صفحه 12 از 1061 نخست ... 2910111213141522621125121012 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    تشکر شده 373 بار در 115 ارسال
    تقریبا یه 1 ساعتی میشد که داشتم پستهای این تاپیک رو مطالعه میکردم واقعا عالی و کارشناسی میباشد که امیدوارم همینطور ادامه داشته باشه با توجه به اینکه میدونم کار سختی ولی مطمیانا دوستان این تاپیک قدر زحمات و لطف شما رو میدونن
    اقای نظری ممنون بابت راهنماییتون چه در مورد سبد و چه در مورد سرمایه گذاری
    در مورد ونیکی اگرم تا قبل مجمع به قیمت خرید هم برسه ردش میکنم بره اصلا خرید خوبی نبود و به پبشنهاد کارگزاری بود در ارزندگی سهم شکی نیست اما قیمت ورود و زمان ورود مناسبی انتخاب نشده بود انشااله که در هفته اتی به دلیل مجمع به قیمت مناسبی میرسه
    اقای نظری با توجه به صحبت های انجام شده از طرف شما و دوست دیگمون اقای پر ریسک قیمت مناسب برای ورود به غشان رو چند میدونید و حد ضرر در چه قیمتی میباشد ؟
    یه سوال دیگم هست از خدمتتون اونم اینکه از کجا میشه فهمید که در چه زمانی باید خرید انجام بشه مثلا در هفته گذشته بازار شاهد منفی خوردنهای پشت سر هم بعضی از نمادها بود که بعث شده بود حتی p/e بعضی از سهما به 3.5 هم برسه مثل خزامیا و فرصتهای خوبی در سهمهایی مثل فولاد و وساپا محیا بود با کارگزار که صحبت میکردم میگفت اصلا پیشنهاد به خرید نمیدم و میگم فعلا خرید نکن و دقیقا روز 4شنبه بازار مثبت و همه نمادها صف شد حالا از کجا میشه این مطلب ورود به سهم رو تشخیص داد و روندبازار و فهمید ؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط diesel29 نمایش پست ها
    تقریبا یه 1 ساعتی میشد که داشتم پستهای این تاپیک رو مطالعه میکردم واقعا عالی و کارشناسی میباشد که امیدوارم همینطور ادامه داشته باشه با توجه به اینکه میدونم کار سختی ولی مطمیانا دوستان این تاپیک قدر زحمات و لطف شما رو میدونن
    اقای نظری ممنون بابت راهنماییتون چه در مورد سبد و چه در مورد سرمایه گذاری
    در مورد ونیکی اگرم تا قبل مجمع به قیمت خرید هم برسه ردش میکنم بره اصلا خرید خوبی نبود و به پبشنهاد کارگزاری بود در ارزندگی سهم شکی نیست اما قیمت ورود و زمان ورود مناسبی انتخاب نشده بود انشااله که در هفته اتی به دلیل مجمع به قیمت مناسبی میرسه
    اقای نظری با توجه به صحبت های انجام شده از طرف شما و دوست دیگمون اقای پر ریسک قیمت مناسب برای ورود به غشان رو چند میدونید و حد ضرر در چه قیمتی میباشد ؟
    یه سوال دیگم هست از خدمتتون اونم اینکه از کجا میشه فهمید که در چه زمانی باید خرید انجام بشه مثلا در هفته گذشته بازار شاهد منفی خوردنهای پشت سر هم بعضی از نمادها بود که بعث شده بود حتی p/e بعضی از سهما به 3.5 هم برسه مثل خزامیا و فرصتهای خوبی در سهمهایی مثل فولاد و وساپا محیا بود با کارگزار که صحبت میکردم میگفت اصلا پیشنهاد به خرید نمیدم و میگم فعلا خرید نکن و دقیقا روز 4شنبه بازار مثبت و همه نمادها صف شد حالا از کجا میشه این مطلب ورود به سهم رو تشخیص داد و روندبازار و فهمید ؟
    دوست عزيزم درباره مكانيزم خريد بنده پيشنهاد ميكنم سهام با وضعيت بنيادي ايده ال را انتخاب نماييد و قيمت خريد و فروشش را بر اساس تحليلهاي تكنيكالي مشخص نماييد به شما قول ميدهم بالاي 90 درصد معاملات شما سوداور خواهد بود
    غشان را توصيه به ورود در سطوح قيمتي 260-270 تومان دارم
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی پر ریسک آواتار ها
    تشکر شده 269 بار در 66 ارسال
    جناب نظری هنوز فروس ها رو دارید............
    یه بار من هم با پیشنهاد شما رو 580 سوار شدم بعد 713 خارج شدم ولی دوباره رو 720 سوار شدم برای شرکت در افزایش سرمایه 100 درصد در 22 فرودین از انباشته تکنیکال هم تا 800 جا داره ولی بعد افزایش سرمایه رشد خوبی براش متصورم بنیادیش حرف نداره ...............
    بزرگترین چیزی که ازتون یاد گرفتم این جمله معروف بود:سهمی که تکنیکال وبنیادیش صعودی هست رو باید خرید وانداخت یه گوشه این حرفتون رو درخریدهام همیشه درنظر می گیرم
    بزرگترین تجربه که در بورس کسب کردم:
    تنها منبع برای خرید سهام گزارش شرکتهاست ولاغیر
    70 درصد سبد را با توجه به گزارش شرکتها باید خرید و30 درصد را با اما واگر وشایعات

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید پر ریسک از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    جناب نظری هنوز فروس ها رو دارید............
    یه بار من هم با پیشنهاد شما رو 580 سوار شدم بعد 713 خارج شدم ولی دوباره رو 720 سوار شدم برای شرکت در افزایش سرمایه 100 درصد در 22 فرودین از انباشته تکنیکال هم تا 800 جا داره ولی بعد افزایش سرمایه رشد خوبی براش متصورم بنیادیش حرف نداره ...............
    بزرگترین چیزی که ازتون یاد گرفتم این جمله معروف بود:سهمی که تکنیکال وبنیادیش صعودی هست رو باید خرید وانداخت یه گوشه این حرفتون رو درخریدهام همیشه درنظر می گیرم
    دوست عزيزم خوشحالم كه وارد فروس شديد توصيه ميكنم از سهم خارج شويد ما هم خارج شديم سهم تنها براي سال جاري مناسب است براي سال 90 به دليل استفاده از كوره قوس الكتريكي هزينه برق بسيار بالايي دارد به نظرم هر سهم حدود 100 تومان مصرف انرژي داشته باشد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    تشکر شده 373 بار در 115 ارسال
    اقای تشکر مجدد بابت راهنماییتون حتما به کار میگیرم
    ایا همچین فرصتی که در هفته گذشته بابت سهم ها اتفاق افتاد دوباره در این هفته یا هفته اخر اسفند دوباره اتفاق میوفته ؟ سوالم و واضح تر بپرسم خرید در این هفته یا هفته بعد مناسب میباشد با توجه به سابقه بورس و تجربیات شما اقای نظری ؟
    تعدادی سهم با توجه به شناخت 4 ماهم از بورس مد نظر دارم باسه خرید و وارد شدن قبل از عید به دید میان مدت و بلند مدت خوشحال میشم اقای نظری در مورد اونم راهنمایی بفرمایید
    کچاد در بازه 560 تا 570
    خزامیا 240تا250
    وساپا تا حد امکان زیر 300
    مپنا رنج 340تا 350
    همین غشان که شما پیشنهاد دادید با فاندامنتال عالی
    کروی 290 تا 300
    وغدیر 460تا470
    وکار 370 تا 390
    اخابر 300 تا 307

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    سلام خدمت همه دوستان عزیز مخصوصا محسن عزیز امیدوارم مطالبتون مثل سابق پایدار باشه

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 62 بار در 23 ارسال
    با سلام خدمت جناب نظری بزرگوار
    از چند ماه پیش پیگیر مطالب و نوشته های جنابعالی هستم. ولی اکانت جهت ورود به بورکس نداشتم. الان فرصتی ایجاد شد تا از زحمات شما استاد بزرگوار تشکر کنم و خوشحالم که دوباره میتونم از مطالب شما استفاده کنم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید 56one1 از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط diesel29 نمایش پست ها
    اقای تشکر مجدد بابت راهنماییتون حتما به کار میگیرم
    ایا همچین فرصتی که در هفته گذشته بابت سهم ها اتفاق افتاد دوباره در این هفته یا هفته اخر اسفند دوباره اتفاق میوفته ؟ سوالم و واضح تر بپرسم خرید در این هفته یا هفته بعد مناسب میباشد با توجه به سابقه بورس و تجربیات شما اقای نظری ؟
    تعدادی سهم با توجه به شناخت 4 ماهم از بورس مد نظر دارم باسه خرید و وارد شدن قبل از عید به دید میان مدت و بلند مدت خوشحال میشم اقای نظری در مورد اونم راهنمایی بفرمایید
    کچاد در بازه 560 تا 570
    خزامیا 240تا250
    وساپا تا حد امکان زیر 300
    مپنا رنج 340تا 350
    همین غشان که شما پیشنهاد دادید با فاندامنتال عالی
    کروی 290 تا 300
    وغدیر 460تا470
    وکار 370 تا 390
    اخابر 300 تا 307
    دوست عزيزم بنده معاملات را حداقل تا تابستان سال جاري مناسب ميدانم نوسانات مقطعي بازار در ذات بازار است و اگر نباشد بايد ترسيد هر بالا رفتي بياد يك اصلاحي را پشتش به وجود بياورد نياورد يك جاي كار ميلنگد
    با توجه به ديد ميان مدت شما خريد
    كچاد و زامياد و غشان و كروي و به نظر بنده گزينه هاي مناسبي ميباشد

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    جناب پناهی عزیز
    ضمن عرض خوش آمدگویی خدمت باسعادت شما
    میخواستم درموردصدراوآبستن حوداث پیش روی آن نیزنظردهید.
    ممنون

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    گزارش سيمان تهران هم اومد.

با 34 درصد کاهش پيش بيني در سود سال 90

نکته اي که تو اين گزارش توجه من رو جلب کرد پيش بيني افزايش قيمت در سيمان پاکتي پرتلند 425-1 هست که هر پاکتش سيمان رو 558250 ريال برآورد کردن.
    با توجه به اينکه در بازار قيمت اين تيپ سيمان خيلي پايين تر از اين قيمتها است و اين قيمت صادراتي است و چون شرکت فروش صادراتي ندارد اين مورد از گزارش خيلي عجيب و مبهم است.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع