صفحه 15 از 1061 نخست ... 51213141516171825651155151015 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,004 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zambrotta نمایش پست ها
    جناب پناهی عزیز
    ضمن عرض خوش آمدگویی خدمت باسعادت شما
    میخواستم درموردصدراوآبستن حوداث پیش روی آن نیزنظردهید.
    ممنون
    ممنون دوست عزیز...

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    محسن عزیز 200 تا 210 تومن مهمترین سطوح حمایت سهمه اگر از 200 تومن برگرده که هیچ قیمتهای بالاتری برای سهم متصورم چون دقیقا با تکنیکال همخونی داره ولی اگر 200 تومن رو به پائین رد کن فاتحه ه ه ه ه ه ... ولی من فکر نمیکنم بتونه 200 رو به پائین رد کنه و تو این منفی بازار برمیگرده.چون به صعود فاراک هم خیلی امیدوارم

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    نظري جان شپنا بخريم 560 خوبه؟
    شپنا عاليه دوست من با تعديل خوبي در سود 90 روبرو ميباشد هدف سهم تا مجمع 650-700 تومنه فقط بايد كمي صبر داشته باشيد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط diesel29 نمایش پست ها
    نظری عزیز غشان مجمعش کیه ؟ امروز همین قیمت مورد تاییده ؟
    مجمعش كه فكر ميكنم در مرداد ماه باشه خريد در قيمتهاي فعلي نيز كوتاه مدت فكر ميكنم 10 درصدي داشته باشه خود بنده در حال خريدم
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

سلام به ساتید ارجمند اقای پناهی و نظری
    من وصف دوست عزیز اقای نظری رو بسیار شنیدم و سعادت اشنایی با ایشون و متاسفانه نداشتم
    مطمین هستم با حضور حضزت عالی و اقای پناهی این سایت و مخصوصا این تاپیک از نظر علمی بسیار پر بار تر میشود و چراغ راهنمایی برای دوستانی که مثل من شاید تازه وارد بازار شده باشند و استفاده از اطلاعات دوستان و اموزش از دوستان و تجاربشان باعث سودمندی در بورس و یادگیری یک حرفه جدید میباشد
    اقای پناهی و نظری عزیز با توجه به ورود من در زمان سبز بازار و تشکیل سبد سهام و متاسفانه تجربه کم در انتخاب زمان فروش مناسب مدیریت خوبی بر سبد خودم نتونستم انجام بدم میخواستم از راهنمایی شما اساتید استفاده کنم که فروش کدوم سهم رو پیشنهاد میدید یا نگهداری کدوم به صلاح میباشد
    وبانک 278 خرید متاسفانه بدلیل نشانختن جو بازار در قیمت 295 روز بازگشایی فروخته نشد
    ونیکی 181
    وتوسم 134 مجمعم باهاش رفتم سودشم گرفتم
    فاراک 216 متاسفانه بدلیل عدم اشنایی در شناخت جو حاکم بر گروه تجهیزاتی در روز بازگشایی در قیمت 240 فروخته نشد
    وکار408
    همراه 3500
    فاسمین 990
    خودم تصمیم دارم با توجه به نزدیکی به مجمع ونیکی در روز 18 اسفند 2 روز قبل از مجمع سهم رو بفروشم و با توجه به فرصت خرید موحود در اسفند ماه نسبت به ورود به یک سهم با p/e پایین و dps بالا مثل خودروییها (خزامیا و خساپا ) در قیمت مناسب اقدام کنم
    و نسبت به نگهداری همراه و فاسمین نیز ادامه بدم
    خوشحال میشم با توجه به مسایل عنوان شده و سیاست اتخاذ شده د رشرایط فعلی در مورد سبد اینجانب اظهار نظر بفرمایید
    اقای نظری و پناهی عزیز یه سوال دیگه با توجه شرایط داخلی و ازاد سازی یارانه ها و بسته پولی جدید و شرایط حاکم بر خاورمیانه و اعتراضات در امریکا و احتمال ادامه روند رکود اقتصادی ایا این شرایط بورس کنونی یه فرصت خرید مثل اسفندهای گذشته میباشد یا الارم ترک بازار؟
    و با توجه به مسایل عنوان شده بهترین شرایط و معقول ترین حرکت برای سرمایه گذاری 40 میلیونی رو چه چیزی پیشنهاد میکنید سکه شمش یا بورس و یا صندوقهای سرمایه گذاری مشترک ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    ببخشید که اگر زیاده گویی کردم
    سلام
    وبانک در صورت عبور از 300 تا 360 میره..الانم اگه دارید توصیه به نگه داری میشه
    ونیکی نمیدونم چون بررسیش نکردم ولی هدف اول سهم 180 بود که رسید
    وتوسم نگه داری
    فاراک 100% نگه داری
    وکار نمیدونم بررسیش نکردم
    همراه نگه داری
    فاسمین نگه داری

وصنهعت و بکامم توصیه به خرید میکنم...البته تو بورکسم زمانیکه وصنعت 113 تومن بود و بکام 180 تومن توصیه به خرید کرده بودم ولی خوب اهداف این دو سهم خیلی بالاست
    موفق باشید

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,018 بار در 1,203 ارسال
    ما هم غشان خريديم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,018 بار در 1,203 ارسال
    فقط مساله اينجاس كه رتبه ي نقد شوندگيش خيلي پايينه!!
    ارزش كل معاملات امروز غشان حدود 18 ميليون تومان شد كه فكر كنم اين رقم در برابر سرمايه دوستان خيلي ناچيزه و فقط براي سرمايه هاي كمتر از 10 ميليون تومان آن هم تنها 20 درصد از آن، خريد اين سهم مجاز است. (البته اين ديدگاه كاملا شخصي است و ممكنه بقيه دوستان نظر ديگه اي داشته باشند)

سهم هم از لحاظ تكنيكال و هم بنيادي سيگنال خريد دارد (و همچنين رانتامنتال) اما مساله نقد شوندگي پايين سهم، كمي خطرناك به نظر مي رسد.

البته اين مساله را با معاملات با حجم هاي بالا ميتوان اصلاح كرد كه نيازمند يك حركت دسته جمعي است. دقيقا مانند كاري كه آقاي رستمي با كطبس كردند.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    تشکر شده 373 بار در 115 ارسال
    سلام
    وبانک در صورت عبور از 300 تا 360 میره..الانم اگه دارید توصیه به نگه داری میشه
    ونیکی نمیدونم چون بررسیش نکردم ولی هدف اول سهم 180 بود که رسید
    وتوسم نگه داری
    فاراک 100% نگه داری
    وکار نمیدونم بررسیش نکردم
    همراه نگه داری
    فاسمین نگه داری

وصنهعت و بکامم توصیه به خرید میکنم...البته تو بورکسم زمانیکه وصنعت 113 تومن بود و بکام 180 تومن توصیه به خرید کرده بودم ولی خوب اهداف این دو سهم خیلی بالاست
    موفق باشید
    سلام مجدد خدمت اقای پناهی عزیز
    ممنون بابت نظری که لطف کردین دادین
    ونیکی تصمیم به فروش در روز دوشنبه به امید خدا دارم فقط میخوام مطمین بشم که فرصت خرید میده یا نه نکنه باهاش برم مجمع که تا همین الانم داشتمش خیلی تحملش کردم
    وبانکم که نگهداری میکنم مثل فاراک دست بهش نمیزنم
    وتوسم متاسفانه حرکت اخر وقت امروزش سوال برنگیز شد اومد روی 133
    همراه و فاسمینم که مثل سوپاپ اطمینان سبدم شده هر جا تصمیم اشتباه میگیرم مثل نفروختن فاراک و تحقیر شدن وبانک اون دو تا جبران میکنن
    امروز بین ولغدر و غشان ولغدر و انتخاب کردم چون هنوز اماده خرید باسه سبد میان مدت و بلند مدت نشدم فکر میکنید رنج 91 تا 92 ولغدر برای ورود مناسب بوده با توجه به بازگشایی ولساپا به دید تا هفته اینده
    یه سوال دیگه که خیلی فکرم و مشغول کرده پناهی عزیز با توجه به نزدیکی به اخر سال و نقد شدن مردم فکر میکنی فرصت خریدی مثل هفته گدشته در اخر این هفته یا اوایل هفته بعد اتفاق میوفته یا نه ؟
    ورود به سهم های مثل کچاد و وساپا یا خزامیا در روز بازگشایی (اگر قبل عید باشه ) و نبود خساپا رو چطور میبینی ؟
    در مورد بکام هم گه گفتی من بورکسم نبودم اما دورا دور راجع به اون شنیدم همینطور لکما ولی چون سهمهای ب زیان انباشته بودن و با وجود یه تجهیزاتی مادر مرده مثل فاراک که با هر بادی میلرزه گفتم وارد نشم که ریسک سبد پایین باشه
    شرمنده اگر سوالای زیادی میپرسم چون واقعا تجارب شما و علم شما بزرگواران تاپیک باعث تصمیم گیری بهتر استفاده کنندگان این تاپیک میشه بازم ممنون

سلام مجدد خدمت اقای پناهی عزیز
    ممنون بابت نظری که لطف کردین دادین
    ونیکی تصمیم به فروش در روز دوشنبه به امید خدا دارم فقط میخوام مطمین بشم که فرصت خرید میده یا نه نکنه باهاش برم مجمع که تا همین الانم داشتمش خیلی تحملش کردم
    وبانکم که نگهداری میکنم مثل فاراک دست بهش نمیزنم
    وتوسم متاسفانه حرکت اخر وقت امروزش سوال برنگیز شد اومد روی 133
    همراه و فاسمینم که مثل سوپاپ اطمینان سبدم شده هر جا تصمیم اشتباه میگیرم مثل نفروختن فاراک و تحقیر شدن وبانک اون دو تا جبران میکنن
    امروز بین ولغدر و غشان ولغدر و انتخاب کردم چون هنوز اماده خرید باسه سبد میان مدت و بلند مدت نشدم فکر میکنید رنج 91 تا 92 ولغدر برای ورود مناسب بوده با توجه به بازگشایی ولساپا به دید تا هفته اینده
    یه سوال دیگه که خیلی فکرم و مشغول کرده پناهی عزیز با توجه به نزدیکی به اخر سال و نقد شدن مردم فکر میکنی فرصت خریدی مثل هفته گدشته در اخر این هفته یا اوایل هفته بعد اتفاق میوفته یا نه ؟
    ورود به سهم های مثل کچاد و وساپا یا خزامیا در روز بازگشایی (اگر قبل عید باشه ) و نبود خساپا رو چطور میبینی ؟
    در مورد بکام هم گه گفتی من بورکسم نبودم اما دورا دور راجع به اون شنیدم همینطور لکما ولی چون سهمهای ب زیان انباشته بودن و با وجود یه تجهیزاتی مادر مرده مثل فاراک که با هر بادی میلرزه گفتم وارد نشم که ریسک سبد پایین باشه
    شرمنده اگر سوالای زیادی میپرسم چون واقعا تجارب شما و علم شما بزرگواران تاپیک باعث تصمیم گیری بهتر استفاده کنندگان این تاپیک میشه بازم ممنون
    مشکلی تو خرید تو این قیمتها نیست خیلی ام خوبه ولی بعد از خرید اگر 89 تومنو دید بفروشید و نگهش ندارید

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    ممنون دوست عزیز...

جناب پناهی عزیز

راجب صدرا نظری ندادید ها

عضو عادی hitm@n آواتار ها
    تشکر شده 210 بار در 72 ارسال
    خوش اومدی آقا محسن
    امروز همون فردایی است که در انتظارش بودی:4:

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hitm@n از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها