...

شستا حقوقی صف فروش رو جمع میکنه یه حقوقی دوباره میاد میزاره تو صف فروش

حقوقی فولاد سه شنبه و چهارشنبه هفته قبل رو مثبت و صف خرید تا تونست فروخت حدود ۱۰۰ میلیون سهم فروخت سهم الان ۳ روزه صف فروشه کلا ۷ ۸ میلیون سهم خریده که حجم مبنا پر شه و منفی ۲ رو بزنه پایانی..

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدرضا 87 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 79 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 79 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع